שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
25-Oct-2016, 16:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2016 על ידי 17:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #91
RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
1.פחות טובה כי אין קאיודה.
2.הליגה הזו במגמת היחלשות תמידית מעונה לעונה אלמלא נתניה השנה זה באמת היה בית קברות ועוד לא התחלתי לדבר על מכירות המשחקים ועל העובדה שיש קבוצות שכמדיניות לא מעוניינות לעלות.

ולגבי קבוצות שוות ברמתן, לאף קבוצה בליגה את שחקני קלאץ' כמו ערן לוי ודיע סבע כשהם לא עושים פוזות והם מכוונים מטרה הם מפרקים לבד את הליגה המצ'וקמקת הזו.
אני מסתכל על מקומות 1-6 בטבלה: הפועל ר"ג קבוצה בלי מגרש ביתי, בלי שחקנים ברמה גבוהה, ברשצקי הזה יימכר בינואר ונגמר הסיפור שלה פתחה טוב את העונה, גם מכבי פ"ת פתחה טוב את ליגת העל זה לא אומר שהיה תהיה אלופה, גם אשדוד פתחה שנה שעברה טוב את העונה וירדה ליגה.
בית"ר ת"א קבוצת בת של מכבי ת"א שלא מתכננת לעלות ליגה.
מכבי הרצליה, בעלים שלא מעוניין לעלות ליגה, ימכור בינואר את פושה רגע לפני שהוא מאבד אותו.
הפועל ירושלים קבוצה שהמאמן שלה אומר שהוא הובא ללמד את השחקנים הצעירים כדורגל ומאחורי הקלעים מדבר עם אשדוד.
הפועל ראשל"צ עם אייל ברקוביץ שלא מעוניין לעלות ליגה, חצי פנסיונרים וחצי שחקנים שהוא ימכור תמורת כסף, מוכר לוקשים שהוא רוצה לעלות אך לא באמת מתכוון לכך.
הפועל עכו, קבוצה עירונית, שאף אחד לא יודע מה יקרה שם מחר והיא גם זו המועמדת השנייה מבחינתי לעלות יחד עם נתניה.
אז אם מזה אתם משקשקים אז כנראה שלושה עשורים בלי שום תואר עשו את שלהם...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עודד... (2626-1010-2016201620162016)
25-Oct-2016, 16:40
הודעה: #92
(25-Oct-2016 16:32)פיליפצוק כתב:  1.פחות טובה כי אין קאיודה.
2.הליגה הזו במגמת היחלשות תמידית מעונה לעונה אלמלא נתניה השנה זה באמת היה בית קברות ועוד לא התחלתי לדבר על מכירות המשחקים ועל העובדה שיש קבוצות שכמדיניות לא מעוניינות לעלות.

ולגבי קבוצות שוות ברמתן, לאף קבוצה בליגה את שחקני קלאץ' כמו ערן לוי ודיע סבע כשהם לא עושים פוזות והם מכוונים מטרה הם מפרקים לבד את הליגה המצ'וקמקת הזו.
אני מסתכל על מקומות 2-6 בטבלה: הפועל ר"ג קבוצה בלי מגרש ביתי, בלי שחקנים ברמה גבוהה, ברשצקי הזה יימכר בינואר ונגמר הסיפור שלה פתחה טוב את העונה, גם מכבי פ"ת פתחה טוב את ליגת העל זה לא אומר שהיה תהיה אלופה, גם אשדוד פתחה שנה שעברה טוב את העונה וירדה ליגה.
בית"ר ת"א קבוצת בת של מכבי ת"א שלא מתכננת לעלות ליגה.
מכבי הרצליה, בעלים שלא מעוניין לעלות ליגה, ימכור בינואר את פושה רגע לפני שהוא מאבד אותו.
הפועל ירושלים קבוצה שהמאמן שלה אומר שהוא הובא ללמד את השחקנים הצעירים כדורגל ומאחורי הקלעים מדבר עם אשדוד.
הפועל ראשל"צ עם אייל ברקוביץ שלא מעוניין לעלות ליגה, חצי פנסיונרים וחצי שחקנים שהוא ימכור תמורת כסף, מוכר לוקשים שהוא רוצה לעלות אך לא באמת מתכוון לכך.
הפועל עכו, קבוצה עירונית, שאף אחד לא יודע מה יקרה שם מחר.
אז אם מזה אתם משקשקים אז כנראה שלושה עשורים בלי שום תואר עשו את שלהם...
אני שוב רוצה להזכיר- קאיודה בליגה השניה לא היה פקטור מרכזי. אפילו לא היה שחקן הרכב קבוע.
הוא היה פקטור מרכזי בהצלחה בגביע- וגם שם בואו נזכור שההגרלה מאוד עזרה לנו להגיע לגמר. עד הגמר(לא כולל) פגשנו 2 קבוצות מתחתית ליגת העל וזהו.
25-Oct-2016, 16:55
הודעה: #93
הקבוצה דגם 16/17 הראתה ביותר מ50% מהזמן כדורגל הרבה יותר חיובי ויעיל מה25 משחקים ראשונים בעונת 13/14.
זה נכון שהיו לנו 2 משחקים אחרים(ר"ג ונשר) ומשחק לא ברור בנצרת,אך זה המחיר שמשלמים על קבוצה חדשה(חוסר יציבות).

מכיוון(ולמרות המשחק האחרון) שלדעתי יש לנו צוות מקצועי מהטובים בישראל(ללא הזרים),צוות שנותן להרגיש בטוח לצידו,אני משוכנע שהכל תלוי בנו(והאחרים פחות מעניינים/חשובים,בלי קשר ליכולת פוטנציאל).
25-Oct-2016, 17:14
הודעה: #94
במצטבר קיודה שיחק בקושי 15 משחקים בעונת העלייה והיינו מנצחים גם בלעדי השערים שלו
25-Oct-2016, 17:19
הודעה: #95
(25-Oct-2016 17:14)אלדד כתב:  במצטבר קיודה שיחק בקושי 15 משחקים בעונת העלייה והיינו מנצחים גם בלעדי השערים שלו
מלבד שלושער נהדר בראשל"צ לא זוכר יותר מידי שערי ליגה שלו.
זוכר שהוא כבש אחד או שניים גם במשחק נגד הפועל פ"ת שתקענו להם רביעיה נראה לי. לא הרבה מעבר.
25-Oct-2016, 17:43
הודעה: #96
קאיודה לא התחיל את העונה עם נתניה ולקח לו גם זמן להיכנס לעניינים.
אבל החל מהסיבוב השני שם גם התחיל הבליץ שפתח את הפער הוא היה דומיננטי וחצי.
הפלייאוף היה כבר לפרוטוקול בלבד.
25-Oct-2016, 18:03
הודעה: #97
(25-Oct-2016 16:40)עידן444 כתב:  אני שוב רוצה להזכיר- קאיודה בליגה השניה לא היה פקטור מרכזי. אפילו לא היה שחקן הרכב קבוע.
הוא היה פקטור מרכזי בהצלחה בגביע- וגם שם בואו נזכור שההגרלה מאוד עזרה לנו להגיע לגמר. עד הגמר(לא כולל) פגשנו 2 קבוצות מתחתית ליגת העל וזהו.

ליתר דיוק קאיודה היה פקטור בחצי גמר גביע המדינה (ובעצם גם בגמר :\)
ברבע גמר למשל הוא בכלל לא שיחק, בשמינית נכנס כמחליף ובעצם עד חצי הגמר לדעתי התרומה שלו הסתכמה בסחיטת פנדל.
אז אני מסכים איתך שלמרות שערים פה ושם את קאיודה האמיתי ראינו רק כשהפער כבר היה דו ספרתי וסביר להניח שהיינו עולים גם בלעדיו.
25-Oct-2016, 18:24
הודעה: #98
(25-Oct-2016 18:03)Gadi כתב:  
(25-Oct-2016 16:40)עידן444 כתב:  אני שוב רוצה להזכיר- קאיודה בליגה השניה לא היה פקטור מרכזי. אפילו לא היה שחקן הרכב קבוע.

ליתר דיוק קאיודה היה פקטור בחצי גמר גביע המדינה (ובעצם גם בגמר :\)
ברבע גמר למשל הוא בכלל לא שיחק, בשמינית נכנס כמחליף ובעצם עד חצי הגמר לדעתי התרומה שלו הסתכמה בסחיטת פנדל.
אז אני מסכים איתך שלמרות שערים פה ושם את קאיודה האמיתי ראינו רק כשהפער כבר היה דו ספרתי וסביר להניח שהיינו עולים גם בלעדיו.

יכול להיות שהזכרון שלי בוגד בי פה ושם בפרטים אבל די בודאות, כפי שאתה אומר, קאיודה לא היה פקטור משמעותי והיינו עולים בבטחה גם בלעדיו ולכן אני לא מסכים עם האמירה שהקבוצה ההיא היתה טובה יותר בזכותו. שנה אחרי זה בליגת העל כנראה שאם היה נמכר בינואר כפי שיכול היה לקרות היינו יורדים ליגה ואיתו בתקופת רוני לוי שיחקנו אחלה כדורגל וכמעט אפילו נכנסנו לפליאוף העליון כשהוא עושה צחוק מההגנות של ב"ש ומכבי ת"א אבל בלאומית זה ממש לא היה ככה.
25-Oct-2016, 18:54
הודעה: #99
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
(25-Oct-2016 16:11)עידן444 כתב:  
(25-Oct-2016 16:09)אלון כתב:  
(25-Oct-2016 15:31)פיליפצוק כתב:  כל המאמנים, השחקנים ובעלי הבתים של הקבוצות בליגה (כולל האימפריה מר"ג) טוענים ברייש גליי שנתניה מעל הליגה וזה תלוי בה קודם כל.
יש שיטענו שמדובר במלחמה פסיכולוגית וזה האמת לא מעניין אותי.
ורק פה יש את המתמסכנים אוהדי נתניה שפוחדים לי מהפועל ר"ג ומשקשקים לי מהפועל עכו.
אני שוב אחזור ואגיד, אין מקום לזלזול ושאננות, השם מכבי נתניה לבד לא יעלה אותה ליגה אבל מפה ועד להתמסכנות הזו המרחק הוא רב.

תגדיר התמסכנות. נתקעתם על מילה ולא יכולים לחזור בה. יש בליגה הזו 3,4 קבוצות אשר פחות או יותר שוות ברמתן. לדעתי אף אחת לא מעל השנייה בפער גדול. אם זו התמסכנות אז תהיו בריאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בא לי לשאול אותך שתי שאלות כלליות:
1. נתניה הזו יותר טובה או פחות טובה מנתניה של העליה הקודמת?
2. האם לדעתך הליגה יותר חזקה היום או פחות חזקה?

1. פחות טובה.
2. אותו הדבר. פלוס מינוס

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Oct-2016, 19:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2016 על ידי 19:03 אופיר34.)
הודעה: #100
מעניין מה היית עונה אם היו שואלים אותך את זה אחרי פ"ת, שעריים או עכו...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

בקיצור, היום יותר טובה, מחר פחות טובה, מחרתיים לא זה ולא זה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים