שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אייל סגל - סליחה
22-Jul-2017, 18:13
הודעה: #21
RE: אייל סגל - סליחה
(22-Jul-2017 17:35)עידן444 כתב:  
(22-Jul-2017 12:26)יגאל יהב כתב:  
(22-Jul-2017 2:27)אופיר34 כתב:  כל פורום ולא משנה אם זה פורום של אוהדי כדורגל, נפגעי ביטוח לאומי או מגדלי החסה בצפון חייב לעבוד עפי כללים ותקנון בסיסי כדי שיצליח להשאר רלוונטי, פורה, מעניין ונטול טרולים .
אז בפורום מסוימים שאני מכיר יש חוקים מאד נוקשים. למשל:
אם הכותרת לא ממצה ותכליתית הכותב מתבקש לתמצת.
אם הפוסט לא רלוונטי לנושא הפורום הוא מועבר או נמחק.
אם הפוסט הוא שכפול של פוסט אחר או מעביר את אותו מסר הוא נמחק.
אם התגובות לא קשורות לנושא הפוסט הן נמחקות.
והכי חשוב, ניבולי פה, גזענות וקללות זה קו אדום שגורמים למחיקת הפוסט והיוזר.

אז אני לא אומר שהפורום הזה צריך להתנהל בהשגחה של הצנזור הראשי אבל על דברים בסיסיים אסור לעבור לסדר היום ולצערי האדון רווח עובר עליהם לעיתים לא רחוקות.

כל התקנות שלעיל לא ירדו עם משה רבנו מהר סיני כשהן חקוקות על לוחות הברית.

ומדוע, בכלל, הן תוקנו?
כדי למנוע בריחת אניני טעם מסוגך, שאנינות טעמם משבשת אצלם את המחוייבות לדמוקרטיה ולחופש ביטוי.

פרט לאחרונה שבהן ("ניבולי פה, גזענות וקללות") אנו יכולים להסתדר יפה גם בלעדיהן.

(22-Jul-2017 10:00)עידן444 כתב:  מי שתוהה מה מחזיק פורום זה בדיוק הדברים שאופיר כתב.

ומי שתוהה מדוע הפורום הזה די מת- זה בדיוק בגלל שהפורום הזה לא מתנהל עם סדר מינימלי.
וזה לא רק רווח.
זה גם ירון שפותח פוסט עם לינק לכל ידיעה.
זו העובדה שבכל דיון כאן ממחזרים דיונים אחרים בלי קשר לנושא הדיון.
המון תגובות לגופו של כותב ולא לגופו של עניין.
אין כאן נושאים נעוצים שנשארים תמיד למעלה ומרכזים אליהם תגובות.

תבדוק כמה פוסטים כאן מביאים לדיון שהוא מעבר ל 2-3 תגובות...
דיון רציני מייצר מאות תגובות ולא נעלם ומאבד רלוונטיות אחרי חצי יום...
והכי נורא זה שגם כשכן יש דיון מעניין הוא הולך לאיבוד ומתפצל בין כמה פוסטים.

על כל משתמש שנהנה מחופש בלתי מוגבל כמו רווח יש עשרה שיאבדו עניין בפורום כזה תוך פחות משבוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא מתרשם שרבבות צובאים על שערי הפורום בכדי לפרסם בו פוסטים ראויים ואיכותיים, ושרק נוכחותו של רווח בפלטפורמה הזו מרתיעה אותם מכך. כאלו האומרים "או אנחנו או הוא". תחדש לי אם יש דברים שאני לא יודע.

בלעדי רווח הפורום הזה מתרוקן מ-60% מתוכנו.

יצא לך פעם להעיף מבט על כמות הרשומים כאן ביחס לכמות המגיבים?
זה לא פייסבוק... בוא נגיד שרוב מי שנרשם כאן עשה זאת כדי להשתתף...
אולי אפילו השתתף בשלב כזה או אחר, הבין את הפואנטה, והתנדף...

בתור אחד שחדש פה בפורום באופן אישי אני חושב שאם לא רווח לא הייתה סיבה להיכנס לכאן יום-יום, הוא כותב הרבה מידע ודעות אישיות שאי אפשר להשיג במקום אחר ובלי קשר אנחנו צריכים לכבד אותו כבן אדם ואת הרצון שלו לתת מעצמו לפורום, למרות שבעניין צורת הביטוי קללות הן ממש לא לעניין ואני מסכים שאין להן מקום פה

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like izhakben's post:
5stars (2222-0707-2017201720172017), אליהו (2222-0707-2017201720172017)
22-Jul-2017, 18:26
הודעה: #22
אייל סגל - סליחה
אני מאלה שכן תומכים ברווח.
הוא יעיד בעצמו.
ורווח הוא ממש לא הנושא אלא העובדה שמדובר בפורום נטול חוקים והאנשים ״מצביעים ברגליים״.

22-Jul-2017, 20:11
הודעה: #23
(22-Jul-2017 18:26)עידן444 כתב:  אני מאלה שכן תומכים ברווח.
הוא יעיד בעצמו.
ורווח הוא ממש לא הנושא אלא העובדה שמדובר בפורום נטול חוקים והאנשים ״מצביעים ברגליים״.

יכול להיות שהוא לא הנושא אבל ברגע שיוצאים עליו באופן אישי אני לא מתכוון לשתוק.

22-Jul-2017, 20:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jul-2017 על ידי 20:41 mordii2.)
הודעה: #24
אייל סגל - סליחה
בינתיים 2:1 נגד נתניה

עדכון חי:
מכבי נתניה - גורניק לצ'נה 2-1.

דקה 20, אביב אברהם מעלה את מכבי נתניה ליתרון 0-1.
דקה 32, דודי תירם מחליף את גיא גרוס.
דקה 39, דני עמוס עוצר בעיטת עונשין מ 11 מטרים.
סיום המחצית הראשונה.
חילופים במחצית:
יוצאים עדן שרם, ערן לוי ועלי מוחמד נכנסים ברק בדש, ליאנרדו ריברו ועדי קונסטנטינוס.
דקה 59, גורניק משווה ל 1-1.
דקה 60, ניקו אולסק ונפתלי בלאי מחליפים את אביב אברהם ובן צעירי.
דקה 65, גורניק עולה ליתרון 2-1.
דקה 66, ניסן דנון מחליף את דידיה קוגבניה.
דקה 78, לי אגמי, אמיה טגה ולני אהרון מחליפים את תומאס נילסן, דודי תירם ודן גלזר.

22-Jul-2017, 22:48
הודעה: #25
בקיצר אופיר תהיה כאן מנהל ותזרוק אותי 15 פעם ביום אם זה יעשה לך את זה , בטוח בשבילך זה יותר טוב מסקס
עידן מה שאמרת תלוש מהמציאות , תסתכל בשבועיים האחרונים כמה פוסטים פתחתי אחד היה לבקשת אליהו על החתמת דודי תירם , אתה ואחרים פתחתם פוסטים לא פחות ממני
את הפוסט הזה כתבתי מדם ליבי , נכון אז יצאו כמה קללות אז מה ? זה פורום כדורגל לא פורום קונצרטים .
ובכלל למה קיים הפורום ? כדי לדבר על כדורגל , לדבר על מה שנעשה ולא נעשה בקבוצה .
הנושא הוא לא זאב רווח
הנושא הוא שאני מתרעם על חלק מכם שבתגובות פוגעים רגשית באייל סגל והוא מרגיש חייב לכם על אי שביעות רצונכם . תנו לי סיבה אחת למה שאייל סגל יוציא 3 מליון שקל ואחרים יסתפקו בלעשות לו טובה לקנות מנוי ? מהיכן רוע הלב הזה ? אתם ראשונים שהייתם צריכים לזעוק כי אתם חברים שלו , מכירים אותו אישית .
אתם פשוט לא קולטים מה התגובות שלכם כחברים עושות לו
אולי הסגנון שלי לא מתאים לכם אין לי בעיה עם זה לכם יש בעיה , אבל אני לפחות אומר אמת .
במקרה שהקבוצה תגמגם ויחלו לקלל ולדרוש מאייל סגל דרישות אנחנו נאבד אותו , נאבד אדם ששם 3 מליון שקל מכיסו הפרטי כי " היה צריך להביא איכות על כמות " .....פשוט בושה
דבר אחד אל תשכחו לא היינו רחוקים מלרדת ליגה ג , העונה ועונה שעברה אייל סגל שם כבר מעל 5 מליון שקל מהכיס לפחות , לא יודע מה כבר ישביע את תאוותכם
22-Jul-2017, 23:04
הודעה: #26
(22-Jul-2017 17:35)עידן444 כתב:  יצא לך פעם להעיף מבט על כמות הרשומים כאן ביחס לכמות המגיבים?

וכל זאת רק בגלל רווח?!

אוהדי בית"ר י-ם, הפועל י-ם והפועל ת"א כדורסל שמאסו במתחולל במועדוניהם פרשו והקימו את בית"ר נורדיה, הפועל קטמון והפועל אוסישקין. בכל המקרים האלו ניתן לדבר על סיטואציות משבריות ומקרים קטטוניים. אוהד נכנס לפורום זה, ולפתע, רק בגלל רווח, וזאת כשיש לו מרחב תגובה בלתי מוגבל, מחליט שאין לו מה לחפש כאן?

אני נכנס לכאן בגלל שאני אוהד מכבי נתניה ותו לא. לפורום של הפועל פ"ת אני לא נכנס כי מועדון זה לא מעניין אותי ברמה הרגשית, ולא משנה לי מי כותב שם ומי לא.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
זאב רווח (2323-0707-2017201720172017)
22-Jul-2017, 23:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jul-2017 על ידי 23:13 עידן444.)
הודעה: #27
אייל סגל - סליחה
(22-Jul-2017 23:04)יגאל יהב כתב:  
(22-Jul-2017 17:35)עידן444 כתב:  יצא לך פעם להעיף מבט על כמות הרשומים כאן ביחס לכמות המגיבים?

וכל זאת רק בגלל רווח?!

אוהדי בית"ר י-ם, הפועל י-ם והפועל ת"א כדורסל שמאסו במתחולל במועדוניהם פרשו והקימו את בית"ר נורדיה, הפועל קטמון והפועל אוסישקין. בכל המקרים האלו ניתן לדבר על סיטואציות משבריות ומקרים קטטוניים. אוהד נכנס לפורום זה, ולפתע, רק בגלל רווח, וזאת כשיש לו מרחב תגובה בלתי מוגבל, מחליט שאין לו מה לחפש כאן?

אני נכנס לכאן בגלל שאני אוהד מכבי נתניה ותו לא. לפורום של הפועל פ"ת אני לא נכנס כי מועדון זה לא מעניין אותי ברמה הרגשית, ולא משנה לי מי כותב שם ומי לא.

איפה כתבתי שזה בגלל רווח?
כתבתי שזה בגלל שאין כאן חוקים ורווח המשתמש הכי בולט שמנצל את זה.

(22-Jul-2017 22:48)זאב רווח כתב:  בקיצר אופיר תהיה כאן מנהל ותזרוק אותי 15 פעם ביום אם זה יעשה לך את זה , בטוח בשבילך זה יותר טוב מסקס
עידן מה שאמרת תלוש מהמציאות , תסתכל בשבועיים האחרונים כמה פוסטים פתחתי אחד היה לבקשת אליהו על החתמת דודי תירם , אתה ואחרים פתחתם פוסטים לא פחות ממני
את הפוסט הזה כתבתי מדם ליבי , נכון אז יצאו כמה קללות אז מה ? זה פורום כדורגל לא פורום קונצרטים .
ובכלל למה קיים הפורום ? כדי לדבר על כדורגל , לדבר על מה שנעשה ולא נעשה בקבוצה .
הנושא הוא לא זאב רווח
הנושא הוא שאני מתרעם על חלק מכם שבתגובות פוגעים רגשית באייל סגל והוא מרגיש חייב לכם על אי שביעות רצונכם . תנו לי סיבה אחת למה שאייל סגל יוציא 3 מליון שקל ואחרים יסתפקו בלעשות לו טובה לקנות מנוי ? מהיכן רוע הלב הזה ? אתם ראשונים שהייתם צריכים לזעוק כי אתם חברים שלו , מכירים אותו אישית .
אתם פשוט לא קולטים מה התגובות שלכם כחברים עושות לו
אולי הסגנון שלי לא מתאים לכם אין לי בעיה עם זה לכם יש בעיה , אבל אני לפחות אומר אמת .
במקרה שהקבוצה תגמגם ויחלו לקלל ולדרוש מאייל סגל דרישות אנחנו נאבד אותו , נאבד אדם ששם 3 מליון שקל מכיסו הפרטי כי " היה צריך להביא איכות על כמות " .....פשוט בושה
דבר אחד אל תשכחו לא היינו רחוקים מלרדת ליגה ג , העונה ועונה שעברה אייל סגל שם כבר מעל 5 מליון שקל מהכיס לפחות , לא יודע מה כבר ישביע את תאוותכם

לא ראיתי כאן משתמש אחד שדרש מאייל סגל להביא יותר כסף.
רוב האנשים כאן עושים מנויים על אוטומט.
על מה לעזאזל אתה מדבר?

22-Jul-2017, 23:44
הודעה: #28
זאב רווח - אתה דתי?
22-Jul-2017, 23:46
הודעה: #29
אייל סגל - סליחה
רווח אתה ממציא מציאות ,תחליף חומר.. חוץ ממני שדרש חלוץ ב200 אלף יורו וכרגע בעקבות חוסר המחץ המטורף שהקבוצה מראה במשחקי האימון מעלה את הדרישה ל300 אלף יורו, אף אחד לא דרש כלום, אבל זה כי הם סתם שפני סלע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jul-2017, 0:05
הודעה: #30
(22-Jul-2017 23:57)itzhak כתב:  ״זאב רווח״ אתה בן אדם בלי עמוד שדרה עם לשון חומה מרוב לקק יא חתיכת טמבל

אני באמת רוצה להבין מה רווח עשה לך שאתה מדבר אליו בצורה כל כך מגעילה. באמת שזה לא לעניין, אם יש לך איזשהי ביקורת כלפיו תעשה את זה בצורה מכובדת כמו גבר

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים