שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פשחצקי מהבוקר
10-May-2017, 18:19
הודעה: #41
RE: פשחצקי מהבוקר
אבו עביד בלם עם פוטנציאל נחוש פיזי ומהיר זה כבר 70% ממה שבלם צריך ויש לו את כל אלה ברמה גבוהה גם ביחס לליגת העל,צריך להשתפר בזרימת המשחק מההגנה להתקפה פסים וכו׳ הוא עוד עדין צעיר וישתפר עם הכוונה של המאמנים שלנו,לדעתי הבלם הכי טוב שנוכל להביא,להחתים רק לטווס ארוך עם סעיף יציאה כבד.
מה גם שהוא יוכל להחליף את כחלום במידה ויפצע/צהובים/אדום
והוא וורגוץ וגרוס יכולו להיות ברוטציה ולהרכיב הגנה מפתיעה , כל שחסר זה מגן שמאלי ושיפור משחק ההגנה הקבוצתי (הייתי בודק את האופצייה להביא את לואיס מרין שיעזור קצת לבחורים ולמשחק ההגנה בתור סוג של מאמן הגנה)
מגן שמאלי אם היה אדם טוב הייתי מביא את דאבור בלי לחשוב פעמיים אבל עדיף קבוצתית לחפש מגן שמאלי אחר זר או ישראלי .
לעמדת החלוץ חבל על וויסמן ,לנסות לרכוש אם לא יילך לדעתי זוהי העמדה הכי קריטית ואם לא יימצא זר מתאים לרכוש את פושה גם אם יעלה הרבה כסף כי מבחינת תמורה לכסף ורווח עתידי פוטנציאלי הוא הכי מתאים ,גם ישפר את הקבוצה מאוד מה שיגרום לקבוצה יותר טובה -מיקום גבוהה יותר -יותר קהל -יותר מנויים+מענק מיקום =כסף שחוזר .מה גם שנוכל למכור כולו בסופו של דבר ולהרוויח. כמובן שיש את הסיכון הקטן אך כמו בכל עסק.
לדעתי פשוט המאמנים בונים קבוצה זולה משחקנים אלמוניים ושחקנים שרובם ישארו מהעונה הקודמת (ובצדק) ואני גם לא מתלהב משמות ואני מאמין שרוב אלו שיגיעו יתאימו לכן בהפרש התקציב וגם אם צריך לחרוג במעט שווה להביא שחקן כזה בעמדה כל כך קריטית שיכולה להפוך עונה שלמה .
בעמדת השוער אלו השוערים שהייתי רוצה לראות בקבוצה מהכי טוב לפחות טוב
1-מרציאנו,2-גורש,3-ניצן,4-ליפשיץ,5,לויטה,6-ינקו
אין לי מושג מה העלויות אני רק יודע שמרציאנו מזיייף וגורש כבר בגיל מתקדם ובאר שבע לא בונים עליו לעתיד .
דמיינו קבוצה כזאת :
ניצן,כחלון,אבו עביד,גרוס/וורגוץ,זר
עלי,אולסק ,לוי,סבע,קוגבנייה/עגיייב
פושה/וויסמן
מקום רביעי לא מילה גסה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-May-2017, 18:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-May-2017 על ידי 18:27 אלדד.)
הודעה: #42
(10-May-2017 15:12)טל.מ כתב:  לא מכיר את גרוס. אבו עביד אובר רייטד. וורגוץ אכן היה מעל הליגה הלאומית אי אפשר לדעת איך יהיה בליגת העל. לעמדת הבלם השני הייתי מעדיף מישהו מוכח ואבו עביד רחוק מזה.

Sent from my iPad using Tapatalk

פה אפשר לראות ממש קצת מגרוס https://youtu.be/ftIOL7mANuI

רון, עגייב סיכם בבית"ר
10-May-2017, 18:36
הודעה: #43
(10-May-2017 17:13)אייל ס כתב:  אבו עביד בלם מוכשר מאוד מאוד.
בנתניה שיחק כמגן ימני ולא כשל(למרות שתפקידו בלם).
כשמנתחים את כל הבלמים החופשיים בארץ,מה מקבלים? שום שם מפוצץ...לעומת זאת יש מספר בלמים מליגה לאומית כמו גיא גרוס ודודי תירם ואבו עביד ששיחק בחיפה בעיקר כסותם חורים בהגנה מימין ואפילו משמאל.
ויש את עומרי בן הרוש שיכול לשחק כבלם למרות שבבוגרים שיחק בעיקר כמגן שמאל(ועלות לא פרופורצינלית) ויש את אוראל דגני(מגן שמשחק כבלם) ויהיה חופשי רק עם ת"א תרד.
ובמבחר הזה...ותקנו אותי במידה ושכחתי מישהו רלוונטי,גיא ואיאד ואולי דודי הם האופציות הראשונות.
אייל בבקשה תוציא הודעת מועדון עם הכותרת:
"תיאום ציפיות"

אנשים חיים בסרט להחתים דחוףףף את עאבד, גדיר, עטר, אניימה וכו'.
נראה לי שצריך להוריד אותם לקרקע קצת
גם בבניית הסגל וגם במטרות לעונה הבאה.
10-May-2017, 18:43
הודעה: #44
(10-May-2017 17:20)טל.מ כתב:  יש לך זיכרון קצר. הוא שיחק כמגן ימני היה אחראי ישיר ל4 שערים באשמתו המלאה שהוגדרו ובצדק כשכר לימוד. הראה הרבה נחישות יכולות פיזיות מרשימות ומצד שני יכולות מאוד מוגבלות ברמה הטכנית . התגלח שנה על חשבונך וברח לכסף הגדול .
לא זוכר שהוא יודע להניע כדור , לדייק במסירה , לתזמן נכון את התיקולים שלו כדי להמנע מפאולים מיותרים. הוא סוג של פאדול באגף. רק אולי יותר נחוש ואתלט. לגבי תפקודו כבלם - לא ראיתי. אני מניח שאם הוא היה כזה פוטנציאל הוא היה קצת יותר מצליח בקבוצות שעבר אליהן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תתפלא. זוכר ששיחק מגן ברב הזמן אבל היו לו גם מעט משחקים כבלם.
לא זוכר 4 שערים באשמתו הישירה אבל גם אם כן זה לא ממש מטריד אותי. גם פפה וראמוס טועים לפעמים.
אני מסתכל על היסודות והבנת המשחק. ממה שראיתי בעונה ששיחק אצלנו התרשמתי מאד ממנו . השקט הנפשי, הפיזיות וראיית המשחק מאד הרשימו אותי.

ואני גם חושב שאם וורגץ נשאר הוא לא צריך להיות הבלם השני לידו ,אבל כבלם נוסף לסגל או כבלם שני ליד בלם איכותי הוא בהחלט יכול להיות אופציה.

וזה שלא הצליח בחיפה לא אומר שהוא לא שחקן. גם שכטר למשל לא פגע שם ובבית"ר הוא בסדר גמור.
10-May-2017, 18:52
הודעה: #45
אופיר, כמו אבו עביד, אז גם כשעטר בתור מאמן "לא הצליח" בחיפה, לא אומר שהוא לא מאמן טוב? Tongue
10-May-2017, 18:54
הודעה: #46
רון סאבן1 אין כסף לפושה ויש לך את עדן שרם טוב ממנו בהתקפה בפחות כסף
עגייב ? מאיפה הגרלת אותו ? הוא ילד שניפחו בתקשורת על מנת " למכור " לג'ורדי קרוייף ....כמו אחמד עאבד
צריך זול ורעב וצעיר , 3 שחקנים במחיר אחד ....
אבו עביד אם ישוחרר עם כרטיס ביד שווה אם לא חבל על הזמן עד עכשיו מרגיש את הצלקת בגב של הסכין שתקע לנו הבריחה שלו להפועל תל אביב , והוא מתאים להיות גרזן בקישור האחורי או בלם שלישי בשיטת 3 בלמים ....נראה לי יותר כמו שם שמכבי חיפה רוצה להתפטר חחחחחח
בן הרוש כבר עבר זמנו ויקר בשבילנו נקסט
בן צעירי ( אם הוא אכן צעיר רעב וזול וכשרוני כמגן שמאלי ) שווה להביא .שילון עם קובי מור על ההרכב . אנס דאבור לדעתי גם שווה ....
בנתיים מקווה שעמדת השוער תקבל קדימות הרבה יהיה תלוי בשוער מצוין !!!
10-May-2017, 19:12
הודעה: #47
כניראה לא תהיתם על קנקנם של סלובו ושל שי וגם שלי.
מכבי נתניה דגם 2017 מחפשת שחקנים דגם שון ועדן וקאיודה בעונתו הראשונה ועלי ואביב ולא פושה,ארביטמן ואפילו לא שכטר.
מכבי נתניה תיהיה קבוצה שלוחצת ורצה ובעיקר מאומנת ומגובשת,קבוצה שאוהדים אוהבים לאהוב.
The following 8 users Like אייל ס's post:
ransha (1010-0505-2017201720172017), shraga (1111-0505-2017201720172017), tomi1981 (1111-0505-2017201720172017), אבירם (1010-0505-2017201720172017), אלדד (1010-0505-2017201720172017), חזום חזום (1010-0505-2017201720172017), יגאל יהב (1111-0505-2017201720172017), עדיאלבז (1313-0505-2017201720172017)
10-May-2017, 19:21
הודעה: #48
(10-May-2017 18:52)אלדד כתב:  אופיר, כמו אבו עביד, אז גם כשעטר בתור מאמן "לא הצליח" בחיפה, לא אומר שהוא לא מאמן טוב?
עטר לא מאמן בגלל ה 9 שנים בנתניה ולא בגלל השנה בחיפה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
10-May-2017, 19:27
הודעה: #49
(10-May-2017 19:12)אייל ס כתב:  כניראה לא תהיתם על קנקנם של סלובו ושל שי וגם שלי.
מכבי נתניה דגם 2017 מחפשת שחקנים דגם שון ועדן וקאיודה בעונתו הראשונה ועלי ואביב ולא פושה,ארביטמן ואפילו לא שכטר.
מכבי נתניה תיהיה קבוצה שלוחצת ורצה ובעיקר מאומנת ומגובשת,קבוצה שאוהדים אוהבים לאהוב.

זו הדרך הכי יפה, רק צעירים לפני פריצה עם מחשבה לעתיד, סגל שהבסיס שלו ירוץ ביחד לאורך זמן ובכל שנה שינויים ותוספות נקודתיים
10-May-2017, 19:32
הודעה: #50
(10-May-2017 19:12)אייל ס כתב:  כניראה לא תהיתם על קנקנם של סלובו ושל שי וגם שלי.
מסכים אבל פושה לא ב"שבעים" כי עדיין לא הגיע לליגת העל וחובת ההוכחה עליו. גולר נדיר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים