שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורון אוסידון ורן מנשה פנו בבקשה לבית המשפט שלא לבחור הצעה זוכה
24-Jun-2016, 12:29
הודעה: #11
RE: דורון אוסידון ורן מנשה פנו בבקשה לבית המשפט שלא לבחור הצעה זוכה
(24-Jun-2016 12:26)טל.מ כתב:  ומה ההבדל בינם לבין שאר הנושים ?

Sent from my iPad using Tapatalk

חשש מתביעות?
חלק מהנושים רוצים בעתיד לעבוד עם הקבוצה "החדשה" אז עדיף להם הסדר ולהם אין עניין?
אפשר למצוא עוד סיבות

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אריאל's post:
פיליפצ'וק (2424-0606-2016201620162016)
24-Jun-2016, 12:59
הודעה: #12
אני לא מבין.
בכל מקרה הנאמן צריך להגיע להסדר חוב עם כל הנושים על בסיס הסכום שייכנס לקופה כתוצאה מהמכירה, אם לא יצליח הקבוצה תלך לפירוק ואז גם המעט שהיו יכולים לקבל לא בטוח שיינתן.
מה זה בדיוק נותן להם הדחייה הזאת ?
24-Jun-2016, 13:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2016 על ידי 13:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(24-Jun-2016 12:59)אופיר34 כתב:  אני לא מבין.
בכל מקרה הנאמן צריך להגיע להסדר חוב עם כל הנושים על בסיס הסכום שייכנס לקופה כתוצאה מהמכירה, אם לא יצליח הקבוצה תלך לפירוק ואז גם המעט שהיו יכולים לקבל לא בטוח שיינתן.

אני ממליץ לך שוב לקרוא את הכתבה.
לפחות עפ"י מה שאמור שם שני הנושים האלה לא מעוניינים להגיע להסדר אלא לקחת את הקבוצה לפירוק.
לגבי מה שהם יקבלו כתוצאה מהליך של פירוק בניגוד אליך ואחרים, הם דווקא כן חושבים שהם יכולים לקבל משהו הולם ובכתבה מוזכר העניין של מתחם האימונים שלדעתי אף אחד לא יודע מה מעמדו במקרה של הליכה לפירוק וכנראה הם חושבים שאפשר לשים את הידיים על המתחם במקרה של פירוק ולקבל את החוב שלהם דרך מכירת זכויות החכירה על המתחם.
24-Jun-2016, 13:34
הודעה: #14
אני מקווה שלחדש תהיה עכשיו מוטיבציה לחקור ולחפור עד שתמצא את כל העברות הפליליות שעשו שתי הנבלות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
24-Jun-2016, 13:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2016 על ידי 13:39 אלדד.)
הודעה: #15
הם מתעסקים עם כל אוהדי נתניה צריך להכנס להם לחיים בכל מקום שיהיו לשבות להם מתחת לבית עם שלטים ורמקולים ואוהלים בעסקים שלהם במשפחה שלהם עד שיברחו מפה לחו"ל במקום להרקב בכלא אחרי כל הגרעונות שהם בעצמם גרמו
24-Jun-2016, 13:47
הודעה: #16
שאדון רני מנשה יתן הסברים מי חתם על מכירת ה 40% של שויינפלד תמורת נזיד עדשים למישהו שהולך לגזור עכשיו קופון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Jun-2016, 14:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2016 על ידי 14:10 אלדד.)
הודעה: #17
מראיון של אוסידון בספורט וואלה

אמרת במסיבת העיתונאים שאנשים אמרו לך בהתחלה שקלקלת להם את התכניות להשתלט על המועדון.

"נכון. יש שם שני אנשים שגם ניהלו בעבר את המועדון והם לא ממש אוהבים אחד את השני. הם רצו לקנות את המועדון בנזיד עדשים ואני הרסתי להם את התכניות".

למה אתה לא נוקב בשמם?

"מי שיודע יודע. אני לא נכנס לשמות".

אתה רואה סרט שנתניה הולכת לפירוק?

"אני מקווה שלא. אני מקווה שהעירייה לא תיתן לזה לקרות. ירון ישראל אמר שהוא ייתן מיליון שקלים ביום שאעזוב אז הנה יש לו הזדמנות לתת את הכסף. שיבואו כל אלה שאמרו שאני הבעיה שלהם וייתנו כסף כמו שהבטיחו. מרים לא יכולה להכחיש את מה שאמרה וגם לא אבי בן חמו. הם ביקשו שאצא והם יצטרכו לקחת עכשיו אחריות. מרים לא טעתה שהביאה אותי. הטעות שלה היתה שהיא הקשיבה לכל אלה מסביבה. אין לה ניסיון בניהול כדורגל והיא לא אוהבת רעשים. הרי היא אמרה לי כמה הודעות קשות היא מקבלת נגדי. אז הנה עכשיו יהיה לה שקט כפי שהיא ביקשה".

כמה כסף אתה רוצה כפיצוי?

"אנשים זרקו סכומים מטורפים. שאני רוצה מיליונים. יש לי חוזה לשלוש שנים ואני אפילו לא מתכוון לדרוש את שלוש השנים האלה"

מה באמת קרה עם ארון שוינפלד שלבסוף קומם עליך את האוהדים?

"הפועל תל אביב שילמה יותר ממכבי תל אביב. זה כל הסיפור. אף אחד לא ידע מה יהיה עם שוינפלד כי הוא שיחק בסך הכול 17 דקות עד שמכרתי אותו. כל אחד במצב החשבון שהיה לי במכבי נתניה היה מוכר את שוינפלד ואם לא אז הוא פושע".
24-Jun-2016, 14:35
הודעה: #18
(24-Jun-2016 13:16)פיליפצוק כתב:  
(24-Jun-2016 12:59)אופיר34 כתב:  אני לא מבין.

אני ממליץ לך שוב לקרוא את הכתבה.
לפחות עפ"י מה שאמור שם שני הנושים האלה לא מעוניינים להגיע להסדר אלא לקחת את הקבוצה לפירוק.
לגבי מה שהם יקבלו כתוצאה מהליך של פירוק בניגוד אליך ואחרים, הם דווקא כן חושבים שהם יכולים לקבל משהו הולם ובכתבה מוזכר העניין של מתחם האימונים שלדעתי אף אחד לא יודע מה מעמדו במקרה של הליכה לפירוק וכנראה הם חושבים שאפשר לשים את הידיים על המתחם במקרה של פירוק ולקבל את החוב שלהם דרך מכירת זכויות החכירה על המתחם.

הם יכולים לחשוב מה שבא להם. אין מצב שהעירייה תיתן לזה יד והם יודעים את זה.
כנראה עוד תרגיל לחץ לפני הסדר הנושים שעומד לפנינו....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
24-Jun-2016, 14:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Jun-2016 על ידי 14:48 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
עוד פעם עיריית פח שלך???!!
הם הביאו את הצרה הזו למועדון אם שכחת.
אני טוען שלעירייה אין מושג כולל בעניין מתחם האימונים ואני לא הייתי ממהר לזלזל או לבטל את הצמד חמד האלה, אם הם החליטו "לעורר בעיות" ולחתור לפירוק כנראה יש להם קייס טוב.
24-Jun-2016, 14:55
הודעה: #20
לדעתי אוסידון ורני רוצים להצטרף לחגיגה ולקחת פיצויים. בנוסף לכך כנראה שחושדים מתביעות כאל ואחרות, ולכן מבחינתם, ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה.
מה שכן, אני מקווה שהכנות הקבוצה לא יוקפאו עד שכל החגיגה הזו תסתיים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים