שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא נורא עוד נאבד נקודות אבל יש לנו בעיה במשחקים האחרונים
26-Sep-2016, 23:56
הודעה: #11
RE: לא נורא עוד נאבד נקודות אבל יש לנו בעיה במשחקים האחרונים
משחק שהיו בו במקרה הטוב 10 דקות נטו של כדורגל. נצרת עלית ביזבזו זמן והשופט הטיפש הצטרף אליהם וביזבז בעצמו זמן.
מחצית ראשונה היה משחק הגנה עלוב שלנו כשכל התקפה של נצרת עלית הכדור מטייל ברחבה שלנו בלי שאף אחד מרחיק והשער שלהם היה רק עניין של זמן.
משהו במערך לא נכון בדש רחוק מהשער והיכולות שלו לא באות לידי ביטוי. דיא סבע היה חלש מאוד ונגע כל המשחק אולי 3 פעמים בכדור. עשה מהלך אחד טוב ובמקום למסור לבדש שהיה לבד מול השוער בעט לשער והחמיץ.
יש הרבה מאוד עבודה עם הקבוצה הזו אי אפשר כל משחק לספוג ואז לרדוף אחרי היריבות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2016, 0:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2016 על ידי 0:03 עידן444.)
הודעה: #12
לא נורא עוד נאבד נקודות אבל יש לנו בעיה במשחקים האחרונים
(26-Sep-2016 23:51)davidb7 כתב:  
(26-Sep-2016 23:37)עידן444 כתב:  אם ראיתי נכון דרך השידור הבחור רץ לכדור אבוד, הצליח לגבור על שני שחקני הגנה ובשארית הכוח לא הצליח לנתב אותו למסגרת...
באמת מגיע לו עונש על זה, הא?

Sent from my iPhone using Tapatalk

למה אתה לוקח את זה למקומות כאלה...ציינתי עובדה ושזה קורה לו לא מעט...הבחור חייב לנו כבר ממה שאני זוכר 4 נקודות...

לייצר מצב מכלום זו מעלה. גם אם מחמיצים. היום היה מקרה שונה לגמרי מאשר נגד הפועל פ״ת שם הוא גם בישל 2-3 מצבים מצויינים לאחרים והם גם החמיצו. אז אני לא סגור על מי חייב מה.

(26-Sep-2016 23:56)yaron73 כתב:  משחק שהיו בו במקרה הטוב 10 דקות נטו של כדורגל. נצרת עלית ביזבזו זמן והשופט הטיפש הצטרף אליהם וביזבז בעצמו זמן.
מחצית ראשונה היה משחק הגנה עלוב שלנו כשכל התקפה של נצרת עלית הכדור מטייל ברחבה שלנו בלי שאף אחד מרחיק והשער שלהם היה רק עניין של זמן.
משהו במערך לא נכון בדש רחוק מהשער והיכולות שלו לא באות לידי ביטוי. דיא סבע היה חלש מאוד ונגע כל המשחק אולי 3 פעמים בכדור. עשה מהלך אחד טוב ובמקום למסור לבדש שהיה לבד מול השוער בעט לשער והחמיץ.

עד כה ספגנו גולים בצבע. ממה שאני מבין היום היה גול מיותר.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
27-Sep-2016, 0:17
הודעה: #13
(27-Sep-2016 0:02)עידן444 כתב:  
(26-Sep-2016 23:51)davidb7 כתב:  
(26-Sep-2016 23:37)עידן444 כתב:  אם ראיתי נכון דרך השידור הבחור רץ לכדור אבוד, הצליח לגבור על שני שחקני הגנה ובשארית הכוח לא הצליח לנתב אותו למסגרת...
באמת מגיע לו עונש על זה, הא?

למה אתה לוקח את זה למקומות כאלה...ציינתי עובדה ושזה קורה לו לא מעט...הבחור חייב לנו כבר ממה שאני זוכר 4 נקודות...

לייצר מצב מכלום זו מעלה. גם אם מחמיצים. היום היה מקרה שונה לגמרי מאשר נגד הפועל פ״ת שם הוא גם בישל 2-3 מצבים מצויינים לאחרים והם גם החמיצו. אז אני לא סגור על מי חייב מה.

(26-Sep-2016 23:56)yaron73 כתב:  משחק שהיו בו במקרה הטוב 10 דקות נטו של כדורגל. נצרת עלית ביזבזו זמן והשופט הטיפש הצטרף אליהם וביזבז בעצמו זמן.

עד כה ספגנו גולים בצבע. ממה שאני מבין היום היה גול מיותר.

קבוצה שמשחקת 20 דקות ללא הגנה , לא היה רחוק מזה שנרד למחצית בפיגור של 2-3 שערים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
27-Sep-2016, 10:22
הודעה: #14
(26-Sep-2016 22:33)moshe. כתב:  הקבוצה היחידה בליגה הלאומית שמכבי נתניה לא ניצחה במשחק ליגה בסיבוב הקודם בליגה הלאומית היתה נצרת עלית.

מעניין לשמוע מאוהדים שהיו במשחק איך הם התרשמו

ניצחנו אותם 2-1 כמה ימים לפני הגמר.

בקשר להחמצה של קוגבניה, לא הייתי אומר שהוא "רץ לכדור אבוד". שלחו כדור עומק שהשחקני הגנה של נצרת עילית הגיעו קצת לפניו אבל הפריעו אחד לשני(אגב זה קרה עוד פעם עם ניסן דנון אבל הוא היה פחות עירני) וקוגבניה פשוט אמר תודה. היה חייב להסתיים בשער, אין תירוצים
27-Sep-2016, 11:30
הודעה: #15
ואני עדיין אומר שחסר לנו איש "רע" בהנהלה כמו שהיה בלדב בזמנו שידאג לאינטרסים שלנו מול השופטים החלשים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
27-Sep-2016, 12:07
הודעה: #16
(27-Sep-2016 11:30)חזום חזום כתב:  ואני עדיין אומר שחסר לנו איש "רע" בהנהלה כמו שהיה בלדב בזמנו שידאג לאינטרסים שלנו מול השופטים החלשים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מסכים שאם יש לך בולדוג באזור שנובח כמו בלדב או דמאיו השופט יקח עוד שניה לחשוב על השריקה לפעמים זה ההבדל בין נקודה ל3, הקבוצה חייבת לפנות לאיגוד ולתקשורת בענייני בזבוז המן שהשופטים לא מתייחסים לזה בכלל.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Sep-2016, 12:36
הודעה: #17
אנחנו מנסחים "לחנך" קהל,גורם "דומיננטי" באזור הספסל,עלול לעורר מוטיבציה מיותרת נגד שופטים/קבוצות יריבות וממש לא אנחנו מכוונים.

לא חושב ששופט(גם שטועה) הוא הבעיה(למרות שלעיתים הטעויות שלא קריטיות),כשמשחקים נכון ויעיל גם שיפוט לא טוב ובזבוזי זמן לא רלוונטים.
27-Sep-2016, 14:00
הודעה: #18
ברור שמשחקים טוב וכובשים שלישיה עד המחצית אז לא מסתכלים על השיפוט אבל בדקו באנגליה נדמה לי מה זה משחק ביתי והאם המושג הזה עדיין קיים היום, והתברר שההבדל היחידי היה שהשופטים שגו הרבה יותר לטובת קבוצה ביתית במיוחד במשחקים חשובים שהמגרש היה מלא כלומר לחץ שהופעל עליהם פעל לטובת הביתיות בבירור.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (2727-0909-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים