שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוי אוי אוי
17-Jan-2017, 0:37
הודעה: #11
אוי אוי אוי
לא יודע להגיד מהזווית ההזויה ששער שלוש מנפק אם היה מגיע לנו פנדלים והאם היה צריך להרחיק באדום את השוער של רג . מה שאני כן יודע שהגיע הזמן למגן שמאלי טוב יותר ובאמת בפעם המאה חסר לנו גולר . מגיעים להמון מצבים ובקושי מצליחים לגרד שער. לא שאני יודע את מי אפשר להביא אבל המשחק שלנו בחלק הקדמי כבר מעיק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jan-2017, 0:44
הודעה: #12
RE: אוי אוי אוי
שחקנים שלא נמצאים בשיא היכולת מקומם בספסל קוגבניה ומור חלשים לואיזה ושון להרכב במקומם
דין גל עם 20 בעיטות שוער ו20 איבודי כדור קריטיים, הצוות המקצועי צריך לאסור בעיטות שוער סתמיות וחסרות סיכוי, צריך לשחרר מסירה ביד למגן שנמצא פנוי באגף או להוריד את הכדור לדשא ולהתחיל משחק מסירות
The following 1 user Likes אלדד's post:
חזום חזום (1717-0101-2017201720172017)
17-Jan-2017, 0:45
הודעה: #13
19 משחקים רצופים ללא הפסד ליגה - הקבוצה הזאת השוותה את שיא המועדון שרשמה מכבי נתניה דגם 1963-64 שעלתה ליגה דאז, 5 נ"ק מהמקום השלישי, 3 נקודות מהמקום השני... כבוד גדול על העונה... תתחילו כבר לתכנן את עונת 2017-18 כי אחרת העלייה הזאת תהיה חסרת חשיבות.
זה יהיה די טרגי אם הקבוצה הזאת לא תצליח שבוע הבא לשבור את השיא הזה במשחק בית מול קבוצה שכנראה בוודאות יורדת ליגה.
17-Jan-2017, 0:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2017 על ידי 0:55 אופיר34.)
הודעה: #14
אפשר להגיד הרבה דברים על המשחק היום (והשניים שקדמו לו... ), אבל הדבר הכי נכון להגיד היום זה שיש לנו קבוצה ווינרית!

ונכון שבשניים שלשה משחקים אחרונים יש קצת תחושה של שובע בקבוצה, אבל עדיין היכולת שלנו להפוך את התוצאה של המשחק בכל זמן נתון ראויה לציון. באמת שכבר הספקתי לספור כמה פעמים הצלחנו להשוות או לנצח ב 5-10 דקות אחרונות של המשחק.

מעבר לזה...
קוגבינה - עדיין על סמים נראה לי....
דיא - דני דין... ועדיין נתן כדור ענק לבדש בגול.
וורגוץ - תענוג. ראשון לכל כדור. אחד הטובים היום.
מור וכחלון - מעניין מתי נזכה לראות הרמה מדויקת משני המגינים שלנו...
עלי - שחקן. לא יעזור כלום.
ערן לוי - אם הטיל בליסטי שלו היה נכנס בסוף אני מודיע קבל עם ועולם שפסל שלו היה מוצב בכניסה לבית שלי....

והשופט - בן זונה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ושכחתי עוד משהו -
יאללה ניקו תחזור כבר!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 4 users Like אופיר34's post:
Gadi (1717-0101-2017201720172017), yaron73 (1717-0101-2017201720172017), אליהו (1717-0101-2017201720172017), זאב רווח (1717-0101-2017201720172017)
17-Jan-2017, 3:44
הודעה: #15
היה משחק חלש, אבל יחד עם זאת לא הגיע לנו להפסיד.
גם אם היינו מפסידים, כל אחד היה קונה תסריט שבו מפסידים משחק ליגה אחד ב-19 מחזורים.
בניגוד לרוב אני דווקא כן חושב שקובי מור שחקן טוב. לפחות ללאומית.

המשחק הזה הזכיר לי את המשחק כדורגל של נבחרת גולסטאר נגד איזה חבורת מקסיקנים, שהשופט התעלם משריקות ברורות... אני תמיד אומר שאני אעשה את זה בימים של שיפוט גרוע אבל אף פעם אני לא עושה את זה, אבל הפעם אבדוק באמת מה קורה עם השופט הזה ואיפה הוא ישפוט בשבועיים שלושה הקרובים כדי לראות אם ניתן לו עונש וציון נמוך על המחדלים שראינו.
17-Jan-2017, 5:11
הודעה: #16
התגובה של אופיר היה הנאה צרופה כל הכבוד 34 זה נכון ובריא לא להיות מקובע פיליסיתסיון

לגבי אלו שמדברים על סבע ועל קוגבניה ועל קובי מור , צריך להבין שכל עוד השחקנים רצים ונלחמים ומשקיעים ונותנים הכל במגרש אין בעיה שיחטיאו , אנחנו מדברים ככה כאוהדים אבל הם את שלהם עשו , יש לפעמים שזה מוצלח יותר ויש לפעמים שזה פחות מוצלח , כל עוד הם נותנים הכל ולא אדישים זה בסדר גמור גם אם היינו מפסידים
17-Jan-2017, 6:18
הודעה: #17
יש קישור למשחק המלא ?
בתקציר בספורט 5 יש רק את שני השערים. חייבים לבחון את האירועים במשחק.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
17-Jan-2017, 10:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2017 על ידי 10:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
אין מה לחפור ולדוש במשחק הזה, הוא כבר מת וזה גם אם לומר את האמת, לא מעניין אף אחד חוץ מאת אוהדי נתניה.
לגבי השיפוט, זה ידוע שהרמה של השופטים בליגה הזאת מותאמת לרמה הכללית של הליגה ואף פחות מזה, למעט אולי שופט אחד או שניים, וזה עוד סיבה למה חשוב לברוח מהליגה הזו.
כבר בשישי הקרוב צפוי מפגש עם עוד כוכב, שמעון אלקבץ, "הזכור לטוב" אז ככה שאי אפשר לצאת מהם בליגה הזו.
לגבי המשחק עצמו, הקבוצה לא היה שווה בו יותר מנקודה והיתה גם יכולה להפסיד אותו בלי קשר לשופט (הצלה פוקסיונרית של דין גל במצב של 1:0 כאשר הכדור פוגע לו בראש).
מעבר לחולשה הכללית של כל השחקנים, בלטה הירידה של קוגבניה, גם דיע משחק חלש וגם מעלי מוחמד ראינו משחקים יותר מבריקים.
צמד המגינים הם החוליה החלשה לדעתי בקבוצה, לליגה הלאומית זה מספיק, בליגת העל דרוש שידרוג בשתי העמדות האלה.
יקיר שינה גם אחלה לליגה הלאומית, לליגת העל צריך לשדרג.
בגזרת החלוצים אין חדש תחת השמש, מה שכן מברק בדש חוץ מהבישול היפה לגול התחלתי לראות גם קצת יותר לחימה ופחות אפטיות, נמשיך לעקוב.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עדיאלבז (1717-0101-2017201720172017)
17-Jan-2017, 10:54
הודעה: #19
אוי אוי אוי
ערן לוי היה קצת יותר נייד אתמול וגם זו בשורה מעודדת. אם אולסק חוזר במשחק הבא הייתי מעביר את קוגבנייה למעלה יותר ואת התפקיד שלו בקישור נותן לאביב. אולי למעלה הוא יגרום ליותר אפקטיביות בהתקפה. החוליה הזו היא החולשה של נתניה. אנחנו שווים כל משחק לפחות 2-3 גולים ואם זה לא בא מסבע או ערן לוי אז זה פשוט לא נכנס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jan-2017, 11:00
הודעה: #20
אם אולסק חוזר זה יהיה על חשבון אביב. לא רואה כרגע אופציה אחרת.
לגבי קוגבינה , עד כמה שאני אוהב אותו יכול להיות שאפשר לאוורר אותו קצת על הספסל ולתת לוויסמן את ההזדמנות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים