שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי מדבר
07-Feb-2017, 23:20
הודעה: #81
ערן לוי מדבר
(07-Feb-2017 22:41)לואיס ראזאק כתב:  עידן, אז אתה רוצה שזה סוג של ימשיך כך? אין אוהד שלא היה רוצה לראות את ערן לוי על אמת מספק בכל עונה 30 שערים\בישולים, אבל בוא נהיה מציאותיים - זה לא הולך לקרות. אז מה, באמת הגיוני להמשיך להתבסס על שחקן כבד אחד שלא הולך ונהיה צעיר יותר? בוא נדבר היגיון תכלס בלי קקי ופיפי.

תכלס אני לא רואה את ערן ממשיך להיות שחקן משמעותי בליגת העל ואני לא בטוח שפיליפצ׳וק צודק שזה עדיין או הכל או כלום(את זה אפשר לפתור עם תאום ציפיות מראש).
אם זה יכול לקרות עם ברדה. ויכל לקרות עם עטר, ויכול לקרות עם בניון(שהרוויח את המקום שלו לאחרונה בזכות) אז זה גם יכול לקרות עם ערן.
אז נכון שבניון וברדה יותר מבוגרים ממנו אבל מה לעשות שהם היו ספורטאים כל הקריירה והוא לא? - אז מה לעשות שהגוף שלו מתפרק בגיל 32 ובניון נראה כמו ילד בגיל 37? לגבי עטר מודה שאני לא זוכר מתי בדיוק הוא התחיל לזוז הצידה בחיפה- נראה לי שדווקא כן קרוב לגיל של ערן. אפשר גם להבטיח לו תפקיד עתידי וכפי שהוא אמר בראיון- סלובו יודע לכבד את כל שחקני הסגל. חושב שאפשר למצוא את הדרך להישאר עם ולהרגיש בלי.
אופיר לא אוהב את זה אבל מודה שיש לי טראומה מהעונה שעברה.
צריך לדעת בתחילת העונה מי הולך לתת לך מספרים! אם לא תראה שחקנים שאפשר לסמוך עליהם- אני חושש שערן(בתקווה ש 100% בריא) ימשיך להיות פקטור- שוב- כי הוא שחקן של מספרים מוכח.
אני לא רוצה להיכנס לראש של ערן אבל צריך להבין שכשערן אומר שהוא שווה 30 שערים בעונה הוא לא הזוי. למה? כי יש דברים בסטטיסטיקה שלא רואים ידידי-
כשערן שם כדור לשחקן מול שוער- כדי שזה ירשם הוא צריך לכבוש אחרת באיזה סטטסטיקה תראה את זה? (וערן בריא עושה את זה פעם-פעמיים במשחק, בטח אם יהיה לו חלוץ מהיר שיודע לעשות תנועה חכמה לעומק)
כשערן נותן כדור עומק לכחלון או קובי מור לשטח ריק והם נותנים רוחב לגול- באיזו סטטיסטיקה תראה את זה?
איפה תראה בישול לפנדל?
באיזו סטטיסטיקה מודדים את הפחד של ההגנה לעשות עבירות באיזור הרחבה?
ערן הוא אולי השחקן הכי מסוכן בארץ עם הכדור באיזור השער של היריב.
ואני אגיד לך עוד משהו- במקרה של ערן הכל עניין של בריאות- אם הוא בריא הוא יהיה אותו שחקן גם עד גיל 38.
למה?
כי הוא לא מתבסס על אתלטיות כמו טל בן חיים, או עומר דמארי. מה שהוא עושה היום הוא יכול להמשיך לעשות עד שיפרוש עם ירידה מתונה בחדות.
להגיד שאני אוהב את התלות הזו?
ממש לא.
להגיד שאני יכול לחתום עכשיו שנסתדר בלי המספרים של ערן לוי? גם לא. וזאת הבעיה עם הסיטואציה הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0707-0202-2017201720172017)
07-Feb-2017, 23:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Feb-2017 על ידי 23:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #82
RE: ערן לוי מדבר
עם כל הכבוד לנתוני הריצה שאני לא מפקפק בהם וחשוב שיהיו, זה עדיין לא חזות הכל.
שחקנים יכולים לרוץ הרבה גם לרוחב או אחורה ובנתוני ה- GPS זה יראה מאוד מרשים אבל ת'כלס מה הקבוצה הרוויחה מזה?
אם ערן לוי רץ פחות או הרבה פחות אבל מביא תפוקה של חמישה שחקנים שמתרוצצים ללא הרף על ניוטרל, במבחן הסופי הציון הוא עובר פלוס.
ושוב, זה לא שאני חסיד או מטיף למשחק העמידה אבל בואו נכנס לפרופורציות למרות שיש כאן כאלה שחיים בסרט שמכבי נתניה היא קבוצת פריימר ליג או בונדסליגה או קבוצת צמרת בליגה העל, אז שזהו שהיא לא אחת מכל אלה ולכן ערן לוי עדיין מתאים ואקטואלי לקבוצה גם בהליכה כל עוד הוא מביא את התפוקה.
וערן לוי (בריא) הוא שחקן לגיטימי בליגת העל גם בשנה הבאה, וכמו שהוא האכיל את הכובע לכמה אנשים אחרי הפציעה הקודמת, אין לי ספק שזה יקרה גם הפעם.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (0707-0202-2017201720172017)
07-Feb-2017, 23:29
הודעה: #83
ערן לוי מדבר
(07-Feb-2017 22:42)אופיר34 כתב:  
(07-Feb-2017 22:21)אייל ס כתב:  במשחק נגד נשר רצה כל הקבוצה 91.2 ק"מ(הנתון הגרוע ביותר העונה),הממוצע העונתי כ100 ק"מ למשחק.
כמה דוגמאות אישיות:
דידייה קוגבניה-10.1
ניקולס אולסק-9.8
קובי מור-9.6
יקיר שינה-9.3
ברנקו-9.0
אביב(מחצית)-5.4
ניסן(מחצית מינוס)-4.9

חסר לי פה מישהו....Dodgy

אם אתה מדבר על כחלון- אין מצב שהוא לא בגבוהים בכמות שהוא רץ.
לא תמיד הוא עושה את זה חכם. לפעמים הוא אפילו קצת טיפש ומבזבז סתם אנרגיה- אבל הוא רץ, ורץ הרבה!
האמת שנראה לי שהוא יהיה הבא בתור שלי אחרי דין גל לטור הביקורת הבונה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
בן סילברה (0808-0202-2017201720172017)
07-Feb-2017, 23:36
הודעה: #84
(07-Feb-2017 23:20)עידן444 כתב:  
(07-Feb-2017 22:41)לואיס ראזאק כתב:  עידן, אז אתה רוצה שזה סוג של ימשיך כך? אין אוהד שלא היה רוצה לראות את ערן לוי על אמת מספק בכל עונה 30 שערים\בישולים, אבל בוא נהיה מציאותיים - זה לא הולך לקרות. אז מה, באמת הגיוני להמשיך להתבסס על שחקן כבד אחד שלא הולך ונהיה צעיר יותר? בוא נדבר היגיון תכלס בלי קקי ופיפי.

תכלס אני לא רואה את ערן ממשיך להיות שחקן משמעותי בליגת העל ואני לא בטוח שפיליפצ׳וק צודק שזה עדיין או הכל או כלום(את זה אפשר לפתור עם תאום ציפיות מראש).
אם זה יכול לקרות עם ברדה. ויכל לקרות עם עטר, ויכול לקרות עם בניון(שהרוויח את המקום שלו לאחרונה בזכות) אז זה גם יכול לקרות עם ערן.
אז נכון שבניון וברדה יותר מבוגרים ממנו אבל מה לעשות שהם היו ספורטאים כל הקריירה והוא לא? - אז מה לעשות שהגוף שלו מתפרק בגיל 32 ובניון נראה כמו ילד בגיל 37? לגבי עטר מודה שאני לא זוכר מתי בדיוק הוא התחיל לזוז הצידה בחיפה- נראה לי שדווקא כן קרוב לגיל של ערן. אפשר גם להבטיח לו תפקיד עתידי וכפי שהוא אמר בראיון- סלובו יודע לכבד את כל שחקני הסגל. חושב שאפשר למצוא את הדרך להישאר עם ולהרגיש בלי.
אופיר לא אוהב את זה אבל מודה שיש לי טראומה מהעונה שעברה.
צריך לדעת בתחילת העונה מי הולך לתת לך מספרים! אם לא תראה שחקנים שאפשר לסמוך עליהם- אני חושש שערן(בתקווה ש 100% בריא) ימשיך להיות פקטור- שוב- כי הוא שחקן של מספרים מוכח.
אני לא רוצה להיכנס לראש של ערן אבל צריך להבין שכשערן אומר שהוא שווה 30 שערים בעונה הוא לא הזוי. למה? כי יש דברים בסטטיסטיקה שלא רואים ידידי-
כשערן שם כדור לשחקן מול שוער- כדי שזה ירשם הוא צריך לכבוש אחרת באיזה סטטסטיקה תראה את זה? (וערן בריא עושה את זה פעם-פעמיים במשחק, בטח אם יהיה לו חלוץ מהיר שיודע לעשות תנועה חכמה לעומק)
כשערן נותן כדור עומק לכחלון או קובי מור לשטח ריק והם נותנים רוחב לגול- באיזו סטטיסטיקה תראה את זה?
איפה תראה בישול לפנדל?
באיזו סטטיסטיקה מודדים את הפחד של ההגנה לעשות עבירות באיזור הרחבה?
ערן הוא אולי השחקן הכי מסוכן בארץ עם הכדור באיזור השער של היריב.
ואני אגיד לך עוד משהו- במקרה של ערן הכל עניין של בריאות- אם הוא בריא הוא יהיה אותו שחקן גם עד גיל 38.
למה?
כי הוא לא מתבסס על אתלטיות כמו טל בן חיים, או עומר דמארי. מה שהוא עושה היום הוא יכול להמשיך לעשות עד שיפרוש עם ירידה מתונה בחדות.
להגיד שאני אוהב את התלות הזו?
ממש לא.
להגיד שאני יכול לחתום עכשיו שנסתדר בלי המספרים של ערן לוי? גם לא. וזאת הבעיה עם הסיטואציה הזו.

בדיוק כמו הכדור עומק הנהדר שערן הכניס לסבע שהשאיר עם העקב לאביב שכבש, הבישול נרשם לסבע
The following 1 user Likes אלדד's post:
עידן444 (0707-0202-2017201720172017)
08-Feb-2017, 0:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2017 על ידי 0:22 yaron73.)
הודעה: #85
ההשפעה של ערן היא מעבר לכיבושים ולבישולים הוא מניע את כל ההתקפה , הרבה דרך האגפים. במסירה גאונית אחת שלו לאגף הוא מפתח התקפה שלא היתה מתפתחת עוד מאה שנה. ערן טעה הוא מעורב ביותר מ-30 שערים בעונה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0808-0202-2017201720172017)
08-Feb-2017, 0:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2017 על ידי 0:46 פיליפצ'וק.)
הודעה: #86
ערן לוי זה השחקן הכי לא צפוי שאף מאמן יריבה, גם לא הטקטיקן ביותר, יכול להיערך אליו, תשאלו את אלדד שביט.
08-Feb-2017, 0:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2017 על ידי 0:58 אופיר34.)
הודעה: #87
לדעתי צריך להרים פסל ענק בדמותו בכניסה לעיר ולחייב כל תושב לעבור על פניו לקוד קידה ולהמשיך הלאה.

ולאור מצבה של ראשת העיר הייתי חושב גם על קמפיין שיריץ אותו לראשות העיר.

אם כבר אז כבר....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ועוד אומרים לי שאני מגזים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
לואיס ראזאק (0808-0202-2017201720172017)
08-Feb-2017, 8:17
הודעה: #88
(07-Feb-2017 23:15)אופיר34 כתב:  מכבי נתניה ירדה ליגה שנה שעברה קודם כל כי נוהלה בצורה מחפירה, אח"כ כי בחרה במאמן עלוב שלא בנה סגל מאוזן, אח"כ כי באופן נדיר איבדה 5 שחקנים לעונה שלמה בפציעות קשות , אח"כ כי החמיצה בצורה מטורפת, אח"כ כי הקהל איבד אמון ועוד ועוד...
אז כן, יכול להיות שאם ערן לא היה נפצע היו לנו במקום 13 נקודת 20 נקודות אבל למישהו באמת נראה שהיינו שורדים שנה שעברה גם ערן היה משחק עונה שלמה ??
נו באמת...

בוא נגיד והיה מספק את התפוקה הרגילה שלו בליגת העל (למרות שסביר להניח וזה היה קשה בטירוף עם החומר שהיה), באמת שזה לא היה מה שמשאיר אותנו בליגה בעונה הארורה הזאת. מקסימום לא היינו יורדים באופן מביש שכזה ולדעתי לפי חישוב הגיוני אולי אולי היינו מסיימים עם 26-30 נקודות.
08-Feb-2017, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2017 על ידי 10:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #89
[/quote]

בוא נגיד והיה מספק את התפוקה הרגילה שלו בליגת העל (למרות שסביר להניח וזה היה קשה בטירוף עם החומר שהיה), באמת שזה לא היה מה שמשאיר אותנו בליגה בעונה הארורה הזאת. מקסימום לא היינו יורדים באופן מביש שכזה ולדעתי לפי חישוב הגיוני אולי אולי היינו מסיימים עם 26-30 נקודות.
[/quote]

פששש ממש נביא בעירו אתה, אפשר קצת מיכולות הנבואה שלך?
08-Feb-2017, 11:35
הודעה: #90
דבר אחד בטוח לחלוטין
בעונה שעברה אם ערן לוי ודיע סבע לא היו נפצעים היום הם היו בקבוצות אחרות כי אוסידון אסון היה מוכר אותם
כל השאר ספקולציות ......
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים