שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איך המזל נפל על ב"ש....
04-Jun-2016, 13:47
הודעה: #1
איך המזל נפל על ב"ש....
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%...%94/176308

שני דברים שאני מוציא מהכתבה הזאת -

1. בסוף זה רק קשרים, פוליטיקה ומישהו שידחוף את הנושא
2. מסתבר שסוגיית החובות היא הרבה יותר אקוטית ממה שאנחנו חושבים. גם אם מדובר במולטי מיליונרים וגם אם מדובר בחוב של מיליונים בודדים.

התנאי של אלונה היה קבוצה נקייה מחובות. כנראה שאי אפשר לבוא בטענות לגרוס או דומיו. אנשי עסקים ,ולא משנה כמה הון יש להם, לא יכניסו ראש בריא למיטה חולה גם אם מדובר בכסף "קטן" שמצריך מהם לגשת לכספומט הקרוב לביתם...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jun-2016, 14:07
הודעה: #2
איך המזל נפל על ב"ש....
זה לא מזל. זה ראש עיר שבאמת הזיז הרים כדי למצא רוכש, ולא ראש עיר שמצטלם ומבלבל את השכל בתקשורת....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-Jun-2016, 14:10
הודעה: #3
RE: איך המזל נפל על ב"ש....
(04-Jun-2016 14:07)אלון כתב:  זה לא מזל. זה ראש עיר שבאמת הזיז הרים כדי למצא רוכש, ולא ראש עיר שמצטלם ומבלבל את השכל בתקשורת....

מזל מזל....
מבטיח לך שאם ברקת הייתה מחפשת בתקופה שזה היה רלוונטי מבחינתנו פיירברג הייתה דואגת לנצל את הרגע גם לטובת הקבוצה ובעיקר לטובתה....
04-Jun-2016, 14:17
הודעה: #4
איך המזל נפל על ב"ש....
(04-Jun-2016 14:10)אופיר34 כתב:  
(04-Jun-2016 14:07)אלון כתב:  זה לא מזל. זה ראש עיר שבאמת הזיז הרים כדי למצא רוכש, ולא ראש עיר שמצטלם ומבלבל את השכל בתקשורת....

מזל מזל....
מבטיח לך שאם ברקת הייתה מחפשת בתקופה שזה היה רלוונטי מבחינתנו פיירברג הייתה דואגת לנצל את הרגע גם לטובת הקבוצה ובעיקר לטובתה....

תמשיך לחשוב שפיירברג ״מזיזה הרים״ בשבילך...

04-Jun-2016, 14:24
הודעה: #5
מזיזה וחצי... והוכיחה את זה בכל תחום כולל בכדורגל (למרות שערוריית הרוכש האחרונה וההתנהלות הרשלנית של העירייה בנושא)
ואתה יכול להמשיך עם הדכאונות שלך בעקבות מקרה אליהו ,אבל רוכש רציני יגיע בסוף רק מהכיוון של העירייה ופיירברג בראשה, בתקווה שבפעם הבאה יופקו הלקחים מהפעמיים הקודמות...
04-Jun-2016, 15:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2016 על ידי 15:18 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
ת'שמעו בדיחה - פיירברג....
כשאני מסתכל על ההשתייכות הפוליטית שלה ומאיפה היא באה זה לא מפתיע.
פיירברג, מיקי זוהר, אורן חזן, דוד ביטן, גבסו, הכל אותו חאפלאפ...
04-Jun-2016, 15:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2016 על ידי 15:31 אלון.)
הודעה: #7
איך המזל נפל על ב"ש....
(04-Jun-2016 14:24)אופיר34 כתב:  מזיזה וחצי... והוכיחה את זה בכל תחום כולל בכדורגל (למרות שערוריית הרוכש האחרונה וההתנהלות הרשלנית של העירייה בנושא)
ואתה יכול להמשיך עם הדכאונות שלך בעקבות מקרה אליהו ,אבל רוכש רציני יגיע בסוף רק מהכיוון של העירייה ופיירברג בראשה, בתקווה שבפעם הבאה יופקו הלקחים מהפעמיים הקודמות...

הכי טוב כשיש במה להאחז.
מציע לך לחזור בתשובה, שם קהל המאמינים הוא גדול יותר, והם אפילו נהנים מזה...

04-Jun-2016, 16:44
הודעה: #8
איך המזל נפל על ב"ש....
אפילו יהיה לך חבר דמיוני ולא תצטרך לבוא בשבת. ככה תהרוג שתי ציפורים בכאפה אחת.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jun-2016, 17:02
הודעה: #9
לא כולם בבת אחת....
פיליפצ'וק, לגבי השתייכות הפוליטית שלה מסכים בכל מילה ודעתי על כל הג'וקרים בליכוד עוד יותר חריפה משלך. אין שום קשר במקרה הזה בין זה לבין הרשות העירונית.

אלון, מה עדיף להרים ידיים ולהכנס למרה שחורה כמוך?? שוב, פיירברג והעירייה יצאו פארשים בסאגה האחרונה וגם בזאת שלפניה, זה לא אומר שצריך לקחת ממנה את הדברים הטובים שעשתה. יש עובדות, רק שאתה עכשיו נכנסת למוד עבודה אחר. סבבה, זכותך. לדעתי, מוגזם ודרמטי.

ולך טל ידידי, הסר דאגה... אתה תהפוך לאופטימי מוצהר לפני שאני אחזור בתשובה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
04-Jun-2016, 17:38
הודעה: #10
איך המזל נפל על ב"ש....
(04-Jun-2016 17:02)אופיר34 כתב:  לא כולם בבת אחת....
פיליפצ'וק, לגבי השתייכות הפוליטית שלה מסכים בכל מילה ודעתי על כל הג'וקרים בליכוד עוד יותר חריפה משלך. אין שום קשר במקרה הזה בין זה לבין הרשות העירונית.

אלון, מה עדיף להרים ידיים ולהכנס למרה שחורה כמוך?? שוב, פיירברג והעירייה יצאו פארשים בסאגה האחרונה וגם בזאת שלפניה, זה לא אומר שצריך לקחת ממנה את הדברים הטובים שעשתה. יש עובדות, רק שאתה עכשיו נכנסת למוד עבודה אחר. סבבה, זכותך. לדעתי, מוגזם ודרמטי.

ולך טל ידידי, הסר דאגה... אתה תהפוך לאופטימי מוצהר לפני שאני אחזור בתשובה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ריאלי. לא מרה שחורה ולא בטיח. ההתנערות שלה במקרה האחרון הוכיח כי היא לא מנסה לחפש רוכש, ואם מגיע כזה אז הוא מגיע לבד, ואם הוא נוכל- לא נורא, העיקר שייקח את תפוח האדמה הלוהט הזה ממנה. שום בדיקות, שום, תחקירים שום כלום. אם ממנה אתה מצפה- תהיה בריא...

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים