שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
28-Aug-2016, 14:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2016 על ידי 14:39 אלדד.)
הודעה: #61
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
שחר הירש לא מתאים לנו תקציבית אשר אלון עם כל המכירות שלו לא יכול לעמוד בעלויות שלו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2016, 15:05
הודעה: #62
העלויות שלו זה בגלל החוזה של מכבי חיפה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2016, 15:18
הודעה: #63
שחר הירש ,כבר כמה שנים מדברים עליו ככשרון, כל תחילת עונה יש מרדף אחריו לטעמי שחקן צעיר , פגיע מאוד לא מציאה גדולה יחסית לשכרו.
28-Aug-2016, 15:45
הודעה: #64
החוזה עם מכבי חיפה הכניס אותו למעמד של אין לי איפה לשחק כי יש לי חוזה אסטרונומי שאף קבוצה לא רוצה לספוג , קבוצת האם שלי לא רוצה אותי , ואני לא אוותר על שקל. אם הוא לא ישנה את הסטטוס הזה בעוד שנה הוא לא רלוונטי. העיקר שחר ממשיך להחתים שחקנים ל3-4 שנים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2016, 15:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2016 על ידי 15:56 עידן444.)
הודעה: #65
השחקנים מסוגו לגמרי משלמים את מחיר חוק המושאלים של אלונה, בעקבותיו מכבי חיפה ומכבי ת"א לא מוכנות להשאיל שחקנים ולממן את החוזה או חלקו גם בקבוצה הקולטת.
דווקא לנו זה לא רע כי אנחנו בליגה השניה וחוק המושאלים לא רלוונטי- אלא אם הקבוצות תפגשנה בגביע.
יתכן שאם מדובר בקבוצה בליגה השניה מכבי חיפה כן תשתתף בשכר והעיקר שהבחור ימשיך לצבור נסיון.
אני לא משתגע על הבאה שלו. הוא שחקן מאוד מהיר שזה משהו שיכול לגרום לנו להיות יותר קטלניים במשחק מעבר(שלדעתי ברוב המשחקים יהיה פחות משמעותי כי קבוצות יהיו עסוקות בלסגור עם כל השחקנים מאחורי הכדור- ואז רועי דיין יהיה שחקן אפקטיבי יותר, כמו שאקסברד ושריקי היו אפקטיביים יותר מקאיודה), אבל הוא שחקן פציע ולא יציב.
שוב, השאלה היא האם הולכים לעלות ליגה בכל מחיר. אם לא- חבל שמושאל יגרום לכך שניר עזריה לא יקבל אפילו דקה העונה.
The following 1 user Likes עידן444's post:
davidsin (2929-0808-2016201620162016)
28-Aug-2016, 16:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2016 על ידי 16:30 אלדד.)
הודעה: #66
כל מאמן יחשוב על הצלחתו האישית ויעדיף להרכיב שחקן זר או ותיק עם קבלות שיותר יצליחו אלא אם כן הבעלים מחייב את המאמן לשלב x דקות בעונה שחקנים צעירים של המועדון
עידן כנראה בכל מקרה שעזריה לא יקבל דקות משמעותיות בליגה אלא רק בגביע יופיע מידי פעם

ואולי החלוץ הישראלי הכי אטרקטיבי שיכול להגיע אלינו בשלב הזה הוא מרגוליס לפני שאשקלון יחתימו אותו
28-Aug-2016, 17:34
הודעה: #67
מרגוליס כמה שאני כועס על האדישות שלו אבל לחשוב המהירות שלו והמסירות של ערן יכולים להיות סרט טוב

28-Aug-2016, 22:02
הודעה: #68
ברוב המשחקים "נשב "על הקבוצות לכן עדיף חלוצי רחבה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
29-Aug-2016, 0:04
הודעה: #69
(28-Aug-2016 15:55)עידן444 כתב:  השחקנים מסוגו לגמרי משלמים את מחיר חוק המושאלים של אלונה, בעקבותיו מכבי חיפה ומכבי ת"א לא מוכנות להשאיל שחקנים ולממן את החוזה או חלקו גם בקבוצה הקולטת.
דווקא לנו זה לא רע כי אנחנו בליגה השניה וחוק המושאלים לא רלוונטי- אלא אם הקבוצות תפגשנה בגביע.
יתכן שאם מדובר בקבוצה בליגה השניה מכבי חיפה כן תשתתף בשכר והעיקר שהבחור ימשיך לצבור נסיון.
אני לא משתגע על הבאה שלו. הוא שחקן מאוד מהיר שזה משהו שיכול לגרום לנו להיות יותר קטלניים במשחק מעבר(שלדעתי ברוב המשחקים יהיה פחות משמעותי כי קבוצות יהיו עסוקות בלסגור עם כל השחקנים מאחורי הכדור- ואז רועי דיין יהיה שחקן אפקטיבי יותר, כמו שאקסברד ושריקי היו אפקטיביים יותר מקאיודה), אבל הוא שחקן פציע ולא יציב.
שוב, השאלה היא האם הולכים לעלות ליגה בכל מחיר. אם לא- חבל שמושאל יגרום לכך שניר עזריה לא יקבל אפילו דקה העונה.

אח שלי מאיפה הבאת את הנתון ששריקי ואקסברד יותר אפקטיביים מקאיודה???
29-Aug-2016, 0:08
הודעה: #70
לא בטוח שכדאי לצרף עוד חלוץ. צריך לראות עוד מס' מחזורים אם החלוצים נותנים תפוקה. מאמין שאם ערן ודיא יכנסו לכושר נראה גם מהם לא מעט שערים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים