שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא עלי מוחמד
12-Apr-2017, 12:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2017 על ידי 12:23 yaron73.)
הודעה: #131
RE: זה לא עלי מוחמד
תשווה את התפוקות וההשפעה על המשחק של ערן לכל שחקן אחר בליגה. קח את אוסטוינד למשל או את חברך משכבר הימים יוסי 'אוכל את הדשא' שיבחון או עלי 'התנהגות למופת' חטיב.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Apr-2017, 12:26
הודעה: #132
(12-Apr-2017 12:13)yaron73 כתב:  תשווה את התפוקות וההשפעה על המשחק של ערן לכל שחקן אחר בליגה. קח את אוסטוינד למשל או את חברך משכבר הימים יוסי 'אוכל את הדשא' שיבחון.

אם אתה רוצה לעשות השוואות אז תשווה את כל הפרמטרים.

משערים ובישולים ועד תנועה, איבודי כדור, צהובים מיותרים, משקל וכו ' וכו'....
אבל עזוב, כבר היינו בוויכוח הזה.

אני עדיין חושב שמי שלא מסוגל לתת מילה אחת של ביקורת על ערן לוי פשוט לא יכול להשתתף בדיון עליו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
12-Apr-2017, 12:45
הודעה: #133
גם מי שלא מסוגל לתת מילה טובה/פירגון לשחקן/מאמן מרוב שהוא אנטי כלפיהם ואף לוקח מהם גם את מה ששלהם.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (1212-0404-2017201720172017)
12-Apr-2017, 12:58
הודעה: #134
(12-Apr-2017 12:45)פיליפצוק כתב:  גם מי שלא מסוגל לתת מילה טובה/פירגון לשחקן/מאמן מרוב שהוא אנטי כלפיהם ואף לוקח מהם גם את מה ששלהם.

זה לא נכון כי אני גם מפרגן לערן לוי ואפילו לראובן עטר בנושאים מסוימים.

לעומת זאת , אתה בחיים לא בקרת לא את ערן ולא את ראובן ולכן קשה מאד להתווכח איתך בנושאים האלה.
12-Apr-2017, 13:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2017 על ידי 13:20 אלדד.)
הודעה: #135
אופיר מי עוד בקליקה שלך נגד ערן? נראה לי שאתה היחיד שלא רוצה לראות אותו בקבוצה
צהובים ותנועה זה ממש לא מעניין אותי לגבי פליימקר, ולגבי איבודי כדור חבל שאין את הנתונים המדויקים, כי קוגבניה מאבד אולי פי 2 כדורים מערן ועוד לא ראיתי אותך מתייחס לנושא
אבל לא נורא בליגת העל יהיה סטטיסטיקה מדוייקת ואז תבין את האפקטיביות
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (1212-0404-2017201720172017)
12-Apr-2017, 13:26
הודעה: #136
(12-Apr-2017 12:58)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2017 12:45)פיליפצוק כתב:  גם מי שלא מסוגל לתת מילה טובה/פירגון לשחקן/מאמן מרוב שהוא אנטי כלפיהם ואף לוקח מהם גם את מה ששלהם.

זה לא נכון כי אני גם מפרגן לערן לוי ואפילו לראובן עטר בנושאים מסוימים.

לעומת זאת , אתה בחיים לא בקרת לא את ערן ולא את ראובן ולכן קשה מאד להתווכח איתך בנושאים האלה.

אתה? לפרגן? לערן לוי וראובן עטר, הצחקת אותי....
אני כתבתי לא פעם ולא פעמיים שאני בזמנו בקיץ של יוסי מזרחי, לא רציתי שערן לוי יבוא לנתניה בכלל, אז על מה אתה מדבר.
וגם על ראובן היה לי לא מעט ביקורת.
12-Apr-2017, 13:47
הודעה: #137
(12-Apr-2017 13:18)אלדד כתב:  אופיר מי עוד בקליקה שלך נגד ערן? נראה לי שאתה היחיד שלא רוצה לראות אותו בקבוצה
צהובים ותנועה זה ממש לא מעניין אותי לגבי פליימקר, ולגבי איבודי כדור חבל שאין את הנתונים המדויקים, כי קוגבניה מאבד אולי פי 2 כדורים מערן ועוד לא ראיתי אותך מתייחס לנושא

קודם כל הדיעה שלי לא נקבעת לפי כמות האנשים שתומכים בה.
דבר שני, לא אמרתי שאני לא רוצה את ערן בקבוצה. אמרתי שבליגת העל אנחנו לא צריכים להסתמך רק עליו. לדעתי בליגת העל ערן לא צריך לשחק יותר מ 30-45 דקות. ואם זה לא יראה לו, אז כן, לא תהיה ברירה אלא להפרד. ערן לוי לא יותר גדול וחשוב ממכבי נתניה הקבוצה.

לגבי קוגבינה - אתה צודק ,ואם תקרא את מה שכתבתי עליו עד לפני שני המשחקים האחרונים, אתה תראה שגם לגביו יש לי כבר ספקות ואני לא כזה בטוח שמנטלית הוא מתאים לקבוצת ליגת על.
12-Apr-2017, 13:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2017 על ידי 14:01 yaron73.)
הודעה: #138
(12-Apr-2017 13:47)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2017 13:18)אלדד כתב:  אופיר מי עוד בקליקה שלך נגד ערן? נראה לי שאתה היחיד שלא רוצה לראות אותו בקבוצה

קודם כל הדיעה שלי לא נקבעת לפי כמות האנשים שתומכים בה.
דבר שני, לא אמרתי שאני לא רוצה את ערן בקבוצה. אמרתי שבליגת העל אנחנו לא צריכים להסתמך רק עליו. לדעתי בליגת העל ערן לא צריך לשחק יותר מ 30-45 דקות. ואם זה לא יראה לו, אז כן, לא תהיה ברירה אלא להפרד. ערן לוי לא יותר גדול וחשוב ממכבי נתניה הקבוצה.

לגבי קוגבינה - אתה צודק ,ואם תקרא את מה שכתבתי עליו עד לפני שני המשחקים האחרונים, אתה תראה שגם לגביו יש לי כבר ספקות ואני לא כזה בטוח שמנטלית הוא מתאים לקבוצת ליגת על.

אף אחד לא רוצה להסתמך רק על ערן וכולנו רוצים קבוצה חזקה ומאוזנת עם שחקנים טובים, הבעיה היא שוב גודל התקציב.
וכרגיל אתה ממשיך להיות מקובע (40-35 דקות).......תנסה להתמודד עם הקבעונות שלך כי זו כבר מחלה....
היתה לי ביקורת על הבאת ערן בעונת 14/13 אבל לא הייתי מודע ליכולת המסירה וראיית המשחק שלו.
אין לי סטטיסטיקה אבל אני מאמין שהוא מאלה שמאבדים הכי פחות כדורים ומדובר בשחקן שרוב הכדורים עוברים דרכו.....
סטיגמות סטיגמות סטיגמות

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
12-Apr-2017, 14:00
הודעה: #139
(12-Apr-2017 13:26)פיליפצוק כתב:  אתה? לפרגן? לערן לוי וראובן עטר, הצחקת אותי....
אני כתבתי לא פעם ולא פעמיים שאני בזמנו בקיץ של יוסי מזרחי, לא רציתי שערן לוי יבוא לנתניה בכלל, אז על מה אתה מדבר.
וגם על ראובן היה לי לא מעט ביקורת.

אתה יכול לצחוק עד מחר אבל שערן נותן משחקים טובים אני בהחלט מפרגן לו . בדיוק כמו שקרה נגד לוד (במחצית השנייה). גם על ראובן אמרתי שהוא ידע להחדיר מוטיבציה בשחקנים, ולא פחד לתת לצעירים את הבמה ובעיקר ידע לייצר שקט סביב הקבוצה בתקופות לא פשוטות.
מצד שני אני יותר מבקר אותם ממפרגן להם כי לדעתי המינוסים שלהם עולים על הפלוסים שלהם ולכן אני אומר את מה שאני אומר.

ולא, לא שמעתי אותך אף פעם מבקר את ערן מהיום שהגיע למכבי נתניה (מה שהיה קודם לא מעניין), שלא לדבר על ראובן עטר.
אשמח אם תזכיר לי...
12-Apr-2017, 14:13
הודעה: #140
תלך אחורה לפוסט שעלה פה על הפרסום בספורט5 שערן לוי הולך לחתום בקבוצה ולקבל את סרט הקפטן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים