שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
15-Jun-2017, 17:28
הודעה: #51
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
להשוות את פושה לנגוקו גומז או אקסברד זה זלזול באינטיליגנציה של הקוראים פה. מפחד שלא תהיה פה בכייה לדורות.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jun-2017, 18:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 18:43 חזום חזום.)
הודעה: #52
זה הפך להיות כמו הדיון על ערן לוי

Sent from my A0001 using Tapatalk

(15-Jun-2017 14:37)אלון כתב:  אותי פחות מטריד אם פושה יהיה כאן או לא. אותי מטרידה הסיבה שהוא לא יהיה כאן. אם הסיבה היא כי הצוות המקצועי חושב שהוא לא מתאים חברתית/לא מתאים כי הוא פציע/מבוגר וכו, אז סבבה, מקובל. לא כל ״מכונת שערים״ יכול להתאים לכל מאמן.
מטרידה אותי הסיבה שהוא לא מתאים ל ״שיטה״. השיטה שבה הקבוצה בנויה על כך שמחפשים חלוץ סטייל קאיודה כדי שיהיה לערן את מי להריץ. אני לא אוהב את השיטה הזו ודי חושש ממנה.
היום מאמנים מחליפים כמה שיטות משחק במהלך משחק ואצלנו נפסלים שחקנים בגלל ״שלא מתאימים לשיטה״. אישית, לא אוהב את הסיבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מסכים ואולי אפשר לשנות מחשבה וללכת בכל זאת על זר אפריקאי שישי צעיר זול ומהיר ואז פושה(לטעמי אי החתמתו תהיה בכייה לדורות או לשנת 2017/18) יכול להתאים ויעשו אדפטציות מול קבוצות מתגוננות ומול קבוצות תוקפות וכך תהיה קבוצה יותר ורסטילית.

15-Jun-2017, 20:09
הודעה: #53
(15-Jun-2017 18:08)חזום חזום כתב:  זה הפך להיות כמו הדיון על ערן לוי

(15-Jun-2017 14:37)אלון כתב:  אותי פחות מטריד אם פושה יהיה כאן או לא. אותי מטרידה הסיבה שהוא לא יהיה כאן. אם הסיבה היא כי הצוות המקצועי חושב שהוא לא מתאים חברתית/לא מתאים כי הוא פציע/מבוגר וכו, אז סבבה, מקובל. לא כל ״מכונת שערים״ יכול להתאים לכל מאמן.
מטרידה אותי הסיבה שהוא לא מתאים ל ״שיטה״. השיטה שבה הקבוצה בנויה על כך שמחפשים חלוץ סטייל קאיודה כדי שיהיה לערן את מי להריץ. אני לא אוהב את השיטה הזו ודי חושש ממנה.
היום מאמנים מחליפים כמה שיטות משחק במהלך משחק ואצלנו נפסלים שחקנים בגלל ״שלא מתאימים לשיטה״. אישית, לא אוהב את הסיבה.

מסכים ואולי אפשר לשנות מחשבה וללכת בכל זאת על זר אפריקאי שישי צעיר זול ומהיר ואז פושה(לטעמי אי החתמתו תהיה בכייה לדורות או לשנת 2017/18) יכול להתאים ויעשו אדפטציות מול קבוצות מתגוננות ומול קבוצות תוקפות וכך תהיה קבוצה יותר ורסטילית.

התאמות זהניותר מדי מסובך?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
15-Jun-2017, 20:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 20:18 אלדד.)
הודעה: #54
כנראה עלותו של פושה היא 140 אלף דולר, הפועל ת"א ירדה ממנו בגלל המחיר

הפועל תל אביב החליטה לרדת מנושא החתמתו של החלוץ הצרפתי ג'ורדן פושה, לאחר קשיים גדולים במו"מ הכספי מולו. אחד מבעלי הפועל תל אביב, איציק ניסנוב, הצהיר: "הפועל תל אביב יורדת מהחתמתו של ג'ורדן פושה, הוא שחקן יקר מאוד ולא השלמנו את המו"מ מולו. נתחיל בחיפוש אחר חלוץ זר אחר שיתאים לנו".

גורם המקורב למועדון שפך קצת אור על המשא ומתן מול השחקן: "במכבי הרצליה הרוויח 60 אלף דולר, ועכשיו הוא רוצה 140. אין לנו את הכסף לשלם לו".
15-Jun-2017, 20:51
הודעה: #55
איזה מצחיקים אתם חחחח :" אי החתמתו של פושה תהיה בכיה לדורות "
ניחא אי החתמתו של רונלדו הייתי מבין אם היתה הזדמנות חחחח
אני בעד מה שאלון אמר שצריכה להיות לנו יותר משיטת משחק אחת , אבל בשתי או שלוש השיטות ג'ורדן פושה לא מתאים , תסתכלו על המשחקים שלו הוא יערער את כל השחקנים הוא רץ רק כשכדור נשלח לכיוון שלו ...הוא יערער כל שחקן שנותן את הנשמה במגרש ובסוף יקצור את הפירות על כיבוש שערים למרות הפסדים ...

צריכים להיות לנו שיטה של מעבר מ 1-5-4 , לשיטה של 1-1-3-5 , וגם שיטה של 2-5-3 . בכל שיטה יש צורך בניידות רבה , ובקשרים אחוריים טובים .
מול קבוצה חלשה צריכים לשחק בשיטת 2-5-3 עם שלושה בלמים מאחור 5 קשרים ו 2, חלוצים .
מול קבוצות כמו באר שבע ומכבי תל אביב ואולי עוד בחוץ לשחק עם 5 שחקני הגנה , 3 קשרים הגנתיים , קשר טכני בודד ( סבע או ערן ) , וחלוץ בודד .
מול שאר הקבוצות בשיטת היהלום . 1-5-4 .
15-Jun-2017, 21:06
הודעה: #56

זאת ממש בדיחה "לא מתאים לשיטה ״ המאמנים ילכו על שיטה אחת בלבד?
עם בדש מתאים ,אז פושה לא?
נראה שעד עכשיו בעמדות החשובות ,בלם,קשר אחורי וחלוץ לא נמצאו השחקים שמתאימים לשיטה.
15-Jun-2017, 21:16
הודעה: #57
נכון ולכן לא הוחתמו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
זאב רווח (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 21:22
הודעה: #58
ואל תחתימו סתם לספק את אהבת הקהל לשמות שלא תהיה בכיה לדורות חחחחח
15-Jun-2017, 22:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 22:15 אלדד.)
הודעה: #59
(15-Jun-2017 21:22)זאב רווח כתב:  ואל תחתימו סתם לספק את אהבת הקהל לשמות שלא תהיה בכיה לדורות חחחחח

אם מביאים את פושה, יתווספו לנו עוד 3000 מנויים שכולם צרפתיים שיבואו לעודד עם דגלי צרפת, ובכלל פושה ירגיש בבית בקהילה הצרפתית הגדולה TongueWink
16-Jun-2017, 0:05
הודעה: #60
חחחחחח אלדד מקורי יפה , הוא לא מתאים ....אולי צ'יבוטה אולי ימצאו משהו הרבה יותר טוב כמו שאז מצאו את קיודה
סבלנות כל כך שמחתי בעונה החולפת שלא רק שלא החלפנו זרים אלא הם הוחתמו לחוזה לעוד כמה שנים
בואו וניתן לצוות המקצועי שקט לבחור את הכי טוב לנו
להציע כל שם שתרצו אין בעיה אבל בלי לחץ
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים