שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניקו אולסק
31-May-2017, 12:41
הודעה: #31
RE: ניקו אולסק
במכבי נתניה דגם 17/18 יש מקום לאיציק זהר/ראובן עטר/טל בנין/ערן לוי אחד וכך יהיה.
לגבי "שמות" אחרים(ויש כאלו שנותנים עבודה..),הם יגיעו במידה ויתאימו לתוכנית המשחק ולחסכים שיש במועדון.
דני עמוס זה בדיוק מסוג השחקנים שבתפקידם היה/יש חסך ועלותם דומה למה שהם נותנים במגרש ולכן הוא בנתניה.
זה שעומרי בן הרוש מבקש 250 אלף $ או 300 ומקבל,לא הופך אותו לשווה את הסכום ולמרות שלא מעטים חולקים עלי,אני מעדיף מגן שמאלי רעב לדקות ומוכשר(ואולי מעט בוסר) על עלותו ניסיונו והרעב של עומרי.
וזה נכון לאוראל דגני ואחרים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אייל ס's post:
אלדד (3131-0505-2017201720172017), בן סילברה (3131-0505-2017201720172017)
31-May-2017, 12:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2017 על ידי 13:00 אופיר34.)
הודעה: #32
(31-May-2017 12:28)אלון כתב:  לא צריך ״לבוא לקראת האוהדים״ עם שם כזה או אחר. צריך לדאוג שתהיה כאן קבוצה מאוזנת עם שחקנים צעירים רעבים ובעלי פוטנציאל להצליח יחד עם ״מבוגרים״ מוכחים שיתרמו מהנסיון ושיהיו מספיק טובים כדי לסחוף ולעזור לממש את הפוטנציאל של האחרים. לבנות סגל רק עם שחקנים שהם פוטנציאל או כאלו שבעבר היה להם פוטנציאל, זה לא בהכרח מתכון להצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם לא צריך אז למה אתה מתלונן שחסר לך שמות ??

אז קודם כל ,אנחנו בשלבים מאד ראשוניים של בניית הסגל, בוא לא נצא בהצהרות עדיין. נראה מה יבנו פה, נצפה במשחקי ההכנה, בגביע הטוטו ואז אולי (גם לא בטוח) נקבל איזשהו מושג.
ודבר שני, תתפלא ,אבל אם תפגע בשניים שלשה זרים טובים ובשניים שלשה נוספים הישראלים שחסרים לנו ,גם אם לא יהיו שמות גדולים ומוכרים, תוכל להצליח אפילו בליגת העל הגדולה שלנו.
בוא לא נשכח איזה קבוצות משחקות בליגה הזאת. 3-4 קבוצות מחוץ לתחום כנראה וכל השאר עבירות.... בוא נרגיע גם עם זה.

(31-May-2017 12:41)אייל ס כתב:  במכבי נתניה דגם 17/18 יש מקום לאיציק זהר/ראובן עטר/טל בנין/ערן לוי אחד וכך יהיה.
לגבי "שמות" אחרים(ויש כאלו שנותנים עבודה..),הם יגיעו במידה ויתאימו לתוכנית המשחק ולחסכים שיש במועדון.
דני עמוס זה בדיוק מסוג השחקנים שבתפקידם היה/יש חסך ועלותם דומה למה שהם נותנים במגרש ולכן הוא בנתניה.
זה שעומרי בן הרוש מבקש 250 אלף $ או 300 ומקבל,לא הופך אותו לשווה את הסכום ולמרות שלא מעטים חולקים עלי,אני מעדיף מגן שמאלי רעב לדקות ומוכשר(ואולי מעט בוסר) על עלותו ניסיונו והרעב של עומרי.
וזה נכון לאוראל דגני ואחרים.

הבעייה שגם אם שם כזה יהיה פנוי וגם יתאים לנו מיקצועית, כנראה שכלכלית הוא יפסל. השמות האלה מבן הרוש, דגני וובה בראון (הבינוניים פלוס) ועד לאלברמן, בניון והובאן (הטובים) הורגלו לקבל סכומי כסף שמכבי נתניה בחיים לא תשלם, לכן כל עניין "השמות" הופך כנראה ללא רלוונטי לגבינו (אלא אם יגיע איזה גביר ויהיה מוכן לשאת בעלות שלהם...).

ואני מסכים ששחקנים רעבים זה לא רק סיסמה. חייבים כאלה כי אלה סוג השחקנים שבאים לשחק ולהוכיח את עצמם בלי אגו ובלי משחקי כבוד. רק שני דברים - כדאי שגם יהיה להם קצת כדורגל....ועדיף שיהיו לידם גם שחקנים עם קצת יותר נסיון שיוכלו לכוון ולהדריך בשעת הצורך.
31-May-2017, 13:02
הודעה: #33
ניקו אולסק
(31-May-2017 12:44)אופיר34 כתב:  
(31-May-2017 12:28)אלון כתב:  לא צריך ״לבוא לקראת האוהדים״ עם שם כזה או אחר. צריך לדאוג שתהיה כאן קבוצה מאוזנת עם שחקנים צעירים רעבים ובעלי פוטנציאל להצליח יחד עם ״מבוגרים״ מוכחים שיתרמו מהנסיון ושיהיו מספיק טובים כדי לסחוף ולעזור לממש את הפוטנציאל של האחרים. לבנות סגל רק עם שחקנים שהם פוטנציאל או כאלו שבעבר היה להם פוטנציאל, זה לא בהכרח מתכון להצלחה.

אם לא צריך אז למה אתה מתלונן שחסר לך שמות ??

אז קודם כל ,אנחנו בשלבים מאד ראשוניים של בניית הסגל, בוא לא נצא בהצהרות עדיין. נראה מה יבנו פה, נצפה במשחקי ההכנה, בגביע הטוטו ואז אולי (גם לא בטוח) נקבל איזשהו מושג.
ודבר שני, תתפלא ,אבל אם תפגע בשניים שלשה זרים טובים ובשניים שלשה נוספים הישראלים שחסרים לנו ,גם אם לא יהיו שמות גדולים ומוכרים, תוכל להצליח אפילו בליגת העל הגדולה שלנו.
בוא לא נשכח איזה קבוצות משחקות בליגה הזאת. 3-4 קבוצות מחוץ לתחום כנראה וכל השאר עבירות.... בוא נרגיע גם עם זה.

לא התלוננתי על חוסר ״בשמות״. הגבתי לך על כך שכל אחד שפורסם שכביכול המועדון מעוניין בו, אין לך בעיה איתו.
לדעתי, צריך לדאוג קודם כל ל 11 שחקנים שכביכול אמורים להוות את ההרכב ובהם להשקיע את ״הכסף הגדול״ . אח״כ עם נשאר כסף תשקיע באבידורים וכאלה...

31-May-2017, 13:22
הודעה: #34
(31-May-2017 13:02)אלון כתב:  לא התלוננתי על חוסר ״בשמות״. הגבתי לך על כך שכל אחד שפורסם שכביכול המועדון מעוניין בו, אין לך בעיה איתו.
לדעתי, צריך לדאוג קודם כל ל 11 שחקנים שכביכול אמורים להוות את ההרכב ובהם להשקיע את ״הכסף הגדול״ . אח״כ עם נשאר כסף תשקיע באבידורים וכאלה...

לא התלוננת רק אמרת שהתרגשת יותר ששלח, בנין, עטר, צרפתי וזוהר שיחקו פה....

ונכון, אין לי בעיה עם רב השמות שפורסמו (לא עם כולם) כי זה שצעירי מגיע מבני יהודה ולא שיחק בה כל העונה או עדן שרם שמגיע מבית"ר ת"א ,או גרוס מראשון, או אפילו אבידור מסכנין לא אומר עדיין שהם לא מתאימים או לא יכולים להצליח במכבי נתניה. מבטיח לך שאם אחד מהשמות האלה היה מגיע מאחת הגדולות לא היית מדבר ככה.

בונים סגל לקבוצה וסגל זה סגל. חלק מהשמות שהוזכרו לאו דווקא מיועדים ל 11 . חלקם יהיו מחליפים ראשונים וחלקם גם זה לא , וחלקם האחר יהיו מיועדים להרכב.
אני בטוח "שהכסף הגדול" מן הסתם יושקע יותר בשחקני ההרכב ופחות במשלימים בדיוק כמו שקורה בכל מקום, ועדיין להבהל כי שם כמו אבידור או צעירי עלה לכותרות זה מוקדם ומיותר לדעתי.

לא רוצה להזכיר לך מה חלקינו אמר שנה שעברה על קוגבינה, ניקו, עלי, דנון וויסמן... ואל תגיד לי שליגת העל זה לא ליגה לאומית....
31-May-2017, 13:25
הודעה: #35
ניקו אולסק
די לעשות מאבידור משהו להתלהב ממנו וטוב שאייל הוריד אותו מהשולחן. אבידור דרך אגב, זה שחקן שבתקציב של נתניה מגיע ל11 ולא לסגל. לכן הוא ״לא״.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-May-2017, 13:38
הודעה: #36
(31-May-2017 13:25)טל.מ כתב:  די לעשות מאבידור משהו להתלהב ממנו וטוב שאייל הוריד אותו מהשולחן. אבידור דרך אגב, זה שחקן שבתקציב של נתניה מגיע ל11 ולא לסגל. לכן הוא ״לא״.

לא התלהבתי ולא עשיתי ממנו כלום ובאותה מידה לא צריך גם לפסול אותו בגלל אותה עונה ארורה.
אם וויסמן לא ישאר אבידור הוא אופציה לגיטימית מבחינתי (בלי קשר לשולחן של אייל...)
31-May-2017, 13:49
הודעה: #37
(31-May-2017 6:26)אייל ס כתב:  1.השם אבידור לא עלה.
2.גלבאן זר(ומשאירים זר ל2 מתוך 3 עמדות,בלם/קשר אחורי/חלוץ 9),כמו כן לא רואה את מכבי נתניה משחקת עם ערן גלבאן ודיא מלפנים ולא רואה סיבה להחתים את השלשה כשאחד או שניים מהם על הספסל.

מכל אלה שהיו בתקופת אוסידון דווקא אבידור זה אחד שבסכומים הנכונים לא הייתי פוסל...
רץ ועובד מהירות טובה מחמיצן גדול אבל מידי פעם מצליח לו ...שחקן כנף לגיטימי לליגת נעל ונשמע לי בעל אישיות נוחה...
31-May-2017, 15:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2017 על ידי 15:48 אריאל.)
הודעה: #38
ואני, כיוון שאני לא מבין בכדורגל... ולא מבין מה ההבדל בין קשר נסוג לגרזן 50/50 שמשחק מתחת לחלוץ שפיץ שהוא בכלל 9 קלאסי... אני מתרגש מכל 10 דמויות שלובשות צהוב שחור...
ובכל זאת, כשאלך לניתוח בבית חולים, אשמח שבצוות יהיו כמה רופאים צעירים, רעבים, שרוצים להרשים את מנהל המחלקה ולזכות ב״שעות חיתוך בבשר החי״ אבל ארצה לידם (מעליהם) פרופ׳ שבע, מדושן, שמקבל 50,000 דולר לחצי שעת ניתוח.

לפני כמה שנים, קרעתי גיד אכילס... ולפני הניתוח, האח הערבי דיבר עם הרופא המרדים הצעיר הערבי שנראה מבוהל לחלוטין, שאל אותו אם לפני הניתוח הוא רוצה משהו (שלא הבנתי מה זה) הוא הסתכל עליו בעיני עגל... אז הם עברו לערבית... האח מדבר ומדבר והרופא מקשיב ומידי פעם עונה לו ״אייווה״ הבנתי שמשהו ״לא טוב״ קורה פה.... ואז הגיעה זקנה מקומטת ולאח נדלקו העיניים והוא אמר ״ד״ר, מה את עושה פה?״ והיא ענתה שצילצלו אליה שתבוא קצת לעבוד כי חסר מרדימים... ומייד ניגשה אלי והתחילה להסביר לי מה היא עושה ומה יהיה... מה אגיד לכם... ישנתי מעולה!
לפעמים הניסיון והידע חשובים יותר מהרעב והרצון. לכן רונאלדו (והסגן שלו מסי) מרויחים כל-כך הרבה

מפגר אבל אופטימי
31-May-2017, 22:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-May-2017 על ידי 22:03 אלדד.)
הודעה: #39
(31-May-2017 0:16)אופיר34 כתב:  גם לי לא נראה שאבידור באמת מועמד, וגם אם כן הוא לא יגיע על תקן שחקן הרכב.

ובלי קשר ,לא חושב שצריך לפסול אותו בגלל אותה עונה מסויטת שעברה על כל מי שהיה קשור למכבי נתניה באותה תקופה.

השנה עשה עונה לא רעה עם 9 שערים וגם בעבר היו לו עונות דומות לזאת של השנה.
הוא בסה"כ שחקן שעושה עבודה על המגרש, לוחץ את ההגנה ,רץ לא מעט ואפילו מידי פעם גם כובש...
בקיצור, לא נבהל מהאיזכור של השם שלו בהקשר שלנו. זה לא כזה נורא

אבידור כבש רק 7 שערים ב-5 משחקים מתוך 36 בליגה, רק בגלל שהוא נייד על המגרש ויודע לרוץ ולהגן תביא אותו לנתניה?
לבחור אין כדורגל ובמקום לתת לכישלון בן 30 לעלות מהספסל, כבר עדיף לתת לחלוצי הנוער את ההזדמנות ודקות המשחק, וגם בוודאות יכבשו יותר שערים מאבידור
31-May-2017, 22:21
הודעה: #40
אבידור כבש 9 שערים בכל המסגרות. הוא לא היה אף פעם סקורר וגם לא יהיה. הוא שחקן שבאופי שלו ובמחויבות שלו יכול להתאים למה שמחפשים במכבי נתניה.
גם לוויסמן אין ניסיון בליגת העל ולא בטוח שיצליח לשחזר את המספרים שלו אז מה לא תמשיך איתו?

ושוב, אף אחד לא אמר להתאבד עכשיו על אבידור אבל לא הייתי פוסל אותו, בטח לא כשחקן סגל. את ארבייטמן למשל למרות שהוא הרבה יותר גולר לא הייתי מביא בעיקר בגלל האופי הבעייתי שלו.

ולגבי חלוצי נוער, לא מכיר כאלה ששווים דקות משחק בליגת העל.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים