שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דעתי הלא פופולרית
22-Oct-2016, 15:11
הודעה: #11
RE: דעתי הלא פופולרית
(22-Oct-2016 15:01)טל.מ כתב:  ערן לוי תסכים איתי פיליפצ׳וק , צריך ניעור ואחד רציני. כולל על הצהוב המפגר על הורדת החולצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

גם ערן זהבי מוריד חולצה וגם שחקנים בחו"ל מורידים כשהם באקסטזה אז בו לא ניתפס לקטנות.
לגבי הניעור, ערן לוי צריך ניעור תמידי וצריך גם מאמן שידע לנער בהתאם.
ערן לוי נטול המגרעות לא מגיע למכבי נתניה מלכתחילה והוא היום כוכב באחת הקבוצות הגדולות.
ערן לוי גם בהליכה, משאיר אשתקד את נתניה בליגה.
מאוד רוצה לראות איכויות בקבוצה ומותר לוותר בשביל זה גם על ערן, מאחר וזה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב מסיבות כלכליות, ערן זה באנקר גם היום וגם מחר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2016, 15:14
הודעה: #12
דעתי הלא פופולרית
צודק גם אחרים מורידים חולצות. רק שהאחרים לא מתווכחים עם השופט כל שופט כל משחק ובדרך כלל חוטפים צהוב אחרי צהוב אחרי צהוב עד שיום אחד הם לא משחקים עם 5 צהובים. בוא תזכיר לי כמה צהובים מקבל ערן לוי על עבירות במהלך המשחק וכמה הוא מקבל בגלל דברים שמסביב למשחק ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Oct-2016, 15:22
הודעה: #13
כנראה הוא חוטף את הצהובים כדי שכל כמה משחקים הוא לא ישחק ויבינו מה הוא שווה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
22-Oct-2016, 15:27
הודעה: #14
(22-Oct-2016 15:14)טל.מ כתב:  צודק גם אחרים מורידים חולצות. רק שהאחרים לא מתווכחים עם השופט כל שופט כל משחק ובדרך כלל חוטפים צהוב אחרי צהוב אחרי צהוב עד שיום אחד הם לא משחקים עם 5 צהובים. בוא תזכיר לי כמה צהובים מקבל ערן לוי על עבירות במהלך המשחק וכמה הוא מקבל בגלל דברים שמסביב למשחק ..

כמו שכתבתי מקודם, ערן לוי נטול המגרעות לא מגיע למכבי נתניה מלכתחילה.
22-Oct-2016, 15:36
הודעה: #15
דעתי הלא פופולרית
הבעיה היא לא הורדת החולצה.
ערן הוא ווינר וככזה הוא היה צריך לרוץ לאמצע ולא לבזבז דקה וחצי על חגיגות כדי לנסות גם להכריע את המשחק אבל לבוא על כך בטענות זה קצת קטנוני.

The following 1 user Likes עידן444's post:
nirsimoni (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 15:38
הודעה: #16
דעתי הלא פופולרית
ערן לוי חייב ניעור ומהר שדראפיץ יתקשר לרוני לוי וילמד איך הוא עשה את זה נכון להיום ערן עושה ים של חורים מאבד כדורים ומחזיר קבוצות בינוניות לחיים נכון שבעיטה כמו שלו ומסירה כמו שלו אין לאף שחקן בארץ אבללל חייב לעצור את כול השטויות שהוא עושה

22-Oct-2016, 15:40
הודעה: #17
אנחנו עוסקים יותר מדי בשמות(ובעיקר בפוטנציאל) ופחות במבחן התוצאה על המגרש(ולא במספרים עסקינן).
דין גל שלמרות שהוא בשר מבשרנו לא זוכה לפרגון על הנקודות שהוא מביא שבוע אחרי שבוע.
ברנקו הפך למעוז ההגנה ולמרות מבנה גופו הגמלוני הוא ראשון לכל כדור,מגיע לעבוד ועושה את העבודה בשקט ובלי עברות מיותרות(צריך לחסוך מדין את ההחזרות כדור,בעיקר אלו שמקפצות ברחבה).
רביד גזל למרות שחצה את גיל 34,בכל פעם שנכנס למגרש מתברר כערך מוסף אחראי.
הבלם הרביעי שנכנס אתמול בדקה 22(סשה ז'דנוב)עשה את שלו מהרגע הראשון.
אני בדעה שהשלם יכול להיות הרבה יותר מסך חלקיו,בלי קשר לחסרונו של שחקן כזה או אחר(מסיבות מקצועיות או בריאותיות),כל שצריך זה לרצות ולתת במגרש את שאנחנו נותנים ביציע.
The following 4 users Like אייל ס's post:
shraga (2323-1010-2016201620162016), אלדד (2222-1010-2016201620162016), בן סילברה (2424-1010-2016201620162016), פיליפצ'וק (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 15:49
הודעה: #18
דעתי הלא פופולרית
אתה יודע מה ? אתה צודק. ושכחת את עלי שהוא השחקן הטוב בקבוצה (סומך עליך שתדע להשאיר אותו) ואת ניקו שעושה עבודה שחורה בלי הפסק. הבעיה באחרים, באלה שצריכים להביא את הברק והגולים והם כבר תקופה גם כשזה מצליח , עושים בעיקר מה שבא להם. ופה ניכרת טביעת אצבע של מאמן. לא פופולארי להעיר לדראפיץ ובכל זאת.. הוא מאמין במשחק מהאמצע בלי אגפים ? הוא חושב שבדש או דיין יהיו אפקטיביים עם הגב לשער מול 2-3 שחקנים בכל פעם ? הוא מוכן להבליג על השטויות של שני שחקני ההתקפה העיקריים שלו ? את כל זה רואים כולם ביציע, ואני בטוח שגם אתה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Oct-2016, 16:31
הודעה: #19
(22-Oct-2016 15:27)פיליפצוק כתב:  כמו שכתבתי מקודם, ערן לוי נטול המגרעות לא מגיע למכבי נתניה מלכתחילה.

חחחחח...אתה מצחיק....

גם ירין, כחלון, אורי אוזן וישראל זוויתי נטולי מגרעות יכולים לשחק בברצלונה....
את מי זה מעניין האשליות האלה ??
אני מתייחס לחבילה בכללותה על מגרעותיה ויתרונותיה.
22-Oct-2016, 18:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 18:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #20
(22-Oct-2016 16:31)אופיר34 כתב:  
(22-Oct-2016 15:27)פיליפצוק כתב:  כמו שכתבתי מקודם, ערן לוי נטול המגרעות לא מגיע למכבי נתניה מלכתחילה.

חחחחח...אתה מצחיק....

גם ירין, כחלון, אורי אוזן וישראל זוויתי נטולי מגרעות יכולים לשחק בברצלונה....
את מי זה מעניין האשליות האלה ??
אני מתייחס לחבילה בכללותה על מגרעותיה ויתרונותיה.

אני מצחיק ולך באמת אבל באמת שאין מושג.
איזה מעלות יש לכל "העגלות" שהזכרת מהעבר ומהווה בדיוק???
לערן לוי יש מעלות שאין לאף שחקן גם בליגת העל היום וגם אין להרבה שחקנים באירופה.
המגרעות שלו הובילו אותו מה לעשות לליגה לאומית לקבוצה בינונית כמו מכבי נתניה, בדיוק כמו שהמגרעות של ראובן עובד הביאו אותו לפרוש מכדורגל ואת ברוכיאן להפועל קטמון ואני לא משווה כי ערן נותן הרבה הרבה יותר.
אתה כולך אנטי וזו הבעיה החמורה שלך, אתה גם לא תפרגן לדין גל שהשאיר אותך בחיים במחצית הראשונה כי אתה אנטי גם לגביו וגם לא לאף שחקן שהמקובעות המחשבתית שלך לגביו היא שלילית.
אתה מלגלג על ראובן שהוא מקובע, אתה סופר מקובע.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים