שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
14-Mar-2017, 15:27
הודעה: #11
RE: למי מהשחקנים יש מענקי עלייה ?
לפי העצות והניתוחים שאתה נותן פה נראה לי יותר שאתה עובד אצל מוריניו....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Mar-2017, 10:03
הודעה: #12
נראה לי שאנשים לא כל כך הבינו את הפוסט שחקני כדורגל זה עם חרא (אגב לא רק בארץ ראה מקרה לסטר)
כמו שאנחנו מדברים פה הם מדברים בחדר הלבשה...עכשיו מדובר בעיקר על אלו שלא צפויים להישאר וגם אין להם מענק עלייה
בעיקר שינה , מור, בדש, שושן, ורגוץ, דנון , ואחרים
באופן אירוני כשאמרתי לחבר בינואר שהייתי לוקח כלבויניק כמו יואב זיו הוא צחק עליי...
היום אני חושב שלא טעיתי בלי לראות איך הוא משחק בהפועל פ"ת הוא יותר טוב משני הקיימים (סייף ומור)
בלי קשר המשחק הקרוב הוא מבחן ענק לאוהדים צריך איפוק וכמות ובעיקר תמיכה....
הגביע נותן לר"ג הרבה בטחון וזה בעוכרינו...
יש מענקי מיקום בליגה לאומית ??
15-Mar-2017, 10:14
הודעה: #13
מה שאתה בעצם טוען זה שהם אומרים לעצמם למה לי להתאמץ ממילא אני עוזב בקיץ וגם לא ישלמו לי אם נעלה.. חבר לעבודה אמר לי בדיוק את אותו הדבר אתמול . מקווה שזה לא ככה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
דוד חטב (1616-0303-2017201720172017)
15-Mar-2017, 17:34
הודעה: #14
אם שחקן לא מתאמץ הוא לא יהיה בהרכב- ואז הביקוש שלו ירד בעונה הבאה
15-Mar-2017, 23:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 23:05 לואיס ראזאק.)
הודעה: #15
(14-Mar-2017 14:19)yaron73 כתב:  זה כדורגל ולא מתמטיקה 1+1. מה שהיה נכון עד לינואר לצערנו לא נכון לפברואר ומרץ. כנראה נצטרך להילחם על העליה בשיניים (אנחנו רגילים לקשיים אנחנו מכבי נתניה).
בסופו של דבר למרות שהפועל ר"ג היא קבוצה טובה אני לא רואה אותה עולה ליגה.

בפעם הקודמת שעלינו ליגה דווקא עשינו את זה בהליכה...

והפועל ר"ג לא קבוצה טובה.

(15-Mar-2017 10:14)טל.מ כתב:  מה שאתה בעצם טוען זה שהם אומרים לעצמם למה לי להתאמץ ממילא אני עוזב בקיץ וגם לא ישלמו לי אם נעלה.. חבר לעבודה אמר לי בדיוק את אותו הדבר אתמול . מקווה שזה לא ככה

דבר כזה יכול לקרות בכל מקום עבודה, אבל מצד שני חלק מהשחקנים האלה מקבלים צ'אנס של פעם בחיים (שחקנים שלא חשבו שבכלל יראו צמרת לאומית) - עלייה נותנת להם אחלה של תוספת בקו"ח להמשך הקריירה. בסוף היום אין סיבה שהם לא ירצו להיות חלק מעונה היסטורית ולעלות ליגה.
15-Mar-2017, 23:20
הודעה: #16
(15-Mar-2017 23:02)לואיס ראזאק כתב:  
(14-Mar-2017 14:19)yaron73 כתב:  זה כדורגל ולא מתמטיקה 1+1. מה שהיה נכון עד לינואר לצערנו לא נכון לפברואר ומרץ. כנראה נצטרך להילחם על העליה בשיניים (אנחנו רגילים לקשיים אנחנו מכבי נתניה).

(15-Mar-2017 10:14)טל.מ כתב:  מה שאתה בעצם טוען זה שהם אומרים לעצמם למה לי להתאמץ ממילא אני עוזב בקיץ וגם לא ישלמו לי אם נעלה.. חבר לעבודה אמר לי בדיוק את אותו הדבר אתמול . מקווה שזה לא ככה

דבר כזה יכול לקרות בכל מקום עבודה, אבל מצד שני חלק מהשחקנים האלה מקבלים צ'אנס של פעם בחיים (שחקנים שלא חשבו שבכלל יראו צמרת לאומית) - עלייה נותנת להם אחלה של תוספת בקו"ח להמשך הקריירה. בסוף היום אין סיבה שהם לא ירצו להיות חלק מעונה היסטורית ולעלות ליגה.

קבוצה שמחברת נצחונות דווקא אחרי ששני הכוכבים שלה נמכרים וגם מגיעה לחצי הגמר היא קבוצה טובה. עודף שחצנות ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Mar-2017, 2:20
הודעה: #17
אני בהחלט לא חושב שלא רצינו להתחזק , רצינו אבל לא מצאנו , היחיד שכן יכל להצטרף אולי היה עידן שרם , אבל היה ניסיון להביא מגן שמאלי המהיר ההוא מבית"ר שעבר לפ"ת . לומר יהירות זה פשוט עוול גם כלפי אייל סגל , המאמנים אמרו בפירוש שהם ירצו להתחזק אם יימצא שחקן טוב פנוי .
זר אי אפשר היה להביא כל הזרים שלנו היו בכושר מעולה ופתאום אחרי החתימה ירדו בכושר חוץ מוורגוץ' שהיה מעולה עד המשחק נגד אחי נצרת !

דוד ואולי אם יעלו יקבלו גם אלו שאין להם בחוזה מענק עליה איזה בונוס ??
16-Mar-2017, 2:58
הודעה: #18
(15-Mar-2017 23:20)טל.מ כתב:  
(15-Mar-2017 23:02)לואיס ראזאק כתב:  

קבוצה שמחברת נצחונות דווקא אחרי ששני הכוכבים שלה נמכרים וגם מגיעה לחצי הגמר היא קבוצה טובה. עודף שחצנות ?

Sent from my iPad using Tapatalk

זה שאני לא חושב שהיא קבוצה טובה, לא אומר שהיא גרועה...
אבל בוא נסתכל על המספרים כתכלס:
28 מחזורים
13 ניצחונות
7 תיקו
8 הפסדים
+16 הפרש
46 נקודות מתוך 84 אפשריות

כן שמע, מה אני אגיד לך... זה לא מספרים של קבוצה טובה בלאומית (רק לפני שבועיים עפולה קרקסה אותם).

מכבי נתניה במשבר ודווקא בזמן הכי קריטי, אבל אפילו לרגע אחד אני לא חושב שיש מקום לעשות מעכבר פיל כי הליגה הזאת מספיק חלשה שנתניה תצליח להתגבר על המשבר ולאסוף מספיק נקודות בכדי להבטיח את העלייה.
מה שכן? אם ההנהלה והצוות המקצועי עדיין באמונה שעם רוב החומר הקיים אפשר לעשות משהו בליגת העל? כן, בהצלחה עם זה...
16-Mar-2017, 8:07
הודעה: #19
אני חושב שכן אפשר לעשות המון עם רוב השחקנים בליגת העל
שוער אם דין גל לא יהיה כשיר נצטרך להביא
מגן שמאלי נוסף לקובי מור
קשרים אחוריים ברמה גבוהה לפחות אחד גרזן רציני השני מהצעירים שלנו
בלם ברמה גבוהה בנוסף ווארגוץ' לשינה ופאדול
חלוץ מצוין
סך הכל תוספת של 5 שחקנים או 6 לא יותר
16-Mar-2017, 10:20
הודעה: #20
(16-Mar-2017 8:07)זאב רווח כתב:  אני חושב שכן אפשר לעשות המון עם רוב השחקנים בליגת העל
שוער אם דין גל לא יהיה כשיר נצטרך להביא
מגן שמאלי נוסף לקובי מור
קשרים אחוריים ברמה גבוהה לפחות אחד גרזן רציני השני מהצעירים שלנו
בלם ברמה גבוהה בנוסף ווארגוץ' לשינה ופאדול
חלוץ מצוין
סך הכל תוספת של 5 שחקנים או 6 לא יותר

אתה טועה.
יש שלד בסיסי (ערן לוי , דיא , כחלון , וייסמן , אביב אברהם , 3 הזרים , אולסק) אבל יותר מחצי סגל לא מתאים לליגת העל.
דנון , שינה , בדש , דיין , מור , לואיסה , גזל , דין גל (לאור הפציעה והיכולת) , טגה , שושן , ז'דנוב ונוספים לא מתאימים לליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים