שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נילסן: הייתי סקפטי, טרם החלטתי לגבי ישראל
27-Jun-2017, 8:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jun-2017 על ידי 8:17 עידן444.)
הודעה: #41
די, מספיק עם הססמאות האלה.
גם סיפרו שלא היה כסף לרוקאביצה אז הביאו את סיסאיי...
עזוב את זה שזה מעיד על אופן העבודה באותה עונה... הרי מה הקשר בין רוקאביצה לסיסאיי? אם חיפשת חלוץ מהיר- תביא חלוץ מהיר- גם אם עולה פחות... ולא חלוץ 9 שבקושי זז.
בכל מקרה יש עוגה והשאלה היא איך מחלקים אותה. לפעמים שחקן אחד ב 200 אלף יורו עדיף על 2 פשרות ב 100 אלף יורו. ואחד מהם או את שניהם גם תצטרך להחליף באמצע העונה וזה בסוף עולה הרבה יותר... ותחת לחץ... אנחנו לא מאתמול רואים כדורגל. מכירים את התסריטים האלה מצויין. ואז אייל גם יחטוף הרבה יותר אש. הרי אלה לא תרחישים הזויים מידי...

לדוגמה- אם דראפיץ חשב שחסוס רואדה זה הבלם האולטימטיבי והוא עולה 200 אלף יורו ואומרים שאין כסף ולכן הביאו בלם זול יותר אז אני אומר לא נכון- יש כסף. במקום קובי מור ועדי קוסטנטינוס תעבה את הסגל עם שחקנים צעירים וכן תביא את השחקן שיתן ערך מוסף. לזה קוראים בניה לעומק ולא בניה לרוחב.
ואני שוב מדגיש- זו רק דוגמה. יכול להיות שדראפיץ׳ לא התפשר באף עמדה והחתים את השחקנים שהוא הכי רצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like עידן444's post:
Baranes (2727-0606-2017201720172017), עדיאלבז (2828-0606-2017201720172017)
27-Jun-2017, 8:29
הודעה: #42
RE: נילסן: הייתי סקפטי, טרם החלטתי לגבי ישראל
לא יודע מה לומר לך עידן איך שאתה מציג את הדברים זה נשמע צודק חחחח התקלת אותי
אבל אולי הבלם הזה טוב מרואדה ?
לא יודע מה ואיך הם מחליטים אבל נשמע ונראה שהם ממש הוציאו סיכה מתוך ערימת קש
אפילו אני שניסיתי ללחוץ על קשר נסוג סטיל הוגו או אנסומבו , השתכנעתי שעדיף לרכוש את דן גלזר הצעיר כהשקעה ארוכת טווח .

בלבלת אותי על הבוקר חחח ואני כבר שבועיים בלי גראס מנסה להיגמל בכלל מעישון לא יפה עידן חחחח
27-Jun-2017, 9:32
הודעה: #43
בלי קשר לגלזר הקבוצה עדיין מחפשת קשר אחורי
27-Jun-2017, 9:52
הודעה: #44
(27-Jun-2017 9:32)צהוב לעולמים כתב:  בלי קשר לגלזר הקבוצה עדיין מחפשת קשר אחורי

הקבוצה סיימה לחפש קשרים אחוריים(ניקו וגלזר) ובלמים(וורגץ נילסן גרוס סייף ולני)סיימה לחפש מגינים ימניים(ויקי וגולדנברג)סיימה לחפש מגינים שמאליים(צעירי ומור)סיימה לחפש שוערים(דני עמוס ואלקסלסי)סיימה לחפש קשרים 50:50(מוחמד ואברהם וקוגבנייה וקוסטה וטגה)ומחפשת חלוץ מהיר שיצטרף לערן דיא שרם בדש וניסן דנון.
בנוסף יש מספר שחקנים בוגרי מחלקת הנוער ושחקני קבוצת הנוער שיצטרפו לסגל הרחב.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
shraga (2727-0606-2017201720172017)
27-Jun-2017, 10:27
הודעה: #45
וויסמן. גם במחיר השאלה. ולדעתי אין כאן שום השבחה , חיפה לא מאמינה בו והוא סתם נכס מניב , מה הסיכוי שיחזור עוד תומר חמד ? אם חיפה ויתרה על גוזלן מה הסיכוי של וויסמן שם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Jun-2017, 10:33
הודעה: #46
(27-Jun-2017 10:27)טל.מ כתב:  וויסמן. גם במחיר השאלה. ולדעתי אין כאן שום השבחה , חיפה לא מאמינה בו והוא סתם נכס מניב , מה הסיכוי שיחזור עוד תומר חמד ? אם חיפה ויתרה על גוזלן מה הסיכוי של וויסמן שם.

ואם ויסמן ייתן עונה טובה/גדולה בליגת העל, אתה באמת מאמין שהם ישאירו לנתניה אותו/ימכרו לה מטעמים פילנטרופיים?!
תחליף דיסקט, חלפו ימי התום.
27-Jun-2017, 11:09
הודעה: #47
תסלחו לי על התמימות שלי .נגיד ובתום מחנה האימונים לוזון מחליט שהוא לא מתאים או ששון רואה שהוא מס 6 ברשימת הממתינים להרכב.
מה עם ה sayשלו. האם הוא לא יכול להגיד לא מתאים לי להיות מושאל. תנו לי להחליט על גורלי. שחררו אותי מהחוזה .קיבעו מחיר ריאלי ותודה רבה למועדון שגידל אותי.
זה מסובך?
או שהוא כלי משחק או בובה על חוט.
אגב אותו סיפור עם דיא.
מדוע לא שומעים את קולם של השחקנים?

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אליהו (2828-0606-2017201720172017)
27-Jun-2017, 11:09
הודעה: #48
לא. ימשיכו להשאיל אותו עד תום החוזה שלו או יעשו עליו איזה טרייד ראה מקרה גוזלן. תפסיק לזרוק ססמאות

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Jun-2017, 11:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Jun-2017 על ידי 11:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #49
(27-Jun-2017 11:09)טל.מ כתב:  לא. ימשיכו להשאיל אותו עד תום החוזה שלו או יעשו עליו איזה טרייד ראה מקרה גוזלן. תפסיק לזרוק ססמאות

אם הוא לא יוכיח את עצמו, הם ימשיכו להשאיל אותו עד שהם יחליטו שאין לו ערך יותר מבחינתם ואז הוא יוצא למכירה, ואם כן יוכיח את עצמו בקבוצה אליה הושאל, הוא יחזור למועדון בדלת הראשית, כך או כך השליטה בשחקן היא בלעדית של הקבוצה המשאילה, כולל הרווח ממנו ככל ויהיה כזה, ככה עובד הביזנס.
אם אתה רוצה לשתף פעולה עם הביזנס שלהם, תקים קבוצה הם ישמחו שתשביח להם שחקנים.
אייל בתור הבעלים של מכבי נתניה קודם כל דואג לאינטרס של המועדון ורק אח"כ לרצון ולגחמא האישית של אוהד כזה או אחר לראות את שון וייסמן בקבוצה.
27-Jun-2017, 11:28
הודעה: #50
המזל של חיפה ושאר הגדולות, שיש עדיין פריארים כמו בני יהודה והפועל חיפה כאלה, שמוכנות לקלוט מושאלים אפילו לעונה אחת ככה שלמה שחיפה תתן לך אותו עם אופציה שתמיד יש מטומטמים שיקחו אותו בלי?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים