שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
03-Jan-2018, 13:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 13:57 זאב רווח.)
הודעה: #51
RE: חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
דוד מה הקשר של רז זהבי להפועל חדרה ?
אין לא מנצחים מנצחים וזהו !!!

ולמרות זאת הפועל חדרה אחת הקבוצות הטובות הלאומית .

לנושא הפוסט

אייל חוץ ממה שפורסם על רוז'נסקי והמגן השמאלי מה עוד אתה יכול לחדש לנו לפני שזה מתפרסם באתרי הספורט ?
ולמה אתה לא מקשיב לעצה שלי לחפש שחקן צעיר מהנוער או נוער של קבוצה אחרת שערן לוי יכין אותו להיות ערן לוי חדש ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jan-2018, 14:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 14:25 עידן444.)
הודעה: #52
(03-Jan-2018 13:52)טל.מ כתב:  לפי התחזיות "מזג אויר קיצון", אולי עדיף שידחו את המשחקים הצפויים לאותו יום.

לגבי ההערה של אייל - כעיקרון נכון. אני אנחנו נוטים לקטול כי זה קל אנחנו לא צריכים לקבל שום החלטה בזמן אמת. מצד שני ויש צד שני רואים שמשהו תקוע על הספסל של נתניה. בניגוד לעידן אני חושב שהספסל דווקא דל בעיקר בשחקנים קידמיים שיכולים לבצע שינוי וחוץ מקוגבנייה למעשה אין את מי להעלות ואז נתקעים בשבלונות. זה שבדש ושרם וריביירו על הספסל לא אומר שהם אכן יכולים לגרום למשחק שלנו להשתנות. ואם כבר אז לרעה. ולכן כשמתבצע חילוף שהוא לא קוגבנייה הוא צריך להעשות בחוכמה. אם ערן לא פוגע/שפך מנוע וקייטה על המגרש זה לא הגיוני להחליף אותו בשרם , שהוא סוג של 9 סטטי משהו בסגנון אקסברד. שני שחקני 9 בלי משחק אגפים מיותרים, ולכן במצב שחילוף מתבקש ודידייה לא כשיר או שמעלים שחקן אגף - ריביירו (כן , גם התרומה שלו לא תהיה מי יודע כמה אבל לפחות תשאיר את קייטה על הדשא) או משנים מערך ועוברים ל4 שחקני קישור עם קוסטה כשסבע מתחת לחלוץ או שמכניסים את כחלון כשחקן אגף.
התרחיש שערן לוי צריך לרדת הוא לא תרחיש לא סביר וצריך להתכונן אליו אחרת. שרם לא יכול להחליף אותו.

ואם כבר ינואר - לא יודע כמה שחקנים רוצים להביא ומה רוצים לתקן. אני לא הייתי משקיע במגן שמאלי אלא בקישור ההתקפי/אגף בלבד.

כל עוד הצוות המקצועי דוגל רק בשיטת משחק אחת ריביירו לא יקבל צאנס אמיתי בעמדה היחידה שבה הוא יכול לפרוח- כקיצוני.
- ריביירו וקוגבנייה הם שני שחקנים שיכולים להיכנס מהספסל ולשנות משחק, ואפילו בצורה קיצונית.

יש לך אופציה לשחק עם 9 קלאסי ובלי 9 קלאסי.
יכול לשחק עם קייטה ויכול גם בלי. שחק עם ריביירו או קוגבנייה במקום קייטה ואתה מקבל שלישה קדמית שכולל את ערן לוי, ריביירו, ודיא. תוציא את ערן או קח אותו אחורה ואתה יכול גם לשחק גם עם ריביירו, קוגבנייה ודיא ולגרום כאב ראש לכל קבוצה- בעיקר אלה שסוגרות אותך טוב ומתמקדות בלנטרל את ערן ודיא.
דיברו כל הקיץ על התאמה של החלוץ לשיטה. מישהו מצליח להבחין באיזה אופן קייטה מתאים לשיטה? כי מרשה לעצמי להגיד אחרי שליש עונה שההפעלה שלו די שואפת לאפס. במשחקים האחרונים(להוציא המשחק נגד ב"ש) הוא אפילו עושה יותר נזק מתועלת.
יש לך אופציה לשחק עם קייטה וריביירו ביחד. זה לדעתי יכול להיות שילוב מאוד מאוד מעניין. אולי ריביירו יכול לסדר לו הרבה יותר אסיסטים מאשר ערן ודיא שפשוט לא יודעים איך לשחק איתו. נגד רעננה דיא סוף סוף החליט למסור לו ובכל המקרים זה היה כדור גרוע שמראה על חוסר תאום מוחלט.
למה אתה מקובע על שיטה שקל מאוד להתמודד איתה? על שיטה שמדגישה את זה שהמגינים שלך לא עילויים?
למה להיות נעול על שיטת משחק ללא אגפים למרות שיש לך שחקני אגף טובים? (דיא, כחלון*, ריביירו, קוגבנייה)

*כחלון יכול מאוד להתאים במעבר לשלושה בלמים שיכולה מאוד להתאים לאני מאמין שלנו. ואז גם אפשר לנסות לשחק עם שחקן מפתיע בצד שמאל(כפי שמכבי ת"א עושה עם דור מיכה- וזה כשיש לה את דוידזאדה בסגל... לא בן צעירי וקובי מור). כחלון גם יכול לשחק יחד עם גולדנברג בצד ימין ולא במקום. לא רואה איך אולסק תורם יותר מויקי כשהוא כל המשחק משחק קשר אמצע ימין ומהווה האופציה היחידה לתקוף מהאגף אלא אם דיא מגיע לשם...

ואפילו אופציה לשחק עם שני חלוצים 9 שעבד יפה מאוד נגד מכבי ת"א.(פחות מתאים לנו לדעתי אבל אפשרי)

יש בסגל הזה המון אפשרויות.

מאוד לא אוהב את הדיבורים על שחרור של ריביירו. בלי ריביירו אתה כבר די מתקבע סופית על משחק נטול אגפים ובלי רכש משמעותי במקום- מחליש את עצמך.
03-Jan-2018, 14:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 15:03 אופיר34.)
הודעה: #53
(02-Jan-2018 12:28)עידן444 כתב:  
(02-Jan-2018 11:49)amir כתב:  למרות שהשער לא שלו ללא ספק מגיע לריבירו עוד הזדמנויות לא שיחק מספיק וחבל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

כל עוד הצוות המקצועי דוגל רק בשיטת משחק אחת ריביירו לא יקבל צאנס אמיתי בעמדה היחידה שבה הוא יכול לפרוח- כקיצוני.

חייב להגיד שמאוד לא אהבתי את ההתבטאות של סלובו ״יש משחקים שאתה מבין מהרגע הראשון שהם לא שלך ואין מה לעשות רק לחכות שייגמר״.
זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת לשמוע משפט כזה ממאמן שנחשב מהטובים בארץ(טופ 3 לטעמי).
מאמן חייב שתהיה לו תוכנית מגרה. אני מקווה שזה סתם היה ביטוי לא מוצלח ומקווה שגם אם הוא באמת חושב כך- שברדה חשב אחרת.
עם גישה כזו ברק בכר לא היה זוכה באליפות הראשונה שלו. ב״ש נתקעה לא פעם, ידעה לשנות מערכים ולנצח משחקים שבלי לשנות שיטה הם היו משחקים עד למחרת ולא מגיעים למצב.
יצרת חלק קדמי מאוד מגוון ושאפו לך על זה.
יש לך שחקן ורסטילי כמו קוגבנייה. יש לך אופציה לשחק עם 9 קלאסי ובלי 9 קלאסי. יש לך אופציה לשחק עם שני 9 כמו נגד מכבי ת״א בסיבוב הקודם.
למה אתה מקובע על שיטה שקל מאוד להתמודד איתה? על שיטה שמדגישה את זה שהמגינים שלך לא עילויים?

נגד רעננה ראית איך בחילוף אחד(ריביירו במקום אולסק) פתחת את כל המשחק ופתאום התקפה רדפה התקפה.
פתאום יש לך שחקן אגף קלאסי בשמאל.
יכלת להכניס את ויקי ואז גם היה לך שחקן אגף מצד ימין.
יש לך אופציה גם להזיז את חגי לאמצע ולשחק עם שלושה בלמים.
יש לך ים אפשרויות לנסות לשחרר משחק תקוע כי באמת בנית יופי של סגל!
קבעון בכדורגל זה משהו שמתאים לשנות ה 90... היום אתה חייב גמישות מחשבתית. גמישות מחשבתית של מאמן יכולה לעשות את כל ההבדל בין קבוצת מרכז טבלה לקבוצה שנאבקת על האליפות. בטח בעונה כזו שיש שם קבוצות כמו הפועל חיפה ובית״ר שממש לא יותר טובות וב״ש שהעייפות והשובע שם ניכר... וזה לא שמכבי ת״א זה משהו לרוץ לספר לחברה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז בתור "הדובר של אייל" (לידיעתך אייל, זה התווית החדשה שהודבקה לי לאחרונה...) רציתי כבר מזמן להגיב בנושא הנ"ל.

כמה דברים.
קודם כל לגבי שיטת המשחק - מאד קל ונוח לבוא ולייעץ בכל פעם שהקבוצה מציגה משחק קצת פחות טוב, להיות ורסטילים יותר ולשנות שיטה ומערכים תוך כדי תנועה. אז קודם כל ,בוא תספרו לי איזה קבוצה אתם מכירים בארץ ,מלבד ב"ש, שמשנה את סגנון משחקה תוך כדי משחק. ראיתי כמעט את כל קבוצות החלק העליון כמה פעמים ולא ראיתי שום קבוצה (שוב מלבד ב"ש) שמשנה את סגנונה תוך כדי תנועה.

הפועל חיפה סוגרת יפה, מחכה בד"כ בחצי שלה ועובדת בעיקר על התקפות מעבר קטלניות בעיקר מהאגפים.
בני יהודה כנ"ל.
מכבי ת"א לוחצת בד"כ מאד גבוה, שולטת ברב המשחקים במרכז המגרש ומאיימת הרבה מאד על השער.
בית"ר ירושליים גם פחות מחזיקה בכדור ויותר חיה על מתפרצות והרבה בעיטות ואיומים על השער.
ב"ש היא באמת הבודדה שמגוונת תוך כדי משחק ופתאום יכולה לעבור ל 3 בלמים, לשחק על האגפים וכו' וכו'.

לא קונה את הקטע הזה "שלומדים אותנו". לומדים גם את הפועל חיפה ומכבי ת"א ובית"ר ועדיין מאד מתקשים איתם. אם אתה רץ עם שיטה ומיישם אותה בצורה יעילה לא יעזור לאף אחד כמה תלמד אותה.
מעבר לזה, כן, כדי לשנות סגנון ומערך בצורה שוטפת, מעבר למיומנות ,תיאום ורמת אימון גבוהה, אתה צריך בעיקר סגל עמוק עם שחקנים ברמה גבוהה הן ב 11 והן על הספסל (מה שקורה בב"ש) ועם כל הכבוד ,אם אנחנו היינו מנסים לשנות ל 3 בלמים לדוגמא עם שני מגינים שתוקפים מהאגפים אני מתקשה להאמין שזה היה מצליח לנו.

וגם לגבי החילופים אותו כנ"ל - לפעמים מנסים לייצר שינוי במשחק שנתקע (כמו מול רעננה) ומשתמשים בכלים הקיימים על הספסל, ומה לעשות שכרגע שרם הוא האופציה היחידה בהתקפה ,אז נותנים לו את הצ'אנס על חשבון התשע שמתופקד כרגע על המגרש. לפעמים זה אפילו מצליח (ראו עכו) . וד"א זה לא אומר ששרם לא מאד מאכזב ולא מתאים לרמה.
הביקורת שלי היא יותר לגבי שחקנים שמתעקשים עליהם (מי אמר ערן לוי...) למרות שכולנו רואים שבשלב מסוים הם יותר מפריעים מעוזרים.

ולגבי מה שסלובו אמר - זה באמת לא מציק לי. מה עדיף שיעביר את המסרים הרגילים של מאמנים אחרי הפסד ?
יותר מציק לי האימרות שלו שמתייחסות לעתידו במועדון מאשר האימרות הנ"ל.
03-Jan-2018, 15:11
הודעה: #54
(03-Jan-2018 14:23)אופיר34 כתב:  
(02-Jan-2018 12:28)עידן444 כתב:  
(02-Jan-2018 11:49)amir כתב:  למרות שהשער לא שלו ללא ספק מגיע לריבירו עוד הזדמנויות לא שיחק מספיק וחבל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

חייב להגיד שמאוד לא אהבתי את ההתבטאות של סלובו ״יש משחקים שאתה מבין מהרגע הראשון שהם לא שלך ואין מה לעשות רק לחכות שייגמר״.
זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת לשמוע משפט כזה ממאמן שנחשב מהטובים בארץ(טופ 3 לטעמי).
מאמן חייב שתהיה לו תוכנית מגרה. אני מקווה שזה סתם היה ביטוי לא מוצלח ומקווה שגם אם הוא באמת חושב כך- שברדה חשב אחרת.
עם גישה כזו ברק בכר לא היה זוכה באליפות הראשונה שלו. ב״ש נתקעה לא פעם, ידעה לשנות מערכים ולנצח משחקים שבלי לשנות שיטה הם היו משחקים עד למחרת ולא מגיעים למצב.
יצרת חלק קדמי מאוד מגוון ושאפו לך על זה.
יש לך שחקן ורסטילי כמו קוגבנייה. יש לך אופציה לשחק עם 9 קלאסי ובלי 9 קלאסי. יש לך אופציה לשחק עם שני 9 כמו נגד מכבי ת״א בסיבוב הקודם.

נגד רעננה ראית איך בחילוף אחד(ריביירו במקום אולסק) פתחת את כל המשחק ופתאום התקפה רדפה התקפה.
פתאום יש לך שחקן אגף קלאסי בשמאל.
יכלת להכניס את ויקי ואז גם היה לך שחקן אגף מצד ימין.
יש לך אופציה גם להזיז את חגי לאמצע ולשחק עם שלושה בלמים.
יש לך ים אפשרויות לנסות לשחרר משחק תקוע כי באמת בנית יופי של סגל!
קבעון בכדורגל זה משהו שמתאים לשנות ה 90... היום אתה חייב גמישות מחשבתית. גמישות מחשבתית של מאמן יכולה לעשות את כל ההבדל בין קבוצת מרכז טבלה לקבוצה שנאבקת על האליפות. בטח בעונה כזו שיש שם קבוצות כמו הפועל חיפה ובית״ר שממש לא יותר טובות וב״ש שהעייפות והשובע שם ניכר... וזה לא שמכבי ת״א זה משהו לרוץ לספר לחברה.

אז בתור "הדובר של אייל" (לידיעתך אייל, זה התווית החדשה שהודבקה לי לאחרונה...) רציתי כבר מזמן להגיב בנושא הנ"ל.

כמה דברים.
קודם כל לגבי שיטת המשחק - מאד קל ונוח לבוא ולייעץ בכל פעם שהקבוצה מציגה משחק קצת פחות טוב, להיות ורסטילים יותר ולשנות שיטה ומערכים תוך כדי תנועה. אז קודם כל ,בוא תספרו לי איזה קבוצה אתם מכירים בארץ ,מלבד ב"ש, שמשנה את סגנון משחקה תוך כדי משחק. ראיתי כמעט את כל קבוצות החלק העליון כמה פעמים ולא ראיתי שום קבוצה (שוב מלבד ב"ש) שמשנה את סגנונה תוך כדי תנועה.

הפועל חיפה סוגרת יפה, מחכה בד"כ בחצי שלה ועובדת בעיקר על התקפות מעבר קטלניות בעיקר מהאגפים.
בני יהודה כנ"ל.
מכבי ת"א לוחצת בד"כ מאד גבוה, שולטת ברב המשחקים במרכז המגרש ומאיימת הרבה מאד על השער.
בית"ר ירושליים גם פחות מחזיקה בכדור ויותר חיה על מתפרצות והרבה בעיטות ואיומים על השער.
ב"ש היא באמת הבודדה שמגוונת תוך כדי משחק ופתאום יכולה לעבור ל 3 בלמים, לשחק על האגפים וכו' וכו'.

לא קונה את הקטע הזה "שלומדים אותנו". לומדים גם את הפועל חיפה ומכבי ת"א ובית"ר ועדיין מאד מתקשים איתם. אם אתה רץ עם שיטה ומיישם אותה בצורה יעילה לא יעזור לאף אחד כמה תלמד אותה.
מעבר לזה, כן, כדי לשנות סגנון ומערך בצורה שוטפת, מעבר למיומנות ,תיאום ורמת אימון גבוהה, אתה צריך בעיקר סגל עמוק עם שחקנים ברמה גבוהה הן ב 11 והן על הספסל (מה שקורה בב"ש) ועם כל הכבוד ,אם אנחנו היינו מנסים לשנות ל 3 בלמים לדוגמא עם שני מגינים שתוקפים מהאגפים אני מתקשה להאמין שזה היה מצליח לנו.

וגם לגבי החילופים אותו כנ"ל - לפעמים מנסים לייצר שינוי במשחק שנתקע (כמו מול רעננה) ומשתמשים בכלים הקיימים על הספסל, ומה לעשות שכרגע שרם הוא האופציה היחידה בהתקפה ,אז נותנים לו את הצ'אנס על חשבון התשע שמתופקד כרגע על המגרש. לפעמים זה אפילו מצליח (ראו עכו) . וד"א זה לא אומר ששרם מאד מאכזב ולא מתאים לרמה.
הביקורת שלי היא יותר לגבי שחקנים שמתעקשים עליהם (מי אמר ערן לוי...) למרות שכולנו רואים שבשלב מסוים הם יותר מפריעים מעוזרים.

ולגבי מה שסלובו אמר - זה באמת לא מציק לי. מה עדיף שיעביר את המסרים הרגילים של מאמנים אחרי הפסד ?
יותר מציק לי האימרות שלו שמתייחסות לעתידו במועדון מאשר האימרות הנ"ל.

נגד רעננה שרם החליף את ערן לוי ולא את קייטה . להערכתי החילוף של קייטה שבוצע אחרון עי קוסטה בא לתקן את הטעות בחילוף הראשון.
דרך אגב מה שאמרת לגבי החלפת שיטת המשחק לא מהווה תירוץ. זה שאחרים לא עושים לא אומר שאתה לא צריך לעשות. למעשה מאז המחצית הראשונה נגד מכבי חיפה , זו לא אותה מכבי נתניה. משהו השתנה, ואני די מסכים שהבינו שפשוט צריך לסגור את האמצע וללחוץ גבוה. מכבי חיפה אשקלון בני יהודה ורעננה הוציאו מאיתנו נק בדיוק כך כשלמעשה לא היינו טובים מהיריב שציינתי באף משחק. האם קייטה מופעל ? לא. סבע וערן לא משתפים אותו וזה מורגש. אם מישהו כבר עושה את זה זה רק אביב. האם יש לנו משחק אגפים ? גם לא ,זה מגיע רק מכחלון. אז מה שנשאר זה עוד ועוד בסגנון ברצלונה הכנסות כדורים פנימה של אביב ועלי בעיקר ודרך האמצע בתקווה לאיזה דאבל פס או 1:1 של סבע. לכן אני טוען שהקבוצה חייבת ללמוד לגוון את שיטת המשחק שלה וחייבת שחקני אגף. בסופו של יום משחק אגפים כשעושים אותו נכון מפרק כל הגנה ורצוי שיהיה לנו בארגז הכלים שחקן שיודע לעשות את זה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
עידן444 (0303-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 15:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 15:17 אלדד.)
הודעה: #55
לא חייב לשנות שיטה, אפשר לשנות מערך פנימי ולהעמיד את השחקנים אחרת כשאתה נמצא בפיגור או תיקו, וזה לא משנה אם יש קבוצות שמיישמות את זה בארץ, כל עוד שזה מקובל ברחבי העולם
לדוגמה להסיט את אביב לעמדה יותר קדמית לחלוץ מדומה שמגיע מאחור והבלמים לא יכולים לשמור עליו ולהישאר רק עם 2 קשרים אחוריים
להכניס עוד חלוץ לא תמיד נותן לך יתרון התקפי

יצירת מצבים דרך האמצע היא הכי אפקטיבית ואטרקטיבית, אנחנו לא בנויים על משחק אגף קלאסי כי אין לנו מספיק נוכחות ברחבה
אבל עם השחקנים המתאימים אנחנו כן יכולים לתקוף מהאגפים ולהעביר כדורים שטוחים לאחור ולמרכז הרחבה
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (0303-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 15:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 15:57 עידן444.)
הודעה: #56
אז בוא אני אסביר לך אופיר.
לשחק בשיטה אחת זה בסדר ומקובל. ברגע שאתה משחק בשיטה אחת אתה זה שהופך את הסגל שלך למוגבל.
בנית סגל שיכול לתת מענה לכל מיני סיטואציות. למה שלא תנצל אותו כשזה זועק לשמים? אגב, אני לא יודע על מה אתה מדבר, נתניה כבר הרבה זמן לא במיטבה. זה ממש לא "משחק אחד פחות טוב". אולי אותך סינוור ה 0-3 בעכו וזה שב"ש לא לקחה איזה 2-3 מתנות עטופות יפה יפה מההגנה שלך בדקה ה- 90 והשאירה לנו 3 נקודות, אבל אני רואה כבר תקופה ארוכה את חוסר בריכוז בהגנה, את האומללות של קייטה, ואת העובדה שערן לוי לא פוגע. נכון שעלי מוחמד חסר. במשחקים האחרון גם קוגבנייה ואתה יודע שגם כחלון מאוד משמעותי מבחינתי.

ואם אתה רוצה לדבר על ההבדל מקבוצות אחרות- בוא נדבר- הפועל חיפה עם משחק הגנה שעולה עליך ב- 2 דרגות. יש לה שוער שעולה על השוער שלך בדרגה, ויש לה בלם זר מצויין שבדומה למרין שגרם לפרנסמן, סטרול וחיימוביץ' להראות פיקאים, גורם לניסו קפילוטו להראות נסטה... החלק הקדמי די ריכוזי כפי שאצלנו אבל הם זקוקים לכבוש הרבה פחות כדי לנצח. לא זוכר אם הם איבדו פעם אחת יתרון העונה.

אצלנו יש כובש אחד אדיר. עוד שניים בסדר. וכל השאר, שזה סך הכל עוד 4-5 שחקנים עם תרומה מינימלית.
בב"ש יש לך 12 כובשים שונים!
בבית"ר 13!
במכבי ת"א יש לך חמישה שחקנים עם 4 שערים ומעלה.

בקיצור, אתה קבוצה מאוד ריכוזית. קל מאוד לסמן את השחקנים המסוכנים. כשקייטה לא מופעל כפי שצריך זה עוד יותר קל. אז כן, בהחלט לומדים אותך...
ולדעתי הסגל הוא טוב ועם קצת יציאה מהתבנית אפשר לשנות את העניין הזה.
וראינו את זה על קצה המזלג נגד בני יהודה ורעננה שהגנו מצויין והצלחת לערער אותם לגמרי. בעיקר בזכות ריביירו שזה פתאום עוד שחקן שההגנה צריכה לקחת בחשבון. כן ירבו ניסיונות כאלה! אסור לשחרר את ריביירו בדיוק לצרכים האלה! ויתור על ריביירו לא יבטל את הצורך לפתוח משחק לצדדים מידי פעם. חבל לא להשאיר אפילו את האופציה.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0303-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 16:33
הודעה: #57
לא מדובר בפיפ"א 18.
ויש כאן כמה טאלנטים שמסבירים ניפלא את שפרשני ערוץ הספורט מגמגמים.
לקרוא ולהתמוגג....
ועל זה אמר מי שאמר שהאויב הגדול ביותר של הטוב זה הטוב מאוד ושל הטוב מאוד זה המצויין.
ניראה לי(בגדול),שהעולם הווירטואלי ובעיקר משחקי הכדורגל בספרד ואנגליה בילבלו את האנשים.
מה שאנחנו רואים במגרש זה יותר מ100%מהיכולת שלנו ולו לשחקנים והמאמנים היה את היכולת שאתם מייחלים לה,היינו רואים אותם רק בטלוויזיה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
יגאל יהב (2020-0101-2018201820182018)
03-Jan-2018, 16:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2018 על ידי 16:56 עידן444.)
הודעה: #58
(03-Jan-2018 16:33)אייל ס כתב:  לא מדובר בפיפ"א 18.
ויש כאן כמה טאלנטים שמסבירים ניפלא את שפרשני ערוץ הספורט מגמגמים.
לקרוא ולהתמוגג....
ועל זה אמר מי שאמר שהאויב הגדול ביותר של הטוב זה הטוב מאוד ושל הטוב מאוד זה המצויין.
ניראה לי(בגדול),שהעולם הווירטואלי ובעיקר משחקי הכדורגל בספרד ואנגליה בילבלו את האנשים.
מה שאנחנו רואים במגרש זה יותר מ100%מהיכולת שלנו ולו לשחקנים והמאמנים היה את היכולת שאתם מייחלים לה,היינו רואים אותם רק בטלוויזיה.

ההיגיון אומר שאתה צודק.
יכול להיות שכל פשעם של סלובו וברדה זה שהם גורמים לנו לחשוב שאפשר יותר.

אני באמת רואה בקבוצה הזו פוטנציאל. מרגיש לי שהשחקנים בקבוצה הזו יכולים ללכת בדרכם של רוני לוי, שי הולצמן, שלום תקווה, אבישי זאנו, אלעד קורן, אלון חלפון, רביד גזל, משה גלאם, איתי שכטר, ולא בדרכם של דלה ימפולסקי, אוראל דגני, פיראס מוגרבי, חן עזרא, קובי דג'אני ועידו לוי- מה מבדיל בין הרשימה הראשונה לשניה? נראה לי שהרוב כאן ינחשו...

אני חושב שיש כאן שחקנים ששווים תואר בשנים הקרובות- כל אחד בנפרד ובטח יחד.
03-Jan-2018, 17:10
הודעה: #59
(03-Jan-2018 11:56)אייל ס כתב:  מכבי נתניה שווה את מה שאנחנו רואים בטבלה וזו עובדה וזו הדרך היחידה לבחון את הדברים.

וכשמכבי נתניה תשנה מיקום לכאן או לכאן,זה יהיה השווי שלה באותם ימים.
לא ניתן להתייחס רק למקטעים במשחק ולמחוק רגעים אחרים,לא איבדנו או הרווחנו בגלל גורמים זרים,הכל מתחיל ומסתיים בנו וזה מכלול שלם של צוות ושחקנים וניהול ואוהדים.
והתוצאה הסופית גבוהה מהמצופה.
האמת שאתה צודק 100 אחוז והרחבתי בזה בפוסט בפייס. באופן טבעי אוהדים נוטים לראות מה חסר אבל פחות לראות מה השגנו. בתור שחקן לשעבר אני עדיין מופתע כל פעם מחדש כמה קבוצה שרוב השלד שלה מהלאומית משחקת כל כך התקפי...הרוב המוחלט של השחקנים לא פוחדים לבוא לקבל כדור ומשחקים לעומק ולא לרוחב( גם מול הגדולות). הקפיצה הנוספת שמדברים עליה מעבר למימד הכספי( שאי אפשר להתעלם ממנו) קשורה גם בזה שתיווצר קבוצה שתצליח ותהיה מחוברת לאורך זמן( נגיד גביע או כניסה לפליאוף עליון ייתרמו לביטחון). אז גם מבחינה מנטאלית נהיה חזקים ווינרים יותר ונדע " להרוג משחקים".
03-Jan-2018, 17:15
הודעה: #60
חלון העברות ינואר מי יבוא מי יעזוב
גם אני טוען שהסגל הזה עושה פלאים מעבר לציפיות בטח שלי, ולכן חושב שהחיזוק צריך להיות בחלק הקדמי כדי לאפשר לסלובו ברדה יותר גמישות. מצד שני הם חייבים להשתחרר מהמקובעות ויש להם כמה כאלו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים