שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המציע השלישי
21-Jun-2016, 23:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jun-2016 על ידי 23:45 אייל ס.)
הודעה: #1
המציע השלישי
ביום שני שעבר ה13/6 פורסם בצהרי היום שהוגשה הצעה אחת בלבד לרכישת המועדון ועומד מאחוריה צביקה ליבר.
הרזומה שלו במועדון הכדורסל(פרוק מוחלט),השותפים שלו במנהלת הכדורסל(שאול אייזנברג),השותפים שלו למהלך של רכישת מכבי נתניה(חבר המועצה חיים פרידריך ויורם חסן) המאבקים ברשת העיר והיותו שומר שבת משחר נעוריו הדירו שינה מעיני,בעיקר כי איש לא הכריז על הגשת הצעה והתארגנות האוהדים(שמאוד מאוד מוצאת חן בתפיסת עולמי,למרות שאין לי קשר אליה)עדיין לא הבשילה.
על מנת לאפשר לאוהדים התארגנות והגשת הצעה ראויה ולחילופין למציעים נוספים שמועדון מכבי נתניה עומד לנגד עיניהם זמן נוסף להתארגנות,שלחתי מכתב לבית המשפט(דרך עו"ד ליזה חדש) ובוא בקשה לפרק זמן נוסף שלכל המאוחר יתמשך עד סוף העונה,בתקופה זו תנהל עו"ד חדש את המועדון.
קיוויתי שבתקופת הזמן הזו עו"ד חדש תקבל הצעות מעניינות ואטרקטיביות גם עבורה וגם עבור האוהדים והמועדון.
כ"דמי רצינות" נתתי בטוחה קשה שתעמוד לזכות בית המשפט במידה ולא ימצא רוכש בפרק הזמן הזה.
ובכל מקרה על מנת למנוע יצירת "וואקום" במקרה של דחית ההצעה,הגשתי הצעה מפורטת שתעמוד כנגד הצעתו של ליבר ושות'.
נכון להיום הצעתי עומדת במקומה כדי להבטיח שהצעתו של ליבר לא תיהיה היחידה שתוגש(בתקווה שאבי גרוס יסיים את בדיקת הנאותות ויגיש הצעה אטרקטיבית מהצעתו של ליבר).
במידה ואאלץ להתמודד מול ליבר ובסופו של הליך אזכה,אהיה שם עד שאוהדים יסיימו להתארגן או לחילופין תוגש הצעה רצינית ע"י אבי גרוס או אחר,הצעה שתאפשר לנו כאוהדים לחזור ולעסוק במה שאנחנו כל כך אוהבים,לשבת במגרש ולעודד.
במידה וביום שלישי תוגש הצעה ע"י גרוס,לא אתמודד מולו ואשמח לסייע לו(כאוהד) בכל שאתבקש לטובת המועדון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like אייל ס's post:
ransha (2222-0606-2016201620162016), shraga (2222-0606-2016201620162016), עודד... (2222-0606-2016201620162016), עידן444 (2222-0606-2016201620162016)
22-Jun-2016, 0:09
הודעה: #2
RE: המציע השלישי
אייל אתה המושיע האמיתי
אעמוד מאחורי כל קבוצת אוהדים ואתן ממיטב כספי
כל עוד אייל תומך בכך

מפגר ולא אופטימי.
22-Jun-2016, 0:10
הודעה: #3
איך אתה יודע מה הציע ליבר ואני שואל את זה בתמימות זה לא אמור להיות סודי נראה שמצאת חברה במשרד הנאמנות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Jun-2016, 0:11
הודעה: #4
(21-Jun-2016 23:43)אייל ס כתב:  ביום שני שעבר ה13/6 פורסם בצהרי היום שהוגשה הצעה אחת בלבד לרכישת המועדון ועומד מאחוריה צביקה ליבר.
הרזומה שלו במועדון הכדורסל(פרוק מוחלט),השותפים שלו במנהלת הכדורסל(שאול אייזנברג),השותפים שלו למהלך של רכישת מכבי נתניה(חבר המועצה חיים פרידריך ויורם חסן) המאבקים ברשת העיר והיותו שומר שבת משחר נעוריו הדירו שינה מעיני,בעיקר כי איש לא הכריז על הגשת הצעה והתארגנות האוהדים(שמאוד מאוד מוצאת חן בתפיסת עולמי,למרות שאין לי קשר אליה)עדיין לא הבשילה.
על מנת לאפשר לאוהדים התארגנות והגשת הצעה ראויה ולחילופין למציעים נוספים שמועדון מכבי נתניה עומד לנגד עיניהם זמן נוסף להתארגנות,שלחתי מכתב לבית המשפט(דרך עו"ד ליזה חדש) ובוא בקשה לפרק זמן נוסף שלכל המאוחר יתמשך עד סוף העונה,בתקופה זו תנהל עו"ד חדש את המועדון.
קיוויתי שבתקופת הזמן הזו עו"ד חדש תקבל הצעות מעניינות ואטרקטיביות גם עבורה וגם עבור האוהדים והמועדון.
כ"דמי רצינות" נתתי בטוחה קשה שתעמוד לזכות בית המשפט במידה ולא ימצא רוכש בפרק הזמן הזה.
ובכל מקרה על מנת למנוע יצירת "וואקום" במקרה של דחית ההצעה,הגשתי הצעה מפורטת שתעמוד כנגד הצעתו של ליבר ושות'.
נכון להיום הצעתי עומדת במקומה כדי להבטיח שהצעתו של ליבר לא תיהיה היחידה שתוגש(בתקווה שאבי גרוס יסיים את בדיקת הנאותות ויגיש הצעה אטרקטיבית מהצעתו של ליבר).
במידה ואאלץ להתמודד מול ליבר ובסופו של הליך אזכה,אהיה שם עד שאוהדים יסיימו להתארגן או לחילופין תוגש הצעה רצינית ע"י אבי גרוס או אחר,הצעה שתאפשר לנו כאוהדים לחזור ולעסוק במה שאנחנו כל כך אוהבים,לשבת במגרש ולעודד.
במידה וביום שלישי תוגש הצעה ע"י גרוס,לא אתמודד מולו ואשמח לסייע לו(כאוהד) בכל שאתבקש לטובת המועדון.

תבורך...אני בטוח שיידעו להעריך ...בהנחה שאוהדים לא ינותבו ע"י בעלי ההון ותהיה שקיפות אמיתית עם חלוקה שווה וצודקת...אז אני ממש בעד....
22-Jun-2016, 0:12
הודעה: #5
(22-Jun-2016 0:10)amir כתב:  איך אתה יודע מה הציע ליבר ואני שואל את זה בתמימות זה לא אמור להיות סודי נראה שמצאת חברה במשרד הנאמנות.

הוא דאג להוציא לאור דרך חברו העיתונאי.
22-Jun-2016, 0:22
הודעה: #6
לא ראיתי שם סכומים וגם אם כן מי אמר שזה מתאים להצעה שתוגש לבית המשפט אולי יש שם הפתעה ? רק לנאמנה ולשופטת יש זכות לראות הצעה כזאת.

22-Jun-2016, 0:25
הודעה: #7
פששש.... איזה הפתעה נעימה...
מתי אני יכול להגיש את רשימת השחקנים שלי ?? ( -:

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-Jun-2016, 0:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 0:25 אייל ס.)
הודעה: #8
לא מובטח לי גן של שושנים.
22-Jun-2016, 0:29
הודעה: #9
(22-Jun-2016 0:25)אופיר34 כתב:  פששש.... איזה הפתעה נעימה...
מתי אני יכול להגיש את רשימת השחקנים שלי ?? ( -:

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אתה עדיף שתבחר שחקנים כאן.
http://eurofantasy.sport5.co.il/Mobile#!/

22-Jun-2016, 0:29
הודעה: #10
אם האוהדים לא יתארגנו ולא תהיה הצעה מאדם רציני תשאר הבעלים של המועדון ולא תעזוב?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים