שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
04-Mar-2017, 1:17
הודעה: #81
RE: רמת השרון במשבר וצריך לנצל את זה כדי לצבור שוב בטחון
(04-Mar-2017 1:05)עידן444 כתב:  
(04-Mar-2017 0:43)אופיר34 כתב:  
(03-Mar-2017 20:42)עידן444 כתב:  א. אמרתי שעם רון שושן אני לא שקט יותר מאשר עם דין גל. זה לא אומר שעם דין גל אני מרגיש שקרלוס אריאס בשער.

ב. למה אתה קורא קיבל מספיק צאנסים? הוא קיבל צאנס כמו ששוער צעיר שמחליטים שיקבל צאנס אמור לקבל. ולדעתי הוא גם יחזור לשער בקרוב. למה? כי הוא צעיר בשנה מרון שושן ויש לו סיכוי גדול יותר להפוך לשוער ברמה גבוהה. הנתונים שלו הרבה יותר טובים. בנקודת הזמן הזו שושן אולי שוער קו טוב יותר והוא נראה מאוד בטוח אבל אין לו פוטנציאל. הוא פשוט נמוך מידי.
וברור שהכל צריך להיות מקצועי

Sent from my iPhone using Tapatalk

״הנמוך מידי״ קצת לא מתיישב לי עם השוער שזהכרת ולדעתי היה אחד הגדולים ששיחק במכבי נתניה אבר.

קיבל מספיק צ׳אנסים זה אומר שלמרות תצוגות לא מספיק טובות בלא מעט משחקים דין גל קיבל (בצדק אולי) את כל הקרדיט. דין גל אפשר להגיד ״נהנה״ מההפקר מעצם זה שהטעויות שלו לפחות עד החודש האחרון לא פגעו בהצלחת הקבוצה ולכן לא היתה עליו ביקורת. ברגע שהקבוצה נכנסה למשבר והוא המשיך עם חוסר היציבות לא היה מנוס מלהחליפו. ובצדק.

אני לצערי לא כל כך מסכים אם הצפייה שנקבל פה שוער ברמה גבוהה. במידה ונעלה זאת העמדה הראשונה שנצטרך לטפל בה.

ולגבי השנה, שושן צריך להמשיך לגבי את הקרדיט. אין שום סיבה להוריד אותו עכשיו לספסל.

כדי ששוער נמוך יהיה שוער גדול הוא צריך להיות משהו מיוחד. אריאס היה משהו מיוחד. גם ויטור באהייה ובארטז. ברון שושן אני לא בטוח שיש את זה למרות שיש לי תחושה שמבחינת מבנה אישיות הוא כן מקורץ מהחומר הנכון.

שאלה לי אליך:
מה אתה חושב על איתמר ניצן, מחמוד קנדיל, אוהד לויטה ובוריס קלינמן?

נחמדים יותר נחמדים פחות....

קליינמן לדעתי שוער טוב. אינסטינקטים טובים. לא מפחד לצאת לכדורים למרות גובהו (עוד נמוך לא כזה רע). מצד שני, שוער קצת שחצן ופוזאיסט שעושה הרבה הצגות. לא אוהב כאלה.

את לויטה תמיד אהבתי. הוא לא שוער ענק אבל אינטליגנט ואחלה בן אדם ,וגם זה חשוב. לדעתי לליגת העל הוא מספיק טוב.

השניים האחרים, נראים לי די פרווה. בוא נגיד שאם הם האופציה שלי אני משאיר את דין גל.

בכל מקרה, אני הייתי משקיע על שוער זר טוב ולא הולך על אף אחד מהאופציות האלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Mar-2017, 1:21
הודעה: #82
(04-Mar-2017 1:17)אופיר34 כתב:  
(04-Mar-2017 1:05)עידן444 כתב:  
(04-Mar-2017 0:43)אופיר34 כתב:  
(03-Mar-2017 20:42)עידן444 כתב:  א. אמרתי שעם רון שושן אני לא שקט יותר מאשר עם דין גל. זה לא אומר שעם דין גל אני מרגיש שקרלוס אריאס בשער.

ב. למה אתה קורא קיבל מספיק צאנסים? הוא קיבל צאנס כמו ששוער צעיר שמחליטים שיקבל צאנס אמור לקבל. ולדעתי הוא גם יחזור לשער בקרוב. למה? כי הוא צעיר בשנה מרון שושן ויש לו סיכוי גדול יותר להפוך לשוער ברמה גבוהה. הנתונים שלו הרבה יותר טובים. בנקודת הזמן הזו שושן אולי שוער קו טוב יותר והוא נראה מאוד בטוח אבל אין לו פוטנציאל. הוא פשוט נמוך מידי.
וברור שהכל צריך להיות מקצועי

״הנמוך מידי״ קצת לא מתיישב לי עם השוער שזהכרת ולדעתי היה אחד הגדולים ששיחק במכבי נתניה אבר.

קיבל מספיק צ׳אנסים זה אומר שלמרות תצוגות לא מספיק טובות בלא מעט משחקים דין גל קיבל (בצדק אולי) את כל הקרדיט. דין גל אפשר להגיד ״נהנה״ מההפקר מעצם זה שהטעויות שלו לפחות עד החודש האחרון לא פגעו בהצלחת הקבוצה ולכן לא היתה עליו ביקורת. ברגע שהקבוצה נכנסה למשבר והוא המשיך עם חוסר היציבות לא היה מנוס מלהחליפו. ובצדק.

אני לצערי לא כל כך מסכים אם הצפייה שנקבל פה שוער ברמה גבוהה. במידה ונעלה זאת העמדה הראשונה שנצטרך לטפל בה.

ולגבי השנה, שושן צריך להמשיך לגבי את הקרדיט. אין שום סיבה להוריד אותו עכשיו לספסל.

כדי ששוער נמוך יהיה שוער גדול הוא צריך להיות משהו מיוחד. אריאס היה משהו מיוחד. גם ויטור באהייה ובארטז. ברון שושן אני לא בטוח שיש את זה למרות שיש לי תחושה שמבחינת מבנה אישיות הוא כן מקורץ מהחומר הנכון.

שאלה לי אליך:
מה אתה חושב על איתמר ניצן, מחמוד קנדיל, אוהד לויטה ובוריס קלינמן?

נחמדים יותר נחמדים פחות....

קליינמן לדעתי שוער טוב. אינסטינקטים טובים. לא מפחד לצאת לכדורים למרות גובהו (עוד נמוך לא כזה רע). מצד שני, שוער קצת שחצן ופוזאיסט שעושה הרבה הצגות. לא אוהב כאלה.

את לויטה תמיד אהבתי. הוא לא שוער ענק אבל אינטליגנט ואחלה בן אדם ,וגם זה חשוב. לדעתי לליגת העל הוא מספיק טוב.

השניים האחרים, נראים לי די פרווה. בוא נגיד שאם הם האופציה שלי אני משאיר את דין גל.

בכל מקרה, אני הייתי משקיע על שוער זר טוב ולא הולך על אף אחד מהאופציות האלה.

לא הבאתי אותם כאופציות.
הבאתי אותם כי את ארבעתם סלובו הזכיר בהקשר של דין גל.
לכולם הוא זה שנתן את הצאנס כשוערים צעירים ועל כולם הוא שילם שכר לימור כי ככה זה לגדל שוער צעיר וככה זה גם עם דין גל.
ארבעתם היום שוערים בליגת העל ושוערים די מוערכים.

04-Mar-2017, 1:30
הודעה: #83
שכר לימוד זה ביטוי נחמד אבל גם לשכר לימוד יש גבול.
כנראה שהגבול הזה נחצה בחודש האחרון . לדעתי זה נמשך קצת יותר מידי כי הטעויות של דין הכניסו את המערכת לסחרחורת שאם לא הנצחון היום אני לא יודע איפה זה נגמר.

ממה שראיתי עד היום מדין אני מתקשה להאמין ששנה הבאה נקבל פתאום שוער יציב שלא טועה. ואם באמת נעלה הדבר האחרון שהייתי משחק בו זה עמדת השוער. קבוצה שעולה ליגה צריכה שוער טוב ומנוסה.
04-Mar-2017, 1:52
הודעה: #84
כמה טוב שכל ה"מאמנים" פה קובעים כלום ושום דבר. הייתי הולך על ההוא הייתי הולך על זה.
04-Mar-2017, 1:59
הודעה: #85
(04-Mar-2017 1:52)משה.ד כתב:  כמה טוב שכל ה"מאמנים" פה קובעים כלום ושום דבר. הייתי הולך על ההוא הייתי הולך על זה.

לא נראה לי שאנחנו שונים מכל האוהדים האחרים ברחבי הגלובוס...
מבטיח לך שגם בפורום האוהדים של ברצלונה ה״מאמנים״ מייעצים לאנריקה את מי להרכיב בשבת.
הכל טוב. זה תפקידנו בכח...
The following 1 user Likes אופיר34's post:
יניב (0505-0303-2017201720172017)
04-Mar-2017, 7:38
הודעה: #86
חבל שבפייסבוק לא לומדים מהפורום איך מנהלים שיח(גם שלפעמים זה חורג...),זה וויכוח לגיטימי בין אוהדים.
וכן,זו דילמה לא פשוטה בעמדה החשובה ביותר שאסור לפספס באיושה.
04-Mar-2017, 10:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Mar-2017 על ידי 10:22 עידן444.)
הודעה: #87
(04-Mar-2017 1:30)אופיר34 כתב:  שכר לימוד זה ביטוי נחמד אבל גם לשכר לימוד יש גבול.
כנראה שהגבול הזה נחצה בחודש האחרון . לדעתי זה נמשך קצת יותר מידי כי הטעויות של דין הכניסו את המערכת לסחרחורת שאם לא הנצחון היום אני לא יודע איפה זה נגמר.

ממה שראיתי עד היום מדין אני מתקשה להאמין ששנה הבאה נקבל פתאום שוער יציב שלא טועה. ואם באמת נעלה הדבר האחרון שהייתי משחק בו זה עמדת השוער. קבוצה שעולה ליגה צריכה שוער טוב ומנוסה.

קודם כל לדעתי שכר הלימוד לא היה גבוה מידי.
היו משחקים שהוא הביא נקודות ונתן בטחון להגנה. הוא עשה טעויות לא מחוייבות שהכניסו אותו לסחרור וכן- זה השפיע על הבטחון של כל החלק האחורי.
כפי שכתבתי לפני כמה שבועות- דין גל כדי לעשות קפיצת מדרגה הוא חייב לשפר את יכולתו כשוער קו. במשחק הרגל לדעתי היתה התקדמות גדולה ולצערנו נראה שלאחרונה היתה נסיגה.
סביר להניח שגם בעונה הבאה הוא יטעה ולא מעט- כמו כל שוער- גם הגדולים ביותר. אגב, לאורך כל הקריירה שוערים טועים. דיויד סימן גיבור נערותי גרם לי לא פעם ולא פעמיים לתפוס את הראש עד היום שפרש.
אצל שוער צעיר כמות הטעויות וחוסר היציבות גדולים יותר כי מרכיב הניסיון מאוד חשוב אצל שוער כי כל החלטה לא נכונה עולה ביוקר וניסיון מאוד עוזר לקבל החלטות נכונות(בכל תחום בחיים כמובן).
אני באמת מאמין שבזכות שכר הלימוד הזה דין גל יתחיל את העונה הבאה כשוער טוב יותר מאשר הוא התחיל את זו.
מה ההשקפה שלי לגבי שוער אתה יכול להבין ממה שכתבתי בטרום העונה הזו- אני חושב כמוך שזה תפקיד שלא משחקים בו. היתרון הוא שאם בעונה הזו האופציות השאלה עבור דין גל היו ליגה א׳ או מחליף בליגה לאומית היום הוא שוער לגיטימי לליגה לאומית עבור כל קבוצה- ויתכן וזו תהיה האופציה הטובה ביותר עבורו ועבורנו- לתת עוד עונה בלאומית, להשתפר עוד- ולחזור כשוער בשל יותר.
אבל את העונה הזו הוא לדעתי חייב לגמור כשוער ראשון.
וזו גם ההזדמנות לאחל לו החלמה מהירה!

04-Mar-2017, 10:46
הודעה: #88
(04-Mar-2017 7:38)אייל ס כתב:  חבל שבפייסבוק לא לומדים מהפורום איך מנהלים שיח(גם שלפעמים זה חורג...),זה וויכוח לגיטימי בין אוהדים.
בפייסבוק או שממליכים שחקן או שקוברים אותו באדמה. אין באמצע.

עכשיו זה שבוע ערן לוי המלך, שעד לפני שבועיים כבר היה צריך לפרוש עפ"י הגאונים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
04-Mar-2017, 11:21
הודעה: #89
(04-Mar-2017 10:46)lironb62 כתב:  
(04-Mar-2017 7:38)אייל ס כתב:  חבל שבפייסבוק לא לומדים מהפורום איך מנהלים שיח(גם שלפעמים זה חורג...),זה וויכוח לגיטימי בין אוהדים.
בפייסבוק או שממליכים שחקן או שקוברים אותו באדמה. אין באמצע.

עכשיו זה שבוע ערן לוי המלך, שעד לפני שבועיים כבר היה צריך לפרוש עפ"י הגאונים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

אוהדים זה עם אכזרי וכפוי טובה.
לפני שנתיים וחצי במשחק הכנה לעונה במתחם האימונים אוהדים צעקו וקיללו את ערן לוי שלא יפריע לדודו לקחת את כל הבעיטות החופשיות. זה אחד מתוך שניים שלושה המשחקים היחידים שדודו שיחק במועדון.....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
04-Mar-2017, 12:40
הודעה: #90
אם לא דין גל אז גם ממש לא שוער זר, גם כי חבל לבזבז זר בעמדה הזו וגם בגלל שצ'אנוב ז"ל, אניימה ואובארוב לא ינחתו כאן.
לגבי ישראליים האופציות לעונה ראשונה בליגת העל לא רבות בכלל וגם תלויות בכל מיני דברים.
1.מרציאנו - כפוף לעלויות והרצון שלו לחזור לארץ.
2.לויטה - כפוף לשיחרור ממכבי חיפה
3.דני עמוס - כפוף לשיחרור ממכבי פ"ת.
יש גם את ג'ראפי שגם קיבל את הצ'אנס בשנה שעברה מאשדוד בליגה הלאומית ומאז מתקדם צעד אחרי צעד בביטחון להיות אחד השוערים המובילים בארץ, אבל אין מצב שג'קי לא דורש עליו חבילה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים