שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה קורה ללויטה?
01-Feb-2014, 22:59
הודעה: #51
RE: מה קורה ללויטה?
אנס דבור נו באמת זה שחקן חיזוק לליגת העל ?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2014, 23:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2014 על ידי 23:04 פיליפצ'וק.)
הודעה: #52
(01-Feb-2014 22:40)טל.מ כתב:  לא החתימה הגיעה לסיכום. חלאס עם האגרסיביות שלך כשאין לך מה להגיד. אתה חושב שאתה מבין יותר או מחפה על חוסר ביטחון ?

אני ממש לא חושב שאני "ידען גדול", אם הייתי כזה אני מניח שהייתי פונה לעסוק בתחום.
לגבי חוסר ביטחון, מי שמפגין היסטריה מתחילת השנה זה אתה לא אני.

(01-Feb-2014 22:59)amir כתב:  אנס דבור נו באמת זה שחקן חיזוק לליגת העל ?

א. אין מגינים שמאליים בשפע בישראל, בטח ובטח ברמה גבוהה.
ב. אנס דאבור נחשב לאחד השחקנים המובילים בנצרת, הוא היה טוב בשני המשחקים נגדנו ויוסי מזרחי רואה בו פוטנציאל לטווח ארוך.

(01-Feb-2014 22:45)Shaul כתב:  
(01-Feb-2014 22:31)פיליפצוק כתב:  
(01-Feb-2014 21:58)Shaul כתב:  אף שחקן לא יושב ומחכה למכבי נתניה , צריך לפנות ולפתוח במשא ומתן הבנתה את זה!!!
ואם אתה מסתפק בעדי סופר אז באמת שאין לנו ויכוח , הוא יכול לרוץ עד מחר אבל הוא לא שחקן אפילו לליגה לאומית.
וטופי הוא השחקן הטוב ביותר אחרי ערן לוי .
אבל לא נורא תמשיכו בשאננות , נתראה בשבוע הבא אחרי שלצערי נאבד עוד נקודות .

והקבוצות ימסרו לך את אותם שחקנים בחפץ לב.
תמשיך לנבוח "זאב זאב" זה אתה וטל מ. עם קריירה ארוכה של אימון וידע בלתי מוגבל ומה אתם יודעים, יוסי מזרחי בכלל לא רוצה לעלות ליגה, הוא עושה הכל להיכשל.
סתם לידיעה, לפני שבועיים הפער היה 12 נכון להיום בשעה 20:30 הפער הוא 13 ויכול להיות שיהיה 12, לא זוכר אותך נובח לפני שבועיים, אז מה נשתנה?
אני לא מסתפק בעדי סופר, אבל אין מגן שמאלי פנוי בשוק שאפשר להביא ברגע זה, חבל שאתה סתם זורק שמות בלי טעם ובלי ריח.
סתם לידיעה כללית, מכבי נתניה כבר החתימה מגן שמאלי אבל הוא יגיע רק בתום העונה וזה אנס דאבור מאח"י נצרת.

אני רואה שאתה בעל ידע רב?
אמרתי לך נפגש בשבוע הבא.
ודרך אגב אנס דבור זה לא זה מברצלונה ?

אם נפסיד אתה בטח תגיד "אמרתי לכם"
אם ננצח תגיד "זה לא אנחנו זה הם"
01-Feb-2014, 23:17
הודעה: #53
אנס דבור היה צריך להיות עכשיו בנתניה ולהשתפשף כדי להתחבר למועדון אני מדמיין שנה הבאה מחזור ראשון מכבי תל אביב בחוץ 16000 צופים אתה רוצה בהרכב הפותח ילד מנצרת?
אני יודע טוב מאוד את מצב המגינים בארץ ואני יכול לנסות לומר שקצת יותר ממך כי אני נמצא במישחקי נוער נערים כל שבת ב דיוק בשביל זה יש אפשרותבכל קבוצהל 5 זרים אפשר להביא זר לכל תפקיד שאין לך פיתרון ישראלי.

01-Feb-2014, 23:59
הודעה: #54
(01-Feb-2014 23:17)amir כתב:  אנס דבור היה צריך להיות עכשיו בנתניה ולהשתפשף כדי להתחבר למועדון אני מדמיין שנה הבאה מחזור ראשון מכבי תל אביב בחוץ 16000 צופים אתה רוצה בהרכב הפותח ילד מנצרת?
אני יודע טוב מאוד את מצב המגינים בארץ ואני יכול לנסות לומר שקצת יותר ממך כי אני נמצא במישחקי נוער נערים כל שבת ב דיוק בשביל זה יש אפשרותבכל קבוצהל 5 זרים אפשר להביא זר לכל תפקיד שאין לך פיתרון ישראלי.

אין טעם לבזבז שניים מחמשת הזרים בעונה הבאה על מגינים.
ושוב, תן קצת קרדיט ליוסי מזרחי, די עם הנטייה הישראלית הזו לחשוב שאנחנו יודעים יותר טוב מאנשי מקצוע שעוסקים בזה יום יום.
נ.ב: אף אחד לא אמר שאנס דבור יהיה המגן השמאלי הפותח, אני בטוח גם שזה לא מעוגן לו בחוזה.
02-Feb-2014, 0:13
הודעה: #55
לא תבזבז פינאס כנראה לא יהיה פה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

02-Feb-2014, 0:20
הודעה: #56
(02-Feb-2014 0:13)amir כתב:  לא תבזבז פינאס כנראה לא יהיה פה.

אפרופו צד ימין, האם עדי נימני עדיין על תקן מושאל?
אני עוקב אחריו ברעננה, הבחור מפגין יכולת גבוהה וקוצר מחמאות, מסתבר שאפשר להתקדם ולהתפתח גם בקבוצה אחרת ולחזור לנתניה בדלת הראשית לתשומת לב הגולש דוד חטב.
02-Feb-2014, 0:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2014 על ידי 0:24 טל.מ.)
הודעה: #57
מה קורה ללויטה?
(02-Feb-2014 0:20)פיליפצוק כתב:  

אפרופו צד ימין, האם עדי נימני עדיין על תקן מושאל?
אני עוקב אחריו ברעננה, הבחור מפגין יכולת גבוהה וקוצר מחמאות, מסתבר שאפשר להתקדם ולהתפתח גם בקבוצה אחרת ולחזור לנתניה בדלת הראשית לתשומת לב הגולש דוד חטב.

לא הוא לא.

איך אתה יודע

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Feb-2014, 0:24
הודעה: #58
לא נמני שוחרר העונה הוא שחקן של רעננה אפרופו מגינים שמאלים ראית את היכולת של אנטבי כמעט בן 40 תותח.

02-Feb-2014, 1:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2014 על ידי 1:04 פיליפצ'וק.)
הודעה: #59
(02-Feb-2014 0:24)amir כתב:  לא נמני שוחרר העונה הוא שחקן של רעננה אפרופו מגינים שמאלים ראית את היכולת של אנטבי כמעט בן 40 תותח.

חבל מאוד, עוד קבלת החלטה עקומה של ההנהלה הקודמת.
את מי שצריך להמשיך להשאיל משחררים ואת הבינוניים ממשיכים להחזיק אולי ייצא מים מהסלע.
טוב, אם רעננה תרד ליגה, אני מקווה שיינצלו את הקשרים עם אשר אלון ויעשו עיסקת חבילה עדי נמני+נאווקמה.

(02-Feb-2014 0:24)amir כתב:  לא נמני שוחרר העונה הוא שחקן של רעננה אפרופו מגינים שמאלים ראית את היכולת של אנטבי כמעט בן 40 תותח.

חבל מאוד, עוד קבלת החלטה עקומה של ההנהלה הקודמת.
את מי שצריך שצריך להמשיך להשאיל משחררים ואת הבינוניים ממשיכים להחזיק אולי ייצא מים מהסלע.
טוב, אם רעננה תרד ליגה אני מקווה שיינצלו את הקשרים עם אשר אלון ויעשו עיסקת חבילה עדי נמני+נאווקמה.
02-Feb-2014, 1:17
הודעה: #60
(01-Feb-2014 21:36)אבירמבו המכבי כתב:  רן בן שמעון - בן 23, עשה לנו את המוות בכל המשחקים נגדנו (בשניים מהם כבש). חלוץ גבוה, מהיר, עם יכולת כדרור וכמו שגילינו על בשרינו, גם הבקעת שערים. שחקנים כמו אליניב ברדה לא יחכו לנו על המדף ואנחנו נצטרך להמר על צעירים עם נתוני פתיחה טובים כמו רן בן שמעון.
גם המגן הימיני של הפועל נצרת עילית (אין לי מושג אפילו איך קוראים לו) הוא שחקן שיכולנו להביא, בטח כשמדובר בישראלי ובעמדה שבה אנחנו חלשים מאוד. פעמיים חרש מולנו את הקו כמו שמגן צריך לעשות.

אנחנו רדומים, שאננים וחושבים שהעלייה כבר בכיס בגלל שקוראים לנו 'מכבי נתניה', רק שהחוזקות שלנו יכולים להפוך בן רגע לחולשות שלנו. קהל גדול הוא מקור לעידוד, אך הוא יכול גם להלחיץ כשהוא מרגיש את הלחץ בעצמו.

אז שיעשה את עבודתו ולא ילחיץ אלא יעודד את הקבוצה...מה שאתם עושים זה בדיוק להלחיץ, להתחיל לשיר קאיודה אחרי החמצה של עידו אקסברד(חמש דקות לפני השער שהוא כבש) זה להלחיץ, לדבר על מגנים ימניים של נצרת עילית ועל רן בן שמעון(שחקן טוב) כשיש לך שלושה חלוצים כובשים בסגל זה להלחיץ. הקבוצה בסדר גמור, האוהדים צריכים להתיישר. ואני בכלל לא חושב שהעלייה כבר בכיס.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים