שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יאללה, קצת דיבורי מנג׳ר...
04-Apr-2017, 16:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2017 על ידי 16:38 עידן444.)
הודעה: #11
RE: יאללה, קצת דיבורי מנג׳ר...
לא פעם דיברתי על המעבר הזה של שחקנים לליגות לא מקצועניות בהשאלות.
פיליפצ'וק מנפנף כל הזמן ב"הם אפילו לא מצליחים שם, אז אתם אומרים לי שהם שחקנים? הם בלוף".
גם דודי אומר- אם אתה לא חזק מנטלית- ואני מוסיף, אם אין לך משפחה שתדחף ותתמוך ברגעים הקשים- יש סיכוי טוב שלא משנה כמה פוטנציאל יש לך- החזרה שלך להיות מקצוען- היא כמעט בלתי אפשרית.
שמעתם את זה עכשיו ממקור ראשון של מישהו שהצליח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0404-0404-2017201720172017)
04-Apr-2017, 16:44
הודעה: #12
בעונה בקריית גת הוא היה נחשב הבלם הטוב ביותר בלאומית, וגם זה לא הבטיח לו תפקיד משמעותי בליגת העל
04-Apr-2017, 16:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2017 על ידי 16:51 עידן444.)
הודעה: #13
(04-Apr-2017 16:44)אלדד כתב:  בעונה בקריית גת הוא היה נחשב הבלם הטוב ביותר בלאומית, וגם זה לא הבטיח לו תפקיד משמעותי בליגת העל

גם עידו לוי נתן עונה טובה בהרצליה ולא הפך ישר להיות בלם מוביל בליגת העל. הוא התחיל כשחקן סגל. לאט לאט נכנס לעניינים. והיום הוא כבר אחרי כמה עונות בליגת העל. ועידו לוי עד כמה שאני יודע שחקן שלאורך כל הדרך היה פחות מרשים מירין ודודי.
לאט לאט...
אגב, אני חושב שבהפועל פ"ת מאוד מרוצים מירין ורואים בו נכס.
וברור שבהפועל ר"ג מאוד מרוצים מדודי.
ועידו ברעננה.
ודגני עבר כבר כמה קבוצות גדולות והוא היום השחקן הכי יציב בהגנה של הפועל.
ויש את בן הרוש.
ומספרים שגם היום יש בנוער כמה פוטנציאלים.
המועדון בסך הכל יודע לייצר שחקני הגנה לא רעים.
חבל שמעבר לזה לא הרבה.
04-Apr-2017, 17:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Apr-2017 על ידי 17:06 אלדד.)
הודעה: #14
שחקני הגנה זה לא הבעיה של הכדורגל הישראלי, רוב שחקני ההגנה הישראלים ברמה טובה וזהה לליגה ואין הרבה יוצאי דופן
אם הייתי מאמן של קבוצה בליגת העל הייתי מתבסס על התקפה של שחקנים זרים, 3 חלוצים זרים ו-2 זרים בקישור ההתקפי
04-Apr-2017, 17:11
הודעה: #15
(04-Apr-2017 16:49)עידן444 כתב:  
(04-Apr-2017 16:44)אלדד כתב:  בעונה בקריית גת הוא היה נחשב הבלם הטוב ביותר בלאומית, וגם זה לא הבטיח לו תפקיד משמעותי בליגת העל

גם עידו לוי נתן עונה טובה בהרצליה ולא הפך ישר להיות בלם מוביל בליגת העל. הוא התחיל כשחקן סגל. לאט לאט נכנס לעניינים. והיום הוא כבר אחרי כמה עונות בליגת העל. ועידו לוי עד כמה שאני יודע שחקן שלאורך כל הדרך היה פחות מרשים מירין ודודי.
לאט לאט...
אגב, אני חושב שבהפועל פ"ת מאוד מרוצים מירין ורואים בו נכס.
וברור שבהפועל ר"ג מאוד מרוצים מדודי.
ועידו ברעננה.
ודגני עבר כבר כמה קבוצות גדולות והוא היום השחקן הכי יציב בהגנה של הפועל.
ויש את בן הרוש.
ומספרים שגם היום יש בנוער כמה פוטנציאלים.
המועדון בסך הכל יודע לייצר שחקני הגנה לא רעים.
חבל שמעבר לזה לא הרבה.

לצערי הרב, בשנים האחרונות, חלקים בקהל של נתניה נוטים לזלזל ולהמעיט בערך שחקני הבית. לשמוע, לדוגמא את הערות של הקהל על כחלון (האמת שזה פסק לאחרונה), מוציא אותי מדעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
The following 1 user Likes Nir Simoni's post:
עידן444 (0404-0404-2017201720172017)
04-Apr-2017, 17:14
הודעה: #16
(04-Apr-2017 17:05)אלדד כתב:  שחקני הגנה זה לא הבעיה של הכדורגל הישראלי, רוב שחקני ההגנה הישראלים ברמה טובה וזהה לליגה ואין הרבה יוצאי דופן
אם הייתי מאמן של קבוצה בליגת העל הייתי מתבסס על התקפה של שחקנים זרים, 3 חלוצים זרים ו-2 זרים בקישור ההתקפי

הדעה הרווחת היא לגמרי הפוכה... Smile
לדעתי האמת איפשהו באמצע.
05-Apr-2017, 7:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2017 על ידי 7:18 yaron73.)
הודעה: #17
שחקני הגנה הם אחת מהבעיות הכי גדולות בכדורגל הישראלי, אבל רואים את זה בעיקר במשחקים בינלאומיים של הנבחרת והקבוצות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Apr-2017, 9:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2017 על ידי 9:16 אלדד.)
הודעה: #18
התכוונתי שבשביל הליגה שלנו, הישראלים יכולים להתמודד פחות או יותר, שלא צריך יותר מידי כישרון כדי להגן טוב עד סביר
אפשר להביא עשרות שמות של שחקני הגנה ישראלים סבירים וטובים, ומנגד שחקני התקפה ישראלים ראויים יש הרבה הרבה פחות
05-Apr-2017, 10:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2017 על ידי 10:06 עידן444.)
הודעה: #19
(05-Apr-2017 9:13)אלדד כתב:  התכוונתי שבשביל הליגה שלנו, הישראלים יכולים להתמודד פחות או יותר, שלא צריך יותר מידי כישרון כדי להגן טוב עד סביר
אפשר להביא עשרות שמות של שחקני הגנה ישראלים סבירים וטובים, ומנגד שחקני התקפה ישראלים ראויים יש הרבה הרבה פחות

צריך להפריד בין מגינים לבלמים.
בוא נתחיל בזה.
כשאנשים כאן טענו(אולי חלק עוד טוענים) שויקי כחלון לא מספיק לליגת העל, מעבר לזה שאני חושב שויקי מגן מצויין(אחד הטובים בארץ כמגן שנותן אופציה התקפית)- אני באמת לא רואה שום אלטרנטיבה.
אפילו המגינים בקבוצות הצמרת לא מרשימים יותר מידי. כולל הזרים.
מבחינת הבלמים המצב יותר טוב אבל שים לב שאת ההגנות הטובות מובילים זרים-
גם בב״ש(למרות שטהא וצדק מצויינים- ויטור הוא רמה מעל), גם במכבי פ״ת, גם בבית״ר, גם בסכנין פאס הוא רמה מעל(וגם בחיפה הוא היה רמה מעל) ואפילו במכבי חיפה הזרים משדרגים.
יש לי כבר בראש מחשבה איך נתניה צריכה לשחק בעונה הבאה ואיך היא יכולה למקסם את מה שאפשר להוציא מהסגל הנוכחי ולצמצם את כמות הרכש.
אבל לא רוצה שוב לחטוא בדיונים האלה כי עוד לא עלינו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0505-0404-2017201720172017)
05-Apr-2017, 19:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Apr-2017 על ידי 20:41 אלדד.)
הודעה: #20
המאבק של טוברוק על תג המחיר של סבע התחמם

לאחר שלא הצליחה להגיע להבנות עם מכבי נתניה באשר למחירו של הקשר, פנתה הקבוצה של איזיקוביץ' להתאחדות. כזכור, קורנפיין שמונה לבורר הרים ידיים

המאבק בין בית”ר טוברוק למכבי נתניה על תג מחיר כרטיסו של כוכב מכבי נתניה דיא סבע עולה מדרגה. בית”ר טוברוק פנתה להתאחדות לכדורגל בבקשה למנות בורר שיתקבע את תג המחיר של כרטיס השחקן של סבע, אשר שייך לטוברוק.
כזכור איציק קורנפיין שמונה תחילה לבורר בין הצדדים שלא קשור להתאחדות לכדורגל, הרים ידיים לאחר שראה שאינו יכול להגיע לפשרה בין הצדדים. בהסכם בין מכבי נתניה לטוברוק שנתחם ב-10.8.16 בעניין סבע נאמר בין השאר: “מכבי מתחייבת לרכוש מטוברוק את מלוא הזכויות הפדרטיביות והכלכליות של כרטיס השחקן בהתאם למנגנון”.

“ראשי מכבי וטוברוק יועדו וינסו להגיע להסכמות בקשר עם המחיר לרכישת מלוא הזכויות של השחקן. ככל שלא הסכימו ראשי מכבי וטוברוק לאחר 2 פגישות, ולא יאוחר מ-10 ימים לאחר חתימת הסכם זה, על מחיר מוסכם, ימנו נציגים מטעמם לניהול מו”מ להעברת מלוא הזכויות כאמור”, נכתב בהמשך ההסכם.

עוד נאמר בהסכם בין הצדדים: “ככל שלא יסכימו הנציגים מטעם ראשי מכבי וטוברוק על מתווה מוסכם לאחר 3 פגישות ולא יאוחר מ-20 ימים לאחר חתימת הסכם זה, ימנו הצדדים בורר מוסכם על ידם אשר יקבע שוויו של השחקן בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי, וזאת תוך 30 ימים מיום מינויו. הבורר לא יהיה כפוף לדיני ההתאחדות לכדורגל אלא יפסוק בהתאם להבנתו המסחרית וניסיונו בתחום. ככל שלא יסכימו הצדדים על בורר מוסכם בתוך 7 ימים מיום המגעים למציאת בורר מוסכם, יפנו למוסד לבוררות שליד ההתאחדות לכדורגל למינוי בורר כאמור”.

בפנייה שעשה עו”ד ניר ענבר מטעם טובורוק להתאחדות לכדורגל, הוא ביקש למנות בורר: “בהתאם להוראות סעיף 2 להסכם, סיכמו הצדדים כי יקבעו בורר מוסכם אשר יקבע את שוויו של השחקן בהתאם להבנתו המסחרית והבנתו בתחום, אשר לא יהיה כפוף לדיני ההתאחדות לכדורגל, וכי ככל שלא יסכימו על בורר מוסכם, יפנו למוסד לבוררות שליד ההתאחדות לכדורגל למינוי בורר”

מכבי נתניה בתשובה , פנו אף הם להתאחדות לכדורגל. עו”ד גיל לב בשם הקבוצה, ציין כי מכבי נתניה אינה מתנגדת למינוי בורר, אך יחד עם זאת הוסיף: “לעניין סמכויות הבורר, היקפן, תחולתן, נפקות ההסכם שצורף, הדין החל וכיו”ב שאלות בקשר עם מהות או עם הפרצדורה של ההליך, הרי שהמקום לטעון טענות כגון אלה הינו בגדרם של הליכים מקדמיים בפני הבורר שימונה ולא במסגרת מכתב לקוני בו התבקש המינוי האמור. בנסיבות אלה ניתנת הסכמה למינוי בורר ותו לא! עמדתו של עו”ד ענבר באשר לנושאים המהותיים או אלה הקשורים לפרצדורה נדחית בזה ותידון בבוא העת בפני הבורר הנכבד”.

אריק איזיקוביץ’, הבעלים של טברוק, אמר בתגובה: ”הפנייה שלנו להתאחדות לקבוע בורר שיתנהל בדיוק עפ”י ההסכם. הרי אם היינו רוצים דרך אחרת לא היינו מחכים עד היום . מכבי נתניה מטרפדת כל דבר ולכן קורנפיין ברח מהתיק. טוברוק כמדיניות תמיד נתנה שחקנים בהשאלה וכך גם במקרה הזה. כך היה גם בעבר עם שלומי ארבייטמן, אייל גולסה, אלון תורג’מן, שמעון אבוחצירה ואחרים”.

גם בעליה של מכבי נתניה, איל סגל, החליט להגיב: “מכבי נתניה תמשיך לפעול בהתאם לעקרונות שנקבעו בתחילת העונה. יש צד שלישי לעניין וזה השחקן. מכיוון שעד היום פנה השחקן מספר פעמים למועדון לפני פנייתו הישירה לוועדה למעמד השחקן והמועדון בכוחותיו הדלים הצליח למנוע את זה. במידה והשיח יעלה על עלי בריקדות לא מן הנמנע שהשחקן יפנה לוועדה שתכריע בעניינו”.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים