שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דעתי הלא פופולרית
22-Oct-2016, 21:40
הודעה: #31
RE: דעתי הלא פופולרית
(22-Oct-2016 21:08)עידן444 כתב:  זה אכן ערן לוי לטוב ולרע ואני מבין את כל מה שאופיר וחטב כותבים.
התדמית של ערן לוי נוראית. קשה מאוד למצוא אוהדים לא של נתניה שאומרים עליו מילים טובות. בדרך כלל אומרים את מה שאופיר אמר- שרק בארץ אחד כזה יכול להצליח וזה אומר הרבה על הכדורגל שלנו(יש לציין שאני לא מסכים עם זה וחושב שערן לוי הוא לא יחיד במינו ולא רק בארץ שחקן עצלן שממעט לרוץ יכול להצליח רק בזכות כשרון על).
עם זאת ולאור מה שראינו בעונה שעברה ליום שאחרי ערן לוי צריך להתכונן ולספק פיתרונות. זה לא יום בהיר אחד לוותר עליו והכל יסתדר. בעונה שעברה נכפה עלינו לשחק בלעדיו ולא היו פיתרונות. אני בספק אם דיא סבע וישראל זגורי היו מספקים את הפיתרונות.
העונה ברגע שהחתימו אותו החליטו להמשיך ללכת עליו. וזו החלטה לטוב ולרע. בליגה כביכול מקצוענית אבל למעשה היא רחוקה מאוד מלהיות כזו- ערן לוי עשה, עושה וימשיך לעשות את ההבדל. גם בלי לרוץ יותר מידי.
הבעיה אתמול לא היתה ערן לוי כי ערן לוי כל המשחקים נראה אותו דבר. הבעיה אתמול היתה כמעט כל השאר.

אגב, בני יהודה עשתה לא מעט מהלכים כדי כן להתכונן ליום שאחרי גלאבן ובכל זאת אני לא בטוח שהם לגמרי שם...

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן , הדברים שלך נכונים ואני די מסכים איתם.
אני לא מדבר ספציפית על משחק כזה או אחר. אני מדבר על המקרו לא על המיקרו.
בסיטואציה הנוכחית מכבי נתניה צריכה את ערן לוי כדי להשיג את המטרות שלה. ברגע שהמטרות יושגו לדעתי נצטרך לחשב מסלול מחדש על כל הסיכונים הכרוכים בזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2016, 23:27
הודעה: #32
דעתי הלא פופולרית
(22-Oct-2016 21:04)טל.מ כתב:  אופיר כמה גולים השנה ונגד מי קיבל דין גל באשמתו ? סהכ הוא עושה את העבודה שלו. יש לו משחק רגל בעייתי, נכון וקצת יותר אומץ ביציאות לכדורי גובה לא יזיק. בשאר הדברים הוא בסדר גמור. לגבי ערן לוי אם וכאשר - בתקציבים של נתניה אי אפשר לוותר עליו. מה כן ? ליישר אותו. מעניין שאצל מזרחי ורוני לוי ערן לוי התנהג אחרת.

Sent from my iPad using Tapatalk

אצל מזרחי הוא היה הכי שכונתי ever. שכחת את הצעקות ותנועות הידיים שלו כלפי מזרחי?

The following 1 user Likes אלון's post:
lironb62 (2323-1010-2016201620162016)
23-Oct-2016, 0:26
הודעה: #33
דעתי הלא פופולרית
לא שכחתי אבל אצל מזרחי המסירות הגיעו ליעדן והוא לא בעט מ40 מטר לשער כמה פעמים במשחק .. הצעקות והתנועות ידיים היו כנראה כנגד הנסיונות להעמיד אותו במקום . מה שקורה היום זה שהוא עושה מה שבא לו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Oct-2016, 0:39
הודעה: #34
אנשים פה יוצאים מפרופורציות אי אפשר לשחק כדורגל בשמש בחום ובמיוחד בפעם הראשונה העונה בליגה ובנוסף היינו חסרים שחקן חשוב במרכז, אנחנו מעל הליגה הזו בכמה דרגות וערן לוי השחקן הכי טוב בליגה הזו
The following 1 user Likes אלדד's post:
יגאל יהב (2424-1010-2016201620162016)
23-Oct-2016, 1:00
הודעה: #35
דעתי הלא פופולרית
(23-Oct-2016 0:39)אלדד כתב:  אנשים פה יוצאים מפרופורציות אי אפשר לשחק כדורגל בשמש בחום ובמיוחד בפעם הראשונה העונה בליגה ובנוסף היינו חסרים שחקן חשוב במרכז, אנחנו מעל הליגה הזו בכמה דרגות וערן לוי השחקן הכי טוב בליגה הזו

ראית את המשחק?

23-Oct-2016, 10:38
הודעה: #36
אנשים יוצאים מפרופורציות באופן כללי ומבקרים קבוצה שהיא במקום הראשון כיום מבחינת קצב צבירת הנקודות כאילו במקום האחרון.
The following 3 users Like פיליפצ'וק's post:
shraga (2323-1010-2016201620162016), יגאל יהב (2424-1010-2016201620162016), עודד... (2424-1010-2016201620162016)
24-Oct-2016, 11:00
הודעה: #37
דעתי הלא פופולרית
לפחות יודעים שבימי שישי נתניה חלשה ועושה תיקו ובימי שני מנצחת

24-Oct-2016, 11:11
הודעה: #38
(24-Oct-2016 11:00)mordii2 כתב:  לפחות יודעים שבימי שישי נתניה חלשה ועושה תיקו ובימי שני מנצחת

ינצחו ביום שני את הרצליה ושוב יתחילו הזמירות "נתניה מעל הליגה וכו'....".
התרגלתי כבר לבעבועי החביתות פה...
24-Oct-2016, 11:11
הודעה: #39
דעתי הלא פופולרית
נתניה נראתה רע גם נגד נצרת עילית והפועל ר״ג בימי שני.
להוציא המשחק נגד הפועל ירושלים נתניה בתקופה לא טובה וחשוב שגם בתקופה לא טובה היא צוברת נקודות. נקווה שזו רק תקופה שתסתיים בקרוב.
אגב, מסתמן שהפועל ירושלים לא קבוצה פראיירית בכלל מה שמוכיח שזה לא ברור מאליו הנצחון הקל מולם.
צריך לדעת לעשות את המשחקים האלה קלים כי כל משחק בליגה הזו פוטנציאל להיות קשה.

24-Oct-2016, 11:25
הודעה: #40
דעתי הלא פופולרית
הנצחנות של נתניה זה מיכולת אישית ולא קבוצתית. וזה המאמן צריך לשנות מספיק כבר עם 100 בעיטות לשמים אולי אחד יכנס תתחילו לשחק מסודר ואז באמת תהיה קבוצה שתרוץ בצמרת

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים