שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
29-Aug-2016, 0:12
הודעה: #71
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
מה אומר לכם התאריך 3/10/2015 ????
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Aug-2016, 0:15
הודעה: #72
חלוץ לא חלוץ, בנתיים, עלי מוחמד לא משחק מחר.
29-Aug-2016, 0:25
הודעה: #73
(29-Aug-2016 0:12)דוד חטב כתב:  מה אומר לכם התאריך 3/10/2015 ????

הנצחון היחיד על בניהודה
29-Aug-2016, 0:34
הודעה: #74
(29-Aug-2016 0:04)דוד חטב כתב:  
(28-Aug-2016 15:55)עידן444 כתב:  השחקנים מסוגו לגמרי משלמים את מחיר חוק המושאלים של אלונה, בעקבותיו מכבי חיפה ומכבי ת"א לא מוכנות להשאיל שחקנים ולממן את החוזה או חלקו גם בקבוצה הקולטת.
דווקא לנו זה לא רע כי אנחנו בליגה השניה וחוק המושאלים לא רלוונטי- אלא אם הקבוצות תפגשנה בגביע.
יתכן שאם מדובר בקבוצה בליגה השניה מכבי חיפה כן תשתתף בשכר והעיקר שהבחור ימשיך לצבור נסיון.
אני לא משתגע על הבאה שלו. הוא שחקן מאוד מהיר שזה משהו שיכול לגרום לנו להיות יותר קטלניים במשחק מעבר(שלדעתי ברוב המשחקים יהיה פחות משמעותי כי קבוצות יהיו עסוקות בלסגור עם כל השחקנים מאחורי הכדור- ואז רועי דיין יהיה שחקן אפקטיבי יותר, כמו שאקסברד ושריקי היו אפקטיביים יותר מקאיודה), אבל הוא שחקן פציע ולא יציב.
שוב, השאלה היא האם הולכים לעלות ליגה בכל מחיר. אם לא- חבל שמושאל יגרום לכך שניר עזריה לא יקבל אפילו דקה העונה.

אח שלי מאיפה הבאת את הנתון ששריקי ואקסברד יותר אפקטיביים מקאיודה???

בלאומית קאיודה לא היה כזה פקטור. בעיקר בגביע ובגארבג׳ טיים. לדעתי הם גם הועדפו על פניו בהרכב בלא מעט משחקים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Aug-2016, 2:06
הודעה: #75
לדעתי אתה טועה לחלוטין. אתה יכול להוכיח את זה במספרים ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Aug-2016, 8:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2016 על ידי 8:46 עידן444.)
הודעה: #76
לא מוצא סטטיסטיקה מסודרת אבל אני מדגיש שאני מדבר על מסגרת הליגה. בגביע קאיודה היה פקטור משמעותי כי שיחקנו על מתפרצות.
מהקצת שחיפשתי ערן לוי סיים את העונה ההיא עם 14 שערים.
עידו אקסברד עם 13(אני חושב שרובם המוחלט אם לא כולם בליגה).
עידן שריקי היה סביב ה- 10.
קאיודה סיים עם 10 שכללו שלושער מול ראשל״צ, עוד 2-3 שערים בגביע, ולדעתי עוד כמה שערים בגארבג׳-טיים בסוף- כלומר ברוב המשחקים בלאומית כשהקבוצה שיחקה בלחץ מול הגנות צפופות הוא לא היה פקטור.
גם הלקויות הטכניות וחוסר התכליתיות היו המאפיינים הבולטים אצלו לצד המהירות.
לעזאזל למה הוא לא כבש את ההזדמנות היחידה שהיתה לנו בגמר!!!

29-Aug-2016, 9:00
הודעה: #77
(29-Aug-2016 0:15)פיליפצוק כתב:  חלוץ לא חלוץ, בנתיים, עלי מוחמד לא משחק מחר.

אני מקווה שלרצועות שלום ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Aug-2016, 9:26
הודעה: #78
(29-Aug-2016 0:34)עידן444 כתב:  
(28-Aug-2016 15:55)עידן444 כתב:  השחקנים מסוגו לגמרי משלמים את מחיר חוק המושאלים של אלונה, בעקבותיו מכבי חיפה ומכבי ת"א לא מוכנות להשאיל שחקנים ולממן את החוזה או חלקו גם בקבוצה הקולטת.
דווקא לנו זה לא רע כי אנחנו בליגה השניה וחוק המושאלים לא רלוונטי- אלא אם הקבוצות תפגשנה בגביע.
יתכן שאם מדובר בקבוצה בליגה השניה מכבי חיפה כן תשתתף בשכר והעיקר שהבחור ימשיך לצבור נסיון.
אני לא משתגע על הבאה שלו. הוא שחקן מאוד מהיר שזה משהו שיכול לגרום לנו להיות יותר קטלניים במשחק מעבר(שלדעתי ברוב המשחקים יהיה פחות משמעותי כי קבוצות יהיו עסוקות בלסגור עם כל השחקנים מאחורי הכדור- ואז רועי דיין יהיה שחקן אפקטיבי יותר, כמו שאקסברד ושריקי היו אפקטיביים יותר מקאיודה), אבל הוא שחקן פציע ולא יציב.
שוב, השאלה היא האם הולכים לעלות ליגה בכל מחיר. אם לא- חבל שמושאל יגרום לכך שניר עזריה לא יקבל אפילו דקה העונה.

בלאומית קאיודה לא היה כזה פקטור. בעיקר בגביע ובגארבג׳ טיים. לדעתי הם גם הועדפו על פניו בהרכב בלא מעט משחקים.

עידן אני רק מקווה שראית את הגול של קאיודה נגד רוזנבורג...
להגיד אותו ואת אקסברד באותו משפט זה סוג של לעג...
אגב קאיודה לא ייעצר באוסטריה הפוטנציאל שלו זה ליגה גדולה באירופה
29-Aug-2016, 9:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2016 על ידי 9:58 עידן444.)
הודעה: #79
(29-Aug-2016 9:26)דוד חטב כתב:  
(29-Aug-2016 0:34)עידן444 כתב:  

עידן אני רק מקווה שראית את הגול של קאיודה נגד רוזנבורג...
להגיד אותו ואת אקסברד באותו משפט זה סוג של לעג...
אגב קאיודה לא ייעצר באוסטריה הפוטנציאל שלו זה ליגה גדולה באירופה

לא משווה ביניהם.
אין מה להשוות. זו לא אותה ליגה.
אנחנו מדברים על סגנונות משחק.
מצידי תביא את וולקוט. מה הוא בדיוק יעשה מול קבוצה שמתגוננת עם 8-10 שחקנים בתוך הרחבה?הכוח העיקרי שלו זו המהירות. וגם של קאיודה. אקסברד שחקן שפחות זקוק לשטחים כדי להביא לידי ביטוי את היכולות שלו- בלי קשר עכשיו לעד כמה הוא שחקן איכותי- למען הסר ספק אני ממש לא חושב שאנחנו צריכים אותו. כפי שכתבו כאן או בפייסבוק- אקסברד ורועי דיין זה פחות או יותר אותו סגנון- 9 קלאסי.
לדעתי רועי דיין שחקן טוב יותר- תלוי במידת הכשירות שלו- אבל אי אפשר להכחיש שאקסברד בליגה השניה הוכח כמכונת שערים. גולר קלאסי. קאיודה פחות. גאדיר לדוגמה כבש כפול ממנו ובליגה האוסטרית שהיא בערך ברמה של הליגה שלנו הוא עמד על אותו מספר שערים שהיה לו בארץ- 13. שחקן נהדר אבל מכונת שערים הוא לא. בינתיים לפחות.

אגב, גם קוגבנייה רחוק מלהיות גולר. כל מי שמצפה ממנו להיות המוציא לפועל העיקרי(אני מקווה שסלובו לא בין אלה) צפוי להתאכזב. אני חושב שהוא שחקן שיותר יבשל. גם יכבוש(כמעט היחיד שעושה את זה עד עכשיו)- אבל לא יהיה מלך השערים שלנו.

29-Aug-2016, 10:18
הודעה: #80
(29-Aug-2016 9:00)טל.מ כתב:  
(29-Aug-2016 0:15)פיליפצוק כתב:  חלוץ לא חלוץ, בנתיים, עלי מוחמד לא משחק מחר.

אני מקווה שלרצועות שלום ...

רצועות, ביצים, אנא עראף הנאחס מעונה שעברה ממשיך, השחקן הכי טוב משבוע שעבר לא יהיה היום לרשות המאמן.
מהמחליפים האופציונליים גזל/טגה אני לא ממש מתלהב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים