שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ריביירו יוחתם בתור זר שישי, נילסן יישאר
12-Jul-2017, 9:32
הודעה: #11
RE: ריביירו יוחתם בתור זר שישי, נילסן יישאר
מסכים עם דוד , צעיר שהוא לא מתדפק על ההרכב כמו אביב אברהם צריך להיות מושאל לעונה על מנת לצבור דקות משחק בלאומית .
לגבי הבלם הרביעי לני , גם אם ישחק ההתלהבות בלקבל הרכב תחפה על טעויות של ניסיון ....

כל השאר להשאיל כולל ניר עזריה

יש גם חשיבות גדולה לקבוצה שהוא מושאל , צריך לנסות לחייב את הקבוצות הקולטות בדקות משחק או פיצוי כספי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jul-2017, 9:33
הודעה: #12
(12-Jul-2017 9:23)דוד חטב כתב:  שראל לצערי עדיין לא מתאים לליגת העל.
כנ"ל ניר עזריה שלא שולב במשחק אימון למה להביא שחקן אם לא נותנים לו אפילו דקה?
גם דין חייב לצאת להשאלה ולצבור דקות משחק...
אני מבין שלני ישאר כחריג בנוער...

ניר עזריה שולב נגד רעננה והיה מאוד רעב.
מוזר לי שג'בארין בכלל לא בכיוון.
תוהה איפה נור ביסאן- שוחרר סופית?
שראל לדעתי לא פחות מתאים לליגת העל מקובי מור. קובי מור יכול להפתיע אותי רק לטובה- ולא מאמין שזה יקרה.
ומה לגבי אילון ירושלמי? ונפתלי בלאי? והמגן עייאש שקיבל דקות בסוף העונה?
ואלעד שחף שקיבל דקות בסוף העונה?
12-Jul-2017, 9:43
הודעה: #13
איילון זו דוגמא קלאסית של שחקן שחייב לצבור דקות משחק אולי אצל אחד כמו עטר הוא יפרח...
12-Jul-2017, 9:50
הודעה: #14
עדיין לא זכיתי לראות את איילון ירושלמי משחק או שאני לא מזהה אותו בין השחקנים בעונה שעברה
ושוב עידן כולנו בעד שילובם של הצעירים , אבל הם צריכים לכפות על המאמנים להכניס אותם להרכב
אף מאמן לא יסכן ניצחון בשביל דקות משחק לקידום צעיר
הצעיר צריך להוכיח למאמן שאם יורכב תהיה יותר נמרצות הקרבה והתלהבות .....המאמן סך הכל לוקח בהתחלה בגארבג' טיים את הסיכון
12-Jul-2017, 10:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2017 על ידי 10:10 עידן444.)
הודעה: #15
(12-Jul-2017 9:50)זאב רווח כתב:  עדיין לא זכיתי לראות את איילון ירושלמי משחק או שאני לא מזהה אותו בין השחקנים בעונה שעברה
ושוב עידן כולנו בעד שילובם של הצעירים , אבל הם צריכים לכפות על המאמנים להכניס אותם להרכב
אף מאמן לא יסכן ניצחון בשביל דקות משחק לקידום צעיר
הצעיר צריך להוכיח למאמן שאם יורכב תהיה יותר נמרצות הקרבה והתלהבות .....המאמן סך הכל לוקח בהתחלה בגארבג' טיים את הסיכון

מי אמר הרכב?
שמעתי את סלובו לא פעם ולא פעמיים כפרשן מוחה על כך שלא נותנים צאנס לשחקני הבית. בעונה שעברה עם הקידום של כחלון, ואביב, ודין, וסייף- שלושה מתוכם בהרכב הפותח(תוך הפגנת אומץ רב עם דין גל כשכולנו כאן טענו כמה זה מסוכן!) עם 9-(!!!) - הרגשתי שהוא באמת מיישר קו עם מה שאמר כחבר פאנל...
לקראת העונה הזו מרגיש לי קצת אחרת...
אם מסגל של 25 שחקנים נהיה עם 5 שחקני בית(מתוכם שני שוערים מחליפים)- ועוד מתוך קבוצת נוער שאייל בעצמו טען שמורכבת מכמה שחקנים טובים(לעומת שנתון-שניים מתחת)- לדעתי זה מעט מאוד!!!
הלואי ושחקנים כמו קובי מור, ניסן דנון, דן גלזר, גיא גרוס, עדי קוסטנטינוס וששת הזרים הם רמה מעל. לגבי חלקם אני מאוד בספק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
12-Jul-2017, 10:25
הודעה: #16
לא ניתן לעדכן בכל זמן נתון מצבם של שחקנים מצד אחד ומצד שני מעדיף ל"ייבש" שחקן שלא גדל במועדון משחקן עתיד שצריך דקות משחק.
לעצם העיניין,דין אחרי צולבת ויקח לו זמן להתאושש ולחזור לאימונים ולאחר מכן יושאל,נור אחרי ניתוח וסייף פצוע ושניהם עדיין לא בשלים להשתלב בקבוצה בליגת העל וכשיבריאו יושאלו. שראל,אילון ונפתלי זקוקים לדקות משחק ויושאלו. ולהערכתי עזריה ישוחרר.
לני,עבד(כשיחלים מפציעה שסוחב מסוף עונה שעברה),אלעד שחף תומר אסף בן שבת ווויסאם יהיו חלק מסגל הקבוצה וישולבו בהתאם למורך.
לא "נייבש" שחקנים בסגל רק כדי שסטטיסטית יחס שחקני הבית יגדל.
The following 3 users Like אייל ס's post:
אלון (1212-0707-2017201720172017), עדיאלבז (1212-0707-2017201720172017), עידן444 (1212-0707-2017201720172017)
12-Jul-2017, 10:43
הודעה: #17
(12-Jul-2017 9:33)עידן444 כתב:  

שראל לדעתי לא פחות מתאים לליגת העל מקובי מור. קובי מור יכול להפתיע אותי רק לטובה- ולא מאמין שזה יקרה.

עידן, אתה חייב להתחיל להגיע למשחקי הנוער זה יוכל אולי לחסוך לך כמה תהיות....
מכל הרשימה שלך היחידים ששווים בדיקה ומעקב (ולא בשלב זה בליגת העל כנראה) הם נפתלי ואלעד ואולי עייאש.
כל השאר עם כל הצער והעצב הרב ישכחו בתהומות הלבל השני או השלישי של הכדורגל הישראלי....
12-Jul-2017, 12:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2017 על ידי 12:44 עידן444.)
הודעה: #18
(12-Jul-2017 10:43)אופיר34 כתב:  
(12-Jul-2017 9:33)עידן444 כתב:  

עידן, אתה חייב להתחיל להגיע למשחקי הנוער זה יוכל אולי לחסוך לך כמה תהיות....
מכל הרשימה שלך היחידים ששווים בדיקה ומעקב (ולא בשלב זה בליגת העל כנראה) הם נפתלי ואלעד ואולי עייאש.
כל השאר עם כל הצער והעצב הרב ישכחו בתהומות הלבל השני או השלישי של הכדורגל הישראלי....

את ג׳בארין ראיתי מספיק, גם בבוגרים וגם בנוער.
וגם את ירושלמי. ממש לא בטוח שאלה שחקנים שיעלמו בליגה השניה והשלישית. זה גם תלוי בהתנהלות המועדון.
גם את נור ביסאן ראיתי והוא יכול להיות חלוץ טוב- השאלה אם הוא לא גמור מכל הפציעות.
אם כולם אומרים שניר עזריה זה לא זה- קטונתי...
התרשמתי שהוא החל בסערה את הקריירה שלו בנוער ושהוא מהיר ופעלתן... חבל... כן חשבתי שהוא יהיה החלוץ הבא שלנו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
12-Jul-2017, 12:41
הודעה: #19
(12-Jul-2017 7:35)אייל ס כתב:  עומק,מחוייב מציאות.
ומכיוון שאני כבר קורא את הכותרות באינטרנט יום אחרי העדרות ערן/דיא/חלוץ זר(שעדיין לא הוחתם),מסיבות כאלו ואחרות,חשוב שבנוסף להחתמת חלוץ זר מוכח לעמדת ה11 להחתים "שחקן נוסף" ישראלי/זר שיהיה לגיטימי ויוכל בכל זמן נתון לעשות שינוי במגרש.
ומכיוון שאין ישראלי כזה למעט שון וויסמן(שעתידו לטווח קצר וארוך לא ברור) ויש זר צעיר שכזה שמתאמן 10 ימים בקבוצה והצוות מתרשם מימנו עמוקות(בניגוד ליועצים המקצועיים בפורום)והוא בדעה שהפוטנציאל ענק(למרות שהוא עדיין בוסר..)וערן שחווה את צעדיו הראשונים של קאיודה במועדון טוען שהבחור עולה על קאיודה(בתחילת דרכו במועדון) בכמה דרגות.
נשקלת החתמתו כ"זר שישי".
צודק. קיודה היה מאד חלש במשחקים הראשונים והיה לו קפיצות מטורפות ברמה תוך זמן יחסית קצר. חוץ מזה אפרופו ערן לוי, לא המון מהיכולת שלו באותה שנה זה בזכות הכדורים הקסומים של ערן.
12-Jul-2017, 12:45
הודעה: #20
(12-Jul-2017 12:41)5stars כתב:  
(12-Jul-2017 7:35)אייל ס כתב:  עומק,מחוייב מציאות.
ומכיוון שאני כבר קורא את הכותרות באינטרנט יום אחרי העדרות ערן/דיא/חלוץ זר(שעדיין לא הוחתם),מסיבות כאלו ואחרות,חשוב שבנוסף להחתמת חלוץ זר מוכח לעמדת ה11 להחתים "שחקן נוסף" ישראלי/זר שיהיה לגיטימי ויוכל בכל זמן נתון לעשות שינוי במגרש.
ומכיוון שאין ישראלי כזה למעט שון וויסמן(שעתידו לטווח קצר וארוך לא ברור) ויש זר צעיר שכזה שמתאמן 10 ימים בקבוצה והצוות מתרשם מימנו עמוקות(בניגוד ליועצים המקצועיים בפורום)והוא בדעה שהפוטנציאל ענק(למרות שהוא עדיין בוסר..)וערן שחווה את צעדיו הראשונים של קאיודה במועדון טוען שהבחור עולה על קאיודה(בתחילת דרכו במועדון) בכמה דרגות.
נשקלת החתמתו כ"זר שישי".
צודק. קיודה היה מאד חלש במשחקים הראשונים והיה לו קפיצות מטורפות ברמה תוך זמן יחסית קצר. חוץ מזה אפרופו ערן לוי, לא המון מהיכולת שלו באותה שנה זה בזכות הכדורים הקסומים של ערן.

אני סומך על טביעת העין של חטב והוא שם לב להבדל משמעותי בינו לבין קאיודה ביציאה מהמקום... מקווה שהוא לא שם לב מספיק טוב... אם הוא צודק זה קריטי...
קאיודה אדיר במהירות ולא פחות חשוב- ביציאה המדהימה מהמקום...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים