שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבל
04-Dec-2016, 11:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 11:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #41
RE: חבל
מצטער להיות זה שמוריד אותך ופנטזיונרים אחרים לקרקע, מכבי נתניה לא הולכת להיות קבוצת צמרת בליגת העל, אלא אם אייל מתכנן להשתגע ו/או להכניס שותף משמעותי שירים משמעותית את התקציב ו/או או ימסור את הקבוצה לאדם שכן מוכן ויכול "להשתגע".
לאור המציאות הזאת, מכבי נתניה "תיאלץ" להתפשר על שחקנים אולי פחות נוצצים אבל איכותיים ומנוסים דים שישאירו את הקבוצה בליגת העל באופן קבוע כי שם מקומה ולא נמשיך להיות "קבוצת מעלית".
עפ"י המציאות הקיימת הריאלית לערן לוי יש מקום בקבוצה כולל בליגת העל לעוד שנה אחת לפחות, מה שכן צריך להתחיל למצוא תחליפים בשוק המקומי ובחו"ל, כי השחקנים האיכותיים (והיקרים) שקיימים בארץ לא יגיעו לנתניה בהתאם לחזון של אייל והאני מאמין שלו.

אני מציע לך ולפנטזיונרים האחרים לרדת לקרקע כי הפערים בין קבוצות הצמרת שמכניסות כספים אדירים מההשתתפות בליגת האלופות לבין שאר הקבוצות ביניהן נתניה רק יילך ויגדל ואליפות או מאבק על אליפות לא יהיה כאן בעתיד הקרוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0404-1212-2016201620162016)
04-Dec-2016, 12:03
הודעה: #42
שוב אני מסכים עם פיליפצ'וק וגם מסכים עם אופיר 34 איך ?
במציאות שלנו עכשיו דבר ראשון לא בטוח שנעלה אלא אם כן רוב השחקנים יבינו בראש שזה לא המקום שלנו ליגה שניה ....
דבר שני לאייל אין כסף להתחרות עם מכבי תל אביב והפועל באר שבע וגם מכבי חיפה וזה בסדר לא בא אליו בטענות הוא מחפה על זה עם ניהול מצוין
לכן לומר אליפות היא בהחלט מילה גסה ואיני מאמין שאני אומר זאת עד כאן הסכמתי עם משה פיליפצ'וק
אבל אני מסכים בהחלט עם אופיר 34 בענין צמרת ואליפות כי לא רק הכסף קובע אבל אם ניתן לחבר חבורת פייטרים יחד לכדי תלכיד שקורא אחד את השני על עיוור של 6 זרים ורוב שחקני בית מצוינים וזולים ( לא יודע איך זה מסתדר יחד זול ומצוין ) אז כן אפשר "לגנוב " אליפות כמו שעשתה קריית שמונה .
בשביל זה צריך 10-15 שחקני בית מצוינים + 6 זרים מצוינים ויש לנו כבר ,2-3 עלי מוחמד וקוגבניה לא סגור עדיין לגבי הבלם ....+ דיע סבע + ערן לוי + דין גל + אביב אברהם + ניקו אולסק , השאר בנתיים זה לא זה .....
04-Dec-2016, 12:27
הודעה: #43
מבחינתי מכבי פ"ת, קבוצה ששורדת שנים בליגת העל למעט ירידה אחת ועליה מיידית זה המודל במצב הנוכחי.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
זאב רווח (0404-1212-2016201620162016)
04-Dec-2016, 17:53
הודעה: #44
חבל
זה מודל שיגמור אותנו סופית.
כבר עדיף לרדת ליגה מידי פעם כדי לא למות משעמום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
04-Dec-2016, 18:49
הודעה: #45
(04-Dec-2016 17:53)עידן444 כתב:  זה מודל שיגמור אותנו סופית.
כבר עדיף לרדת ליגה מידי פעם כדי לא למות משעמום.

זאת גם גישה, כל אחד ומה שמרגש אותו/עושה לו את זה.
אבל מעבר לעוד קבוצה לגיטימית בליגת העל (מכובד כשלעצמו), מכבי נתניה במודל התקציבי הנוכחי לא מסוגלת להגיע.
04-Dec-2016, 18:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 18:54 אלדד.)
הודעה: #46
אופיר, ברושתך שאלה קטנה
איזה שחקן ישראלי היית מביא אלינו במקום ערן, בהנחה שיש לך תקציב בלתי מוגבל וכל השחקנים הישראלים חופשיים לעבור, מתוך 11 קבוצות ליגת העל כיום (חוץ מ3 הראשונות מכבי ת"א/חיפה והפועל ב"ש).
תביא רשימה של 3-4 קשרים לפחות שראויים מבחינתך ויהיו תחליף הולם לערן בליגת העל?

גם צהוב לעולמים מוזמן לענות בזמנו החופשי
04-Dec-2016, 19:05
הודעה: #47
חבל
לא שאלת אותי אבל אני חושב שאני יודע מה תהיה התשובה- שלא צריך.
למה?
כי קבוצת כדורגל בריאה לא בנויה בתלות על שחקן אחד, די סטטי, וכבר לא ילד.

04-Dec-2016, 19:41
הודעה: #48
חבל
כולם שוכחים שערן משחק עם פריצת דיסק וכבר שבועים רואים שהוא חסר אפילו בעמידה על המגרש

04-Dec-2016, 21:05
הודעה: #49
(04-Dec-2016 11:39)פיליפצוק כתב:  מצטער להיות זה שמוריד אותך ופנטזיונרים אחרים לקרקע, מכבי נתניה לא הולכת להיות קבוצת צמרת בליגת העל, אלא אם אייל מתכנן להשתגע ו/או להכניס שותף משמעותי שירים משמעותית את התקציב ו/או או ימסור את הקבוצה לאדם שכן מוכן ויכול "להשתגע".
לאור המציאות הזאת, מכבי נתניה "תיאלץ" להתפשר על שחקנים אולי פחות נוצצים אבל איכותיים ומנוסים דים שישאירו את הקבוצה בליגת העל באופן קבוע כי שם מקומה ולא נמשיך להיות "קבוצת מעלית".
עפ"י המציאות הקיימת הריאלית לערן לוי יש מקום בקבוצה כולל בליגת העל לעוד שנה אחת לפחות, מה שכן צריך להתחיל למצוא תחליפים בשוק המקומי ובחו"ל, כי השחקנים האיכותיים (והיקרים) שקיימים בארץ לא יגיעו לנתניה בהתאם לחזון של אייל והאני מאמין שלו.

אני מציע לך ולפנטזיונרים האחרים לרדת לקרקע כי הפערים בין קבוצות הצמרת שמכניסות כספים אדירים מההשתתפות בליגת האלופות לבין שאר הקבוצות ביניהן נתניה רק יילך ויגדל ואליפות או מאבק על אליפות לא יהיה כאן בעתיד הקרוב.

מסכים עם כל מילה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
04-Dec-2016, 21:18
הודעה: #50
לדעתי חנן ממן בתוספת אני לא מוותר על שחקן שנתן בריאות וצמצם שכר ונותן הכל לקבוצה כמו ערן לוי , ארצה לראות אותו בהמשך הופך לחלק מהצוות המקצועי בנתניה הוא נכס למועדון
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (0505-1212-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים