שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחזור אחרון ל2016.
26-Dec-2016, 1:11
הודעה: #31
RE: מחזור אחרון ל2016.
לא שמעתי מילה וחצי מילה(מהצוות המקצועי) שמדובר על מחליפים לא ראויים.
ראינו משחקים בהרכב מלא לחלוטים בלי כמעט מצבים.
וב2 המשחקים האחרונים היו קרוב ל10 מצבים במשחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like אייל ס's post:
אלדד (2626-1212-2016201620162016), בן סילברה (2828-1212-2016201620162016), עידן444 (2626-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 1:41
הודעה: #32
אני גם מסכים שהרכב מלא לא מבטיח נצחון מוחלט.
להזיכרכם ,במשחק הגרוע ביותר שלנו העונה מול נשר כולם שיחקו, לעומת זאת מול קטמון למשל (כן אלון מול קטמון...איך בשתי דקות תקציר הגעת למסקנה שהגעת ??) ,בלי שניים מאד חשובים, היו לא מעט דקות טובות.

הפלוס שערן ודיא נותנים הוא בעיקר במשחקים שאנחנו פחות טובים . במשחקים כאלה שחקנים מהסוג הזה גם ביום רע יכולים לגמור משחק. אם נצליח לייצר מצבים מחר נביא את הנקודות, אם המשחק יתפתח לרעתנו ולא נשלוט כמו ברב המשחקים זה יהיה קשה .
כרגע בכל מקרה היחידי שנשאר ויכול לעשות מהלך מנצח זה קוגבינה. אני בטוח שאם יקרה משהו לטובתנו מחר הוא איכשהו יהיה מעורב בזה.
26-Dec-2016, 1:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 1:56 אלון.)
הודעה: #33
מחזור אחרון ל2016.
(26-Dec-2016 1:41)אופיר34 כתב:  אני גם מסכים שהרכב מלא לא מבטיח נצחון מוחלט.
להזיכרכם ,במשחק הגרוע ביותר שלנו העונה מול נשר כולם שיחקו, לעומת זאת מול קטמון למשל (כן אלון מול קטמון...איך בשתי דקות תקציר הגעת למסקנה שהגעת ??) ,בלי שניים מאד חשובים, היו לא מעט דקות טובות.

הפלוס שערן ודיא נותנים הוא בעיקר במשחקים שאנחנו פחות טובים . במשחקים כאלה שחקנים מהסוג הזה גם ביום רע יכולים לגמור משחק. אם נצליח לייצר מצבים מחר נביא את הנקודות, אם המשחק יתפתח לרעתנו ולא נשלוט כמו ברב המשחקים זה יהיה קשה .
כרגע בכל מקרה היחידי שנשאר ויכול לעשות מהלך מנצח זה קוגבינה. אני בטוח שאם יקרה משהו לטובתנו מחר הוא איכשהו יהיה מעורב בזה.

מה שאמרתי הוא, שלאורך זמן קשה לי לראות איך אפשר לעמוד במשימה ללא ״שלושת המוסקוטרים״. וגם אתה בתגובתך די מסכים איתי. נכון שהרכב כזה או אחר לא מבטיח תוצאה כזו או אחרת במשחק ספציפי. אך לאורך זמן הסטטיסטיקה תתישר.
בואו נקווה שלא נצטרך לעמוד במבחן הזה לאורך זמן ושכל הפצועים יחזרו במהרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
26-Dec-2016, 1:58
הודעה: #34
לאורך זמן באמת תהיה בעיה אבל זו לא המציאות כי כפי שהדברים נראים תוך שבועיים שלשה כל המוסקיטרים יחזרו.
החכמה זה לאבד מינימום נקודות בזמן שהם בחוץ, ובינתיים אנחנו עושים את זה לא רע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
26-Dec-2016, 3:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 3:02 arika.)
הודעה: #35
(26-Dec-2016 1:11)אייל ס כתב:  לא שמעתי מילה וחצי מילה(מהצוות המקצועי) שמדובר על מחליפים לא ראויים.
ראינו משחקים בהרכב מלא לחלוטים בלי כמעט מצבים.
וב2 המשחקים האחרונים היו קרוב ל10 מצבים במשחק.

אייל, מתי ערן ודיא אמורים לחזור? אין צורך שתחזור על "לכל אחד יש מחליף", "הצוות המקצועי יודע מה לעשות" ו "הם יחזרו כאשר יהיו מוכנים". כל התשובות הלו נכונות, אבל לא קשורות לשאלה. ואני לא מבין למה החשאיות.

השאלה פשוטה. מתי הצוות הרפואי מעריך שהם יחזרו?

דרך אגב, לפי ההתחמקויות נראה שערן גמר את העונה. והלוואי שאני סתם מחנטרש.
26-Dec-2016, 7:44
הודעה: #36
ואין צורך שכל פוסט יפתח במתי הפצוע האנגלי חוזר להקרנים..
את שהיה לי לומר על הפציעות של כל אחד מהשלשה אמרתי במספר הזדמנויות שונות.
פעם היו עולים לשחק עם זריקות,בדיוק כמו שלא מעט חיילים משתחררים עם בעיות גב ושמיעה.
אנחנו בדעה ששחקן חוזר כשהוא בריא לחלוטין למעט בגמר גביע או במשחק השארותTongue(ואנחנו עדיין לא שם),כשיהיו בריאים והשתתפותם במשחק לא תסכן את בריאותם,הם יחזרו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
shraga (2626-1212-2016201620162016)
26-Dec-2016, 13:40
הודעה: #37
(26-Dec-2016 7:44)אייל ס כתב:  ואין צורך שכל פוסט יפתח במתי הפצוע האנגלי חוזר להקרנים..
את שהיה לי לומר על הפציעות של כל אחד מהשלשה אמרתי במספר הזדמנויות שונות.
פעם היו עולים לשחק עם זריקות,בדיוק כמו שלא מעט חיילים משתחררים עם בעיות גב ושמיעה.
אנחנו בדעה ששחקן חוזר כשהוא בריא לחלוטין למעט בגמר גביע או במשחק השארותTongue(ואנחנו עדיין לא שם),כשיהיו בריאים והשתתפותם במשחק לא תסכן את בריאותם,הם יחזרו.

סבבה. יותר לא אשאל את זה. ועד שלא תפרסמו משהו אחר, ההנחה שלי היא שערן גמר את העונה.
26-Dec-2016, 14:49
הודעה: #38
(25-Dec-2016 19:23)arika כתב:  
(23-Dec-2016 21:00)amir כתב:  חנוכה חג המכבים לפנינו ולכן אין סיבה שבעקבות תוצאת היום מכבי נתניה תעיף את אחת מקבוצות הפועל מהמקום שעולה ליגה בסוף העונה תיקו ומקום שני, ניצחון ואפשר להעפיל למקום הראשון תלוי בתוצאה של עכו.
יאמר בכנות מי שהאמין שבגסיסה בחנוכה 2015 שזה יהיה המצב כעבור שנה? אני לא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הייתה תכתובת כזו בתחילת העונה ואמרתי שנתניה תהיה במקום הראשון בסוף הסיבוב הראשון. ואם ערן לא היה נפצע אז זה היה קורה, ואפילו בקלות.
מה שאמרתי לא היתה פנטזיה, אלו פשוט יחסי הכוחות בליגה הזו.

ולמרות מה שאיל סגל טוען, על שלכל אחד יש מחליף. נתניה בלי ערן תעלה ליגה אבל לא בקלות. ואם גם דיא ואולסק פצועים אז בספק אם נעלה.

ערן לוי חסר 4 משחקים, בהם צברנו 8 נקודות מתוך 12 (2 נצחונות ו2 תיקו).
כדי לסיים את הסיבוב במקום הראשון, למרות העדרותו של ערן, לא מספיק להפוך תיקו אחד מהם לניצחון, היה צריך לנצח את כל 4 המשחקים...
עם ערן ניצחנו 8 מתוך 11 משחקים. אתה טוען שעם ערן היינו יוצרים רצף של 8! נצחונות? נכון, ב"ש השיגה רצף של 9 נצחונות בליגת העל... אבל להגיד שעם ערן היינו מסיימים את הסיבוב "בקלות" במקום הראשון למרות המינוס 9, קצת יומרני

מפגר אבל אופטימי
26-Dec-2016, 14:57
הודעה: #39
מחזור אחרון ל2016.
רק אם אפשר להעביר מסר לרביד גזל שלא יראה יותר מידי התלהבות כי שחקני פ״ת יחפשו אותו בשביל עברות וכרטיס צהוב / אדום מהיר

26-Dec-2016, 15:24
הודעה: #40
מחזור אחרון ל2016.
(26-Dec-2016 14:49)אריאל כתב:  
(25-Dec-2016 19:23)arika כתב:  
(23-Dec-2016 21:00)amir כתב:  חנוכה חג המכבים לפנינו ולכן אין סיבה שבעקבות תוצאת היום מכבי נתניה תעיף את אחת מקבוצות הפועל מהמקום שעולה ליגה בסוף העונה תיקו ומקום שני, ניצחון ואפשר להעפיל למקום הראשון תלוי בתוצאה של עכו.
יאמר בכנות מי שהאמין שבגסיסה בחנוכה 2015 שזה יהיה המצב כעבור שנה? אני לא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הייתה תכתובת כזו בתחילת העונה ואמרתי שנתניה תהיה במקום הראשון בסוף הסיבוב הראשון. ואם ערן לא היה נפצע אז זה היה קורה, ואפילו בקלות.
מה שאמרתי לא היתה פנטזיה, אלו פשוט יחסי הכוחות בליגה הזו.

ולמרות מה שאיל סגל טוען, על שלכל אחד יש מחליף. נתניה בלי ערן תעלה ליגה אבל לא בקלות. ואם גם דיא ואולסק פצועים אז בספק אם נעלה.

ערן לוי חסר 4 משחקים, בהם צברנו 8 נקודות מתוך 12 (2 נצחונות ו2 תיקו).
כדי לסיים את הסיבוב במקום הראשון, למרות העדרותו של ערן, לא מספיק להפוך תיקו אחד מהם לניצחון, היה צריך לנצח את כל 4 המשחקים...
עם ערן ניצחנו 8 מתוך 11 משחקים. אתה טוען שעם ערן היינו יוצרים רצף של 8! נצחונות? נכון, ב"ש השיגה רצף של 9 נצחונות בליגת העל... אבל להגיד שעם ערן היינו מסיימים את הסיבוב "בקלות" במקום הראשון למרות המינוס 9, קצת יומרני
אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד הוא - שרדנו בלי ערן ואולסק 4 משחקים, זה לא אומר שבסוף לא ניפגע בטח כשגם סבע בחוץ. בהנחה שסבע יחזור תוך שבוע שבועיים ואולסק תוך פחות מחודש ( ובואו נקווה שנצליח לצאת בשלום מהתקופה הזו) נשארנו עם בעית ערן לוי שאין לו תאריך חזרה. אני יודע שנתניה הרשמית מחפשת רק מגן שמאלי, אני מקווה שבחדרי חדרים מחפשים גם מחליף ראוי לערן לוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים