שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - הפועל חיפה
05-Nov-2017, 0:30
הודעה: #11
מכבי נתניה - הפועל חיפה
יופי של משחק. אווירה טובה. עלי ואביב היו המצטיינים. שיפור גדול של כחלון .. צעירי חלש כהרגלו. ורגוץ והוייבך שקטים וטובים.
הקישור שלנו הוא האקס פקטור .ערן עיצבן אותי כהרגלו והבנתי שבמזל לא הורחק. אביב חייבים להחתים לחוזה ארוך טווח לטעמי הפתעת הליגה. עלי ענק. ניקו גרזן. סבע עשה המון כאבי ראש להגנה שלהם.
צריך לסגור את הנושא עם קייטה מהר שיזמין את כולם לסושי ונשכח את הכל. בדש חלש לא מדוייק ולא מתאים לרמה זו בשלב הזה של הקריירה שלו.
היו רגעים שההגנה נראתה מאד מבולבלת במזל לא חטפנו ומצד שני יכולנו לתת שישיה.
והכי כיף לראות את קלינגר מתבייכן. שונא מאמנים שבאים רק לעקוץ וסלוברדה הורידו אותו לקרקע.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Nov-2017, 1:33
הודעה: #12
RE: מכבי נתניה - הפועל חיפה
הפנדל הכי ברור היה על קייטה בנגיחה לשער, הבלם דחף אותו באוויר ומנע ממנו להבקיע שער
[תמונה: 611511]
05-Nov-2017, 4:22
הודעה: #13
מכבי נתניה - הפועל חיפה
אנשים פחדו שהביצים של אלקסלסי יירעדו נגד הפועל חיפה "הגדולה" אבל הוא לדעתי הוכיח שהביצים שלו עשויות מחומר שלא רועד בקלות ושהוא מוכן לעשות הרבה כדי לנצח משחקים. הייתי רוצה לראות אותו ממשיך לרוץ.
קצת היה מאכזב לראות את הקבוצה מקום ראשון בליגה שסגנון המשחק שלה היום מזכיר את עירוני נשר בצמד המשחקים המותחים שלנו איתם בלאומית. כשלחצנו על הגז פשוט היינו קטלניים היום, איזה כיף זה כשנותנים להם שטחים פשוט כדורגל כמו שכיף לראות אותו.
ברק בדש נתן כמה מאבקי אוויר נחמדים היום חוץ מההופעה ההתקפית המזעזעת שלו יחסית לשחקן שלקח אליפויות בישראל.
ורגוץ פשוט שחקן מדהים כ"כ שקט איזה רוגע כשיש אותו גם חיפה על הויבך כמה פעמים.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
05-Nov-2017, 8:23
הודעה: #14
למרות החלטות שיפוט מחרידות, אין בי בכלל ספק שהקבוצה הטובה יותר ניצחה והייתה מוציאה את השלוש נקודות עם או בלי המחדל של השיפוט.
פתיחת העונה הכי מהנה מאז עונת 08-09.
05-Nov-2017, 9:08
הודעה: #15
כשזה מכבי נתניה אז החלטות השופט 'מזעזעות' . היה פנדל על דיא וגלישה של בן בסט עם שתי רגליים לעבר השוער זה צהוב (למרות שבלי ההצגה המכוערת של אלקסלסי הוא לא היה מקבל צהוב שני ומורחק).
כשזה בית"ר ירושלים וההצגות השבועיות של שכטר ברחבה אז הכל תקין.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Nov-2017, 10:29
הודעה: #16
ירון, חלאס להיות אוהד עם דימוי עצמי נמוך. זה אף פעם לא נראה טוב.
לא מעניין אותי מקרים אחרים, אני מדבר לגופו של משחק. ובמשחק הזה? מה לעשות, שיפוט מזעזע.
אבל שוב אחזור על מה שאמרתי, עם או בלי השיפוט הזה - שלוש הנקודות היו נשארות בנתניה. הפועל חיפה לא ממש הייתה במשחק הזה.

אגב, נקודות שליליות מהמשחק? ההתנהגות הדבילית של קייטה בפנדל הייתה מיותרת, בדש צריך לעוף מכאן בינואר ושערן לוי יילמד להירגע כבר (בשביל מה הצהוב הזה... בשביל מה?!) כי העונה הזאת עלולה להיות האחרונה בה יהיה מסוגל לעשות משהו היסטורי.
05-Nov-2017, 10:41
הודעה: #17
(05-Nov-2017 10:29)לואיס ראזאק כתב:  ירון, חלאס להיות אוהד עם דימוי עצמי נמוך. זה אף פעם לא נראה טוב.
לא מעניין אותי מקרים אחרים, אני מדבר לגופו של משחק. ובמשחק הזה? מה לעשות, שיפוט מזעזע.
אבל שוב אחזור על מה שאמרתי, עם או בלי השיפוט הזה - שלוש הנקודות היו נשארות בנתניה. הפועל חיפה לא ממש הייתה במשחק הזה.

אגב, נקודות שליליות מהמשחק? ההתנהגות הדבילית של קייטה בפנדל הייתה מיותרת, בדש צריך לעוף מכאן בינואר ושערן לוי יילמד להירגע כבר (בשביל מה הצהוב הזה... בשביל מה?!) כי העונה הזאת עלולה להיות האחרונה בה יהיה מסוגל לעשות משהו היסטורי.

שום דימוי נמוך דיברתי על התקשורת ובכל מקרה היה פנדל ברור על דיא....
לגבי ערן לא צריך להילחץ הוא לפעמים מגזים אבל יודע את הגבול, לדעתי האדום האחרון שלו היה בעונת 2014/2013 בלאומית. הוא גם לוקח עליו את הויכוחים והשטויות ומוריד לחץ משאר הקבוצה
בדש מתאים לעלות מהספסל וכנראה גם לאווירה בחדר ההלבשה ולקידום שחקנים צעירים. הייתי מרוצה מאוד מהלחימה והנחישות שלו אבל הוא חלוד בסיומת.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Nov-2017, 10:47
הודעה: #18
מכבי נתניה - הפועל חיפה
חד וחלק הפנדל על סבע היה נשרק ולא היה מעורר ויכוח לו זה היה בניון או כל יקיר תקשורת אחר. סבע נתפס בכתף וסובב עי המגן . אולי שחקן מוצק יותר כמו קייטה לא היה נופל מזה. לתפוס שחקן בכתף ולצעוק זה לא פנדל זה מגוחך. לגבי אלקסלסי ההצגה שלו מיותרת. הגלישה של בן בסט עם הרגל קדימה יכולה בפירוש להסתיים בפציעה של השוער ולכן הצהוב במקום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 3 users Like טל.מ's post:
yaron73 (0505-1111-2017201720172017), אלון (0505-1111-2017201720172017), עידן444 (0505-1111-2017201720172017)
05-Nov-2017, 11:02
הודעה: #19
לגבי הפנדל - אם נהייה הוגנים (ולא משנה כרגע מה היה קורה במקומות אחרים) ,הפנדל הזה לא היה ולא נברא. על דבר כזה לא צריך לשרוק. מצד שני, דקה ראשונה הייתה נגיעת יד לא טבעית של חיפה שהייתה הרבה יותר פנדל מההוא של דיא.

ולגבי האדום - מסכים. הצהוב הוא על המשחק המסוכן ולא על המגע בין החלוץ לשוער. לא צריך לפרק לשוער את הפנים כדי לקבל צהוב על משחק מסוכן.

מצד שני, אלקסלסי היה יכול לוותר על הדרמה קווין המיותרת הזאת . לא סובל שעושים את זה נגדי ובאותה מידה שזה נעשה אצלי. לא מכבד ולא מכובד.
05-Nov-2017, 11:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Nov-2017 על ידי 11:10 דוד חטב.)
הודעה: #20
אופיר אתה גדול מה שכתבת מילה במילה...בעיקר על קלינגר ....בן אדם תגיד תודה שלא קיבלת 5 ורוץ לחדר הלבשה ...מה אתה בוכה ? נראיתם כמו קבוצת תחתית...
ערן לוי חצי ראשון כל כך גרוע ...ויותר מהכל אנוכי לבעוע מ-20 בימין כשיש לך את קייטה ודיא לא לעניין....
ורגוץ מצויין, טים טוב
ויקי טוב, אפילו צעירי מראה שיפור...
תהיה לצוות דילמה קשה בנושא השוער ...אני הייתי ממשיך עם גולן אבל נראה לי שהמאמנים יחזרו לדני עמוס.
הליגה די שיוויונית כולם יכולים לנצח את כולם ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 16 אורחים