שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עדי קונסטנטינוס חתם בנתניה
17-Jun-2017, 11:57
הודעה: #21
(17-Jun-2017 11:45)עידן444 כתב:  
(17-Jun-2017 11:04)טל.מ כתב:  אתה רשאי לזלזל אם זה עושה לך טוב. אני פשוט חושב אחרת ממך. כמו שלא הימרו על דין גל (גם אם הוא היה בריא) והביאו את עמוס, כך לא הייתי מהמר על גלזר, בטח לא בעונה שצריך לתקוע יתד. תפקיד הקשר האחורי הוא מרכזי מידי. ואם יביאו לפה זר באמצע הקריירה ששיחק את התפקיד הזה בליגה טובה מישראל זה יהיה הימור בעיניך כמו גלזר, ששיחק עד היום רק בליגה השניה, בגלל שהוא שנה ראשונה בליגה ? כל זר שאתה מביא הוא שנה ראשונה בליגה לא ..? אמירה מוזרה קצת. את מי להביא ? לא יודע אני לא עובד בזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כשצריך להציע את מי להביא אף אחד פתאום לא עובד בזה.
אבל בשביל להגיד מי לא טוב ומי הימור, ומי לא עוגן כולם הופכים בשניה לאלכס פרגוסון.

לגיטימי שאתה חושב שפלוני אלמוני הימור.
לגיטימי לשאול את מי כן היית רוצה לראות שם מהשוק שמוכר לך(כי השוק שלא מוכר לך זה לרוב גם הימור).

עידן, אתה טועה ומטעה. אף אחד מאיתנו לא יודע את מי אפשר להביא. מי תחת חוזה ומי לא. את מי אפשר לשחחר תמורת סכום סימלי מהחוזה בקבוצה שלו ואת מי לא. מי מתאים לשיטה ולתקציב ומי לא. וכו...
לעומת זאת כשחותם או כשמועמד לכאן שחקן, אז יותר קל וכל אחד על פי השקפתו, יכול לחוות דעה.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jun-2017, 12:13
הודעה: #22
RE: עדי קונסטנטינוס חתם בנתניה
בזמנו הלכתי לראות משחק ליגת האלופות לנוער של מכבי ת"א נגד דינמו קייב ברמת השרון ודן גלזר היה מצויין...
אם זה מספיק לליגת העל בעיני כן אם זה סיכון התשובה היא כן ...
אין תעודת ביטוח לכלום בכדורגל יש הרבה פרמטרים להצלחה ואכן חלקם לא נדע עד שבאמת עולים על הדשא....
נראה לי שיש פה סיטואציה שניתן להרוויח ממנה כי נוצר במכבי ת"א הרבה שחקנים באותו תפקיד....
17-Jun-2017, 12:20
הודעה: #23
עידן - כן אני לא עובד בזה. אני יכול להגיב רק כשאני רואה החתמה . פיליפצ׳וק - אני מציע לך לקרא את הנאמר . יש תפקידי ליבה - שוער בלם קשר אחורי חלוץ. אני חושב שטוב היה אם וויסמן היה נשאר, ולא הוא לא אמור היה לדעתי להיות החלוץ הפותח.
יש מקום לשני זרים שצריך לחלק בין 3 תפקידים, לא אמרתי שהמלאכה קלה. האם התפקיד שיאויש ע״י ישראלי צריך להיות ע״י שחקן ליגה שניה ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jun-2017, 12:31
הודעה: #24
(17-Jun-2017 11:57)אלון כתב:  
(17-Jun-2017 11:45)עידן444 כתב:  
(17-Jun-2017 11:04)טל.מ כתב:  אתה רשאי לזלזל אם זה עושה לך טוב. אני פשוט חושב אחרת ממך. כמו שלא הימרו על דין גל (גם אם הוא היה בריא) והביאו את עמוס, כך לא הייתי מהמר על גלזר, בטח לא בעונה שצריך לתקוע יתד. תפקיד הקשר האחורי הוא מרכזי מידי. ואם יביאו לפה זר באמצע הקריירה ששיחק את התפקיד הזה בליגה טובה מישראל זה יהיה הימור בעיניך כמו גלזר, ששיחק עד היום רק בליגה השניה, בגלל שהוא שנה ראשונה בליגה ? כל זר שאתה מביא הוא שנה ראשונה בליגה לא ..? אמירה מוזרה קצת. את מי להביא ? לא יודע אני לא עובד בזה.

כשצריך להציע את מי להביא אף אחד פתאום לא עובד בזה.
אבל בשביל להגיד מי לא טוב ומי הימור, ומי לא עוגן כולם הופכים בשניה לאלכס פרגוסון.

לגיטימי שאתה חושב שפלוני אלמוני הימור.
לגיטימי לשאול את מי כן היית רוצה לראות שם מהשוק שמוכר לך(כי השוק שלא מוכר לך זה לרוב גם הימור).

עידן, אתה טועה ומטעה. אף אחד מאיתנו לא יודע את מי אפשר להביא. מי תחת חוזה ומי לא. את מי אפשר לשחחר תמורת סכום סימלי מהחוזה בקבוצה שלו ואת מי לא. מי מתאים לשיטה ולתקציב ומי לא. וכו...
לעומת זאת כשחותם או כשמועמד לכאן שחקן, אז יותר קל וכל אחד על פי השקפתו, יכול לחוות דעה.

אתה מתמם אלון.
אנחנו יודעים בדיוק מה יש לשוק להציע, מי כן חותם בקבוצות בסדר גודל שלנו(דובב גבאי, ישראל זגורי, קובי מויאל, יובל שבתאי, מושאלים כאלה ואחרים, ציון צמח כאלה ואחרים) ומי השחקנים שהשכר שלהם הוא בין רבע לחצי קבוצה שלנו(אלברמן, בוזגלו, אצילי).
כל הבחינה הזו לפי איפה שחקן שיחק ולקבוע כן מתאים לא מתאים זו שטות. הצוות המקצועי צריך לבחון שחקנים עפי היכולות וההתאמה.
גם אמרו על נוואקמה שלא בטוח שהוא יהיה טוב בקבוצה גדולה כי הוא הצליח ״רק״ ברעננה וגם שם גימגם לפעמים.
מאיפה הגיע בוקולי למכבי חיפה?
מאיפה הגיעו אצילי ושלומי אזולאי לבית״ר?
מאיפה הגיע קהת לק״ש?
ידין, דה סילבה וסמואל יבואה הגיעו להפועל ת״א אחרי שירדו ליגה עם כ״ס וסחפו את הפועל ת״א לעונות מדהימות.
מאיפה צץ ערן זהבי?
מי שבעד למחזר עגלות ולקרוא להם ״עוגנים״ כדי לישון יותר טוב בלילה שפשוט יודה בזה ויגיד את זה.
ה״עוגנים״ של מכבי נתניה הם קודם כל אלה שהעלו אותה ליגה ולא בהכרח כי הם כאלה גדולים אלא כי הם לא פחות טובים מכל ה״שחקני ליגת על״ שמדלגים בין אשקלון, סכנין כ״ס, הפועל חיפה ואשדוד.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1717-0606-2017201720172017)
17-Jun-2017, 12:35
הודעה: #25
שחקני נבחרת אוליפית ולא למשחק בודד שצמחו בכל הנבחרות,זה לא בדיוק הימור.
מצד שני,כמעט כל החלטה היא הימור,מדובר בבני אדם.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלדד (1717-0606-2017201720172017)
17-Jun-2017, 14:48
הודעה: #26
(17-Jun-2017 12:20)טל.מ כתב:  עידן - כן אני לא עובד בזה. אני יכול להגיב רק כשאני רואה החתמה . פיליפצ׳וק - אני מציע לך לקרא את הנאמר . יש תפקידי ליבה - שוער בלם קשר אחורי חלוץ. אני חושב שטוב היה אם וויסמן היה נשאר, ולא הוא לא אמור היה לדעתי להיות החלוץ הפותח.
יש מקום לשני זרים שצריך לחלק בין 3 תפקידים, לא אמרתי שהמלאכה קלה. האם התפקיד שיאויש ע״י ישראלי צריך להיות ע״י שחקן ליגה שניה ?

רוצים שם בבקשה...פירס...אם היה אפשרי הייתי הולך עליו.
17-Jun-2017, 16:41
הודעה: #27
מהאפשרות שגלזר יהיה שחקן מכבי נתניה (ולא מושאל אליה) אני מאוד מאוד מוקסם. הלוואי, זה יהיה בינגו אמיתי
של סגל והצוות המקצועי.
מקוסטה אני פחות מתלהב. נכון שהיה הבטחה גדולה בנוער ושיחק בנבחרות הצעירות אבל מאז הוא הספיק לקבל שחרור
ממכבי חיפה ולשחק בעכו, הפועל פתח תקווה והפועל ירושלים (ירידה ברמה בכל שלב) שאני לא צריך לספר מה עלה בגורלה.
נראה לי סתם שחקן שינגוס בדקות המשחק של אביב אברהם.
אבל שוב, אם הצוות המקצועי עקב והחליט שהוא מביא אותו, קטונתי.
17-Jun-2017, 17:13
הודעה: #28
(17-Jun-2017 16:41)Baranes כתב:  מהאפשרות שגלזר יהיה שחקן מכבי נתניה (ולא מושאל אליה) אני מאוד מאוד מוקסם. הלוואי, זה יהיה בינגו אמיתי
של סגל והצוות המקצועי.
מקוסטה אני פחות מתלהב. נכון שהיה הבטחה גדולה בנוער ושיחק בנבחרות הצעירות אבל מאז הוא הספיק לקבל שחרור
ממכבי חיפה ולשחק בעכו, הפועל פתח תקווה והפועל ירושלים (ירידה ברמה בכל שלב) שאני לא צריך לספר מה עלה בגורלה.
נראה לי סתם שחקן שינגוס בדקות המשחק של אביב אברהם.
אבל שוב, אם הצוות המקצועי עקב והחליט שהוא מביא אותו, קטונתי.

בכדורגל כמו בכל דבר בחיים צריך מזל.
יש כאלו שיתברכו בכזה וידעו בהזדמנות הפז שנפלה לרגלייהם להצליח,אחרים לא...ולרבים גם לא היתה הזדמנות שכזו.
שחקנים כמו קוסטה יקבלו מפעם לפעם את ההזדמנות...יקחו,הם ירוויחו ואנחנו נרוויח. לא יקחו...נמשיך הלאה.
The following 2 users Like אייל ס's post:
Baranes (1717-0606-2017201720172017), יגאל יהב (1717-0606-2017201720172017)
17-Jun-2017, 18:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jun-2017 על ידי 18:11 עידן444.)
הודעה: #29
(17-Jun-2017 14:48)davidb7 כתב:  
(17-Jun-2017 12:20)טל.מ כתב:  עידן - כן אני לא עובד בזה. אני יכול להגיב רק כשאני רואה החתמה . פיליפצ׳וק - אני מציע לך לקרא את הנאמר . יש תפקידי ליבה - שוער בלם קשר אחורי חלוץ. אני חושב שטוב היה אם וויסמן היה נשאר, ולא הוא לא אמור היה לדעתי להיות החלוץ הפותח.

רוצים שם בבקשה...פירס...אם היה אפשרי הייתי הולך עליו.

גם אני.
ואני מניח שזה רחוק מלהיות קונצנזוס ובספק אם במועדון חושבים כך.

״שחקן ליגה שניה״...
למה לא ״מהקשרים האחוריים הצעירים הכי מבטיחים בכדורגל הישראלי״?
שחקן שככל הידוע לי אין למכבי ת״א שום כוונה לוותר עליו ובטח לא תמורת סכום זניח ואם זה השתנה זה די טרי ואולי כי מכבי ת״א פיספסה משהו מבחינה חוזית...
סטייל מה שפורסם לגבי ציבוטה או פספוס שקרה לנו עם ויסמן.

17-Jun-2017, 18:44
הודעה: #30
ואם מה שידוע לך נכון ולמכבי תא אין כל רצון לוותר עליו אז הויכוח מיותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים