שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העם עם הגולן
10-Aug-2017, 15:31
הודעה: #71
העם עם הגולן
(10-Aug-2017 15:25)פיליפצוק כתב:  
(10-Aug-2017 14:47)טל.מ כתב:  לא אמרתי ששון וויסמן כן מתאים לליגה הזו. כדרכך אתה רק מנפק פנינים. אמרתי ואני חוזר ואומר ששון וויסמן יותר מתאים להיות החלוץ השני א ח ר י החלוץ הזר שאנחנו אמורים להחתים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עדן שרם סיים את העונה שעברה בליגה הלאומית עם 14 כיבושים.
שון ויסמן (עם ערן לוי מאחוריו) סיים עם 12 כיבושים.
אבל לדעתך המקובעת והשלילית לרוב שון וייסמן יותר מתאים, למה? ככה!

שון וויסמן סיים עם 12 כיבושים בחצי עונה. תשתדל לדייק. בעיני הוא חלוץ טוב יותר משרם. נקודה. אבל הויכוח הוא לא על וויסמן הוא לא פה וכנראה לא יהיה אז אל תסיט.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2017, 15:42
הודעה: #72
RE: העם עם הגולן
עדן שרם חלוץ הרבה יותר מגוון משון וייסמן. לשניהם העונה זו הזדמנות לפרוץ בליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
10-Aug-2017, 16:08
הודעה: #73
(10-Aug-2017 15:14)טל.מ כתב:  תגיד אלדד .. על שטויות כמו בש לא יעברו את החצי צריך רשיון ?
כל מה שנאמר קשור למשחק של אתמול. ניקו לא נראה ברמה המתאימה ולא נראה לי שהוא היה ביום חלש. כנל אחרים בקבוצה כמו קוסטה. אם אתה חושב שהם כן מתאימים - זכותך. ערן בכלל ישב ביציע .. היית במשחק ?

זה הבעייה. אתה רואה משחק אחד וקובע ש X לא מתאים...
אז אני ראיתי את השניים הקודמים למשחק אתמול וניקו לפי המשחקים האלה מתאים גם לב"ש וגם למכבי. איך זה ??

אני בכלל לא מצליח להבין את הגישה השיפוטית הזאת. קבוצה משחקת מצוין בדקות רבות מול מכבי ופ"ת ופשוט מבטלת אותם על הדשא ואז התגובה שלך (ושל אחרים) זה משהו בסגנון "זה רק גביע הטוטו. לא להתרגש. נראה אותם בליגה....".

ולחילופין, הקבוצה בהרכב שני ושלישי משחקת רע מול רעננה ומפסידה ואז פתאום מתחילים לדבר איתי על שחקנים עם ניסיון ,וזה לא מספיק לליגה, וניקו לא מתאים, ושרם לא הוכיח את עצמו ובלה בלה בלה...

חוסר האיזון בביקורות שמושמעות פה לעיתים פשוט מטריף את הדעת...
The following 3 users Like אופיר34's post:
אלדד (1010-0808-2017201720172017), זאב רווח (1111-0808-2017201720172017), עדיאלבז (1111-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 16:31
הודעה: #74
(10-Aug-2017 16:08)אופיר34 כתב:  
(10-Aug-2017 15:14)טל.מ כתב:  תגיד אלדד .. על שטויות כמו בש לא יעברו את החצי צריך רשיון ?
כל מה שנאמר קשור למשחק של אתמול. ניקו לא נראה ברמה המתאימה ולא נראה לי שהוא היה ביום חלש. כנל אחרים בקבוצה כמו קוסטה. אם אתה חושב שהם כן מתאימים - זכותך. ערן בכלל ישב ביציע .. היית במשחק ?

זה הבעייה. אתה רואה משחק אחד וקובע ש X לא מתאים...
אז אני ראיתי את השניים הקודמים למשחק אתמול וניקו לפי המשחקים האלה מתאים גם לב"ש וגם למכבי. איך זה ??

אני בכלל לא מצליח להבין את הגישה השיפוטית הזאת. קבוצה משחקת מצוין בדקות רבות מול מכבי ופ"ת ופשוט מבטלת אותם על הדשא ואז התגובה שלך (ושל אחרים) זה משהו בסגנון "זה רק גביע הטוטו. לא להתרגש. נראה אותם בליגה....".

ולחילופין, הקבוצה בהרכב שני ושלישי משחקת רע מול רעננה ומפסידה ואז פתאום מתחילים לדבר איתי על שחקנים עם ניסיון ,וזה לא מספיק לליגה, וניקו לא מתאים, ושרם לא הוכיח את עצמו ובלה בלה בלה...

חוסר האיזון בביקורות שמושמעות פה לעיתים פשוט מטריף את הדעת...

אתה צודק.
אבל, אני, אתה ורבים אחרים נתפסים על ה20-30 דקות האלה בכל משחק.
זה לא מספיק. משהו מתפרק שם אחרי הפיק ואת זה חייבים לתקן.
10-Aug-2017, 16:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 16:33 davidb7.)
הודעה: #75
(10-Aug-2017 14:47)טל.מ כתב:  לא אמרתי ששון וויסמן כן מתאים לליגה הזו. כדרכך אתה רק מנפק פנינים. אמרתי ואני חוזר ואומר ששון וויסמן יותר מתאים להיות החלוץ השני א ח ר י החלוץ הזר שאנחנו אמורים להחתים.

הוא יותר מתאים כי הוא בחיפה...אם היה אצלנו אז טל היה מבקר אותו ורוצה את שרם...עכשיו נטפל לניקו...אני חושב שברגע שמשחק הלחץ יעבוד והוא יעבוד...השמות בכלל לא משנים...
10-Aug-2017, 16:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 16:42 טל.מ.)
הודעה: #76
אתמול הבדלי הרמות היו ניכרים לעין זה הכל. אני לא ראיתי אף משחק עד היום אתה ראית את כולם והתרשמת כפי שהתרשמת. ממה שאני ראיתי אתמול מהשחקנים שציפיתי מהם (אתה הרמת את רף הציפיה ;-) ) , כמו ליאנדרו קוסטה שרם גולדנברג הויבך ומהשחקנים שכבר אני מכיר כמו עלי ניקו דידייה וכו היה נראה שיש הבדלי רמות ברורים ברמת חלק מהשחקנים ולא מדובר רק ביום רע. זה שקוסטה רץ בטירוף מצד לצד מראה על ההשקעה שלו אבל זה שכל כדור בדריבל בורח לו קדימה מידי וזה שהוא בעמדה של דיא ולא מסוגל לדחוף כדור אחד לרחבה או לאיים על השער כבר אומר משהו על רמת הכשרון. אתה טוען שניקו היה אתמול ביום רע ? לי הוא נראה ביום רגיל.
לגבי הטענה שהעלית על המשחקים הקודמים, אותה טענה ניתן להשמיע גם לאתמול זה רק גביע הטוטו וצברנו רק נקודה כשהיינו עדיפים לפחות בשתי מחציות במשחקים הראשונים או אתמול ב20 דק. מה כן ניתן ללמוד ?
שהקבוצה מתפרקת אחרי שסופגת
שכשהקבוצות היריבות מעלות הילוך (פת חצי שני, רעננה אתמול אחרי שספגה) אין לנו תשובה לזה.
אז יש לנו בעיה מנטאלית ? כושר גופני לקוי ? שחקנים פחות טובים ? הכל ביחד ?
נגד פת קיבלנו גול בסוף המשחק
נגד מכבי תא ריקן החמיץ מול שער ריק בסוף
אתמול קיבלנו את הרביעי בסוף המשחק

אלה נק שצריך ללמוד מהם ולעשות חושבים האם השחקנים שהמרנו עליהם מספיק טובים לרמות של ליגת העל. אני מודה שהיה מאוד מאכזב לראות את האמצע שלנו ניגף עי שחקן כמו בן בנימין שהוא לא בדיוק הגרזן האולטימטיבי ואת החוד של רעננה עושה מההגנה שלנו צחוק כל פעם שרק ניסה.

(10-Aug-2017 16:32)davidb7 כתב:  

הוא יותר מתאים כי הוא בחיפה...אם היה אצלנו אז טל היה מבקר אותו ורוצה את שרם...עכשיו נטפל לניקו...אני חושב שברגע שמשחק הלחץ יעבוד והוא יעבוד...השמות בכלל לא משנים...

אתה בטוח שזו הסיבה ? נכנסה לכאן מנטרה - שמות לא משנים .. כל שחקן תציב בכל עמדה יתן לך את אותה התפוקה אם רק יעשה מה שיגידו לו. פשטני קצת לא ?
ראיתי את וייסמן חצי עונה. אני בטוח שלא עקבת משחק משחק אחרי שרם. ואני בטוח שאף אחד מהפורום לא ראה כל משחק של ביתר תא. אז על סמך מה אתה קובע ששרם לא פחות טוב מוויסמן כשאת וויסמן ראית כובש במאני טיים 12 ש בחצי עונה ? אז אתה טוען שאני חושב שהוא יותר טוב כי הוא בחיפה ? מעניין למה המועדון ככ רצה / רוצה אותו.. יש את שרם לא מספיק ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2017, 16:56
הודעה: #77
(10-Aug-2017 15:42)yaron73 כתב:  עדן שרם חלוץ הרבה יותר מגוון משון וייסמן. לשניהם העונה זו הזדמנות לפרוץ בליגת העל.

שון ויצמן לא יפרוץ העונה בליגת העל, אלא אם הספסל של חיפה זו פריצה.
10-Aug-2017, 17:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 17:17 אלדד.)
הודעה: #78

מדובר על המשחק האחרון של ערן מול מכבי ת"א שהוא היה חלש בצורה קיצונית

מה עשית את באר שבע ריאל מדריד, אם סוגרים אותם נכון הם יתקשו בדיוק כמו ששיחקת נגד מכבי ת"א

תוריד את וואקמה ומלקיסון מהסגל ולא בטוח שהם מגיעים לפליאוף עליון
10-Aug-2017, 17:27
הודעה: #79
(10-Aug-2017 17:10)אלדד כתב:  

מדובר על המשחק האחרון של ערן מול מכבי ת"א שהוא היה חלש בצורה קיצונית

מה עשית את באר שבע ריאל מדריד, אם סוגרים אותם נכון הם יתקשו בדיוק כמו ששיחקת נגד מכבי ת"א

תוריד את וואקמה ומלקיסון מהסגל ולא בטוח שהם מגיעים לפליאוף עליון
צודק...ב"ש קבוצה מאד מאומנת אבל תן להם לשחק בלי וואקמה חמישה משחקים והם לא יסתדרו בלעדיו...הם לא סתם לא שחררו אותו...הוא 30 אחוז מהקבוצה....
10-Aug-2017, 17:29
הודעה: #80
שון וויסמן סיים עם 12 כיבושים בחצי עונה. תשתדל לדייק. בעיני הוא חלוץ טוב יותר משרם. נקודה. אבל הויכוח הוא לא על וויסמן הוא לא פה וכנראה לא יהיה אז אל תסיט.

[/quote]

מעניין כמה שערים שון ויסמן היה כובש בלי ערן לוי מאחוריו.
בינתיים בכל משחקי מכבי חיפה בגביע הטוטו שון ויסמן עם 0 שערים והוא שיחק בכל המשחקים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים