שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אי אפשר לנצח בלי מגינים
10-Mar-2017, 8:55
הודעה: #61
RE: אי אפשר לנצח בלי מגינים
(10-Mar-2017 2:25)אופיר34 כתב:  תודה תודה אבל אני כבר בארץ הקודש...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

דרך אגב, גם את רמה"ש שחררו לאקרנים?

נתניה - רמה"ש https://youtu.be/QdAuoJc9TkM
או שאתה מתכוןן לסיבוב הקודם שאולסק כבש Tongue
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Mar-2017, 11:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 11:53 טל.מ.)
הודעה: #62
אי אפשר לנצח בלי מגינים
(09-Mar-2017 22:24)עידן444 כתב:  
(09-Mar-2017 21:06)טל.מ כתב:  אני לא קורע אותם ולא מגמד . אני מצפה מהם לסוג של תגובה למה שמתרחש ב5 מתוך 6 המחזורים האחרונים. למה זה כל כך מוזר ?

היה להם תקציב לרענון הסגל בינואר הם בחרו שלא.
הם היו אמורים לדעת שיש עליות ומורדות בכושר ויש פציעות . יש להם מספיק שנות ניסיון לא ?
הם היו אמורים להיות מסוגלים לעצור את המפולת אחרי הרצליה ובטח אחרי לוד. הם חזרו על אותה השגיאה עוד ועוד והפסידו 6 נק בגלל אותה הטעות.
הם לא מצליחים לשנות שיטה לשנות מערך לשנות חשיבה. הכל באותה השבלונה .

וכרגע מתחיל הלחץ והרגליים של כולם מתחילות לרעוד, אז למי נשואות עיניך ? מי אתה רוצה שיעשה משהו ״אחר״?
למשל תמיד בדש יחליף את וויסמן
תמיד דנון יחליף את קוגבניה וכו
מה עם לשנות מערך ? מה עם למשל לשחק עם קוגבניה למעלה ליד וויסמן ולהוריד את ערן לוי לקישור ?
אז אולי הסגל לא מספיק ארוך וגמיש על מנת לשנות ואולי הם לא מאמינים בדברים אחרים על סמך הכלים שיש להם, לא יודע. אני רק חושב שעוד מאותו הדבר זו כרגע לא הדרך. אל תשאל אותי מה הפתרונות אבל משהו לא דופק כבר תקופה ולדעתי לגיטימי ״לבקש״ שינוי בתפיסה.

Sent from my iPad using Tapatalk

תן לי להבין(ולהסביר לך מה משתמע מהדברים שלך בתקופה האחרונה)-
במקרו המאמנים שלנו תותחי על!
מוציאים מים מהסלע עם שחקנים ברמה של ליגה לאומית וליגה א, שחקן עם עודף משקל שמסוגל לשחק בקושי מחצית ודיא סבע ונמצאים בפער שבהחלט אפשר להגדיר אותו כ״קורעים את הליגה״.
מנגד יש לך כמה טענות במיקרו.
לא יודע מה איתך- אני רוצה מאמנים כאלה. ניהול משחק זה משהו שתמיד אפשר להתווכח עליו. אם מצליח המאמן ענק. אם לא אז הוא חסר מושג.
אגב, ברוב המקרים העונה השינויים תוך כדי משחק הביאו שינוי חיובי- עובדה- נתניה בהרבה משחקים התחילה רע וחזרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמרתי כמה דברים עיקריים -
1. יכול להיות שהסגל מיצה את עצמו ומה שכרגע אנחנו רואים זו סטטיסטיקה שמתיישרת. זה מתאים למוציא מים מין הסלע שאתה כתבת. הקבוצה הזו למשל נכון להרגע באותו מאזן נק כמו הקבוצה של מזרחי (לא בדקתי עד הסוף אבל זה קרוב). הקבוצה של מזרחי בפירוש נבנתה לעלות ליגה והשחקנים היו בהתאם. הקבוצה הזו לא נבנתה לזה כי לא האמינו שזה אפשרי וגם היו מגבלות תקציב אבל על הדרך המטרות השתנו. אז אולי חוזרים עכשיו לגודל טבעי ?
2. כשהמטרות השתנו לדעתי לפחות היה צריך לבצע חיזוק בינואר וכמו שנאמר הכסף היה , המאמנים בחרו שלא. האם הסגל הקיים מספיק כדי להתרומם בחזרה עם כל הפציעות והירידה בכושר ? כרגע זה נראה בספק ואנחנו חיים על אדי ההצלחות. הלוואי ונצליח לעצור את ההדרדרות הזו, בעיקר שהלחץ יתחיל לשחק תפקיד מרכזי מהמשחק הקרוב.
3. אם הסגל לדעת המאמנים מספיק על מנת לעלות ועובדה הם לא שינו כלום בינואר כשהמטרה היתה ברורה, אני מצפה מהם עכשיו ליצירתיות כי עוד מאותו הדבר לא מצליח כבר ב5 מתוך 6 משחקים , חודש וחצי של צליעה. למה זה לא לגיטימי בעיניך ? קראתי בראש חוצות לפיטורים ? לא. אני מצפה לשינוי בגישה כי אחרת זה מדרון חלקלק שאני משוכנע ב100% שגם במועדון מבינים גם אם לא אומרים כלפי חוץ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Mar-2017, 16:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 16:23 עידן444.)
הודעה: #63
אי אפשר לנצח בלי מגינים
אוי טל טל....
לא נצליח לשנות אותך.
בוא אתן לך זווית אחרת ששמעתי אתמול מיונתן כהן- מכבי נתניה הקבוצה הכי טובה בליגה.
ולמה התקופה הזו מדגישה את זה לא פחות מאשר תקופות טובות? כי אפילו עכשיו, כשהיא במשבר- היא לא מצליחה להפסיד.
סוף ציטוט.
טפו טפו חמסה חמסה.
עברנו מוקש בעכו שנורא רצתה לפתוח את נתניה(״נתניה בתולה- עכו תפתח אותה״ הם כתבו).
עברנו את המוקש המסורתי בהרצליה.
נקווה שנעבור גם את נצרת.

רק לפרוטוקול- אתה מוזמן לבדוק בכל תגובה שלי ולא איכפת לי אם אייל אמר משהו אחר או סלובו או עיתונאים כאלה ואחרים- מהקיץ אני טוען שזה אפשרי, שזו המטרה, ושזו הסיבה שהשאירו כאן את ערן ודיא(אגב- אייל סגל אמר שלנתניה יש אופציה על כל שחקני הסגל- מה שהוא לא אמר זה שחלק מהאופציות מותנות בעלית ליגה- לא יודע מה איתך- לי זה נראה לגמרי כמו מטרה- זה ככל הידוע לי).
ברור שאף אחד לא היה שם על ההימור הזה מיליון ש״ח- כי בכל זאת 9- יכולים לגלגל אותך רע- אבל ברגע שדברים התחברו- כולם מבינים שהמטרה היא לעלות ליגה גם אם לא אומרים את זה בקול רם(אגב, שחקנים דיברו על ״המטרה״ הזו משלב מאוד מוקדם כשעוד רדפנו).

10-Mar-2017, 17:39
הודעה: #64
אי אפשר לנצח בלי מגינים
אני לא מתרשם מהאוי טל צר לי..
המטרה היחידה שהוגדרה היתה חיבור לקהל. המטרה קיבלה תוספת על הדרך.
כשבלדב ואחכ שגב אמרו למזרחי תעלה ליגה בכל מחיר היה מחיר.. 7 מ שקל שכר שחקנים.
שכר השחקנים כאן הוא באיזור ה4 מ. זה לא רק הכסף זה גם מי יקח אותך למעלה.
ואני לא מתרגש ממה שיונתן כהן אמר .. אז אמר. אני יכול לספק לך אמירות מפה עד הודעה חדשה של כל מיני אנשים שאמרו דברים מליבם ולא מתוך הסתכלות קרה על התוצאות. אני מסתכל על קצב צבירת הנקודות בתקופה האחרונה בקיזוז ה9 כי אין ברירה וחושב שאולי נגמר קצת הדלק. אין יותר מידי עומק בקבוצה וזה כנראה היה מספיק ללא ה-9 אבל עם גיבנת כזו זה נראה שהסגל צריך להיות עמוק יותר ומשופע בשחקנים טובים יותר. הקבוצה בחרה שלא להתחזק בינואר ולדעתי כרגע זה בעוכריה.

10-Mar-2017, 18:03
הודעה: #65
טל, עשה טובה וקח סדנה להתמודדות עם משברים כי הניסוחים שלך הם אותם ניסוחים ריטואלים שחוזרים על עצמם כל שנה בכל פעם שהקבוצה נכנסת לאיזשהו סוג של משבר.

אז כן, לפעמים התחזית מתממשת ובד"כ ממש לא, אבל דחיל רבאכ די כבר עם השטויות של "גודלנו הטבעי", "אין לנו עומק", "מאמן לא מתפקד", "איך לא התחזקנו" ועוד ועוד...
לא הזכרת אף אחד מהדברים האלה לפני חודש ואין סיבה שעכשיו תזכיר אותם.
זה גלגול החיים של קבוצה בליגה ארוכה ועם זה נתמודד.

ואני אומר שוב, גם אם לא נעלה העונה הזאת רחוקה מלהחשב כשלון. כשלון זה מה שקורה בחיפה לא במכבי נתניה של השנה.

10-Mar-2017, 18:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 18:43 אלדד.)
הודעה: #66
(10-Mar-2017 17:39)טל.מ כתב:  אני לא מתרשם מהאוי טל צר לי..
המטרה היחידה שהוגדרה היתה חיבור לקהל. המטרה קיבלה תוספת על הדרך.
כשבלדב ואחכ שגב אמרו למזרחי תעלה ליגה בכל מחיר היה מחיר.. 7 מ שקל שכר שחקנים.
שכר השחקנים כאן הוא באיזור ה4 מ. זה לא רק הכסף זה גם מי יקח אותך למעלה.
ואני לא מתרגש ממה שיונתן כהן אמר .. אז אמר. אני יכול לספק לך אמירות מפה עד הודעה חדשה של כל מיני אנשים שאמרו דברים מליבם ולא מתוך הסתכלות קרה על התוצאות. אני מסתכל על קצב צבירת הנקודות בתקופה האחרונה בקיזוז ה9 כי אין ברירה וחושב שאולי נגמר קצת הדלק. אין יותר מידי עומק בקבוצה וזה כנראה היה מספיק ללא ה-9 אבל עם גיבנת כזו זה נראה שהסגל צריך להיות עמוק יותר ומשופע בשחקנים טובים יותר. הקבוצה בחרה שלא להתחזק בינואר ולדעתי כרגע זה בעוכריה.

יותר מדאיג אותי ירידה ביכולת כמו אי שליטה במשחק, אי הגעה למצבים, חוסר התלהבות ורצון לנצח
כמה מאלה היו ב-6 מחזורים האחרונים?
לא מעניין אותי טעויות נקודתיות בהגנה או החמצות, 5 תיקו רצוף או הפסדים, אלא ברגע שלא יהיו את התנאים שהזכרתי אז צריך להתחיל לדאוג
בנתיים אנחנו עדיין הכי טובים בליגה ואנחנו נמשיך להיות עד סוף העונה,ואין צורך לדאוג בשום מצב, ולא מזמן כשהיינו בתקופה מצויינת כולם קבעו שהליגה הזו פח והרמה חלשה, אז בשביל מה צריך בדיוק חיזוק? יש מספיק שחקנים מצויינים שיכולים לשחק בכל העמדות
וצריך להתרגל שקבוצות באות לשחק איתנו על תיקו ואם הם בפיגור הם מתחילות לנסות לתקוף ולא להתבסס רק על מתפרצות
10-Mar-2017, 18:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Mar-2017 על ידי 18:55 זאב רווח.)
הודעה: #67
די אלדד הכי טובים הכי טובים בנתיים עכו מקום ראשון ובית"ר רמלה ניצחה , צריך לחזור לנצח לעלות כמו אריות לטרוף כדורים
עלי מוחמד צל של עצמו , אולסק צל של עצמו , וקוגבניה צריך להמשיך לנוח בחוץ

יופי ראשל"צ השוו
אבל עכו הזונות ניצחו
10-Mar-2017, 18:58
הודעה: #68
אי אפשר לנצח בלי מגינים
אופיר תלמד להתנסח ותלמד לדבר כשאתה עונה לטענות ולא לדברים שאתה ממציא. תמצא לי את המילה כשלון בכל מה שכתבתי. לדעתי הדברים שאני אומר לגיטימיים ונכונים לחלוטין.
לא מתאים לך אני מבין אתה תמיד חושב ש״האופיר״ ינצח. לפי שיטתך עוד לא ירדנו ליגה עם טל בנין. באמת עייפתי מלהתווכח איתך . לא הזכרתי לפני חודש ? את הטעויות של סלובו אני המצאתי במשחקי התיקו ? מתי הם היו ? באמת יש גבול לכמה אפשר לעוות מציאות כי אתה אוהב את נתניה .. תתחבר .. 6 המשחקים האחרונים פחות מ50 אחוזי הצלחה. איך תקרא לזה ?
נ.ב בוא נקווה שלא נתרגל למקום השני.

10-Mar-2017, 19:03
הודעה: #69
עכו לא תהיה בשום שלב במקום הראשון עד לסיום העונה, גם בתיקו אנחנו עדיין במקום הראשון
10-Mar-2017, 19:07
הודעה: #70
אי אפשר לנצח בלי מגינים
כמה משחקים נשארו לסיום ..? לא הבנתי את החשבון שלך Smile אתה מבין שזה כדורגל ואפשר גם להפסיד או לצאת תיקו ולא רק לנצח

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים