שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לוח המשחקים
03-Apr-2017, 17:52
הודעה: #61
RE: לוח המשחקים
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה כאוהדTongue
כבעלים/אוהד(שבטעות ענה לטלפון הלא נכון ביום העצמאות ונאתר לבקשת בלדב את ליזה חדש לממן את שכר המשחק האחרון),הסיפור אחר...ואותו נלבן בסוף העונהCool
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2017, 18:22
הודעה: #62
את האוהד לא הזכרת לפני חצי שנה....Wink
03-Apr-2017, 18:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 18:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #63
הדרך היחידה "להחזיר עטרה ליושנה", קרי להחזיר בחזרה 2000-3000 ויותר איש באופן קבוע ליציעים, זה רק דרך באזזז גדול וכשאני אומר באזז גדול זה אומר השקעה גדולה של בעלים שיכול להרשות לעצמו ורוצה ומעוניין להשקיע, יצירת עניין מחודש, ריגוש מחודש, ציפיה למשהו גדול, החזרת נתניה לצמרת הכדורגל, מאבק על תארים, הבאת שחקנים מהשורה הראשונה.
אלונה ברקת היתה צריכה להשקיע הרבה מאוד כסף כדי להעיר את הדוב משנתו, זה נכון גם לגבי מכבי נתניה.
אייל היה שם להציל את המועדון בשביל 2500-3000 איש שעוד הולכים אחרי הקבוצה ואנו מודים לו על כך כל יום, אבל בשביל לצרף אליהם עוד 2500-3000 איש שהתאדו בינתיים צריך עוד הרבה דברים ומשאבים.
03-Apr-2017, 18:33
הודעה: #64
(03-Apr-2017 18:25)פיליפצוק כתב:  הדרך היחידה "להחזיר עטרה ליושנה", קרי להחזיר בחזרה 2000-3000 ויותר איש באופן קבוע ליציעים, זה רק דרך באזזז גדול ושאני אומר באזז גדול זה אומר השקעה גדולה של בעלים שיכול להרשות לעצמו ורוצה ומעוניין להשקיע, יצירת עניין מחודש, ריגוש, החזרת נתניה לצמרת הכדורגל ולא רק עוד בני יהודה או אשדוד בליגה.
אלונה ברקת היתה צריכה להשקיע הרבה מאוד כסף כדי להעיר את הדוב משנתו, זה נכון גם לגבי מכבי נתניה.

זה נכון, אבל אני מאמין שאם נעלה ונצליח לבנות קבוצה של שחקנים משקיענים שיתנו את התחת ויתחברו לקהל ולמועדון ניתן יהיה להגדיל את הכמויות כבר בשנה הראשונה בליגת בעל. זה לא אומר 10000 כל משחק אבל 5000-6000 יכול להיות בהחלט מספר ריאלי בשביל ההתחלה.
03-Apr-2017, 18:50
הודעה: #65
רק מעורבות אוהדים אקטיבית ודומיננטית תגדיל את הקהל משמעותית ללא משאבי אלונה/שחר וחבריהם בארץ ובעולם.
גם יאמר שהשקיע 80 מיליון ב3 שנים לא הגדיל את הקהל(ההפך) רק בגלל חוסר מעורבות אוהדים.
אמרתי בעבר וחוזר גם היום,מכבי נתניה זו קבוצה של אוהדים ,ביום שרכשתי מבית המשפט הצהרתי שאני שם עבורם והיום יותר מתמיד אני משוכנע שזו הדרך הנכונה והיחידה לעשות את זה נכון.
03-Apr-2017, 18:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 19:14 פיליפצ'וק.)
הודעה: #66
(03-Apr-2017 18:33)אופיר34 כתב:  
(03-Apr-2017 18:25)פיליפצוק כתב:  הדרך היחידה "להחזיר עטרה ליושנה", קרי להחזיר בחזרה 2000-3000 ויותר איש באופן קבוע ליציעים, זה רק דרך באזזז גדול ושאני אומר באזז גדול זה אומר השקעה גדולה של בעלים שיכול להרשות לעצמו ורוצה ומעוניין להשקיע, יצירת עניין מחודש, ריגוש, החזרת נתניה לצמרת הכדורגל ולא רק עוד בני יהודה או אשדוד בליגה.

זה נכון, אבל אני מאמין שאם נעלה ונצליח לבנות קבוצה של שחקנים משקיענים שיתנו את התחת ויתחברו לקהל ולמועדון ניתן יהיה להגדיל את הכמויות כבר בשנה הראשונה בליגת בעל. זה לא אומר 10000 כל משחק אבל 5000-6000 יכול להיות בהחלט מספר ריאלי בשביל ההתחלה.

אתה מתאר את המצב הרצוי והלוואי והיה ככה אבל שנינו יודעים טוב מאוד שזה לא ככה.
המותג "מכבי נתניה" בזכות העבר המפואר והשנים שהכדורגל היה נטול מזומנים והשקעה גדולה, מיצב את עצמו כמועדון גדול בצמרת הכדורגל הישראלי.
מאז שנכנס הכסף לכדורגל, מכבי נתניה הפכה למועדון דרג שני שלא מצליח להתרומם מעבר לזה.
לשמר קהל קיים שרובו לא זכה לראות את תקופת הזוהר (אלה שזכו כבר הולכים ומתמעטים מפאת הגיל) ולהביא קהל חדש וצעיר למועדון דרג ביניים שלא מביא תארים וגם לא מאיים עליהם זאת משימה כמעט בלתי אפשרית, בטח ברמת מאסות.
אני טוען שהכמות הנוכחית שנראית לנו קטנה לעומת המועדונים הגדולים, היא לא מובנית מאליה בכלל אחרי כל כך הרבה שנים של כלום ושום דבר, ולכן הציפיה לקהל גדול כל עוד הסטטוס של המועדון הוא "בינוני" היא לא ריאלית.

(03-Apr-2017 18:50)אייל ס כתב:  רק מעורבות אוהדים אקטיבית ודומיננטית תגדיל את הקהל משמעותית ללא משאבי אלונה/שחר וחבריהם בארץ ובעולם.
גם יאמר שהשקיע 80 מיליון ב3 שנים לא הגדיל את הקהל(ההפך) רק בגלל חוסר מעורבות אוהדים.
אמרתי בעבר וחוזר גם היום,מכבי נתניה זו קבוצה של אוהדים ,ביום שרכשתי מבית המשפט הצהרתי שאני שם עבורם והיום יותר מתמיד אני משוכנע שזו הדרך הנכונה והיחידה לעשות את זה נכון.

אייל,
איך משתלב החזון שלך עם העובדה שאנשים רוצים ומצפים ממך השבוע מיני מנוי לארבעה משחקים ב- 100-120 ש"ח במקום 160 ש"ח?
בדיוק עלתה השבוע סדרה על "קבוצות אוהדים" זה תמיד נחמד ויפה לראות את הקבוצות הקהילתיות האלה, האם זה יכול לקרות בנתניה, לא בכיוון אפילו.
זה גם לא מה שאני מייחל שמכבי נתניה תהפוך להיות.

נ.ב:
לגבי יאמר נכון הוא השקיע אבל גם ניהל בצורה שערוריתית וחסרת סבלנות, וגם לאלונה ברקת וגם ליעקב שחר לקח כמה שנים טובות של השקעה כדי לנפח את כמות האוהדים שלהם.
03-Apr-2017, 19:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2017 על ידי 19:04 חזום חזום.)
הודעה: #67
(03-Apr-2017 17:52)אייל ס כתב:  עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה כאוהדTongue
כבעלים/אוהד(שבטעות ענה לטלפון הלא נכון ביום העצמאות ונאתר לבקשת בלדב את ליזה חדש לממן את שכר המשחק האחרון),הסיפור אחר...ואותו נלבן בסוף העונהCool
המשפט הראשון וחלקו האחרון של השני קצת מדאיגים אותי. מקווה שלא רומז לבאות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
03-Apr-2017, 19:20
הודעה: #68
(03-Apr-2017 19:03)חזום חזום כתב:  
(03-Apr-2017 17:52)אייל ס כתב:  עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה כאוהדTongue
המשפט הראשון וחלקו האחרון של השני קצת מדאיגים אותי. מקווה שלא רומז לבאות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מה קורה עם המשקיע שאמור להצטרף ולהוריד קצת מהנטל מאייל?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Apr-2017, 19:40
הודעה: #69
המיני מנוי זה רעיון לגיטימי מצד המציע.
אך בדיוק כמו סיפור ה12/10 אלף בחצי וה24 בגמר,מדובר בפנטזיה שלא מגדילה באוהד אחד את הכמות ביציעים.
את המיני מנוי ירכשו(במידה וירכשו) אלו שעומדים בתור לרכוש כרטיסים ולא כאלו שעדיין לא עמדו בתור.
ומכיוון שבמיני מנוי והפצתו יש עלויות פעמיים,גם במחיר הכרטיס וגם ב10% של לאן וגם בשיווק,אין שום הצדקה כלכלית כשאין תמורה בעד האגרה(ב13/14 הצליחו בנתניה למכור 15 מיני מנויים).
בדיוק כמו שלא מכרנו ב300000 את חזית החולצה ,כי נתניה שווה הרבה יותר,כך לא נמכור מיני מנויים לכמה עשרות בודדות(במקרה הטוב) של רוכשי כרטיסים שוויתרו על רכישת מנוי לכל העונה.
משוכנע שכשבעונה הבאה נצא(ונצא מוקדם) למכור מנויים ונגדיר שעד תאריך מסוים תהיה הנחה ומתאריך עד תאריך תמשך המכירה ולאחר מכן ימכרו רק כרטיסים בקופות,כלל אוהדי נתניה ידעו שמאחורי המשפט הזה יש אמת(ולא מדובר על עקרון,מדובר על מיתוג ורצינות).
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (0303-0404-2017201720172017), אלדד (0303-0404-2017201720172017), עדיאלבז (0404-0404-2017201720172017)
03-Apr-2017, 19:44
הודעה: #70
(03-Apr-2017 18:33)אופיר34 כתב:  

אופיר אתה רומז שוב על ערן, אבל זה השחקן הכי סקסי שיש לך והוא לבדו יביא מנויים/כרטיסים , ובלעדיו כמות המנויים/כרטיסים תרד

אפילו בחצי התחתון של ליגת העל לא תמצא שחקן יותר סקסי, זה שחקן שבזכותו באים לראות כדורגל, ואם יש לך אחד כזה אתה מוזמן לשתף אותנו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים