שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
28-Feb-2017, 1:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:21 טל.מ.)
הודעה: #201
אלון דרך אגב אם כל מה שתארת כבר חוזר על עצמו שלושה משחקים איך היית עונה לעצמך ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2017, 1:21
הודעה: #202
(28-Feb-2017 1:14)אופיר34 כתב:  אני מחכה ליום שאנשים ידעו לקבל פה משברים בדיוק באותה הדרך שידעו לקבל הצלחות. הקיצוניות פה פשוט מטורפת.
זה כל כך הזוי וקיצוני שאפילו האורים והתומים של הכדורגל הישראלי, ירום הודו, המודל לחיקוי של מדינת הכדורגל, מר אלי טביב מקבל פה מחמאות כאילו הוא המציא משהו שאף אחד לא הכיר.... פאקינג אלי טביב....לא יאמן...

אח"כ עוברים לסלובו וברדה שכמובן גם הם כבר לא קשורים לענף כי בתכלס להכנס למשבר בעונה של 36 משחקים זו אחת העבירות הקשות בספר החוקים...

בקיצור, טל ועוד כמה היסטרים, מה שקורה פה פשוט מוגזם. הביקורת העצמית שלנו וההסתכלות הצרה הזאת פשוט לא במקום. מכבי נתניה לא משחקת פה לבד. בדיוק כמו שהיום אנחנו במשבר , מחר עכו יהיו, מחרתיים ר"ג יהיו ועוד שלשה ימים בית"ר יהיו. הדברים בסוף מתאזנים.
הרי כולנו יודעים שהחלק ההתקפי שלנו איכותי בשתי רמות מהליגה הזאת ובאותה מידה אנחנו גם יודעים שהמצב הזה שהקבוצה מקבלת שלישיות ורביעיות כל שבוע לא יכול להמשך לנצח . הוא לא ימשך כי בסוף רב הקבוצות בליגה הם לא בית"ר ת"א (אחלה קבוצה) וגם לא הפועל עכו ור"ג. החלק ההתקפי של 80 אחוז מהליגה הזאת פשוט לא טוב מספיק ומנגד ההגנה שלנו לא כזאת גרועה שלנצח תמשיך לקבל כאלה שערים.

לסיכום , היינו פייבוריטים ונשארנו פייבוריטים, וכן, הכל יכול לקרות ועדיין הכל היה ונשאר תלוי בנו.

להזכירך בפליאוף אתה הולך לשחק עם עכו, ר״ג, ביתר ת״א ויכול להיות שגם עם הרצליה ונשר. וזו תהיה הליגה שלך למשך 7 (אם אני לא טועה) משחקים...

The following 1 user Likes אלון's post:
לואיס ראזאק (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 1:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:25 אופיר34.)
הודעה: #203
RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
(28-Feb-2017 0:49)טל.מ כתב:  מה הבעיה שלך פיליפצ׳וק ? אתה חושב שהטענות כאן לא נכונות ? 4:4 3:3 3:3 ? והכל אחרי שאתה מוליך כל משחק וקורס בהגנה ? הכל זורם בסבבה? לדעתך קבוצה שסופגת ככה עולה ליגה ? אתה יורד על כולם , כולם פה טועים ואתה צודק ?

תגיד ,תמיד יהיה לך על מה להתלונן ??

ביקשת את פאדול ? קיבלת !
ביקשת את שושן ? קיבלת !
ביקשת את סשה - קיבלת !

כל מה שבקשת קבלת. מה אתה רוצה תגיד לי ??
למה צריך לעבור כל פעם את הסאגה הזאת איתך שהקבוצה נכנסת למשבר ??
למה הכל צריך להיות קזה קטטוני אצלך ??
יש קבוצה בעולם שלא נקלעת לתקופה רעה ?
ובאותה מידה, אצל כמה קבוצות התקופה הרעה נמשכת לנצח ?

היכולת הזאת שלך למדוד קבוצה ולהסיק מסקנות עפ"י 10-15 אחוז מעונה שלמה ולהתעלם מה 80 אחוז הנותרים פשוט משאירה אותי פעור פה כל פעם מחדש...
28-Feb-2017, 1:23
הודעה: #204
לפחות יתחילו להעריך יותר את כחלון
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 1:24
הודעה: #205
עד הפליאוף יש זמן. צריך לחבר שניים שלושה נצחונות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Feb-2017, 1:26
הודעה: #206
(28-Feb-2017 1:14)אופיר34 כתב:  אני מחכה ליום שאנשים ידעו לקבל פה משברים בדיוק באותה הדרך שידעו לקבל הצלחות. הקיצוניות פה פשוט מטורפת.
זה כל כך הזוי וקיצוני שאפילו האורים והתומים של הכדורגל הישראלי, ירום הודו, המודל לחיקוי של מדינת הכדורגל, מר אלי טביב מקבל פה מחמאות כאילו הוא המציא משהו שאף אחד לא הכיר.... פאקינג אלי טביב....לא יאמן...

אח"כ עוברים לסלובו וברדה שכמובן גם הם כבר לא קשורים לענף כי בתכלס להכנס למשבר בעונה של 36 משחקים זו אחת העבירות הקשות בספר החוקים...

בקיצור, טל ועוד כמה היסטרים, מה שקורה פה פשוט מוגזם. הביקורת העצמית שלנו וההסתכלות הצרה הזאת פשוט לא במקום. מכבי נתניה לא משחקת פה לבד. בדיוק כמו שהיום אנחנו במשבר , מחר עכו יהיו, מחרתיים ר"ג יהיו ועוד שלשה ימים בית"ר יהיו. הדברים בסוף מתאזנים.
הרי כולנו יודעים שהחלק ההתקפי שלנו איכותי בשתי רמות מהליגה הזאת ובאותה מידה אנחנו גם יודעים שהמצב הזה שהקבוצה מקבלת שלישיות ורביעיות כל שבוע לא יכול להמשך לנצח . הוא לא ימשך כי בסוף רב הקבוצות בליגה הם לא בית"ר ת"א (אחלה קבוצה) וגם לא הפועל עכו ור"ג. החלק ההתקפי של 80 אחוז מהליגה הזאת פשוט לא טוב מספיק ומנגד ההגנה שלנו לא כזאת גרועה שלנצח תמשיך לקבל כאלה שערים.

לסיכום , היינו פייבוריטים ונשארנו פייבוריטים, וכן, הכל יכול לקרות ועדיין הכל היה ונשאר תלוי בנו.
אוקי אז אנחנו כבר בדרך להחלמה כנראה, הרי הצעד הראשון בכל תהליך ריפוי הוא להודות שיש בעייה, ואם כבר אתה רושם שיש משבר אז אני רגוע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Feb-2017, 1:30
הודעה: #207
(28-Feb-2017 1:23)אלדד כתב:  לפחות יתחילו להעריך יותר את כחלון

תודה.
חשבתי שאם אני לא אגיד את זה זה לא יאמר.
8/10 כשהוא לא על המגרש.

28-Feb-2017, 1:31
הודעה: #208
(28-Feb-2017 1:21)אלון כתב:  להזכירך בפליאוף אתה הולך לשחק עם עכו, ר״ג, ביתר ת״א ויכול להיות שגם עם הרצליה ונשר. וזו תהיה הליגה שלך למשך 7 (אם אני לא טועה) משחקים...

קודם כל בוא נראה איך נגיע לפלייאוף. יכול להיות שתגיע לשם במצב שאיבוד נקודות לא יזיז לך הרבה, ויכול להיות גם שלא...
בכל אופן, בפליאוף כולם משחקים עם כולם. מפסידים נקודות פה ומרוויחים שם. דברים מתקזזים. אנחנו לא לבד פה למען השם. לא רק מכבי נתניה תפסיד נקודות עד סוף העונה . נו באמת.
ומהפליאוף הזה יש שתי קבוצות שאני חושש מהן. הראשונה זאת בית"ר (לפני כולם ביי פאר) והשנייה זאת נשר וגם הן עבירות מבחינתי. בשורה התחתונה ,הכל תלוי בנו. ז ההיה נכון עוד לפני תחילת הליגה ונכון גם היום.
28-Feb-2017, 1:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #209
(28-Feb-2017 1:10)amir כתב:  אוקי לא יודע מה קרה לבשת את הגלימה של אמא תרזה, אבל זה פורום כדי להביע עמדות ולכן אנחנו נרשום מה שנרצה גם אם לא כ"כ נראה לך תתמקד במשחק ובקבוצה עזוב את השאר.

(28-Feb-2017 1:10)amir כתב:  אוקי לא יודע מה קרה לבשת את הגלימה של אמא תרזה, אבל זה פורום כדי להביע עמדות ולכן אנחנו נרשום מה שנרצה גם אם לא כ"כ נראה לך תתמקד במשחק ובקבוצה עזוב את השאר.

נרשם כתגובה לפיליפצוק.

נכון אמרת זה פורום ולכן אני אגיב איך ועל מה שבא לי, ואתה מוזמן לא להתייחס בדיוק כפי שאני לא מתייחס לשטויות ולעקיצות המרומזות שלך.
עכשיו אתה יכול ללכת להתאבל על ארבע תוצאות תיקו רצופים, ה' ירחם, רחמנא ליצלן...
נקסט...
28-Feb-2017, 1:33
הודעה: #210
(28-Feb-2017 1:26)amir כתב:  אוקי אז אנחנו כבר בדרך להחלמה כנראה, הרי הצעד הראשון בכל תהליך ריפוי הוא להודות שיש בעייה, ואם כבר אתה רושם שיש משבר אז אני רגוע.

קראת איפשוהו ממני שהכל פיקס, אין בעיות ולא צריך לשנות כלום ??

או שאני חייב להצהיר קבל עם ועדה שלא עולים השנה כדי להצטרף לחבורת ההיסטרים פה ??
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים