שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
15-Jun-2017, 13:25
הודעה: #41
RE: ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
גם אקסברד הביא מספרים (שזה ת'כלס תפקידו של חלוץ ועל פיו הוא נמדד) כל עוד הוא נשאר בליגה הלאומית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jun-2017, 13:42
הודעה: #42
(15-Jun-2017 9:58)פיליפצוק כתב:  לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.
היה גם את נג'וקו שכבר עשו עשו ממנו בפורום "קאיודה2" ומאז שעבר לליגת העל לא שמעתי ממנו כלום.
אז יכול להיות שג'ורדן פושה יהיה שחקן טוב גם בליגת העל לקבוצה שתתאים לו ולשיטת המשחק שלה, אבל גם מאוד יכול להיות שהוא "אקסברד2" והליגת הלאומית זה המקום המתאים לו.

למה את אנתוני וראן מהפועל ירושלים כן המלצת להביא, הוא כן מתאים לליגת העל ?
וראן ב-3 עונות בלאומית כבש כמו פושה בעונה אחת, ואנתוני יותר מבוגר מפושה בשנה
בוא נראה מה הוא יהיה שווה בביתר העונה

נג'וקו עדיין לא קיבל הזדמנות ממשית בליגת העל, בקושי 5 משחקים מלאים במצטבר, ומתוך השלושה הוא הפוטנציאל הגדול ביותר הוא רק בן 19
15-Jun-2017, 14:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 14:05 עידן444.)
הודעה: #43
(15-Jun-2017 13:25)פיליפצוק כתב:  גם אקסברד הביא מספרים (שזה ת'כלס תפקידו של חלוץ ועל פיו הוא נמדד) כל עוד הוא נשאר בליגה הלאומית.

אבל אקסברד שם גול מ 4 מצבים מול שער ריק.
פושה מול השער קילר. אחוז ניצול מצבים וקור רוח מול השער מדהים. מייצר איום על השער מכלום.
אי אפשר להגיד אותם בכלל באותו משפט.
אז בליגת העל יהיה עליו קצת יותר לחץ וזה עדיין לא פיקה וראמוס שישמרו עליו...
15-Jun-2017, 14:29
הודעה: #44
יש הבדל גדול מאוד בין חלוץ שמשחק בקבוצה מצליחה , שעסוקה רוב המשחק בחלק ההתקפי , שיש לו קשרים איכותיים שמסדרים לו מצבים, שהגנת היריב צריכה להתמודד עם עוד איומים משחקנים אחרים , לבין פושה שעשה גולים מכלום. זה גולר מחונן , הוא יצליח עוד יותר בקבוצה גדולה. סקאוטרים ומאמנים לא מייחסים לזה חשיבות בכלל , ואני חושב שאלו נתונים קריטיים כדי למדוד אם שחקן יצליח גם במקום אחר.
וכל זה נאמר בלי קשר ל"לחץ" להביא אותו לנתניה. הצוות המקצועי מחפש משהו אחר, הבנתי , לדעתי פספוס , אבל כל הקרדיט להוכיח שהם עושים נכון מונח להם כרגע.
The following 2 users Like יניב's post:
אלדד (1515-0606-2017201720172017), חזום חזום (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 14:37
הודעה: #45
ג'ורדן פושה לא מתאים לנו אם זה נכון זאת טעות
אותי פחות מטריד אם פושה יהיה כאן או לא. אותי מטרידה הסיבה שהוא לא יהיה כאן. אם הסיבה היא כי הצוות המקצועי חושב שהוא לא מתאים חברתית/לא מתאים כי הוא פציע/מבוגר וכו, אז סבבה, מקובל. לא כל ״מכונת שערים״ יכול להתאים לכל מאמן.
מטרידה אותי הסיבה שהוא לא מתאים ל ״שיטה״. השיטה שבה הקבוצה בנויה על כך שמחפשים חלוץ סטייל קאיודה כדי שיהיה לערן את מי להריץ. אני לא אוהב את השיטה הזו ודי חושש ממנה.
היום מאמנים מחליפים כמה שיטות משחק במהלך משחק ואצלנו נפסלים שחקנים בגלל ״שלא מתאימים לשיטה״. אישית, לא אוהב את הסיבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
tomi1981 (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 14:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 15:16 אלדד.)
הודעה: #46
נגד קבוצות התחתית וקבוצות ברמה שלנו אנחנו נשלוט במשחק ושם כן נצטרך סקורר שמבקיע ממצבים נייחים, משחק עומד , והכנסת כדורי רוחב מהאגפים

https://youtu.be/O98Y2Orvspc
איזה מצחיק שיימן היה צריך למכור אותו בינואר ולעשות עליו הון , הוא ידע שפושה לא יאריך את החוזה ,והשאיר אותו רק כי בינואר עוד האמין שיעלה ליגה
בקיצור הקבוצה שתחתים אותו בתור שחקן חופשי תרוויח שחקן מעולה וכנראה גם תעשה כסף טוב ממכירה עתידית
15-Jun-2017, 15:18
הודעה: #47
(15-Jun-2017 13:06)עידן444 כתב:  
(15-Jun-2017 12:58)פיליפצוק כתב:  
(15-Jun-2017 12:52)עידן444 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='71778' dateline='1497506338']
לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.
היה גם את נג'וקו שכבר עשו עשו ממנו בפורום "קאיודה2" ומאז שעבר לליגת העל לא שמעתי ממנו כלום.
אז יכול להיות שג'ורדן פושה יהיה שחקן טוב גם בליגת העל לקבוצה שתתאים לו ולשיטת המשחק שלה, אבל גם מאוד יכול להיות שהוא "אקסברד2" והליגת הלאומית זה המקום המתאים לו.

ראית את פושה משחק כדורגל?

ראיתי את פושה משחק כדורגל בליגה הלאומית.
ראיתי גם הרבה טובים אחרים בעבר שליהטטו בליגה הלאומית וזה היה הלימיט שלהם.
אוקיי...
פשוט מוזר לי שמישהו שטוען שהוא ראה את פושה משחק כדורגל יכול לתת את אקסברד כדוגמה ולהגיד שאולי זה יהיה אותו דבר.
להיות מכונת שערים בקבוצה שאתה צריך לעשות בה כמעט הכל(כולל להרים לעצמו ולרוץ לנגוח) 3 שנים ברציפות- זה לא איזו אפיזודה חולפת.

עידן ,אז איך אתה מסביר את זה שאף קבוצה מליגת העל לא נוגעת בו?
15-Jun-2017, 15:29
הודעה: #48
(15-Jun-2017 14:37)אלון כתב:  אותי פחות מטריד אם פושה יהיה כאן או לא. אותי מטרידה הסיבה שהוא לא יהיה כאן. אם הסיבה היא כי הצוות המקצועי חושב שהוא לא מתאים חברתית/לא מתאים כי הוא פציע/מבוגר וכו, אז סבבה, מקובל. לא כל ״מכונת שערים״ יכול להתאים לכל מאמן.
מטרידה אותי הסיבה שהוא לא מתאים ל ״שיטה״. השיטה שבה הקבוצה בנויה על כך שמחפשים חלוץ סטייל קאיודה כדי שיהיה לערן את מי להריץ. אני לא אוהב את השיטה הזו ודי חושש ממנה.
היום מאמנים מחליפים כמה שיטות משחק במהלך משחק ואצלנו נפסלים שחקנים בגלל ״שלא מתאימים לשיטה״. אישית, לא אוהב את הסיבה.

תראה ... לא עקבתי אחרי פושה אבל אם הוא חלוץ מהסטייל שלא רודף אחרי מגינים ולא עושה לחץ ולא ניתן "להריץ " אותו אז אני מאוד מזדהה עם חוסר הרצון להביא אותו. ברור ששחקנים נפסלים גם בגלל שיטה, לא רואה בזה פסול. אני אישית מעדיף קבוצה שלוחצת גבוה ורצה ומניעה מאשר שימוש בחלוץ 9.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jun-2017, 15:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2017 על ידי 15:32 עידן444.)
הודעה: #49
(15-Jun-2017 15:18)davidb7 כתב:  
(15-Jun-2017 13:06)עידן444 כתב:  
(15-Jun-2017 12:58)פיליפצוק כתב:  
(15-Jun-2017 12:52)עידן444 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='71778' dateline='1497506338']
לכל "המומחים" פה שחושבים שג'ורדון פושה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למכבי נתניה, ותוהים איך זה שאף קבוצה לא קופצת עליו, אני מחזיר אתכם לעונה של יוסי מזרחי, היה בהפועל אשקלון חלוץ בשם "אוסיי מאוולי, שסיים גם הוא בעונה שנה כמלך השערים וזה אחרי שלא הצליח בליגת העל בקריית שמונה ואח"כ ניסה שוב את מזלו (הפועל חיפה נדמה לי) ושוב לא הצליח.

ראית את פושה משחק כדורגל?

ראיתי את פושה משחק כדורגל בליגה הלאומית.
ראיתי גם הרבה טובים אחרים בעבר שליהטטו בליגה הלאומית וזה היה הלימיט שלהם.
אוקיי...
פשוט מוזר לי שמישהו שטוען שהוא ראה את פושה משחק כדורגל יכול לתת את אקסברד כדוגמה ולהגיד שאולי זה יהיה אותו דבר.
להיות מכונת שערים בקבוצה שאתה צריך לעשות בה כמעט הכל(כולל להרים לעצמו ולרוץ לנגוח) 3 שנים ברציפות- זה לא איזו אפיזודה חולפת.

עידן ,אז איך אתה מסביר את זה שאף קבוצה מליגת העל לא נוגעת בו?

כי כולם אהבלים שגם פיספסו את אחמד סבע עד גיל 29...
אתה באמת מתרשם מהחלטות שנלקחות בכדורגל הישראלי?
אולי כולם אומרים לעצמם מה שאתה אומר... הצליח בליגה שניה... אי אפשר לסמוך על זה...
מה שלא מבינים זה שלא מעט כוכבים גדולים היו בשלב כלשהו בליגות נמוכות... (אגב, נתניה באמת לא מסתכלת על איפה הוא הצליח לדעתי אלא כי באמת מחפשים חלוץ נייד, מהיר, לוחץ- וזה לא הטיקט של פושה)
אז לא כל יום יש גיימי וארדי, אבל לא אמרתי לך תחפש בליגה ג... כובש מחונן 3 שנים בליגה לאומית שמכל חצי מצב, כל כדור אקראי, ברגל, בראש... הוא עושה גול... אם אתה חושב שזה לא מספיק טוב לצמרת ליגת העל, אפשר להתכווח...
אבל מערכת מקצועית בריאה שלא מכוונת כרגע לצמרת גבוהה ומחפשת חלוץ- ויש לה אחד כזה על המדף... שמע... מקווה שלא נבכה על זה...
The following 2 users Like עידן444's post:
Baranes (1515-0606-2017201720172017), חזום חזום (1515-0606-2017201720172017)
15-Jun-2017, 16:58
הודעה: #50
(15-Jun-2017 14:37)אלון כתב:  אותי פחות מטריד אם פושה יהיה כאן או לא. אותי מטרידה הסיבה שהוא לא יהיה כאן. אם הסיבה היא כי הצוות המקצועי חושב שהוא לא מתאים חברתית/לא מתאים כי הוא פציע/מבוגר וכו, אז סבבה, מקובל. לא כל ״מכונת שערים״ יכול להתאים לכל מאמן.

בול!!!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים