שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
31-Jan-2017, 16:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 16:58 אופיר34.)
הודעה: #71
RE: מה אומרים?
(31-Jan-2017 15:40)אלדד כתב:  אם רק ערן יוריד כמה קילוגרמים ויכנס לכושר ויתחיל לרוץ כל משחק 90 דקות אתם נותנים לו לפתוח בליגת העל כל העונה 90 דקות בכל משחק?

ומפסיקים לחפור בכל משחק שוב ושוב שערן שותף בו כמה הוא לא מתאים לליגת העל וכמה שהוא לא זז ושהוא צריך להיכנס רק ב10 דקות האחרונות?

זה כמו שתשאל אם טגה יתחיל להבקיע שערים במספרות או יעבור 5 שחקנים ברחבה וישחיל לשוער בין הרגליים....
זה לא יקרה וזה לא יקרה לכן אי אפשר לענות על השאלה הזאת

(31-Jan-2017 16:03)yaron73 כתב:  כרגיל אותן קלישאות מצד אותם אוהדים.....
ערן נמצא בכושר גופני לא רע. היה מעורב בהנעת הכדור בכל חלקי המגרש. חלק מהמסירות שלו היו לא טובות , אבל לא בשונה משאר השחקנים שהתקשו מול הבונקר והצפיפות של י-ם. יחסית לשאר השחקנים הוא איבד פחות כדורים.
מעניין למה אותם אוהדים לא כותבים ביקורת על עלי מוחמד (שחקן מעולה) שאיבד לא מעט כדורים כולל הכדרור המוכר בדקות הסיום בסמוך לרחבה שהוביל לאיבוד כדור שיצר התקפה מסוכנת של ירושלים , דיא סבע שכדרר יותר מידי ומסר מסירות לא מדוייקות , קובי מור שהיו לו מס' חורים וכ'ו. הטובים ביותר אתמול היו דין גל וורגוץ'.

וכרגיל אותם תשובות ובעיקר אותה עצימת עיניים של המעריצים...
ואני לא יודע לגבי אחרים אבל שעלי לא היה טוב (לא קורה הרבה) אני ביקרתי אותו באותה מידה, אבל אתה יכול להשוות את העבודה שעלי עושה במגרש למה שערן עושה ??
עלי תוקף, מגן, מחלץ כדורים ,מייצר מצבים, נע ללא הפסקה, וכן לעיתים נדירות מאבדי כדורים טפשיים, אבל אפשר להשוות את זה לצורת המשחק של ערן ?? זה בכלל דומה ?
תאמין לי שאם ערן היה מתנהל אחרת במגרש בחיים לא היית שומע ממני את הדברים האלה. זה פשוט הצטברות של דברים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2017, 16:59
הודעה: #72
(31-Jan-2017 15:56)אסףג כתב:  אריאל, לגבי המשחק של חיפה- ת"א אתמול. אמנם, ברור שזה היה משחק טוב יותר, אבל גם הוא אופיין בשכונתיות רבה. לא ראיתי מחשבה יותר מידי בהנעת הכדור. היתה הרבה אגריסיביות במשחק (דבר שמעמיד לדעתי בספק את יכולתו של עלי לעשות מה שהוא עושה היום), אבל מבחינת כדורגל...היה די סתם. סתם הרמות, סתם בעיטות, סתם תמות נפשי עם פלישתים של כמה שחקנים.
בקיצור, על זה משלמים להם? והרבה כ"כ?

ראית שכתבתי משהו על המשחק הזה?
לא ראיתי, לא מעניין אותי... יש לי את "הילד המפגר" שלי... אם אני רוצה לראות כדורגל, אני רואה כדורגל, לא ליגות ישראליות.

גם לא תראה אצלי "ניתוחים" ההוא צריך לשחק מימין וזה חצי מאחור וההוא צריך להצטרף לאגף מהכושלאימשלו. לא תקרא אצלי ניתוחים על שחקנים זרים מקבוצות אחרות... לא מכיר.
לא מבין בכדורגל!

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
יגאל יהב (0101-0202-2017201720172017)
31-Jan-2017, 17:00
הודעה: #73
(31-Jan-2017 16:35)פיליפצוק כתב:  עד הפציעה לא שמענו ממך ציוץ על ערן ואתה יכול להכחיש עד מחרתיים הזיכרון שלי מצוין.
מאז שערן מנסה לחזור לעצמו אחרי הפציעה אתה מקרקר פה בלי הרף בגנותו ועשית ממנו ממש עול על המערכת.
אז נכון ערן הוא עדיין לא ערן האמיתי שיכולותיו ידועים לכל ועולים על הרבה אחרים שרצים ללא הפסק ולא מסוגלים להגיע לשליש ממה שהוא מסוגל, אבל מפה ועד להיסחפות השגרתית שלך המרחק עצום.

אני כן חושב ששחקן צריך לחזור לכושר משחק על הדשא תוך כדי משחק. בניגוד אליך אני לא חושב ששחקן צריך לחזור לכשירות גופנית תוך כדי משחק אלא באימונים. מכיוון שאני לא קובע כלום מה שנשאר זה לכתוב על זה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2017, 17:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 17:36 אלדד.)
הודעה: #74
(31-Jan-2017 16:49)אופיר34 כתב:  
(31-Jan-2017 15:40)אלדד כתב:  אם רק ערן יוריד כמה קילוגרמים ויכנס לכושר ויתחיל לרוץ כל משחק 90 דקות אתם נותנים לו לפתוח בליגת העל כל העונה 90 דקות בכל משחק?

ומפסיקים לחפור בכל משחק שוב ושוב שערן שותף בו כמה הוא לא מתאים לליגת העל וכמה שהוא לא זז ושהוא צריך להיכנס רק ב10 דקות האחרונות?

זה כמו שתשאל אם טגה יתחיל להבקיע שערים במספרות או יעבור 5 שחקנים ברחבה וישחיל לשוער בין הרגליים....

אפילו אתה אם נצמיד לך תזונאי צמוד, ומאמן כושר אישי ומשטר אימונים גם אתה בסופו של תהליך תוכל לרוץ על המגרש לפחות שעה על המגרש בלי הפסקה
הכל עניין של רצון, ואם ערן ירצה אז אין סיבה שלא יצליח

ובנוסף הייתי נותן לערן סיבה טובה להשקיע, ולעונה הבאה הייתי משדרג לערן את החוזה עם בונוסים על כל איקס מרחקים שהוא ירוץ בכל משחק (למשל מעל המרחק הממוצע ששחקן רץ כיום בליגת העל למשחק) הוא יתוגמל בהתאם (נתוני המרחקים יהיו ידועים לכולנו בליגת העל)

שחקן כמו ערן לוי שרץ על המגרש בלי הפסקה כנראה לא היה מגיע לשחק אצלנו בלאומית או בליגת העל כנראה היה איפשהו באירופה
31-Jan-2017, 17:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 17:41 Gadi.)
הודעה: #75
(31-Jan-2017 16:49)אופיר34 כתב:  וכרגיל אותם תשובות ובעיקר אותה עצימת עיניים של המעריצים...
ואני לא יודע לגבי אחרים אבל שעלי לא היה טוב (לא קורה הרבה) אני ביקרתי אותו באותה מידה, אבל אתה יכול להשוות את העבודה שעלי עושה במגרש למה שערן עושה ??
עלי תוקף, מגן, מחלץ כדורים ,מייצר מצבים, נע ללא הפסקה, וכן לעיתים נדירות מאבדי כדורים טפשיים, אבל אפשר להשוות את זה לצורת המשחק של ערן ?? זה בכלל דומה ?
תאמין לי שאם ערן היה מתנהל אחרת במגרש בחיים לא היית שומע ממני את הדברים האלה. זה פשוט הצטברות של דברים.

דין גל מזנק, יוצא לכדורים, מאגרף ונוגע ביד...נו אז? מה הקשר בין עלי (שכבודו במקומו מונח) לערן?
ערן לא אמור לחלץ ולהגן כמו עלי כמו שמעלי אני לא מצפה למספרים בחלק הקדמי כמו שערן נותן.

וכן, אני לא עיוור וכמו כולם גם אני רואה שערן אחרי הפציעה בגב זה לא ערן שלפני (שגם אז הוא לא היה מספק פה לחלק מהאנשים אבל זה לא רלוונטי כרגע).
אם החליט מי שהחליט שהוא בריא אז הוא צריך לשחק, מהספסל הוא בטוח לא יוריד חלודה. הוא תרם לנו מספיק על ומחוץ למגרש בשביל שנוכל לנשוך שפתיים כמה שבועות רעים שלו ב-8+ בלאומית. שחקן שהערך המוסף שלו זה בעיטות מרחוק וכדורי עומק מושפע יותר מחוסר חדות מקשר אחורי (שכבודו במקומו מונח #2) שבעיקר מתרכז בהגנה ומסירות קצרות.
The following 2 users Like Gadi's post:
אלדד (3131-0101-2017201720172017), יגאל יהב (0101-0202-2017201720172017)
31-Jan-2017, 17:45
הודעה: #76
(31-Jan-2017 17:32)אלדד כתב:  

אפילו אתה אם נצמיד לך תזונאי צמוד, ומאמן כושר אישי ומשטר אימונים גם אתה בסופו של תהליך תוכל לרוץ על המגרש לפחות שעה על המגרש בלי הפסקה

ובנוסף הייתי נותן לערן סיבה טובה להשקיע, ולעונה הבאה הייתי משדרג לערן את החוזה עם בונוסים על כל איקס מרחקים שהוא ירוץ בכל משחק (למשל מעל המרחק הממוצע ששחקן רץ כיום בליגת העל למשחק) הוא יתוגמל בהתאם (נתוני המרחקים יהיו ידועים לכולנו בליגת העל)

שחקן כמו ערן לוי שרץ על המגרש בלי הפסקה כנראה לא היה מגיע לשחק אצלנו בלאומית או בליגת העל כנראה היה איפשהו באירופה

אתה עדיין חושב שהוא לא רץ בגלל 2-3 קג עודף או בגלל עצלנות ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2017, 17:50
הודעה: #77
(31-Jan-2017 17:41)Gadi כתב:  
(31-Jan-2017 16:49)אופיר34 כתב:  וכרגיל אותם תשובות ובעיקר אותה עצימת עיניים של המעריצים...

דין גל מזנק, יוצא לכדורים, מאגרף ונוגע ביד...נו אז? מה הקשר בין עלי (שכבודו במקומו מונח) לערן?
ערן לא אמור לחלץ ולהגן כמו עלי כמו שמעלי אני לא מצפה למספרים בחלק הקדמי כמו שערן נותן.

וכן, אני לא עיוור וכמו כולם גם אני רואה שערן אחרי הפציעה בגב זה לא ערן שלפני (שגם אז הוא לא היה מספק פה לחלק מהאנשים אבל זה לא רלוונטי כרגע).
אם החליט מי שהחליט שהוא בריא אז הוא צריך לשחק, מהספסל הוא בטוח לא יוריד חלודה. הוא תרם לנו מספיק על ומחוץ למגרש בשביל שנוכל לנשוך שפתיים כמה שבועות רעים שלו ב-8+ בלאומית. שחקן שהערך המוסף שלו זה בעיטות מרחוק וכדורי עומק מושפע יותר מחוסר חדות מקשר אחורי (שכבודו במקומו מונח #2) שבעיקר מתרכז בהגנה ומסירות קצרות.

אני לא עשיתי את הקשר הזה.
שאל ירון למה שעלי מאבד כדורים אנחנו לא יוצאים עליו כמו שקורה עם ערן. אמרתי שמבחינתי אי אפשר להשוות בין שני השחקנים.

אני יכול לכעוס רגעית על עלי במשחק בגלל איזה שטות שהוא עושה, אבל שאני מסתכל בטוטאל על מה שהוא עשה על הדשא אני לא יכול לבוא אליו ברבע טענה. אצל ערן זה לא ככה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
31-Jan-2017, 17:59
הודעה: #78
הייתי במשחק וערן היה מעורב בהנעת הכדור בכל המגרש. ירד למטה , עלה למעלה , מסר , איים , ניסה.
אף אחד לא אומר שזה ערן שלפני הפציעה אבל הוא לא פחות טוב או פחות משקיע מאף אחד אחר על המגרש.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 18:13
הודעה: #79
(31-Jan-2017 17:45)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2017 17:32)אלדד כתב:  

אתה עדיין חושב שהוא לא רץ בגלל 2-3 קג עודף או בגלל עצלנות ?

אין קשר לעצלנות, אין לו את הכושר ואת היכולת הגופנית לרוץ באופן אינטנסיבי
31-Jan-2017, 18:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 18:20 אופיר34.)
הודעה: #80
(31-Jan-2017 17:59)yaron73 כתב:  הייתי במשחק וערן היה מעורב בהנעת הכדור בכל המגרש. ירד למטה , עלה למעלה , מסר , איים , ניסה.
אף אחד לא אומר שזה ערן שלפני הפציעה אבל הוא לא פחות טוב או פחות משקיע מאף אחד אחר על המגרש.

טוב, ברור שהוויכוח ביננו לעולם לא יגמר. כל אחד והראייה שלו.

רק להגיד שהוא משקיע כמו כולם ,יורד ועולה זה באמת נוגד את המציאות....אבל סבבה, בסוף לא אני ולא אתה נחליט לגביו. בוא נראה איך זה יראה עונה הבאה. אני בספק אם הוא יקבל תפקיד מרכזי כמו בעונה הנוכחית.

(31-Jan-2017 18:13)אלדד כתב:  אין קשר לעצלנות, אין לו את הכושר ואת היכולת הגופנית לרוץ באופן אינטנסיבי

ולכן זה לא מתאים !!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים