שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיבוב מושלם
18-Dec-2016, 1:44
הודעה: #61
RE: סיבוב מושלם
ירון סטייל קיודה זה שחקן זר אין כאלו ישראלים ועוד לינואר אבל צודק נצטרך לעונה הבאה כן מהירות בחלק הקדמי חוץ מראש טוב שיש לנו כבר 2
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Dec-2016, 1:51
הודעה: #62
(18-Dec-2016 1:44)זאב רווח כתב:  ירון סטייל קיודה זה שחקן זר אין כאלו ישראלים ועוד לינואר אבל צודק נצטרך לעונה הבאה כן מהירות בחלק הקדמי חוץ מראש טוב שיש לנו כבר 2

ברוב המשחקים השנה אנחנו שולטים בצורה כמעט מוחלטת אבל החלק ההתקפי איטי מאוד והקבוצות מצופפות נגדנו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-Dec-2016, 1:57
הודעה: #63
בגלל זה שחקן מהיר מה יתן לנו העונה ? כלום . לעונה הבאה אתה צודק צריכים מהירות
18-Dec-2016, 2:14
הודעה: #64
(18-Dec-2016 1:57)זאב רווח כתב:  בגלל זה שחקן מהיר מה יתן לנו העונה ? כלום . לעונה הבאה אתה צודק צריכים מהירות

יעזור גם השנה וגם בשנה הבאה. בכל מקרה אני לא חושב שצריך בינואר לעשות שינויים גדולים בסגל במיוחד אם הפצועים יחלימו ויחזרו לשחק.

"כל החיים בלב את אלופה"
18-Dec-2016, 4:29
הודעה: #65
(17-Dec-2016 18:20)yaron73 כתב:  לא חושב שאנחנו יכולים להביא כיום יותר מחמשת אלפים אוהדים למשחק מקסימום ולא משנה מי היריבה. זאת בערך כמות הקהל המקסימלית שיש כיום למועדון.

אכן, גם לא נראה לי שמאז הפתיחה של האצטדיון החדש הצלחנו להגיע לממוצע שמתקרב ל-5 אלף.

מה לעשות חברים, הקופסא התאימה לסדר גודל שלנו - האצטדיון הנוכחי? גדול עלינו (טוב שלא פתחו את 2 היציעים הנוספים Wink ).
18-Dec-2016, 9:47
הודעה: #66
ממש אכזבה כי ראשל"צ קבוצה בחלק העליון של הלאומית אני מתחיל להבין את אלו שאמרו לי להפסיק לעשן על הרצון שלי לראות עד סיום העונה 12 אלף אוהדים ביציעים וזאת ממש אכזבה
18-Dec-2016, 9:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Dec-2016 על ידי 9:57 yaron73.)
הודעה: #67
(18-Dec-2016 9:47)זאב רווח כתב:  ממש אכזבה כי ראשל"צ קבוצה בחלק העליון של הלאומית אני מתחיל להבין את אלו שאמרו לי להפסיק לעשן על הרצון שלי לראות עד סיום העונה 12 אלף אוהדים ביציעים וזאת ממש אכזבה

נשאר 'הגרעין הקשה' של האוהדים. לא חושב שהבאנו השנה למשחק בית יותר מ-3500 אוהדים. לדעתי אין לנו היום פוטנציאל להביא יותר. אולי בליגת העל יגיעו למשחקים האטרקטיביים חמשת אלפים אוהדים.

"כל החיים בלב את אלופה"
18-Dec-2016, 13:08
הודעה: #68
(17-Dec-2016 23:33)זאב רווח כתב:  מסכים עם פיליפצ'וק יובל שוואט כל מחזור שם גול כדאי להביא אותו לנתניה

לא רלוונטי נראה לי, הוא מחזיק בסעיף שיחרור מגוחך יחסית של 50,000 ש"ח לקבוצה בליגת העל.
הוא בינואר יהיה בליגת העל כמו גם פושה.
18-Dec-2016, 16:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Dec-2016 על ידי 16:05 זאב רווח.)
הודעה: #69
מה עם שרם מבית"ר רמלה ?? בנתיים בשני המחזורים האחרונים כל חלוץ שלנו הבקיע שער ...אולי רומזים שהם התאקלמו ??
תראו לדעתי אני יודע שכל משחק אנחנו שווים שער לפחות , דבר ראשון לחזק את ההגנה כדי לא לספוג בכלל ואז להמשיך הלאה קישור התקפה
בלם יש 2 מצוינים מנשר ומנצרת עילית ישראלים , בקישור נראה לי אין לנו קשר ימני עם רגל ימין טובה מוטי מלכה מנצרת עילית כזה שיחק כאן בשלהי העונה שעברה , חלוץ חוץ משוואט ושרם לא רואה עוד ישראלים ראויים יותר ממה שיש לנו
20-Dec-2016, 2:57
הודעה: #70
ממתי שוואט חלוץ ????
אני זוכר אותו קשר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)