שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הרכב הקבוצה למשחק
11-Mar-2014, 0:09
הודעה: #31
RE: הרכב הקבוצה למשחק
מזה צריכות יותר מאיתנו, אנחנו צריכים להבטיח את עליית הליגה, הקבוצה צריכה לגרום לקהל שתומך להנות קצת, הקבוצה צריכה לגרום ליותר קהל להגיע , ופה זאת העבודה של המאמן, שאצלנו לא רואים שיש , נמשיך לשחק מגעיל וגם הקהל יחשוב שלא צריך לבוא יותר העונה!!!
אני מבטיח לך במשחק הבא לא יהיה יותר מ1500 צופים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 0:12
הודעה: #32
אני חושב שהעניין אצל מזרחי באשדוד שפותחים טוב את העונה ומסיימים רע זה בגלל מאמן כושר נטו לפחות אם משאירים את מזרחי עונה הבאה שיביאו לכאן מאמן כושר מחול משהו בסגנון של נאצו ממכבי תל אביב
צטט הודעה זו בתגובה
11-Mar-2014, 0:14
הודעה: #33
Re: RE: הרכב הקבוצה למשחק
(11-Mar-2014 0:00)אלון כתב:  בסיבוב הזה ובמיוחד לקראת הסיום הליגה נעשית צמודה וחוץ מאום אל פאחם כל הקבוצות צריכות את הנקודות יותר מאיתנו,ככה זה גם נראה.למזלנו צברנו מספיק נקודות בסיבוב הראשון שכנראה יספיקו לנו לעלות ליגה.אותי מה שמטריד עכשיו זה היכולת והפציעות של מכבי ת״א... משום מה מה נראה לי שב״ש תיקח דאבל בסוף...

רק לא זה לא מאמין אבל אני מת לשמע את שי סידי שואג משמחה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Mar-2014, 1:18
הודעה: #34
בלה בלה בלה....
בנוהל הרגיל ובסדר הזה - טל, שאול ומרין המיתולוגי.....
כמו שקרה פעם או פעמיים העונה ,הקבוצה לא מנצחת שני מחזורים ברצף והופ זה מתחיל.... חלשים, גרועים, ואם היה ככה ואם היה אחרת....
באמת לא נמאס לכם ??
אז זה מה שהיה היום (ולדעתי אני בין הבודדים מבין המגיבים שהיה במשחק) :
אז כמו שדיווחתי במחצית הראשונה - 3 מצבים של 100% של אקסברד. רק בהזדמנות הרביעית זה נכנס. עפולה הגיעה לא פעם לרחבה שלנו אבל אי אפשר להגיד שהגיעה למצב אמיתי של גול.
מחצית שנייה - פה היתה קבוצה אחת רעבה שרצתה לקחת את המשחק ועוד קבוצה שבעה שחושבת שעלתה 10 מחזורים לפני סוף הליגה. עפולה רצה כמו מטורפת (בדיוק כמו ראשון שבוע שעבר), אנחנו כמעט לא הגענו למצבים, ואפשר להגיד שהגיע לעפולה רק בגלל הרצון וההשקעה. אהבתי בעפולה את מספר 10 שלהם,. שחקן קטן, טכני, מזכיר את ישארלוביץ. הייתי שם עין עליו.

כללית - יש נפילת מתח ללא ספק. אנחנו משחקים מול קבוצות שנלחמות על החיים שלהם וזה לדעתי יותר קשה מלשחק מול קבוצה שנלחמת איתך על תואר. אני לא מאוכזב מהתוצאה היום לאור כל מה שכתבתי פה.
יש לנו עוד 3 משחקים לפליאוף. צריך להוציא במשחקים האלה לפחות 5-6 נקודות ואח"כ בפליאוף לדעתי יהיה יותר קל דווקא.
שתו מים ותרגעו. משהו מאד חמור צריך לקרות כדי שלא נעלה. לכשזה יקרה נתפנה לשנה הבאה
\
11-Mar-2014, 1:28
הודעה: #35
(11-Mar-2014 1:18)אופיר34 כתב:  בלה בלה בלה....
כמו שקרה פעם או פעמיים העונה ,הקבוצה לא מנצחת שני מחזורים ברצף והופ זה מתחיל.... חלשים, גרועים, ואם היה ככה ואם היה אחרת....
באמת לא נמאס לכם ??
אז כמו שדיווחתי במחצית הראשונה - 3 מצבים של 100% של אקסברד. רק בהזדמנות הרביעית זה נכנס. עפולה הגיעה לא פעם לרחבה שלנו אבל אי אפשר להגיד שהגיעה למצב אמיתי של גול.
מחצית שנייה - פה היתה קבוצה אחת רעבה שרצתה לקחת את המשחק ועוד קבוצה שבעה שחושבת שעלתה 10 מחזורים לפני סוף הליגה. עפולה רצה כמו מטורפת (בדיוק כמו ראשון שבוע שעבר), אנחנו כמעט לא הגענו למצבים, ואפשר להגיד שהגיע לעפולה רק בגלל הרצון וההשקעה. אהבתי בעפולה את מספר 10 שלהם,. שחקן קטן, טכני, מזכיר את ישארלוביץ. הייתי שם עין עליו.

כללית - יש נפילת מתח ללא ספק. אנחנו משחקים מול קבוצות שנלחמות על החיים שלהם וזה לדעתי יותר קשה מלשחק מול קבוצה שנלחמת איתך על תואר. אני לא מאוכזב מהתוצאה היום לאור כל מה שכתבתי פה.
יש לנו עוד 3 משחקים לפליאוף. צריך להוציא במשחקים האלה לפחות 5-6 נקודות ואח"כ בפליאוף לדעתי יהיה יותר קל דווקא.
שתו מים ותרגעו. משהו מאד חמור צריך לקרות כדי שלא נעלה. לכשזה יקרה נתפנה לשנה הבאה
\

ואתה נהייתה ״נחמן שי״ וזה יכול להיות משתי סיבות , או שאתה לא מוכן להודות שאתה טועה לפעמים , או שאתה רואה את הכדורגל בצורה שונה ומוזרה.
העלייה זאת הבעיה הקטנה , להיתקע עם מאמן חלש לשנה הבאה , זאת הבעיה הגדולה , ונרגיש את זה ביציעים.
11-Mar-2014, 1:45
הודעה: #36
(11-Mar-2014 1:28)Shaul כתב:  
(11-Mar-2014 1:18)אופיר34 כתב:  בלה בלה בלה....
באמת לא נמאס לכם ??

\

ואתה נהייתה ״נחמן שי״ וזה יכול להיות משתי סיבות , או שאתה לא מוכן להודות שאתה טועה לפעמים , או שאתה רואה את הכדורגל בצורה שונה ומוזרה.
העלייה זאת הבעיה הקטנה , להיתקע עם מאמן חלש לשנה הבאה , זאת הבעיה הגדולה , ונרגיש את זה ביציעים.

אני מעדיף להיות נחמן שי ולא מירי רגב....
באיזה טעות אני צריך להודות ? שאני טוען שאנחנו עולים על כל קבוצות הליגה הזאת ? שאנחנו מובילים ב 16 פור ? שיש לנו תקציב של קבוצה בליגת על ? שאני לא היסטרי כמוך ?
למה מוזר ? כי אני לא אומר שאנחנו קבוצה חלשה כל פוסט שני ? עשה לי טובה ואל תאבחן אותי. זה שאתה וחבריך מציפים פה את הפורום אחרי כל תיקו והפסד לא אומר שאתם מבינים כאלה גדולים. תלמדו לקבל גם כאלה שרואים את התמונה טיפה שונה מכם ואפילו מבינים לא פחות מכם.

ולגבי מזרחי - אז קבעת שהוא מאמן חלש. נו שוין.... אני אומר שהוא מאמן מצוין (ולא טל, לא אמרתי את זה על בנין). אם מזרחי יקבל את הכלים והמשאבים יש מצב שהקהל יחזור וימלא את היציעים, אם לא, יכול להיות שאתה צודק. בכל מקרה, גם אם הוא יכשל שנה הבאה זה עדיין לא אומר שהוא מאמן חלש (בדיוק כמו שאלישע לוי לא היה חלש שנה שעברה).
The following 1 user Likes אופיר34's post:
yaron73 (1111-0303-2014201420142014)
11-Mar-2014, 7:48
הודעה: #37
הכל נכון,קבוצה זקנה/משחק לא אטרקטיבי/הרכב לא ברור/אין כושר מתחילת העונה/חילופים שהיו נחסכים לו ההרכב מראש היה מיוצב ועוד ועוד ועוד
שמביטים ימינה ושמאלה לפוטנציאל הקיים בליגה הישראלית לקבוצה בתקציב של 20 מיליון ש"ח,יש מאמן אחר שהייתם רוצים לראות על הקווים?
ישבתי אתמול עם איש מקצוע מהשורה הראשונה שאוהד את הקבוצה משחר נעוריו ואחרי שקיטרנו אחד על כתפי השני,נזרקה השאלה לחלל האוויר....חפרנו והעלנו והורדנו ופרקנו ואין פוטנציאל מאמנים אטרקטיבי ואינטילגנטי בישראל.
השם היחיד שבהכנה נכונה יכול בעתיד להיות מאמן(ואני במקומו הייתי הולך להיות היום עוזר של מאמן גדול או לעבוד מתחת למנג'ר ספורטיבי),זה אריק בנאדו.
אלישע כבר לא רלוונטי ורן בן שימעון כניראה זה לא מה שחשבנו ואיש מכם לא היה רוצה את בלבול והבן דוד של טל בנין לא ברור ורוני לוי בעלויות שלו כניראה גדול על נתניה ועטר מיצה עצמו בנתניה,שכחתי מישהו?
11-Mar-2014, 8:16
הודעה: #38
(11-Mar-2014 7:48)אייל ס כתב:  הכל נכון,קבוצה זקנה/משחק לא אטרקטיבי/הרכב לא ברור/אין כושר מתחילת העונה/חילופים שהיו נחסכים לו ההרכב מראש היה מיוצב ועוד ועוד ועוד
שמביטים ימינה ושמאלה לפוטנציאל הקיים בליגה הישראלית לקבוצה בתקציב של 20 מיליון ש"ח,יש מאמן אחר שהייתם רוצים לראות על הקווים?
ישבתי אתמול עם איש מקצוע מהשורה הראשונה שאוהד את הקבוצה משחר נעוריו ואחרי שקיטרנו אחד על כתפי השני,נזרקה השאלה לחלל האוויר....חפרנו והעלנו והורדנו ופרקנו ואין פוטנציאל מאמנים אטרקטיבי ואינטילגנטי בישראל.
השם היחיד שבהכנה נכונה יכול בעתיד להיות מאמן(ואני במקומו הייתי הולך להיות היום עוזר של מאמן גדול או לעבוד מתחת למנג'ר ספורטיבי),זה אריק בנאדו.
אלישע כבר לא רלוונטי ורן בן שימעון כניראה זה לא מה שחשבנו ואיש מכם לא היה רוצה את בלבול והבן דוד של טל בנין לא ברור ורוני לוי בעלויות שלו כניראה גדול על נתניה ועטר מיצה עצמו בנתניה,שכחתי מישהו?

לגבי רן בן שמעון , אני חושב שאתה טועה רן מאמן מצויין נקלע למצב לא פשוט בהפועל, מקום כמו נתניה יכול להתאים לו בול.

ומאמן נוסף שאולי לא עונה להגדרת האינטליגנטי שאתה רוצה, זה יובל נעים , שאין ספק שהטירוף שלו מחלל לשחקנים שלו , ואם לא קבוצה מוכשרת אז לפחות לוחמת,והוא שווה צאנס.
11-Mar-2014, 8:59
הודעה: #39
(11-Mar-2014 8:16)Shaul כתב:  
(11-Mar-2014 7:48)אייל ס כתב:  הכל נכון,קבוצה זקנה/משחק לא אטרקטיבי/הרכב לא ברור/אין כושר מתחילת העונה/חילופים שהיו נחסכים לו ההרכב מראש היה מיוצב ועוד ועוד ועוד

לגבי רן בן שמעון , אני חושב שאתה טועה רן מאמן מצויין נקלע למצב לא פשוט בהפועל, מקום כמו נתניה יכול להתאים לו בול.

ומאמן נוסף שאולי לא עונה להגדרת האינטליגנטי שאתה רוצה, זה יובל נעים , שאין ספק שהטירוף שלו מחלל לשחקנים שלו , ואם לא קבוצה מוכשרת אז לפחות לוחמת,והוא שווה צאנס.

"בלנדר" לא צריך בנתניה, תודה.
11-Mar-2014, 9:37
הודעה: #40
אני מת להיות פעם אחת באימון של הקבוצה, כדי לראות מה הם עושים. לא הגיוני שאין שום שיפור, בשום מאפיין של המשחק, מפתיחת העונה. ואיזו מחשבה עברה ליוסי מזרחי בראש כשהוא הביא את בן מלכה? "בוא ניקח שאחטה ונחשוב... אין לי משחק אגפים, אין לי מרכז שדה, יש לו חוד של מחמיצנים... אני יודע - נביא עוד שחקן התקפי איטי שינווט את המשחק לשום מקום במסירות סתמיות".

ועם כמה שאנחנו גרועים ועם שופט שהימר על המשחק, הם לא הצליחו לנצח אותנו. איזו ליגה פח זבל. כמה כסף שופכים בליגה הזאת על כלום. ראיתם את הרופא של הפועל עפולה? גם אם שחקן ימות, יש סיכוי שהמשיח יגיע ויחייה אותו לפני שהוא יגיע.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים