שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פתיחת הליגה - עוד חודש - ניתוח פתיחת העונה
27-Jul-2017, 1:14
הודעה: #21
די כבר עם הקשקשת הזו .. פאניקה היסטריה .. פאנטזיה וחיים בלללנד . זה כבר מעבר לפאתטי . עתידנו ? חוץ ממך מי דיבר על עתידנו ? אנשים מפנטזים לי פה על חמש מחמש.. וואלה יש בזה משהו , חמש נק מחמישה משחקים , אולי. אז מר אופיר וכל שאר הפנטזיונרים, תרגיעו , תתחברו למציאות ותנסו להפנים את הגודל האמיתי שלנו , שכרגע הוא אומנם עלום, אבל בשום מקרה בשום מצב הוא לא מגרד את התחתית של בש או מכבי תא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jul-2017, 1:22
הודעה: #22
RE: פתיחת הליגה - עוד חודש - ניתוח פתיחת העונה
(27-Jul-2017 1:14)טל.מ כתב:  די כבר עם הקשקשת הזו .. פאניקה היסטריה .. פאנטזיה וחיים בלללנד . זה כבר מעבר לפאתטי . עתידנו ? חוץ ממך מי דיבר על עתידנו ? אנשים מפנטזים לי פה על חמש מחמש.. וואלה יש בזה משהו , חמש נק מחמישה משחקים , אולי. אז מר אופיר וכל שאר הפנטזיונרים, תרגיעו , תתחברו למציאות ותנסו להפנים את הגודל האמיתי שלנו , שכרגע הוא אומנם עלום, אבל בשום מקרה בשום מצב הוא לא מגרד את התחתית של בש או מכבי תא.

הקשקשת היחידה פה היא שלך. בדיוק אותה קשקשת שאחרי 5 תיקו רצופים ו 70 אחוז הצלחה התחילה להתעסק בסיכויים שלנו לעלות השנה...
ותדייק, אנשים לא מפנטזים, איש אחד מפנטז...

והמציאות היחידה כרגע היא שלנו, לב"ש, למכבי ואפילו להפועל חיפה הגדולה אותו מספר נקודות... היית מאמין??

זה משהו, איך כל פעם שמתחיל הגל השגרתי הזה אתה פתאום מתמלא באיזה סוג של אנרגיה שלילית מטורפת.
די כבר, פעם אחת תן צאנס ותשתלט על עצמך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
27-Jul-2017, 2:26
הודעה: #23
אם המטרות היו פליאוף עליון אז אפשר להבין את התסכול והפחד.. אבל אם המטרה היא "לתקוע יתד" בליגת העל, אז אין מה לדאוג.
עכו ואשקלון יורדות בטוחות.
הפועל רעננה (למרות פושה) גם לא קבוצה מי יודע מה
לדעתי מקום 8 יהיה הישג
אגב היתרון שלנו אולי לא בסגל (לכאורה) אבל יש יתרון ודאי על הקווים

גם לא הבנתי את כל אלה שמאשימים את המאמנים.. אז מה אתם רוצים? שהם יתפטרו?
The following 2 users Like Bilev's post:
izhakben (2727-0707-2017201720172017), אלדד (2727-0707-2017201720172017)
27-Jul-2017, 7:15
הודעה: #24
לא מבין,על מה הלחץ ?
הכל עדיין בבניה ,בניסויים ,חכו לפחות עד שיגיעו בלם וחלוץ וסבע יחזור ואז נראה איך הפאזל מתחבר , לא יראה טוב ? אני בטוח שיעשו שינויים , יש מערכת טובה ובריאה וזה הכי חשוב!!!
The following 3 users Like Shaul's post:
izhakben (2727-0707-2017201720172017), אופיר34 (2727-0707-2017201720172017), אלדד (2727-0707-2017201720172017)
27-Jul-2017, 9:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2017 על ידי 9:01 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
מי מסתכל על ב"ש בכלל?
ב"ש זה רק משחק אחד מתוך עונה שלמה.
מכבי נתניה בדרך כלל לא מנצחת מחזור ראשון אז עוד שנה לא נורא.
לכו תיבדקו, נראה לי החום דפק לכם את הקופסא.
27-Jul-2017, 9:56
הודעה: #26
אופיר אני קורא את הדברים שאתה כותב ומבין ש:
1. אני הטריגר ואז אתה מפסיק לחשוב בהגיון ומתחיל לחשוב באנטי, אבל לא מצפה שתודה בזה , בכל זאת ..
או
2. משהו הלך לאיבוד בקופסא, בורג השתחרר ואתה ממשיך בסיסמאות.
3. 1,2 נכונות.
4. יש בכלל תוכן במה שאתה כותב או סיסמאות ריקות ? יושבים אנשים בפורום ויוצרים ציפיות כאילו מחר לוקחים אליפות.. אחד טוען ששרם הולך להיות מלך השערים בליגה השני טוען לחמש מחמש .. אין גבול לשטויות ?
המיקום הריאלי שלנו עפ הסגל הוא פליאוף תחתון ואולי אף קרבות תחתית . אז מה אוכל אותך ? שמישהו מוריד אותם לקרקע ?

27-Jul-2017, 10:19
הודעה: #27
(27-Jul-2017 9:56)טל.מ כתב:  אופיר אני קורא את הדברים שאתה כותב ומבין ש:
1. אני הטריגר ואז אתה מפסיק לחשוב בהגיון ומתחיל לחשוב באנטי, אבל לא מצפה שתודה בזה , בכל זאת ..
או
2. משהו הלך לאיבוד בקופסא, בורג השתחרר ואתה ממשיך בסיסמאות.
3. 1,2 נכונות.
4. יש בכלל תוכן במה שאתה כותב או סיסמאות ריקות ? יושבים אנשים בפורום ויוצרים ציפיות כאילו מחר לוקחים אליפות.. אחד טוען ששרם הולך להיות מלך השערים בליגה השני טוען לחמש מחמש .. אין גבול לשטויות ?
המיקום הריאלי שלנו עפ הסגל הוא פליאוף תחתון ואולי אף קרבות תחתית . אז מה אוכל אותך ? שמישהו מוריד אותם לקרקע ?

נתחיל בזה שאתה לא מבין.
אתה יכול לקחת את זה לפן האישי (כמו שאתה כל פעם עושה), זה לא ישנה את המהות של הדברים שאני מנסה להגיד לך.

אז זה נכון, מצד אחד יש אנשים שמדברים על חמש מחמש ועל שרם כמלך השערים (והם מאד מעטים האנשים האלה), מצד שני אנשים חוששים כי הסגל שלנו בעל פוטנציאל אבל טומן סיכונים בתוכו, ומצד שלישי אנשים (כמוני למשל) חושבים שהפאניקה בשלב זה מוגזמת וצריך לתת לקבוצה את הזמן להתחבר ולהתגבש.

אז לשאלתך, בתוכן שאני כותב יש הרבה יותר הגיון לדעתי מאימרות היסטריות נוסח "איבדנו את וורגוץ וגרוס כבר מושבת" ואוי הברוך שלשה שבועות לפני פתיחת הליגה אין לנו חלוץ ובלם...
אתה מתעקש שנה אחרי שנה (בד"כ בתקופות זמן קבועות מראש) להכניס בכולנו את הפאניקה המיותרת הזאת ,וסבבה זאת זכותך.
אני רק מודיע לך שבכל פעם שאתה תכתוב הודעות מהסוג הזה אני אגיב בדרך שאני מוצא לנכון בלי קשר ל"ברכות" שאני מקבל ממך בכל תגובה שנייה.
27-Jul-2017, 10:43
הודעה: #28
עניתי נמחק לי בטעות ואז קראתי את השורות האחרונות שהוספת והבנתי שוב שאני מדבר אל הקיר. חבל על האנרגיה.

27-Jul-2017, 12:14
הודעה: #29
(27-Jul-2017 10:43)טל.מ כתב:  עניתי נמחק לי בטעות ואז קראתי את השורות האחרונות שהוספת והבנתי שוב שאני מדבר אל הקיר. חבל על האנרגיה.

אדון טל מ. הנכבד אתה מתחיל לשעמם עם התגובות שלך.
קשה לך להתמודד תדלג. אם אני קיר אתה מקלט אטומי. חוסר סבלנות, היסטריה וחזיונות שחוזרים על עצמם שנה אחר שנה. וזה שאני היחידי שיש לו סבלנות לענות לך לא אומר שכולם היסטרים כמוך.

ולעצם העניין - אז כן, אתה היסטרי ,ועוד יותר ,אתה מנסה להדביק אחרים בהיסטריה שלך.
"איבדנו את וורגוץ" ?? אני עדיין מחכה למועדי ההלוויה... ליגה של 37 מחזורים. וורגוץ מיועד לחזור למחזור 2-3 ואתה עם ההיסטריה שלך. איבדנו את וורגוץ....

"גרוס מושבת" - אתה לא מכיר את העובדות אבל מה אכפת לך. הפציעה הראשונה של גרוס קרתה בארץ לפני המחנה . הוא נפגע בברך והחלים . הפציעה שנייה הייתה מתיחה במפשעה וזה קרה במחנה אימונים. לך זה כנראה מספיק כדי להשבית שחקן...

אין בלם ואין חלוץ - צודק. עדיף שהיה אבל מה לעשות קרה מה שקרה עם נילסן. יש מספיק זמן כדי למצוא תחליפים הולמים בלי לחץ ובלי פאניקה.

הגיע הזמן שתתחיל לעבור לריצות ארוכות. ה 100 מטר האלה לא רלוונטים לענף שלנו
27-Jul-2017, 13:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jul-2017 על ידי 13:40 טל.מ.)
הודעה: #30
אתה צודק. אני היסטרי ואתה לא מסוגל להבין מה כותבים על מה הדיון ומי נגד מי אז למה אתה קופץ ? אמרתי שיורדים ליגה ? אמרתי שלוקחים את גביע האלופות ? תקרא שוב מה כתבתי במענה המקורי לפני שקפצת למלחמות שלך. מכבי נתניה לא עומדת בשום קנה מידה לבש ומכבי תא. לא בליגה שלהם , לא מתקרבת אליהם גם לא לקצה הספסל. מי שחושב שנגיע לטרנר עם שני בלמים מליגה שניה או במקרה הטוב בלם זר ובלם ליגה שניה וחושב שנצא משם עם ניצחון חי בלללנד. כנל מול מכבי תא. הסגל שלנו נכון להרגע וסליחה שאני לא צופה שינויים גדולים הוא סגל של פלייאוף תחתון. לאן זה יוביל אותנו נחכה ונראה . אבל להפוך את קוסטה שרם וגלזר לתגליות העונה ומלך השערים זה לקחת חומר יותר משובח מזה שרווח לוקח .. יאללה תצעק היסטריה היסטריה ...!!

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים