שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכירת מנויים
18-May-2017, 12:24
הודעה: #131
RE: מכירת מנויים
(18-May-2017 12:07)אייל ס כתב:  ערן לוי מנוסה? דיא סבע מנוסה? השוער שיוחתם יהיה מנוסה. וורגץ מנוסה?עלי מוחמד עונה שלישית בישראל...מנוסה?
ואני יכול להמשיך...
מנוסה זה מושג רחב...מנוסה במה? בליגת העל/באירופה/במלחמה נגד ירידה/במרוץ לאליפות?

הכוונה לליגת העל. בכל זאת יש פערי איכות בין הלאומית לליגת העל. היחידים שהם מוכחים כשחקני ליגת העל הם ערן, דיא (פחות או יותר) ובדש (לא נראה לי שיהיה משמעותי אלא מחליף).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-May-2017, 12:24
הודעה: #132
(18-May-2017 12:07)אייל ס כתב:  ערן לוי מנוסה? דיא סבע מנוסה? השוער שיוחתם יהיה מנוסה. וורגץ מנוסה?עלי מוחמד עונה שלישית בישראל...מנוסה?
ואני יכול להמשיך...
מנוסה זה מושג רחב...מנוסה במה? בליגת העל/באירופה/במלחמה נגד ירידה/במרוץ לאליפות?

הם גם מנוסים , גם טובים ובכלל , לדעתי אם דיא וערן לא נפצעים אנחנו לא יורדים ליגה עונה שעברה למרות כל הזוועות מסביב.

לא להתרגש , יש בסיס טוב. לא צריך שום "מנוסים".
צריך שחקנים שמתאימים מקצועית ומדניותית ( יש מילה כזו בכלל ? )
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-May-2017, 12:42
הודעה: #133
ואני יכול להמשיך...

- מנוסה זה אחד שמצליח להתמודד ולשמור על רמת משחק גם ברגעי משבר של הקבוצה (משהו שכמעט ולא חווינו העונה)
- מנוסה זה אחד שלא נבהל גם מלחץ של 10 אלף אוהדי היריבה
- מנוסה זה אחד שלא מתפרק גם שמולו עומדת קבוצה יותר איכותית
- מנוסה זה אחד שיודע לכוון ולהדריך שחקנים תוך כדי משחק
- מנוסה זה אחד שיודע "לדבר" עם השופטים שצריך....

בקיצור, אנחנו כולנו יודעים מה זה כדורגל. יש חשיבות גם לניסיון ,אין מה לעשות.
אז אני לא אומר להביא לפה שחקנים שבעים שהשמש זורחת להם מהתחת, אבל לדעתי לפחות בתפקידים האלה - שוער, שני בלמים, קשר אחורי וחלוץ אנחנו צריכים שחקנים עם יותר פז"מ וניסיון . וזה כמובן לא מבטל את הגישה הנכונה של התמקדות בשחקנים רעבים ובעלי פוטנציאל. אפשר למצוא כאלה בכל הקטגוריות - צעירים, ותיקים, בעלי רזומה וחסרי רזומה....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (1818-0505-2017201720172017)
18-May-2017, 12:49
הודעה: #134
(18-May-2017 12:42)אופיר34 כתב:  
ואני יכול להמשיך...

- מנוסה זה אחד שמצליח להתמודד ולשמור על רמת משחק גם ברגעי משבר של הקבוצה (משהו שכמעט ולא חווינו העונה)
- מנוסה זה אחד שלא נבהל גם מלחץ של 10 אלף אוהדי היריבה
- מנוסה זה אחד שלא מתפרק גם שמולו עומדת קבוצה יותר איכותית
- מנוסה זה אחד שיודע לכוון ולהדריך שחקנים תוך כדי משחק
- מנוסה זה אחד שיודע "לדבר" עם השופטים שצריך....

בקיצור, אנחנו כולנו יודעים מה זה כדורגל. יש חשיבות גם לניסיון ,אין מה לעשות.
אז אני לא אומר להביא לפה שחקנים שבעים שהשמש זורחת להם מהתחת, אבל לדעתי לפחות בתפקידים האלה - שוער, שני בלמים, קשר אחורי וחלוץ אנחנו צריכים שחקנים עם יותר פז"מ וניסיון . וזה כמובן לא מבטל את הגישה הנכונה של התמקדות בשחקנים רעבים ובעלי פוטנציאל. אפשר למצוא כאלה בכל הקטגוריות - צעירים, ותיקים, בעלי רזומה וחסרי רזומה....

ערן לוי

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-May-2017, 12:52
הודעה: #135
תתפלא אבל כמות השטויות שערן לוי עושה "בשעת משבר" עולה בצורה דרמטית וזה אחד הדברים שמפחידים אותי לקראת העונה הבאה.
18-May-2017, 12:55
הודעה: #136
(18-May-2017 12:52)אופיר34 כתב:  תתפלא אבל כמות השטויות שערן לוי עושה "בשעת משבר" עולה בצורה דרמטית וזה אחד הדברים שמפחידים אותי לקראת העונה הבאה.

ואז בסוף הוא נותן את השער/בישול מנצח והקבוצה שלו יוצאת מנצחת, איזה כייף?
18-May-2017, 12:57
הודעה: #137
(18-May-2017 12:55)פיליפצוק כתב:  
(18-May-2017 12:52)אופיר34 כתב:  תתפלא אבל כמות השטויות שערן לוי עושה "בשעת משבר" עולה בצורה דרמטית וזה אחד הדברים שמפחידים אותי לקראת העונה הבאה.

בליגה לאומית....
18-May-2017, 13:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2017 על ידי 13:07 פיליפצ'וק.)
הודעה: #138
(18-May-2017 12:57)אופיר34 כתב:  
(18-May-2017 12:55)פיליפצוק כתב:  

בליגה לאומית....

תרענן את הזיכרון שלך, נראה לי הוא קצת השתבש...
השת"פ שלו עם קאיודה ורוני לוי לא היה כזה מזמן.
18-May-2017, 13:07
הודעה: #139

בול!
דווקא במצבים בעיתיים - של פיגור, למשל - כל התכונות השליליות שלו מתעצמות...
ברור לי שכבר במהלך העונה הקרובה יותר ויותר אנשים ישימו לב לכך, ויבינו את המציאות הבעייתית של הישענות על שחקן עם אישיות כזו, ועם מוסר עבודה כזה (ואין עוררין על היכולות הטכניות)
18-May-2017, 13:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-May-2017 על ידי 13:53 צהוב לעולמים.)
הודעה: #140
ידוע לכולם שלא צריך להתבסס על ערן לוי שנה הבאה. אבל ויש אבל מה שערן עושה במסירה אחת יש לך שחקנים בקבוצה שלא יעשו את זה ב 4 משחקים. אז לא צריך לזלזל בערן

ומה נסגר עם פשכה

איך הוא אוהב לרשום את אותה כתבה רק עם שידרוג קל ( מחיר ההצעה לעמוס)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים