שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
04-Jan-2018, 10:41
הודעה: #71
משחקי הגביע זה זמן מצוין לעשות מעקב אחרי שחקנים ישראלים שבדרך כלל לא משחקים ולנסות לגנוב אותם

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2018, 10:46
הודעה: #72
(04-Jan-2018 10:17)אלדד כתב:  חגי, עמוס ובן צעירי..

עמוס
צעירי בערך שליש עונה.
גולדנברג משהו כמו חצי.

אם להיות מדוייקים עד הסוףSmile
וערן ודיא שברור שהם שחקני ליגת על.

04-Jan-2018, 14:27
הודעה: #73
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
(04-Jan-2018 9:29)אופיר34 כתב:  
(03-Jan-2018 15:49)עידן444 כתב:  אז בוא אני אסביר לך אופיר.
לשחק בשיטה אחת זה בסדר ומקובל. ברגע שאתה משחק בשיטה אחת אתה זה שהופך את הסגל שלך למוגבל.
בנית סגל שיכול לתת מענה לכל מיני סיטואציות. למה שלא תנצל אותו כשזה זועק לשמים? אגב, אני לא יודע על מה אתה מדבר, נתניה כבר הרבה זמן לא במיטבה. זה ממש לא "משחק אחד פחות טוב". אולי אותך סינוור ה 0-3 בעכו וזה שב"ש לא לקחה איזה 2-3 מתנות עטופות יפה יפה מההגנה שלך בדקה ה- 90 והשאירה לנו 3 נקודות, אבל אני רואה כבר תקופה ארוכה את חוסר בריכוז בהגנה, את האומללות של קייטה, ואת העובדה שערן לוי לא פוגע. נכון שעלי מוחמד חסר. במשחקים האחרון גם קוגבנייה ואתה יודע שגם כחלון מאוד משמעותי מבחינתי.

ואם אתה רוצה לדבר על ההבדל מקבוצות אחרות- בוא נדבר- הפועל חיפה עם משחק הגנה שעולה עליך ב- 2 דרגות. יש לה שוער שעולה על השוער שלך בדרגה, ויש לה בלם זר מצויין שבדומה למרין שגרם לפרנסמן, סטרול וחיימוביץ' להראות פיקאים, גורם לניסו קפילוטו להראות נסטה... החלק הקדמי די ריכוזי כפי שאצלנו אבל הם זקוקים לכבוש הרבה פחות כדי לנצח. לא זוכר אם הם איבדו פעם אחת יתרון העונה.

אצלנו יש כובש אחד אדיר. עוד שניים בסדר. וכל השאר, שזה סך הכל עוד 4-5 שחקנים עם תרומה מינימלית.
בב"ש יש לך 12 כובשים שונים!
בבית"ר 13!
במכבי ת"א יש לך חמישה שחקנים עם 4 שערים ומעלה.

בקיצור, אתה קבוצה מאוד ריכוזית. קל מאוד לסמן את השחקנים המסוכנים. כשקייטה לא מופעל כפי שצריך זה עוד יותר קל. אז כן, בהחלט לומדים אותך...
ולדעתי הסגל הוא טוב ועם קצת יציאה מהתבנית אפשר לשנות את העניין הזה.
וראינו את זה על קצה המזלג נגד בני יהודה ורעננה שהגנו מצויין והצלחת לערער אותם לגמרי. בעיקר בזכות ריביירו שזה פתאום עוד שחקן שההגנה צריכה לקחת בחשבון. כן ירבו ניסיונות כאלה! אסור לשחרר את ריביירו בדיוק לצרכים האלה! ויתור על ריביירו לא יבטל את הצורך לפתוח משחק לצדדים מידי פעם. חבל לא להשאיר אפילו את האופציה.

"מענה לכל מיני סיטואציות" זה לא לשנות שיטת משחק עכשיו. זה אולי לעלות עם כחלון מימין , עם גולדברג משמאל,  עם ריביירו שירוץ קצת על האגף, עם ניקו שיחזור לאמצע, אולי אפילו עם קוסטה שיעזור במשחק הלחץ ויכניס עוד קצב למשחק וכמובן עם חיזוק בעמדות החלשות שלנו - מגן ועוד שחקן כנף אולי.

ועל מה אני מדבר בוא תסביר לי ?  

"משחק אחד פחות טוב" זה היה רק על מנת להעביר את הנקודה ולהסביר שגם תקופה פחות טובה לא מצריכה מהפכות ושינויים קיצוניים בהתנהלות הקבוצה. אין פה כרגע שום קטסטרופות ומצד שני אנחנו באמת בתקופה לא טובה. ולא תמצא אותי אומר מילה אחת טובה על ה 3:0 בעכו, ובאותה מידה אני לא אסחף עם ב"ש כי כמו שהם יכלו לתקוע לי שניים בסוף אני יכולתי לתקוע להם שניים- שלשה הרבה קודם.

וכמה כיף לי להגיד את זה אבל אם כבר מחפשים קטסטרופה סתכל על הקבוצה ששווה (בכסף) פי 5 ממך ורחוקה ממך 11 נקודות...אולי תקבל קצת פרופורציות.  

ולגבי ריביירו, כמו שאתה יודע אני האחרון שצריך לשכנע אותו בנושא. יש פה אוהדים שאוהבים לקטול ולזרקו לים כי הילד ששיחק 6 משחקים , 20 דקות בממוצע למשחק , העז להחמיץ פעם אחת מול שוער, לאבד פעמיים כדור שברח לו על הקו ולבעוט בעיטת דרדלה מול בני יהודה....זה מספיק להם בשביל לקבוע שהוא לא קשור לענף ומתאים יותר לאתלטיקה...

סבבה. כבר היינו בסרט הזה לא פעם. אני מקווה שהשחקן יקבל יותר דקות ואם לא אצלנו במקום אחר . העיקר שישחק ויוכיח לכולם אם הוא פלוף או שחקן ששווה את ההשקעה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
האמת שגם לי מריח שכדאי להשקיע בו, יש בו משהו

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
04-Jan-2018, 15:59
הודעה: #74
(04-Jan-2018 9:41)עידן444 כתב:  א. לשחק בלי ערן זה מהלך הרבה יותר קיצוני מהדברים שאני מתאר. להזיז את דיא ימינה ולשים את ריביירו שמאלה- בוא לא נעשה מזה שינוי דרסטי.
ב. קל מאוד לראות שקייטה זו סוגיה שצריך לטפל בה.
ג. השיפור מול רעננה ובני יהודה בא בדיוק בגלל שינויים כפי שאני מתאר. לא צריך לשחק עם אולסק וגלזר יחד עד דקה 70 כדי להבין שאין בזה שום טעם.
ד. בלי לשים לב חזרת על כל מה שכתבתי בבוקר רק שמשום מה כשאתה כותב את זה זה שקול ובמקרה שאני כותב את זה הוא פאניקה. אין שום פאניקה. כמו שחטב כתב- יותר קל לעשות תיקונים שהם באמת פיין טיונינג- כאשר המצב הוא סך הכל טוב. זה עדיף מלהגיד- וואלה, עשיתי עכשיו 7/9 מפתיחת הסיבוב, רק הפועל חיפה ומכבי תא עשו יותר, אני נראה במצב מצויין לפלייאוף עליון- ולהירדם. יכול להיות שמצבת שחקנים כזו כבר לא תהיה לך בעונה הבאה... צריך להכיר בזה שעם שיפור קל אפשר לעשות עונה נהדרת. להיות פקטור בפלייאוף עליון, למלא אצטדיונים, להתקדם בגביע אם נעבור את הסערה בשלום...
זה רחוק מאוד מלהיות פאניקה. זו ראיה ומפוכחת של מצב הליגה ושל המצב שלך-
יש לך שני בלמים טובים.
מגינים ימניים טובים שאפשר לשחק איתם בהתאם לצורך.
יש לך קשר שלדעת רבים הוא הטוב בליגה(נכון שהוא חסר כרגע)
יש לך את מלך השערים של הליגה.
יש לך את פריצת העונה.
יש לך חלוץ שאתה רחוק מלנצל את היכולות שלו.
יש לך שחקן עם מהירות בלתי רגילה שאתה עצמך טוען שיש בו הרבה.

את כל זה יש לך בזכות סלובו וברדה- לך תוציא מזה את המקסימום ואל תתבייש בגלל שרק עלית ליגה(2 קבוצות עשו את זה וגם לקחו אליפות בעבר והם לא התנצלו על זה) או בגלל שחגי גולדנברג ודני עמוס היחידים ששיחקו בליגת העל עונה שעברה…

לשחק בלי ערן זה ממש לא קיצוני. זה סתם סיסמה כחלק ממסע ההאדרה שהגרופים שלו אוהבים להשתמש בה. שערן הופך לגורם מפריע במשחק החלפה שלו הופכת לצעד מתבקש ונחוץ. אפשר להסתדר גם בלי ערן וזה הוכח לא פעם בעבר.

וכן, אם אני קורא פה אנשים שמייעצים לשנות את סגנון המשחק והשיטה של הקבוצה בגלל 2-3 משחקים לא טובים לי זה נשמע מוגזם והיסטרי.

גם כל הקטע הזה שאנחנו מטילים את כל יהבנו על התזמון של החילוף ומי יחליף את מי נשמע לי קצת מוגזם. כאילו שעל הספסל מחכים לנו סוארס ודמבלה שהולכים להחליף את ניימאר ואינייסטה....לא על זה יקום ויפול דבר.
ככה שהציפייה שלך ש"עם שינוי קל נוכל לעשות עונה נהדרת" היא בסה"כ מחשבה והשערה לגיטימית אבל בכלל לא בטוח שתופסת מים.

אז לתפיסתי אנחנו צריכים להמשיך עם אותה שיטת משחק, להמשיך לתרגל ולשפר את המיומנות של השחקנים בשיטה הנ"ל, לשמור על חדר הלבשה חזק ומלוכד, וכן, גם לחזק את הסגל נקודתית בנקודות החולשה שלנו.

בסופו של דבר, השלב הכי חשוב במה שיקבע איך תראה עונה של קבוצה הוא בניהול שלה, בבנייה שלה בקיץ וביכולת שלה לתקן תוך כדי תנועה.

בסה"כ אנחנו עומדים כרגע במצב טוב ברב הפרמטרים. לגבי התיקונים הקלים - נראה בקרוב איך נתמודד עם זה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
04-Jan-2018, 16:15
הודעה: #75
מי אמר לשנות שיטה? ואיזה עוד שיטה יכולה להתאים לנו?
נאמר אולי לשנות מערך כשאנחנו בפיגור
04-Jan-2018, 18:10
הודעה: #76
(04-Jan-2018 16:15)אלדד כתב:  מי אמר לשנות שיטה? ואיזה עוד שיטה יכולה להתאים לנו?
נאמר אולי לשנות מערך כשאנחנו בפיגור

תקרא את הפוסטים הקודמים ותראה מי אמר...
04-Jan-2018, 18:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2018 על ידי 18:24 אלדד.)
הודעה: #77
לשנות שיטה במצב שהכל תקוע ואנחנו בפיגור, היריבה מסתגרת ואין לנו מה להפסיד, לא לשנות שיטת משחק שלמה באופן רגיל במצב השוטף, הכל דופק כמו שעון ואנחנו הקבוצה הכי מסוכנת ואטרקטיבית בליגה

אם להתאים את עצמך למצב מסוים שנוצר, נקרא לשנות שיטה אז זה לגיטימי ולא מוגזם בכלל או היסטרי
04-Jan-2018, 18:51
הודעה: #78
אנחנו קצת מאבדים גובה מאז המחצית השניה מול מכבי חיפה. בושה להודות שאולי למדו אותנו והבינו איך להקשות עלינו את החיים ? אז אפשר להמשיך ללכת עם הראש בקיר ולא לזוז מילימטר יהיה מה שיהיה, ואפשר לנסות לחדש ולגוון (גם בעזרת תיקון הסגל בחלון הנוכחי). מה היסטרי בזה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jan-2018, 19:05
הודעה: #79
מה שהצליח עד עכשיו כבר עונה ושליש אין צורך לשנות
ואם יש ירידה קלה ביכולת האישית של כמה שחקנים זה לא אומר שלמדו אותנו.. אבל כן היריבות מפחדות מאיתנו ומעדיפות לשחק זהיר והגנתי, וגם הקבוצות הטובות בעולם מתקשות במצבים כאלה.. זה משחק הכדורגל
04-Jan-2018, 19:37
הודעה: #80
אולי לא שמתם לב אבל אנחנו מאבדים יתרון יותר מידי פעמים אחרת היינו היום עם הרבה יותר נקודות.
זה קצת סותר את התזה שקשה לנו מול קבוצות שמשחקות זהיר ומתבנקרות.
הבעיה שלנו היא דווקא כשהקבוצות מולנו מתחילות להעיז.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים