שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כצפוי
27-Aug-2017, 0:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 0:52 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: כצפוי
קודם כל, אני בכלל לא בטוח שעכו היא הקבוצה החלשה בליגה. יש להם אולי את המאמן החלש בליגה זה נכון ,אבל הם הביאו שם כמה ז'לובים בכלל לא רעים בחלק הקדמי ,פלוס קרנוואי הזה שהוא שחקן מאד כשרוני, ועם שיטת ה"הרם ורוץ לרשת" שלהם אני בכלל לא בטוח שהם יורדים כל כך מהר.

לגבינו - באשר יגורנו בא לנו...
כפי שחששנו לא ראינו היום את אותה רמת מוטיבציה כפי שראינו בב"ש. לא הרגנו את הדשא ולא היינו מספיק דומיננטים.

ושוב ראינו חלוקת עומס בעייתית. מחצית שנייה משחק ההתקפה שלנו פשוט לא היה קיים. ריביירו יוצא קדימה ואף אחד לא מצטרף. איך אפשר לאיים על השער בצורה כזאת ?
וערן באמת עשה את שלו עם שני בישולים מצוינים, אבל יסלחו לי כולם, הבן אדם מדקה 50 פשוט עומד. קבוצה לא יכולה לתפקד במצב כזה. ערן, בטח בתנאים כמו היום, חייב להיות מוחלף קודם.
אנחנו כמובן חייבים חלוץ כי שרם לא יהיה מכונת שערים השנה, ואני מסכים עם המאמנים שזה חייב להיות חלוץ מהיר (ולא סגנון פושה). עוד שחקן סטטי בהתקפה ובאמת נהיה בבעיה.

וכמה מילים על שחקנים ספציפיים:

ויקי במשחק איום. לא הגנה ולא התקפה. תמיד היו לי ספקות לגביו בליגת העל ולדעתי כל ההבדל בינו לבין צעירי המושמץ זה הטייטל של שחקן בית שיש מעליו.

הויבך במשחק מושלם. נראה קלאסה של בלם. ראיתי היום ניחוחות של מארין במשחק שלו.

עלי לא היה העלי שראינו שבוע שעבר. לא היה נייד מספיק ולא דומיננטי במרכז.

אביב - מנוע. הוחלף לדעתי כי התעייף אבל אין ספק שבלעדיו הקישור שלנו פחות דינאמי.

(27-Aug-2017 0:46)טל.מ כתב:  קבוצה שמשחקת משחק שלם בלי אף פריצה באגף וחיה על הברקות של ערן לוי וסבע אין לה מה להתפלא. ניהול משחק שגוי של הצוות, כבר פעם שלישית שריביירו מחליף את שרם ובורח לאגף ואז אין חלוץ, ערן לוי שופך מנוע ונשאר על הדשא, וקוגבנייה נכנס בדקות הסיום דווקא במקום סבע. מחצית שלמה שהקבוצה לא משחקת ולא תוקפת ואין תגובה מתאימה.
אז לדעתי אין משחק בית מול עכו שווה למשחק חוץ נגד בש אלא אם כן הצוות חושב שהוא הולך להתגונן כל השנה עם 3 קשרים אחוריים, ואם כן אנחנו צפויים לעונה קשה, כי כל מה שיש לנו ככה אלה הברקות של לוי וסבע, שרם לא בא בכלל לידי ביטוי.
ריביירו לא קשור לענף, צר לי. שחקן מיותר לגמרי.
ביום שקוגבנייה יקבל יותר קרדיט אולי נראה אותו חוזר לעצמו. לחשוב שריביירו מקבל עדיפות על פניו לנוכח היכולת שלו - פשוט מקומם.
ולא צוות יקר - לא תביאו חלוץ נורמלי ולא תפתחו משחק אגפים עם מגינים תוקפים ועם קשרים כמו דיא ודידייה, אז לא נסתדר עם מה שיש לנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

את "הריביירו לא קשור לענף" אני מכניס לארכיון.
נפגש...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2017, 0:52
הודעה: #12
כצפוי
(27-Aug-2017 0:46)טל.מ כתב:  קבוצה שמשחקת משחק שלם בלי אף פריצה באגף וחיה על הברקות של ערן לוי וסבע אין לה מה להתפלא. ניהול משחק שגוי של הצוות, כבר פעם שלישית שריביירו מחליף את שרם ובורח לאגף ואז אין חלוץ, ערן לוי שופך מנוע ונשאר על הדשא, וקוגבנייה נכנס בדקות הסיום דווקא במקום סבע. מחצית שלמה שהקבוצה לא משחקת ולא תוקפת ואין תגובה מתאימה.
אז לדעתי אין משחק בית מול עכו שווה למשחק חוץ נגד בש אלא אם כן הצוות חושב שהוא הולך להתגונן כל השנה עם 3 קשרים אחוריים, ואם כן אנחנו צפויים לעונה קשה, כי כל מה שיש לנו ככה אלה הברקות של לוי וסבע, שרם לא בא בכלל לידי ביטוי.
ריביירו לא קשור לענף, צר לי. שחקן מיותר לגמרי.
ביום שקוגבנייה יקבל יותר קרדיט אולי נראה אותו חוזר לעצמו. לחשוב שריביירו מקבל עדיפות על פניו לנוכח היכולת שלו - פשוט מקומם.
ולא צוות יקר - לא תביאו חלוץ נורמלי ולא תפתחו משחק אגפים עם מגינים תוקפים ועם קשרים כמו דיא ודידייה, אז לא נסתדר עם מה שיש לנו.

מאוד דרמטי כהרגלך אבל יש כאן כמה נקודות שפגעת בומבה!

27-Aug-2017, 0:55
הודעה: #13
כצפוי
(27-Aug-2017 0:49)אופיר34 כתב:  קודם כל, אני בכלל לא בטוח שעכו היא הקבוצה החלשה בליגה. יש להם אולי את המאמן החלש בליגה זה נכון ,אבל הם הביאו שם כמה ז'לובים בכלל לא רעים בחלק הקדמי ,פלוס קרנוואי הזה שהוא שחקן מאד כשרוני, ועם שיטת ה"הרם ורוץ לרשת" שלהם אני בכלל לא בטוח שהם יורדים כל כך מהר.

לגבינו - באשר יגורנו בא לנו...
כפי שחששנו לא ראינו היום את אותה רמת מוטיבציה כפי שראינו בב"ש. לא הרגנו את הדשא ולא היינו מספיק דומיננטים.

ושוב ראינו חלוקת עומס בעייתית. מחצית שנייה משחק ההתקפה שלנו פשוט לא היה קיים. ריביירו יוצא קדימה ואף אחד לא מצטרף. איך אפשר לאיים על השער בצורה כזאת ?
וערן באמת עשה את שלו עם שני בישולים מצוינים, אבל יסלחו לי כולם, הבן אדם מדקה 50 פשוט עומד. קבוצה לא יכולה לתפקד במצב כזה. ערן, בטח בתנאים כמו היום, חייב להיות מוחלף קודם.
אנחנו כמובן חייבים חלוץ כי שרם לא יהיה מכונת שערים השנה, ואני מסכים עם המאמנים שזה חייב להיות חלוץ מהיר (ולא סגנון פושה). עוד שחקן סטטי בהתקפה ובאמת נהיה בבעיה.

וכמה מילים על שחקנים ספציפיים:

ויקי במשחק איום. לא הגנה ולא התקפה. תמיד היו לי ספקות לגביו בליגת העל ולדעתי כל ההבדל בינו לבין צעירי המושמץ זה הטייטל של שחקן בית שיש מעליו.

הויבך במשחק מושלם. נראה קלאסה של בלם. ראיתי היום ניחוחות של מארין במשחק שלו.

עלי לא היה העלי שראינו שבוע שעבר. לא היה נייד מספיק ולא דומיננטי במרכז.

אביב - מנוע. הוחלף לדעתי כי התעייף אבל אין ספק שבלעדיו הקישור שלנו פחות דינאמי.

תן לי לתקן לך כמה נקודות. ניהול משחק גרוע של המאמנים שלנו. לא שיטה ולא נעליים. תנו לערן והוא יאלתר משהו ... שום משחק אגפים שום חילופים שתואמים את מה שקורה על הדשא.
מילה אחרונה על ריביירו - לא רואה את הפוטנציאל צר לי. החתמה מיותרת לחלוטין, במקרה הכי טוב הוא צריך להיות מושאל לליגה השניה. הוא בטח לא צריך לקבל קרדיט לפני קוגבנייה או בדש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Aug-2017, 0:58
הודעה: #14
(27-Aug-2017 0:49)amir כתב:  
(27-Aug-2017 0:36)Shaul כתב:  ניהול משחק גרוע ביותר ,מי שהחליט שכחלון וצעירי יהיה המגנים הפותחים של הקבוצה חי בסרט !!!
והגיע הזמן לחלוץץץץץ
צעירי לא שיחק היום

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אני יודע שלא שיחק.
27-Aug-2017, 0:59
הודעה: #15
כצפוי
מציק לי מאוד העניין עם עדן שרם.
לספר בכל ראיון כמה מאמינים בו לא עולה בקנה אחד עם להוציא אותו כל משחק... ככה לא בונים בטחון של חלוץ מה גם שאם לא משתמשים בבדש כאלטרנטיבה זה אומר שאין אלטרנטיבה...

מציק לי מה שקורה עם קוגבנייה. טל נגע בזה. מועדפים על פניו שחקנים שלא מוכיחים שראויים לזה.

27-Aug-2017, 1:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 1:06 amir.)
הודעה: #16
(27-Aug-2017 0:58)Shaul כתב:  
(27-Aug-2017 0:49)amir כתב:  
(27-Aug-2017 0:36)Shaul כתב:  ניהול משחק גרוע ביותר ,מי שהחליט שכחלון וצעירי יהיה המגנים הפותחים של הקבוצה חי בסרט !!!
והגיע הזמן לחלוץץץץץ
צעירי לא שיחק היום

אני יודע שלא שיחק.
אוקי אם התכוונת בכללי אז מסכים שהוא באמת בעייתי.

(27-Aug-2017 0:59)עידן444 כתב:  מציק לי מאוד העניין עם עדן שרם.
לספר בכל ראיון כמה מאמינים בו לא עולה בקנה אחד עם להוציא אותו כל משחק... ככה לא בונים בטחון של חלוץ מה גם שאם לא משתמשים בבדש כאלטרנטיבה זה אומר שאין אלטרנטיבה...

מציק לי מה שקורה עם קוגבנייה. טל נגע בזה. מועדפים על פניו שחקנים שלא מוכיחים שראויים לזה.

עדן שרם הוא ברירת מחדל עד או בתקווה שיהיה פה חלוץ 9 יוצר טוב ממנו ואז יהיה מחליף ראוי, חושב שהוא קיבל מספיק הזדמנויות ולא ממש עשה איתם משהו לגבי קוגבנייה את מי היית מוציא ונותן לו לשחק? הליגה עוד ארוכה יגיע גם היום שלו כרגע אין ממש מקום שהוא יכול להועיל יותר ממי ששיחקו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2017, 1:09
הודעה: #17
(27-Aug-2017 0:55)טל.מ כתב:  תן לי לתקן לך כמה נקודות. ניהול משחק גרוע של המאמנים שלנו. לא שיטה ולא נעליים. תנו לערן והוא יאלתר משהו ... שום משחק אגפים שום חילופים שתואמים את מה שקורה על הדשא.
מילה אחרונה על ריביירו - לא רואה את הפוטנציאל צר לי. החתמה מיותרת לחלוטין, במקרה הכי טוב הוא צריך להיות מושאל לליגה השניה. הוא בטח לא צריך לקבל קרדיט לפני קוגבנייה או בדש.

ביום שתעשה תיאום ציפיות ותבין שריביירו לא סקורר ולא בשביל זה הגיע לקבוצה אולי תדבר אחרת. אני דווקא כן ראיתי כמה פריצות שלו באגף והבעיה לא הייתה בפעולות שלו אלא בהצטרפות לחלק ההתקפי שלא הייתה קיימת בחצי השני.
באמת לא חושב שהשחקן הכי שאנטי בתולדות הקבוצה היה תורם יותר.

לגבי ניהול המשחק - אני כמובן לא ישתמש בביטויים ההיסטרים על שיטות ונעליים כי מדובר בשני מאמנים שיודעים להעמיד קבוצה על המגרש. הם אכן טעו שהשאירו אותנו בלי חלוץ טבעי במגרש . החילוף של ריביירו במקום היה לדעתי אבל ערן היה חייב לצאת ובמקומו בדש היה צריך להיות על הדשא.

יהיו לנו עוד לא מעט משחקים מול יריבות דומות לעכו אני מקווה שנצליח להערך אחרת בפעמים הבאות. חייבים להרים את קצב המשחק מול יריבות מהסוג הזה.
27-Aug-2017, 1:11
הודעה: #18
כצפוי
מכבי נתניה צריכה בבית מול יריבים שלא עדיפים עליה לשחק עם דיא וקוגבנייה באגפים ולוותר על קשר אחורי אחד. עלי אביב וגלזר למרות הגול לא תוקפים יותר מידי, יותר משחקים לרוחב, בעיקר כשמשחק עומד וצריך לפרוץ את ההגנה . 3 קשרים אחוריים נגד עכו .. לא נסחפנו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Aug-2017, 1:12
הודעה: #19
(27-Aug-2017 1:09)אופיר34 כתב:  
(27-Aug-2017 0:55)טל.מ כתב:  תן לי לתקן לך כמה נקודות. ניהול משחק גרוע של המאמנים שלנו. לא שיטה ולא נעליים. תנו לערן והוא יאלתר משהו ... שום משחק אגפים שום חילופים שתואמים את מה שקורה על הדשא.

ביום שתעשה תיאום ציפיות ותבין שריביירו לא סקורר ולא בשביל זה הגיע לקבוצה אולי תדבר אחרת. אני דווקא כן ראיתי כמה פריצות שלו באגף והבעיה לא הייתה בפעולות שלו אלא בהצטרפות לחלק ההתקפי שלא הייתה קיימת בחצי השני.
באמת לא חושב שהשחקן הכי שאנטי בתולדות הקבוצה היה תורם יותר.

לגבי ניהול המשחק - אני כמובן לא ישתמש בביטויים ההיסטרים על שיטות ונעליים כי מדובר בשני מאמנים שיודעים להעמיד קבוצה על המגרש. הם אכן טעו שהשאירו אותנו בלי חלוץ טבעי במגרש . החילוף של ריביירו במקום היה לדעתי אבל ערן היה חייב לצאת ובמקומו בדש היה צריך להיות על הדשא.

יהיו לנו עוד לא מעט משחקים מול יריבות דומות לעכו אני מקווה שנצליח להערך אחרת בפעמים הבאות. חייבים להרים את קצב המשחק מול יריבות מהסוג הזה.
נכון לא רביירו היה הבעייה אלה הדלילות ברחבה מה יועיל שחקן קו שאין לו למי למסור

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2017, 1:16
הודעה: #20
לא מבין למה בדש לא משחק במקום שרם כחלוץ רחבה, ריבריו לא חלוץ רחבה אלה אגף.
קוגבניה בקושי משחק גם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים