שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
23-Oct-2016, 18:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Oct-2016 על ידי 18:39 עידן444.)
הודעה: #51
(23-Oct-2016 16:28)amir כתב:  לשני המגינים ששיחקו או יותר נכון נכחו במשחק ביום שישי אין מה לחפש בליגת העל אפילו לא בסגל הרחב גם גזל מפאת גילו לא וטגה עוז אריאל ולא זוכר עוד איזה טאלנט שפספסתי שחקנים שלא רואים דשא נגד נשר אתה רוצה להעלות ליגה? בשביל מה בדיוק אנחנו לא מכבי ת"א מי שלא ישחק ואפילו לא פוטנציאל לקצה הספסל שיחפש קבוצה וחלק כבר בינואר יכולים ללכת.
לגבי הצעירים חוץ מעבד גברין לא הייתי מעלה אף אחד גם ככה הם לא ישחקו דקה, שיצאו לעונת השאלה אולי אחד מהם יפתיע למרות שאני לא רואה את זה בא. ליגה לאומית זה מקסימום בשבילם.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מצב המגינים בארץ קטסטרופה. בעולם בו בן ביטון(בהחלט משתפר הבחור), ואלי דסה הם מגיני נבחרת ואת טוואטחה מצליחים לדחוף לקבוצה בליגה גרמנית בזכות מהירות וזהו- להרבה מגינים יש מקום בסגל קבוצה בליגת העל.
אתם מסמנים ישר את הצעירים וזה לא עובד ככה.
זה בדיוק להפך. אתה לא יודע מה הפוטנציאל של שחקנים צעירים והרבה פעמים יש הפתעות ופריצות מאוחרות.
אני חושב שלמשל קל מאוד לראות שמהבלם הזר שלנו שבליגה לאומית הוא אחד הטובים חלוצים בליגת העל יעשו צחוק.
עידן שריקי לליגה לאומית מצויין. קבלן עליות. לליגת העל אני אקח צעיר שאני מאמין בו לפניו כי אין לו כבר מה למכור שם.
ברק בדש ורועי דיין יכולים להיות חלוצים שיעלו אותך ליגה לפני שון ויסמן שעדיין לא פרץ ברמת בוגרים. אבל אם אני מאמין בשון ויסמן אני לוקח אותו לליגת העל לפני שאני לוקח אותם. בדש בליגת העל יכול להיות גג שחקן ספסל.
דיא סבע מליגה לאומית יכול להיות המנצח ובליגת העל רק חלק מהמקהלה. כך אני בכל אופן רואה את הדברים.
מה שעוד אני יודע זה שבארץ עם זרים תותחים לפעמים אפשר אפילו לקחת אליפות גם אם מסביב יש שוער בן 19 עם פוטנציאל, בלם כמו ישראל כהן, קשר כמו אורן זיתוני וחלוצים כמו אורן ניסים ולירון בסיס.
4 זרים תותחים במכבי נתניה ואתה מקבל קבוצה אחרת. איך מביאים אותם זה כבר נושא בפני עצמו... אני מקווה שהצוות המקצועי שלנו יודע את העבודה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני חושב שהגיע הזמן שלמכבי נתניה יהיה דודו עזריה משל עצמה.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Oct-2016, 18:41
הודעה: #52
RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
(23-Oct-2016 18:34)עידן444 כתב:  
(23-Oct-2016 16:28)amir כתב:  לשני המגינים ששיחקו או יותר נכון נכחו במשחק ביום שישי אין מה לחפש בליגת העל אפילו לא בסגל הרחב גם גזל מפאת גילו לא וטגה עוז אריאל ולא זוכר עוד איזה טאלנט שפספסתי שחקנים שלא רואים דשא נגד נשר אתה רוצה להעלות ליגה? בשביל מה בדיוק אנחנו לא מכבי ת"א מי שלא ישחק ואפילו לא פוטנציאל לקצה הספסל שיחפש קבוצה וחלק כבר בינואר יכולים ללכת.
לגבי הצעירים חוץ מעבד גברין לא הייתי מעלה אף אחד גם ככה הם לא ישחקו דקה, שיצאו לעונת השאלה אולי אחד מהם יפתיע למרות שאני לא רואה את זה בא. ליגה לאומית זה מקסימום בשבילם.

מצב המגינים בארץ קטסטרופה. בעולם בו בן ביטון(בהחלט משתפר הבחור), ואלי דסה הם מגיני נבחרת ואת טוואטחה מצליחים לדחוף לקבוצה בליגה גרמנית בזכות מהירות וזהו- להרבה מגינים יש מקום בסגל קבוצה בליגת העל.
אתם מסמנים ישר את הצעירים וזה לא עובד ככה.
זה בדיוק להפך. אתה לא יודע מה הפוטנציאל של שחקנים צעירים והרבה פעמים יש הפתעות ופריצות מאוחרות.
אני חושב שלמשל קל מאוד לראות שמהבלם הזר שלנו שבליגה לאומית הוא אחד הטובים חלוצים בליגת העל יעשו צחוק.
עידן שריקי לליגה לאומית מצויין. קבלן עליות. לליגת העל אני אקח צעיר שאני מאמין בו לפניו כי אין לו כבר מה למכור שם.
ברק בדש ורועי דיין יכולים להיות חלוצים שיעלו אותך ליגה לפני שון ויסמן שעדיין לא פרץ ברמת בוגרים. אבל אם אני מאמין בשון ויסמן אני לוקח אותו לליגת העל לפני שאני לוקח אותם. בדש בליגת העל יכול להיות גג שחקן ספסל.
דיא סבע מליגה לאומית יכול להיות המנצח ובליגת העל רק חלק מהמקהלה. כך אני בכל אופן רואה את הדברים.
מה שעוד אני יודע זה שבארץ עם זרים תותחים לפעמים אפשר אפילו לקחת אליפות גם אם מסביב יש שוער בן 19 עם פוטנציאל, בלם כמו ישראל כהן, קשר כמו אורן זיתוני וחלוצים כמו אורן ניסים ולירון בסיס.
4 זרים תותחים במכבי נתניה ואתה מקבל קבוצה אחרת. איך מביאים אותם זה כבר נושא בפני עצמו... אני מקווה שהצוות המקצועי שלנו יודע את העבודה...

לרוב מה שרשמת פה אני יכול להסכים אבל בטח לא למה שרשמת קודם ולזה הגבתי, כל אלה שלא משתתפים קבוע ברוטציה בליגה הלאומית ועברו את גיל 20 שישארו בלאומית בהנחה שאנחנו נעלה כמובן .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Oct-2016, 19:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Oct-2016 על ידי 19:10 עידן444.)
הודעה: #53
מה שעשיתי בהודעה הקודמת זה לרשום את כל שחקני הסגל. אני רחוק מלחשוב שכולם מתאימים לליגת העל. מבין הבוגרים זה עומד בערך על החצי.
דיברתי על סדרי גודל.
אם נתניה תלך להביא 20 שחקנים חדשים סטייל כל הבינוניים שעוברים בין קבוצות התחתית מידי שנה ובשל כך תקציב הזרים יקטן משמעותית לא נגיע לשום מקום.
הרכש חייב להיות איכותי.
ובואו נפסיק לדבר מה יקרה בליגת העל. יש לנו דרך ארוכה לשם ובלי שהח׳ברה יקחו את עצמם בידיים לא נהיה שם.
צריך לזכור שלקבוצה הזו לא מספיק לסיים בשני המקומות הראשונים כדי לעלות.

אשדוד למשל הלכה על קו נכון אבל מסתמן שפישלה עם הזרים ואין לה שום עוגנים. בנוסף לשוער חסר נסיון זה מתכון בטוח לרדת ליגה.

23-Oct-2016, 19:59
הודעה: #54
שחררו מכל התאוריות,בליגת העל שם המשחק זה זרים ,תוציא מב"ש את הזרים והיא תיראה אחרת,סכנין נופלת וקמה על איכות הזרים ,וגם מכבי תא שידרגו את הזרים ונראים אחרת,חיפה לא מצאו עד היום זרים שישדרגו אותה ,תמצא 3 שוברי שוויון בסגנון קיודה (בלם,קשר,חלוץ)ואתה מסיים למעלה.
24-Oct-2016, 22:19
הודעה: #55
ורגוץ בהחלט מתאים לליגת העל יש לו הבנת משחק ומיקום מעולים
רק בגלל שהוא לא הכי מהיר הוא לא מתאים?
בלם ששיחק בספילט בליגה הראשונה בקרואטיה בהחלט יסתדר בליגת העל המהוללת שלנו
24-Oct-2016, 22:34
הודעה: #56
הפועל רג מתחילה לברוח לנו. רק מעצים את הבושה מששי האחרון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Oct-2016, 22:42
הודעה: #57
שני גולים דקה 90?
איזה ליגה פח...
חבל שערן לוי רץ לחגוג...

24-Oct-2016, 23:35
הודעה: #58
עזבו אין מה להסתכל על היריבות...
רק אנחנו נכריע את העלייה אם נשחק כמו נגד עכו נעלה...אם נשחק כמו נגד נשר לא נעלה ולא משנה מה יעשו האחרות...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
עידן444 (2424-1010-2016201620162016)
24-Oct-2016, 23:56
הודעה: #59
(24-Oct-2016 23:35)דוד חטב כתב:  עזבו אין מה להסתכל על היריבות...
רק אנחנו נכריע את העלייה אם נשחק כמו נגד עכו נעלה...אם נשחק כמו נגד נשר לא נעלה ולא משנה מה יעשו האחרות...

אני לא חושב שאנחנו תלויים רק בעצמנו

25-Oct-2016, 0:00
הודעה: #60
אנשים חיים בסרט פה, מר ליאור זדה פתח עונה בטירוף עם קריית גת, תבדקו איפה היא סיימה בסוף (רמז: לא עלו).
כמו בחורות במחזור פה, כל פיפס מקפיץ אותם.
מכבי נתניה גדולה על הליגה הקקמייקה הזו תרצו או לא תרצו, ולא מרשים אותי לא ר"ג ולא עכו ולא שעריים.
יבואו לעבוד ולא יזלזלו - יעלו מהמקום הראשון או השני (לא משנה בעיניי).
יזלזלו כמו ביום שישי וקבוצה אחרת תקבל מתנה ותעלה במקומם.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
shraga (2525-1010-2016201620162016), עידן444 (2525-1010-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים