שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצול הזדמנויות
27-Jul-2017, 17:26
הודעה: #51
RE: ניצול הזדמנויות
לי נראה שחוליה התקפית של שחקני כנף שון וייסמן(מישהו חושב שלא ישוחרר לאחר החתמת בוזגלו ומלמד?) ורייברה ועוד חלוץ גולר יכולה להיות קטלית במשחק מעבר

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2017, 17:33
הודעה: #52
ניצול הזדמנויות
(27-Jul-2017 17:26)חזום חזום כתב:  לי נראה שחוליה התקפית של שחקני כנף שון וייסמן(מישהו חושב שלא ישוחרר לאחר החתמת בוזגלו ומלמד?) ורייברה ועוד חלוץ גולר יכולה להיות קטלית במשחק מעבר

מה ויסמן מסוגל לעשות בכנף? ויסמן חלוץ מרכזי. כל תפקיד אחד יהרוג אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
עוזרי (2727-0707-2017201720172017)
27-Jul-2017, 18:10
הודעה: #53
הוא שחקן כנף שחותך לאמצע וכך צריך להיות. הוא לא 11

27-Jul-2017, 21:31
הודעה: #54
ניצול הזדמנויות
(27-Jul-2017 18:10)חזום חזום כתב:  הוא שחקן כנף שחותך לאמצע וכך צריך להיות. הוא לא 11

אין לו מה למכור בתפקיד כזה.
ויסמן הוא striker. זה מה שהוא יודע לעשות.
בלאומית ובליגה לנוער הוא עשה את זה נפלא.

28-Jul-2017, 0:24
הודעה: #55
איך וייסמן ישחק במכבי חיפה ?
אלירן עטר , עומר דמארי , רוקביצה , אופיר מזרחי , עמית זנטי , מוחמד עוואד , קאיו אלבס .
גם אם לוזון ישחק 3 חלוצים בהתקפה יש 7 חלוצים לפני וייסמן , ואני לא מכיר מאמני ליגה שבונים את קבוצתם בלי שליטה במרכז השדה .
שון וייסמן מיותר במכבי חיפה ההתעקשות שלהם עם נתניה ידועה הם תמיד הרגישו שסחטנו מהם במיוחד בענין חן עזרא ....רק שכחו שהם פירקו את מכבי נתניה מנכסיה במשך 2-3 עשורים רק בגלל כסף ...
היום אנחנו עם בעל הבית אמיתי קצת פזרן לדעתי ונוטה להיכנע לאספסוף בדיוק כמו נתניהו חחחח אבל את מה שהוא עשה בנתניה בשנה דניאל יאמר לא יעשה עם פי 10 תקציב ב 50 שנה
לדניאל יאמר אצה הדרך והוא חיפש לקחת אליפות עם "שמות " של שחקנים חופשיים בלבד , כמעט והצליח עם מתיאוס היה חסר רק חלוץ נורמלי ....
אייל סגל זה משהו ישן יותר ישן מרענן מזכיר מאוד את הבניה מלמטה של יצחק לנד ז"ל

תהיו סבלניים יש לנו 2 חלוצים 9 מצוינים עדן שרם סוף העונה עובר את קיארטנסון מילה שלי מכאן אני מבקש מאייל להאריך עכשיו חוזה לכמה שנים עם עדן שרם , עכשיו שלא יהיה לנו יקר יותר כשיתחיל להפציץ ....
לגבי בלם הבעיה קשה יותר , לא יודע מה המחירים של שחקנים , אבל אם אני מחפש בלם טוב מהיר חזק חכם , בולגרים , יוונים , מקדוני , צ'כים , פולנים , הבעיה קשה ומסובכת כפליים כשאתה מחפש שחקן שסיים חוזה ....או שהוא לא מספיק טוב ולכן לא חידשו איתו חוזה , או שהוא פצוע או חוזר מפציעה ומסתיר , או שהוא דורש סכומים דמיוניים ....
אישית אני סומך על 3 הבלמים שלנו גרוס , תירם , וארגוץ' , נכון לאף אחד מהם אין ניסיון בליגת העל בקושי לתירם יש קצת , אבל זה לא שאני רואה בקבוצות אחרות בלמים כמו בקנבאוור ואפילו לא ראמוס ....גרוס ותירם שני בלמים עם ניסיון בבוגרים ניסיון טוב , תוך כמה מחזורים בזכות המהירות והגיל הצעיר הם יכולים לומר גם לוארגוץ' זוז הצידה ...לכן צריך סבלנות ואולי גם שכר שפשוף של כמה נקודות ליגה .
אם יגיע בלם טוב זר אז תהיה לנו את ההגנה הכי תוססת ומהירה בליגה , עם הגנה טובה לא יורדים ליגה זה כלל , תוסיפו את הקישור שלנו ותתחילו כאוהדים לראות את הטוב .....
הכי חשוב שלא יביאו בלם בלחץ או חלוץ בלחץ , עוד מעט קבוצות באירופה ישלימו סגלים ויסגרו סגלים וישחררו שחקנים ובטוח שנצליח באיזה מציעאס גם בעמדת הבלם וגם בעמדת החלוץ . שם המשחק זה סבלנות .
28-Jul-2017, 2:13
הודעה: #56
מצחיק איך צולבים פה כל בן אדם עם סנטימטר של ביקורת.
מאפריל ידענו שהעמדות הכי הכי חשובות לשנה הבאה הן -
חלוץ - לא הובא חלוץ להרכב עד כה.
בלם - הבלם המיועד כנראה משוחרר, עמדה לא מאוישת.
מגן שמאלי - בן צעירי. נותן לו כמה משחקי חסד ולכן אמנע מלרשום את דעתי עליו בשלב הזה.
שוער - דני עמוס.
קשר אחורי - דן גלזר.
כלומר לפחות ב2\5 העמדות הנ"ל אנחנו בעמדת נחיתות רצינית מהשאר.
בטח שאני מבין לליבם של האוהדים המודאגים. גם בעונה שעברה החוסר בחלוץ (עד שוייסמן התחיל
להפציץ - ולהזכירכם הוא כבר לא איתנו היום) זעק לשמיים וזה היה בליגה הלאומית שכולנו כל כך
אוהבים לחבוט בה. למה שהאוהדים לא יהיו מודאגים? אני בטוח שכל העוסקים במלאכה היו רוצים
לאייש את העמדות הללו ממזמן אבל אנחנו שנייה לפני פתיחת הליגה ועדיין חסרים לנו שני שחקני
מפתח בהרכב. אנשים פה מזלזלים בהפועל חיפה או סכנין.. עידן ניתח יפה מאוד את ההרכב של הפועל
חיפה ותסלחו לי - סכנין שאתם מזלזלים בה כל כך הגיע רק השנה לפליאוף העליון. מתי נתניה שלנו
עשתה זאת בפעם האחרונה? כשהקופסא עוד הייתה קיימת. מאיפה החוצפה הזאת לזלזל ככה בסכנין?
The following 5 users Like Baranes's post:
Bilev (2828-0707-2017201720172017), lironb62 (2828-0707-2017201720172017), עדיאלבז (2929-0707-2017201720172017), עוזרי (2828-0707-2017201720172017), עידן444 (2828-0707-2017201720172017)
28-Jul-2017, 3:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jul-2017 על ידי 3:35 אלדד.)
הודעה: #57
(28-Jul-2017 2:13)Baranes כתב:  מצחיק איך צולבים פה כל בן אדם עם סנטימטר של ביקורת.
מאפריל ידענו שהעמדות הכי הכי חשובות לשנה הבאה הן -
חלוץ - לא הובא חלוץ להרכב עד כה.
בלם - הבלם המיועד כנראה משוחרר, עמדה לא מאוישת.
מגן שמאלי - בן צעירי. נותן לו כמה משחקי חסד ולכן אמנע מלרשום את דעתי עליו בשלב הזה.
שוער - דני עמוס.
קשר אחורי - דן גלזר.
כלומר לפחות ב2\5 העמדות הנ"ל אנחנו בעמדת נחיתות רצינית מהשאר.
בטח שאני מבין לליבם של האוהדים המודאגים. גם בעונה שעברה החוסר בחלוץ (עד שוייסמן התחיל
להפציץ - ולהזכירכם הוא כבר לא איתנו היום) זעק לשמיים וזה היה בליגה הלאומית שכולנו כל כך
אוהבים לחבוט בה. למה שהאוהדים לא יהיו מודאגים? אני בטוח שכל העוסקים במלאכה היו רוצים
לאייש את העמדות הללו ממזמן אבל אנחנו שנייה לפני פתיחת הליגה ועדיין חסרים לנו שני שחקני
מפתח בהרכב. אנשים פה מזלזלים בהפועל חיפה או סכנין.. עידן ניתח יפה מאוד את ההרכב של הפועל
חיפה ותסלחו לי - סכנין שאתם מזלזלים בה כל כך הגיע רק השנה לפליאוף העליון. מתי נתניה שלנו
עשתה זאת בפעם האחרונה? כשהקופסא עוד הייתה קיימת. מאיפה החוצפה הזאת לזלזל ככה בסכנין?

מי קבע שיש בעיה בקישור האחורי? גלזר זה שדרוג מושלם אם בתור מחליף או שחקן הרכב, אולי הצוות המקצועי מרוצה מאוד מהקישור האחורי וחושב שלא צריך שדרוג?
החתימו 4 בלמים מצויינים ואחד אפילו עם השכר הגבוה בקבוצה, זה שבסוף הוא לא יתאים אי אפשר להאשים את הצוות המקצועי, בדבר שאי אפשר לצפות
אז חוץ מעמדת החלוץ שהיא העמדה הכי קשה לבחירה ובנוסף כשאתה מחפש משהו ספציפי שיתאים לשיטה אז זה לוקח זמן ושיקח מצידי עד מחזור 5 העיקר שיגיע המיועד המתאים
אז כן יהיה לנו בלם וכן יהיה לנו חלוץ, קצת הרבה סבלנות לא תזיק

ברנס תסביר לי איך אנחנו בעמדת נחיתות משאר הקבוצות? מוזמן לעשות השוואה עם כל קבוצות האמצע ומטה
28-Jul-2017, 9:20
הודעה: #58
ניצול הזדמנויות
לדעתי כשרוב הסגל שלנו הוא שחקני ליגה שניה שמחכים לשנת הפריצה שלהם ולפחות שני עוגנים משמעותיים חסרים, ושני שחקנים מחלימים מניתוח ועוד אחד פצוע בשתי פציעות מתחילת האימונים והבלם הכשיר היחיד בסגל שיחק שנה שעברה ברג, והחלוץ הכי פורה שהיה איתנו בשנה שעברה כבר לא, אתה מבין למה יש שחושבים שאנחנו בעמדת נחיתות ולא הכי מוכנים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
עוזרי (2828-0707-2017201720172017)
28-Jul-2017, 10:06
הודעה: #59
הכתבה בויינט נותנת תובנה שנילסן לא עזב ורוצה לשחק ולהתמודד על מקומו.

אם זה נכון אז אין צורך בבלם זר אחר.

מזכיר לכולם שאין מקור רשמי שמאשר שהמועדון חותך או חתך אותו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
28-Jul-2017, 10:08
הודעה: #60
ברנס וטל.מ , עדיין לא התחילה הליגה רוב הסגלים בליגה לא סגורים , בנתניה החתימו מעל 10 שחקנים חדשים , מה הלחץ ? גם לי היה מתאים שיגמרו את הענין ב 24 שעות , אבל זה לוקח זמן , זה לא שישנים ולא רוצים להביא , הסיפור עם הבלמים היה סגור ונפתח מחדש בגלל פציעה ובגלל פציעה בראש .....כמה זמן עבר מאז שנילסן חזר לדנמרק ? מה רציתם תוך חצי שעה יביאו חדש ?
סבלנות סבלנות סבלנות וקצת טיפה הערכה על מה שנעשה כאן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים