שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
04-Mar-2016, 16:20
הודעה: #11
(04-Mar-2016 14:28)אייל ס כתב:  טל,אנחנו פלוס מינוס בני אותו מחזור....יש יתרון לגיל,לפחות בהפנמת הכוחות...
אתה כבר יודע הרבה זמן את מה שאני גיליתי רק לאחרונה,תשקיע משאבים במקומות אחרים.

(04-Mar-2016 9:40)איציק כהן כתב:  https://www.facebook.com/osidon.ason/vid...046380931/

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

כל פעם שאני שומע את אוסידון אומר/כותב/שולח ספין וחוזר על אמירתו "אני משוכנע שאלו שהבטיחו יעבירו את מה שהבטיחו" אני מבין את גודל הבעיה התזרימית שעומדת או טו טו להתפוצץ לנו בפנים ובעיקר יודע שבעקבותיה יש תרוץ מוכן,לא העבירו אז אין לי מהיכן לשלם....
תגיד דורון,אתה חושב על זה לבד או שיש לך עוזרים(אולי עוזרת אישית)שמייעצים לך?
איזה הפתעה שבשנה יש 365 ימים ו54 שבועות ו12 חודשים,וצריך לשלם שכר ויש רשויות שאמורות להנות מההפרשות שהופרשו מהשכר ויש ספקים שעובדים למחייתם..

השמועות אומרות שאנשים מאוד מכובדים ישבו מול אורליצקי והבטיחו הבטחות. אם לא יהיה כסף למשכורות זה גם על הראש של אוסידון. הדגש הוא על *גם*.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Mar-2016, 16:56
הודעה: #12
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
עידן יקירי,אין חצי הריון או שאתה לא או שאתה כן.
בקרה תקציבים אמורה לאחוז בערבות בנקאית של מינימום 1.3 מיליון ש"ח ועוד צ'קים מגורמים בדוקים של עד 4 מיליון ש"ח ומכתבי התחייבות חתומים מגופים/אנשים מוכרים שנבחנו ונבדקו ע"י הבקרה,סה"כ הסעיפים האלו אמורים יחד עם הכסף מההתאחדות לתת בטוחה של 100% הוצאות לפחות.
כל בטוחה פחות טובה,זו התרשלות של הבקרה.
ומכיוון שהייתי עם דורון העונה פעם אחת(הפעם הראשונה)אצל אורליצקי(בחודש יולי) ושם דורון סיפר לאורליצקי על הדרך שבא מכבי נתניה מתכוונת להחזיר חובותיה מצד אחד ולהעמיד תקציב מצד שני,מדובר בשיחה כללית בדיוק כמו מכתב הכוונות שהוצג באמצעי התקשורת לפני כשבועיים.
גם אותו מכתב שנושא את הלוגו של רו"ח נוימרק וגם השיחה עם אורליצקי זה מסוג שיחות הרקע/ניירות העמדה/תוכניות כלליות שמוצגות מפעם לפעם בין אנשים,אין בהם שום כלום עד שלא נוצק תוכן בדמות כסף מזומן/צ'ק בנקאי/ערבות בנקאית/התחייבות חתומה ומחייבת מצד גוב ציבורי/מוסדי/פיננסי/פרטי מכובד ומהוגן.
04-Mar-2016, 17:15
הודעה: #13
(04-Mar-2016 16:56)אייל ס כתב:  עידן יקירי,אין חצי הריון או שאתה לא או שאתה כן.
בקרה תקציבים אמורה לאחוז בערבות בנקאית של מינימום 1.3 מיליון ש"ח ועוד צ'קים מגורמים בדוקים של עד 4 מיליון ש"ח ומכתבי התחייבות חתומים מגופים/אנשים מוכרים שנבחנו ונבדקו ע"י הבקרה,סה"כ הסעיפים האלו אמורים יחד עם הכסף מההתאחדות לתת בטוחה של 100% הוצאות לפחות.
כל בטוחה פחות טובה,זו התרשלות של הבקרה.
ומכיוון שהייתי עם דורון העונה פעם אחת(הפעם הראשונה)אצל אורליצקי(בחודש יולי) ושם דורון סיפר לאורליצקי על הדרך שבא מכבי נתניה מתכוונת להחזיר חובותיה מצד אחד ולהעמיד תקציב מצד שני,מדובר בשיחה כללית בדיוק כמו מכתב הכוונות שהוצג באמצעי התקשורת לפני כשבועיים.
גם אותו מכתב שנושא את הלוגו של רו"ח נוימרק וגם השיחה עם אורליצקי זה מסוג שיחות הרקע/ניירות העמדה/תוכניות כלליות שמוצגות מפעם לפעם בין אנשים,אין בהם שום כלום עד שלא נוצק תוכן בדמות כסף מזומן/צ'ק בנקאי/ערבות בנקאית/התחייבות חתומה ומחייבת מצד גוב ציבורי/מוסדי/פיננסי/פרטי מכובד ומהוגן.

מכל זה אני מבין ששוב הבקרה התרשלה. או שלא הבנתי.

04-Mar-2016, 17:35
הודעה: #14
RE: עלה סרטון חדש שמעמת את אוסידון עם עובדות, על בסיס הראיון שלו בתכנית של אופירה
הפעם התרשלותה חמורה שבעתיים.
הפעם היא לא אוחזת בשום בטוחה.
אותי לימדו בשיעור תלמוד שמי שניכווה ברותחין נזהר בפושרין,אורליצקי נעדר מהשיעור.
04-Mar-2016, 17:47
הודעה: #15
אני חושב שכל מי שעוזר לו להתנהל כלכלית, חייב להפסיק ומייד.
נראה את ה"מושיע" הזה נלחם על תשלום שכר לעצמו, כשאין לו מאיפה...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
04-Mar-2016, 17:48
הודעה: #16
כל הבקרה הזו היא פיקציה אחת גדולה, הביאו אותה לעולם כדי לכסות בכיסוי יפה ולכאורה רציני על הקומבינות שמאחורי הקלעים (ויש המון כאלה בכדורגל הישראלי) ולא באמת כדי לפקח.
מצחיק אותי שיש אנשים שעדיין חושבים ומאמינים שמדובר בגוף רציני.
04-Mar-2016, 17:54
הודעה: #17
בקיצר אייל וכל אלו שעזרו למועדון

תנו לאוסידון לאכול את החרא של עצמו אל תתרמו אל תתנו בטוחות אל תתקרבו אליו בכלל רק כך הוא יעזוב
04-Mar-2016, 17:57
הודעה: #18
גם אם לא מפתיע שמדובר בגוף שהוא פיקציה- לדעתי יפתיע שבעתיים אם הברק יכה פעמיים באותו מקום- בדיוק בגלל המשפט שאייל אמר.

04-Mar-2016, 19:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Mar-2016 על ידי 20:00 אופיר34.)
הודעה: #19
(04-Mar-2016 14:22)טל.מ כתב:  ומה עם גמישות מחשבתית מר אופיר ..? מה יקרה אם במשחק ספציפי יועדף הנוער כדי לנסות לעבור שלב בגביע ? מה זה משנה אם אביב וירושלמי יחממו את הספסל בעכו ? מה עם ניראות ?? זו הפועל תא נכון ?! למה שלא נעלה בכלים הכי חזקים שלנו ? תנסה לצאת מהקיבעון .

"גמישות מחשבתית" ??? זאת המנטרה החדשה שתתחיל להריץ מהיום או שיכול להיות שאתה אומר את הדברים שוב "בעידנא דריתחא" ??
על איזה גמישות מחשבתית אתה מדבר כשברור לכל בר דעת שאם קורצקי עולה מחר עם מרגוליס, ברק לוי, שמעון הרוש וחיימוביץ אתה הראשון שתמצוץ לו את הדם עם קשית.
זה בדיוק אותה גמישות שאתה וחבריך המתלהמים ביקשתם חודשים לשחרר את כולם ולעלות עם הנוער וברגע שזה קרה לא הפסקתם לבקר ולקטול את "השחרורים ההמוניים" שקרו פה.

זה פשוט עוד דוגמא מתוך עשרות אחרות שמעידה שלא משנה מה יוחלט ומי יחליט ביקורות תמיד יהיו ועל אחת כמה וכמה בימים סוערים אלו.

ואתה יודע מה ,עד כמה שזה מרתיח אותי כל פעם מחדש יכול להיות שגם אני צריך להשלים ולהפנים את תפקיד האוהד בענף הזה.

ודרך אגב, בתור האיש שהולך בראש המחנה בנושא הזה, אני אשמח לשמוע את דעתו של עידן בעניין הזה.
04-Mar-2016, 21:32
הודעה: #20
תקשיב אתה מדבר שטויות ברצף. הבוגרים כבר ירדו אין להם שום מטרה כרגע . פשוט כלום . להעביר את הזמן. לנוער יש מטרה יש משחק גביע . תסביר לי חוץ מהצורך הנורא שלך להיות צודק תמיד מה נורא יהיה אם במשחק ספציפי הנוער יעלה בהרכב הכי חזק שלו ? כולי אוזן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים