שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי מדבר
09-Feb-2017, 2:27
הודעה: #121
RE: ערן לוי מדבר
נו באמת דוד , אנחנו נקבע למאמן מי יפתח ? יש מאמנים הם קובעים איזה שחקנים יהיו בסגל מי ישחק מי יהיה הספסל ומי יהיה ביציע מי ישתחרר .
כרגע הם החליטו שערן לוי פותח , אם עונה הבאה הם לא ירצו את ערן לוי לי כאוהד אולי יכאב אבל אין לי כאן מילה , הם קובעים , לכן אהבתי את הגישה הנכונה והיפה של אייל סגל אמר להם אני נותן לכם תקציב לשחקנים כזה צאו ותבנו לי קבוצה ....

גם אני ראיתי ונהנתי שערן לוי לא שיחק והמשחק שטף בנגיעה בכדור , אבל אני מציאותי , עם ערן לוי יש תוצאות ...
בעונה הבאה אם אני סלובו אני עולה עם קישור של אביב אברהם , קוגבניה , עלי מוחמד , בכל מצב התנועה איתם פשוט תאווה לעיניים . כמובן דיע סבע ואולסק או קשר אחורי אחר איתם ...
ערן לוי מחצית מצויינת בהחלט יכול לתת ולהכריע את המשחק אסור לוותר עליו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Feb-2017, 11:15
הודעה: #122
ערן לוי מדבר
הייתי מציע שתשמרו את הויכוח הזה לימים שערן לוי יחזור בתקוה לגלות יכולת של שחקן כדורגל. די לטחון על השמאלית.. אם קבוצה משחקת ב10 שחקנים כי אחד לא זז הסיכוי לנצח הוא בהתאם. אם סלובו רוצה להמשיך עם ערן לוי, זכותו. אני רק מקווה שיתעורר בזמן לתקן את הנזקים, וכן תגידו מה שתגידו לאורך זמן אם ערן לוי לא חוזר ליכולות בסיסיות של שחקן כדורגל הפער שפתחנו מהמקום השלישי יצטמצם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Feb-2017, 17:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2017 על ידי 17:30 אלדד.)
הודעה: #123
רז זהבי האידיוט מצא את הסיבה שערן לוי פותח בהרכב, המאמנים מפחדים מערן והם שפוטים שלו, כמה בן אדם יכול להיות מטומטם
כבר עדיף את פרימו

השפוטים של ערן
מכבי הרצליה - מכבי נתניה
לאחר שאשתקד מכבי נתניה קרסה הושפלה וירדה מליגת העל עם מאזנים מבזים שלצערה יזכרו ויוזכרו משך דורי דורות בכדורגל שלנו, המועדון יכול גם לרשום שיא חיובי כבר בתוך שנה ולסגור עונת כדורגל שלמה ללא הפסד. למען האמת, אין שום סיבה שנתניה תפסיד העונה זולת זחיחות, שאננות וחוסר ריכוז, כפי שבאו לידי ביטוי בשבוע שעבר מול נשר. אולי אני טועה ואולי זה סתם נדמה לי, אבל מהצד קיבלתי רושם במשחקים האחרונים שערן לוי מנהל את סלובו וברדה. התחושה היא שהשניים מתגמדים על יד ערן, חוששים ממנו ומוותרים עבורו על האישיות והיכולות שלהם כמאמני כדורגל. סלובו וברדה כנראה התבלבלו. בעונה שעברה בבית"ר ירושלים הם סיפרו לכולם שאלי טביב היה מייעץ להם וקובע חילופים במחצית. לידיעתם - ערן לוי הוא לא המעסיק שלהם, הוא רק עוד שחקן בקבוצה, אז למען השם תחזרו מהר לבסיס שהוביל את הקבוצה להצלחות העונה ואתכם למעמד של מאמנים מובילים בכדורגל שלנו ותחזרו כבר לשחק את הכדורגל הנורמלי והטוב שכל כך אהבנו. 2
09-Feb-2017, 17:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2017 על ידי 17:51 אופיר34.)
הודעה: #124
(09-Feb-2017 17:29)אלדד כתב:  רז זהבי האידיוט מצא את הסיבה שערן לוי פותח בהרכב, המאמנים מפחדים מערן והם שפוטים שלו, כמה בן אדם יכול להיות מטומטם
כבר עדיף את פרימו

השפוטים של ערן
מכבי הרצליה - מכבי נתניה
לאחר שאשתקד מכבי נתניה קרסה הושפלה וירדה מליגת העל עם מאזנים מבזים שלצערה יזכרו ויוזכרו משך דורי דורות בכדורגל שלנו, המועדון יכול גם לרשום שיא חיובי כבר בתוך שנה ולסגור עונת כדורגל שלמה ללא הפסד. למען האמת, אין שום סיבה שנתניה תפסיד העונה זולת זחיחות, שאננות וחוסר ריכוז, כפי שבאו לידי ביטוי בשבוע שעבר מול נשר. אולי אני טועה ואולי זה סתם נדמה לי, אבל מהצד קיבלתי רושם במשחקים האחרונים שערן לוי מנהל את סלובו וברדה. התחושה היא שהשניים מתגמדים על יד ערן, חוששים ממנו ומוותרים עבורו על האישיות והיכולות שלהם כמאמני כדורגל. סלובו וברדה כנראה התבלבלו. בעונה שעברה בבית"ר ירושלים הם סיפרו לכולם שאלי טביב היה מייעץ להם וקובע חילופים במחצית. לידיעתם - ערן לוי הוא לא המעסיק שלהם, הוא רק עוד שחקן בקבוצה, אז למען השם תחזרו מהר לבסיס שהוביל את הקבוצה להצלחות העונה ואתכם למעמד של מאמנים מובילים בכדורגל שלנו ותחזרו כבר לשחק את הכדורגל הנורמלי והטוב שכל כך אהבנו. 2

רז זהבי באמת אדיוט אבל אפילו אדיוט כמוהו רואה את מה שכולנו רואים ותוהה איך זה יכול להיות.

אז כן, אני לא מסכים איתו שסלובו וברדה שפוטים של ערן אבל בהחלט מסכים עם הפסקה האחרונה שלו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
חזום חזום (0909-0202-2017201720172017)
09-Feb-2017, 19:33
הודעה: #125
ערן לוי מדבר
לא הייתי משתמש במילים שלו ואין לי בטח מה מושג מה קורה במועדון. אבל .. אופיר כבר אמר הכל.

09-Feb-2017, 20:15
הודעה: #126
הדפקט קרא כאן את השירשור האין סופי ועשה מזה כתבה.
10-Feb-2017, 14:10
הודעה: #127
יופי אופיר 34 וטל.מ , שניכם ביודעין או בלא יודעין עם ראזק פוגעים בקבוצה על ידי המזדיין רז זהבי
כל השבוע אני רומז לכם להפסיק וכאילו אתם אומרים עד שלא יכתבו על זה אנחנו לא מפסיקים

אמרתם ביקורת יש שהצדיקו יש שלא די מספיק ודי !!!
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (1010-0202-2017201720172017)
10-Feb-2017, 14:50
הודעה: #128
ערן לוי מדבר
איזה מזל שאתה פה רווח ...

10-Feb-2017, 15:31
הודעה: #129
טוב אז לפי ההרכב סלובו לא חושב כמו רז זהבי ערן לוי פותח כחלוץ ליד שון ויסמן.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
10-Feb-2017, 15:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Feb-2017 על ידי 15:47 אלדד.)
הודעה: #130
לואיסה עדיף על מור ובדש לא בספסל
[תמונה: 16707481_1277839405615563_80245371424736...e=590619FC]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים