שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
07-Aug-2017, 18:16
הודעה: #31
RE: אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
(07-Aug-2017 17:52)אלדד כתב:  
(06-Aug-2017 23:40)אופיר34 כתב:  מצד שני, חסר מחץ וזה ברור לכולם. נראה לי גם שסלובו וברדה מתחילים להבין שהאוויר בריאות של ערן לא יספיקו ליותר ממחצית בליגת העל ולזה צריך להערך.

דראפיץ החליף את ערן כתגובה לחילופים של מכבי ת"א , במחשבה שמעכשין הם ישתלטו על המשחק ואנחנו נצטרך לרדוף אחריהם יותר
אם ערן לא היה יכול להמשיך הוא לא היה יורד מאוכזב לספסל , הוא רצה להמשיך לשחק וידע שיש לו מספיק כח להמשיך עד הסוף ולתקן את מה שלא ממש הלך לו

ערן ירד מאוכזב וכועס לספסל גם אם האוזן והטחול שלו ישארו על הדשא....
עזוב אותך.
וזה שהוא ידע שיש לו כח לא אומר שהוא צריך להשאר על המגרש. לרב השחקנים המוחלפים נשאר כח ובכל זאת הם מוחלפים...ערן הוא 11\1 מהקבוצה ואם מחליטים להחליף אז הוא יוחלף. בלי ברוגז ובלי פרצוף כעוס...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (0707-0808-2017201720172017)
07-Aug-2017, 19:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 19:24 אלדד.)
הודעה: #32
(06-Aug-2017 23:40)אופיר34 כתב:  מצד שני, חסר מחץ וזה ברור לכולם. נראה לי גם שסלובו וברדה מתחילים להבין שהאוויר בריאות של ערן לא יספיקו ליותר ממחצית בליגת העל ולזה צריך להערך.

דראפיץ החליף את ערן כתגובה לחילופים של מכבי ת"א , במחשבה שמעכשין הם ישתלטו על המשחק ואנחנו נצטרך לרדוף אחריהם יותר
אם ערן לא היה יכול להמשיך הוא לא היה יורד מאוכזב לספסל , הוא רצה להמשיך לשחק וידע שיש לו מספיק כח להמשיך עד הסוף ולתקן את מה שלא ממש הלך לו

(07-Aug-2017 16:35)roeyshaul כתב:  אגב, בסימולציה שדיא או ערן בחוץ, גרוס יוכל להפוך לשחקן מפתח השנה - אם נצטרך יותר מחץ בהתקפה ולשחק עם ערן, דידייה, ליאנדרו והזר שיגיע - נצטרך בלם ישראלי בהרכב ושם התפקיד של גרוס גדול, ולכן לדעתי גם הגיע תירם כמחליף ישראלי רציני.

(דידיה וליאנדרו כל אחד באגף, ערן באמצע וחלוץ בודד בשפיץ)

ואז ההרכב יהיה משהו כזה:
שוער
ויקי
טים
גרוס/תירם
גולדנברג
עלי
גלזר
ערן
דידיה
ליאנדרו
חלוץ זר

במקרה כזה, אביב שבמציאות אחרת היה שחקן העונה הפונציאלי מבחינתי יהיה מחליף ראשון... וחבל על ניקו המצויין...

לדעתי נגד קבוצות ברמה שלנו/ שאנחנו יותר טובים מהם ובעיקר במשחקי בית זה צריך להיות ההרכב שלנו:

[תמונה: 1614727_Maccabi_Netanya.jpg]

נגד רעננה בגביע הייתי עולה אם ההרכב שלמעלה לניסוי כלים , רק ששרם במקום הזר וקוסטה במקום סבע.. וכמובן ההגנה של אתמול
שישיית הקישור וההתקפה : אברהם , מוחמד , ערן , קוסטה , ריביירו, ושרם
07-Aug-2017, 20:21
הודעה: #33
אני הייתי מכניס את קוגבנייה לעניינים וכמה שיותר מהר

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Aug-2017, 20:27
הודעה: #34
(07-Aug-2017 20:21)טל.מ כתב:  אני הייתי מכניס את קוגבנייה לעניינים וכמה שיותר מהר

במקום מי ?

07-Aug-2017, 20:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 20:58 אלדד.)
הודעה: #35
מתוך השחקנים החדשים שהצטרפו והכשרים לשחק , רק קוסטה וריביירו לא קיבלו דקות משמעותיות במשחק רשמי להתחבר לקהל ולהראות מה הם מסוגלים , אפשר בגביע הטוטו לפתוח בכל משחק לפחות עם אחד מהם ולתת לו לשחק משחק מלא , לדמות סיטואציה של אילתור ששחקן לא כשיר ואיך מתפקד המחליף במצב אמת
במשחק הבית נגד רעננה הייתי פותח עם קוסטה ונותן לו צ'נאס אמיתי בניסוי כלים לפני שהליגה תתחיל , קוסטה מקבל אנרגיה מהקהל ומשקיע , מעניין יהיה לראות אותו מול אלפי אוהדים , ואיך הוא מסתדר עם ערן ביחד על המגרש
07-Aug-2017, 21:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 21:04 עידן444.)
הודעה: #36
מול לוד ונצרת היינו חדירים בהרכב כפי שהעלו כאן...
הוא סופר התקפי וסופר מסוכן עם מעט מידי שחקנים ממושמעים.
לא רואה דווקא חלוץ זר שאמור לשדרג מחפה על שלישיה כמו ערן, דיא וריביירו שעפי מה שפורסם משמעת טקטית היא לא הצד החזק שלו.
אם במקום ריביירו אנחנו שמים את קוגבנייה שיכול גם לרדת ל 50/50 במידת הצורך- נראה לי הרבה יותר ראלי.
וגלזר או ניקו חייבים להיות בהרכב.
לא עלי ולא אביב יכולים להיות הכי אחורה בקישור.
מה גם שנכון לכרגע נראה שהכיוון הוא שניהם יחד, בטח במשחקים מול קבוצות עם התקפה מאיימת.
אופיר זיהה במחנה שהם לא טובים יחד בינתיים בגביע הטוטו זה לא ניכר.
להוציא את שניהם מההרכב? לא בא בחשבון!
כיף גדול לראות את ניקו של לפני הפציעה. ואפילו הוכיח שהוא יכול לשחק לעומק.
הכדור לשרם היה תאווה לעיניים!

07-Aug-2017, 21:05
הודעה: #37
(07-Aug-2017 20:27)mordii2 כתב:  
(07-Aug-2017 20:21)טל.מ כתב:  אני הייתי מכניס את קוגבנייה לעניינים וכמה שיותר מהר

במקום מי ?

שאלה מצוינת . בסופו של יום הייתי חוזר לתבנית של שנה שעברה. לוותר על אחד מארבעת המוציאים לפועל שלנו , נראה לי פריוילגיה גדולה מידי, כשגם הוכח שהוא השחקן הכי ורסטילי בקבוצה.

07-Aug-2017, 21:09
הודעה: #38
(07-Aug-2017 21:05)טל.מ כתב:  

במקום מי ?

שאלה מצוינת . בסופו של יום הייתי חוזר לתבנית של שנה שעברה. לוותר על אחד מארבעת המוציאים לפועל שלנו , נראה לי פריוילגיה גדולה מידי, כשגם הוכח שהוא השחקן הכי ורסטילי בקבוצה.

זה אומר שערן ודיא מתחילים על הספסל ?

07-Aug-2017, 21:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 21:31 אלדד.)
הודעה: #39
(07-Aug-2017 21:00)עידן444 כתב:  מול לוד ונצרת היינו חדירים בהרכב כפי שהעלו כאן...
הוא סופר התקפי וסופר מסוכן עם מעט מידי שחקנים ממושמעים.
לא רואה דווקא חלוץ זר שאמור לשדרג מחפה על שלישיה כמו ערן, דיא וריביירו שעפי מה שפורסם משמעת טקטית היא לא הצד החזק שלו.
אם במקום ריביירו אנחנו שמים את קוגבנייה שיכול גם לרדת ל 50/50 במידת הצורך- נראה לי הרבה יותר ראלי.
וגלזר או ניקו חייבים להיות בהרכב.
לא עלי ולא אביב יכולים להיות הכי אחורה בקישור.
מה גם שנכון לכרגע נראה שהכיוון הוא שניהם יחד, בטח במשחקים מול קבוצות עם התקפה מאיימת.
אופיר זיהה במחנה שהם לא טובים יחד בינתיים בגביע הטוטו זה לא ניכר.
להוציא את שניהם מההרכב? לא בא בחשבון!
כיף גדול לראות את ניקו של לפני הפציעה. ואפילו הוכיח שהוא יכול לשחק לעומק.
הכדור לשרם היה תאווה לעיניים!

אי אפשר לוותר על אף אחד , אבל אביב ומוחמד יותר התקפיים , אבל זאת המטרה בבית בגביע הטוטו נגד רעננה צריך לשחק התקפי לנסות איך זה עובד ביחד וגם בשביל הקהל

(07-Aug-2017 18:16)אופיר34 כתב:  

ערן ירד מאוכזב וכועס לספסל גם אם האוזן והטחול שלו ישארו על הדשא....
עזוב אותך.
וזה שהוא ידע שיש לו כח לא אומר שהוא צריך להשאר על המגרש. לרב השחקנים המוחלפים נשאר כח ובכל זאת הם מוחלפים...ערן הוא 11\1 מהקבוצה ואם מחליטים להחליף אז הוא יוחלף. בלי ברוגז ובלי פרצוף כעוס...

אם ערן היה נותן הצגה ורוב הפעולות היו מצליחות לו , הוא היה יורד עם כפיים כמו גדול בכבוד
הוא כעס בגלל שהוא מאוכזב מעצמו ורצה לתת יותר , רצה להישאר במשחק ולתקן את האכזבה מעצמו
07-Aug-2017, 21:31
הודעה: #40
(07-Aug-2017 21:09)mordii2 כתב:  
(07-Aug-2017 21:05)טל.מ כתב:  

במקום מי ?

זה אומר שערן ודיא מתחילים על הספסל ?

לא. כמו ששיחקנו בשנה שעברה. שני קשרים אחוריים מתוך עלי אביב ניקו וגלזר, קוגבנייה דיא ערן וחלוץ.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים