שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א רוכשת את ברשצקי
26-Jan-2017, 15:14
הודעה: #61
RE: הפועל ת"א רוכשת את ברשצקי
טל.מ זה כדורגל נהדר ?? עכשיו הבנתי למה אתה כל הזמן מתווכח ומתנגח כי אתה לא מבין בכדורגל , כדורגל נהדר זה כדורגל מהיר עם נגיעה בכדור כמו שריאל מדריד משחקת , יש כאלו שימצאו שהטיקי טאקה של בארסה יפה יותר , האמת היא באמצע גם שליטה אבסולוטית בכדור אבל במהירות מסירות בנגיעה אחת . זה כדורגל נהדר .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Jan-2017, 17:10
הודעה: #62
רווח אל תבלבל את המח בחייאת .. לא ראית את הכדורגל בשנים שאני מדבר עליהם ולכן אין לך מושג. אני לא מחסידי עטר מהרבה סיבות אבל הכדורגל שהוא שיחק בנתניה באותן שנים הביא אותו לחיפה, ביחד עם עזרא וסידר חוזה למוגרבי בצרפת, ולפני כן לדגני וימפולסקי בחיפה . כולם התמוגגו פה מהמסירות והתיקולים של דג׳אני ומהוירטואוזיות של ניר נחום, וסבע סיים כמלך שערים. אם נראה לך שזה צמח מהאויר אז תפתח חלון חסר לך קצת חמצן במוח..
זה שאופיר מתעלם במופגן מהשנתיים האלה כי זה משרת לו אג׳נדה לא הופך אותו לצודק. אני מוכן שמחר בבוקר נתניה תשחק את הכדורגל הזה כשמוגרבי ודגני חותכים את האגף עזרא מהצד השני וסבע באמצע , במקום כל מה שאנחנו רואים אפילו עכשיו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 2 users Like טל.מ's post:
אלדד (2626-0101-2017201720172017), עידן444 (2626-0101-2017201720172017)
26-Jan-2017, 17:21
הודעה: #63
אם בלדב לא עומד על הרגליים האחוריות בנוסף לעטר, עזרא, אבי פרץ ואורי הראל היו מצטרפים לחיפה גם סבע, דג'אני ואם מוגרבי לא הולך לצרפת כנראה שגם הוא.
26-Jan-2017, 17:38
הודעה: #64
טל צודק ומוסיף שהקבוצה בתקופה הזאת התמודדה רוב הזמן שווה בשווה עם כל קבוצה בארץ מה שבטח לא קרה מאז ומי יודע מתי יקרה שוב.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Jan-2017, 17:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2017 על ידי 17:53 עידן444.)
הודעה: #65
מה שאהבתי זה שאף קבוצה לא ליקקה מולנו דבש.
היינו קבוצה קשה מאוד לפיצוח.
הערכתי את עטר כשהיה כאן והערכתי אותו הרבה יותר אחרי שכבר לא היה כאן כשראיתי שהקבוצה הפכה מאימת היריבות לקבוצה רכה שאפילו קבוצות כמו בני יהודה ורעננה עושות מאיתנו קציצות.
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2626-0101-2017201720172017)
26-Jan-2017, 18:59
הודעה: #66
אבל לכו תסבירו את זה לרווח ...

26-Jan-2017, 19:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2017 על ידי 19:04 אופיר34.)
הודעה: #67
(26-Jan-2017 17:10)טל.מ כתב:  רווח אל תבלבל את המח בחייאת .. לא ראית את הכדורגל בשנים שאני מדבר עליהם ולכן אין לך מושג. אני לא מחסידי עטר מהרבה סיבות אבל הכדורגל שהוא שיחק בנתניה באותן שנים הביא אותו לחיפה, ביחד עם עזרא וסידר חוזה למוגרבי בצרפת, ולפני כן לדגני וימפולסקי בחיפה . כולם התמוגגו פה מהמסירות והתיקולים של דג׳אני ומהוירטואוזיות של ניר נחום, וסבע סיים כמלך שערים. אם נראה לך שזה צמח מהאויר אז תפתח חלון חסר לך קצת חמצן במוח..
זה שאופיר מתעלם במופגן מהשנתיים האלה כי זה משרת לו אג׳נדה לא הופך אותו לצודק. אני מוכן שמחר בבוקר נתניה תשחק את הכדורגל הזה כשמוגרבי ודגני חותכים את האגף עזרא מהצד השני וסבע באמצע , במקום כל מה שאנחנו רואים אפילו עכשיו.

אופיר לא מתעלם משום דבר... אופיר גם צריך להתפרנס מידי פעם אתה יודע...

ולעצם העניין, כמו שאמרתי בקדנציה של 9.5 שנים היו גם רגעים טובים . רובם אכן היו בעונה הזאת של דג'אני וסבע, אבל גם בעונה הזאת (למרות שמאד נוח להזכר בערגה בפריצות של מוגרבי ועזרא) הכדור עף לא מעט מעל הראש של דג'אני ונחת אצל סבע שבעונה הזאת הכל הלך לו.
בוא לא נגזים ולא נהפוך את היוצא מהכלל לכלל. פתאום כל נגר נהיה מסי...

דגני ,שחקן טוב גם היום אני אומר את זה, אבל הדבר היחידי שחתך זה אולי את הגבינה הצהובה ששם לו בסנדביץ...
ימפולסקי רץ כל כך מהר שהפקודות מהמח אף פעם לא הצליחו להגיע לרגל בזמן
ונחום באמת עשה פעם בחודש מהלך שרק ניימאר יודע לעשות. זה נכון.

ובקשר לחיפה, בוא לא נתפס לכדורגל הגדול של נתניה כאילו שבזכותו שחר קיבל את ההחלטות שקיבל. שחר תמיד "עזר" לנתניה. מימי דהן, סאסי, הולצמן ועד עזרא ולויטה. מי שרצה את עטר בחיפה זה שחר ג'וניור ולא שחר האבא ,ובדיעבד הסתבר שהאבא כנראה מבין יותר כדורגל...

ואם אתה מוכן לקבל את הכדורגל הזה מחר שיהיה לך לרוויה. אני רק חושש שאתה uעוד כמה גרופים תשארו לבד באיצטדיון עם הכדורגל המדהים הזה.

ויאללה אפשר להתנפל עלי עכשיו עם "הפרופסור לכדורגל" , "חושב שהוא הכי חכם" ,"הוא תמיד צודק" וכו וכו'...

הכל בסדר. אני סופג הכל. זאת דעתי (ותאמינו לי שזאת לא רק דעתי) .
26-Jan-2017, 19:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2017 על ידי 19:09 טל.מ.)
הודעה: #68
אני לא אתנפל עליך אבל אני יודע שאני צודק. יש לי אפילו בראש מהלכים שדגני ופיראס בדאבל פס באגף ימין. לא המצאתי כלום . 4:1 על ביתר 3:0 על מכבי תא 1:1 נגד חיפה, 3:2 על סכנין במחזור הסיום , חצי גמר, עליה לאירופה .. תעשה לי טובה.. מעולם לא הזיק למישהו להודות בטעות. אז עוד פעם , אני לא מחסידי עטר אבל את השנתיים האלה לא אשכח לו. הנסיונות שלך היום לגמד דברים הם בניגוד מוחלט להלך הרוח של כולנו אז בזמן אמת.

26-Jan-2017, 19:22
הודעה: #69
בסוף ר"ג תיקח את הגביע, ברבע גמר היא קיבלה את הפועל חיפה
26-Jan-2017, 19:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jan-2017 על ידי 19:27 אופיר34.)
הודעה: #70
(26-Jan-2017 19:08)טל.מ כתב:  אני לא אתנפל עליך אבל אני יודע שאני צודק. יש לי אפילו בראש מהלכים שדגני ופיראס בדאבל פס באגף ימין. לא המצאתי כלום . 4:1 על ביתר 3:0 על מכבי תא 1:1 נגד חיפה, 3:2 על סכנין במחזור הסיום , חצי גמר, עליה לאירופה .. תעשה לי טובה.. מעולם לא הזיק למישהו להודות בטעות. אז עוד פעם , אני לא מחסידי עטר אבל את השנתיים האלה לא אשכח לו. הנסיונות שלך היום לגמד דברים הם בניגוד מוחלט להלך הרוח של כולנו אז בזמן אמת.

אני לא מגמד שום דבר. עטר לזכותו יאמר ,ידע למנף עד למכסימום האפשרי את סגנון המשחק המיושן שלו. הוא הביא אותנו למקומות ש 30 שנה מכבי נתניה לא היתה בהם. אני לא מתכחש לזה ,ולמרות שברב הזמן שהיה פה סבלתי, היה תמיד כיף לפתוח את העיתון ולראות את מכבי נתניה בצמרת ליגת העל.

אבל בסוף, בראייה לאחור ולמרות כל ההישגים הספורטיבים, דעתי היא שעטר עם הכדורגל שלו פשוט גרם לאוהדים להפסיק להגיע למגרשים. אני מכיר הרבה מאד אוהדים שפשוט לא יכלו להגיע למשחקים של נתניה בגלל צורת המשחק המכוערת שמכבי נתניה שיחקה בתקופתו.
אז כן, בשנה עם דג'אני ,סבע ועזרא ראינו קצת כדורגל פה ושם אבל זה ממש לא משקף את הקדנציה הארוכה שהיה פה. רחוק מזה.

ואני לא מבין על מה הוויכוח בכלל. אם הוא כזה מאמן טוב למה אף אחד לא נוגע בו אפילו עם מקל בשנים האחרונות ?? יכול להיות שרק אתם לא רואים את מה שסתום כמוני ורב בעלי המועדונים רואים ??
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים