שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פיליפצ'וק ואורן אין לכם כבוד עצמי להודות שעטר 0
10-Jan-2016, 15:59
הודעה: #11
RE: פיליפצ'וק ואורן אין לכם כבוד עצמי להודות שעטר 0
(10-Jan-2016 15:56)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק עוד בטראומה ממה שעשה או בעצם לא עשה עטר בנתניה חחחחח
אין לו את טיפת הכבוד להודות שהוא נכשל והביא אותנו לפי פחת
אין לו טיפה כבוד לגנות את אי ההתפטרות של עטר אחרי הכשלון למרות שהוא יודע מה המצב הכספי שלנו

הוא כינה אותו "כישלון"...

מה אתה עוד רוצה?

מה הקשר לכנות אותו אפס? למה דורה לא אפס? בוא נראה מה בני כבר יהיה מסוגל להוציא מהקבוצה המחרידה הזו שאוסידון ודורה בנו העונה הזאת (הימור פרוע - ירידת ליגה...)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jan-2016, 16:04
הודעה: #12
(10-Jan-2016 15:59)פיליפצוק כתב:  
(10-Jan-2016 14:49)משה.ד כתב:  
(10-Jan-2016 14:12)פיליפצוק כתב:  
(10-Jan-2016 14:04)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק לפני מינוי עטר אמרת שאם לא יהיה שינוי תהיה גבר ותודה כאן שהוא אפס

זה שבגלל שעטר נכשל אפילו יותר משלומי דורה אומר רק דרשני

זה שאתה תוקף אותי אישית לא מזיז לי את האשך הימני

אפס (דורה) זה אחד שעושה "שכונה" מהאימונים, מהמחנה אימון, מתראיין לכל כלי תקשורת ומנסה להסביר שזה לא הוא כי לסדר לעצמו את הג'וב הבא, ושאח שלו מתריס ושמח לאיד כנגד האוהדים של הקבוצה ביציע.
אפס מאופס (רווח) זה אחד שמאחל פציעות לשחקנים של הקבוצה שהוא כביכול אוהד, לא עושה מנוי ולא מגיע למשחקים ורק מזיין את השכל.
כישלון (עטר) זה מישהו שניסה לעזור/לשנות ולא הצליח.
באחד הפוסטים הקודמים מישהו סיפר על מאמן שבסיום אימון נעלם ל 18 שעות קאזינו. מעניין מי זה והאם זה לא חאפריות לשמה

אדון משה ד. יש לך הוכחה לדבר (אם כן חמור ביותר) או שאתה נמתח להקשב מכל נפיחה שמופיעה כאן בפורום?!
לא היינו אמורים להגיע למצב הזה לו היו ממנים מאמן כבר לפני שמונה שבועות ולא גונב דעת שאין לו מושג באימון. כנראה שבלדב עדיין מושך בחוטים וחבל שכך. כשחטב אומר ניקוי אורוות יסודי כפי הנראה הוא יודע על מה הוא מדבר אלא כשזה נשמע מפיו זה נשמע כאילו בכיינות בגלל פיטורין?
10-Jan-2016, 16:14
הודעה: #13
לא היינו אמורים להגיע למצב הזה לו היו ממנים מאמן כבר לפני שמונה שבועות ולא גונב דעת שאין לו מושג באימון. כנראה שבלדב עדיין מושך בחוטים וחבל שכך. כשחטב אומר ניקוי אורוות יסודי כפי הנראה הוא יודע על מה הוא מדבר אלא כשזה נשמע מפיו זה נשמע כאילו בכיינות בגלל פיטורין?
[/quote]

איך בלדב שורבב לתמונה, אוסידון הוא לא "הקובע הבלעדי"? הרי מה שהוא אומר/טוען בכל פורום אפשרי.
10-Jan-2016, 16:17
הודעה: #14
לואיס ראזק כשדורה מהמשחק הראשון הפסיד ועד שפוטר למרות שהציג תוצאות טובות יותר מעטר פיליפצ'וק ואורן לא הפסיקו כאן בפורום לטרוף ולבלבל במוח כמו שאני עשיתי בדיוק בשביל מינוי מאמן נתנייתי אבל אף אחד לא בא אליהם בטענות את אף אחד כאן לא החרימו כמו שעשו לי כמעט כל חברי הפורום אין לי בעיה עם זה

אני מצפה כמו שהוא עצמו פיליפצ'וק הצהיר כאן שהוא ייצא כנגד עטר אם יכשל וגם למרות שהוא בקושי הוציא מילה טעונת זכוכית מגדלת כנגד עטר שהוא ניסה ורצה לעשות טוב זה פשוט בושה וחרפה למה דורה לא ניסה ורצה לעשות טוב ? איזה מן שטויות אלו ?

אני לא צבוע אם בני לם לא מצליח להציל את הקבוצה ואחרי 8-9 מחזורים הצצב עדיין עגום אני הראשון כאן באתר שיקרא לו להתפטר לפני כל אחד אחר ולא אחסוך במילים כמו שניסה פיליפצ'וק לעשות אין כבר גבול לצביעות כאן
10-Jan-2016, 16:23
הודעה: #15
(10-Jan-2016 16:17)זאב רווח כתב:  לואיס ראזק כשדורה מהמשחק הראשון הפסיד ועד שפוטר למרות שהציג תוצאות טובות יותר מעטר פיליפצ'וק ואורן לא הפסיקו כאן בפורום לטרוף ולבלבל במוח כמו שאני עשיתי בדיוק בשביל מינוי מאמן נתנייתי אבל אף אחד לא בא אליהם בטענות את אף אחד כאן לא החרימו כמו שעשו לי כמעט כל חברי הפורום אין לי בעיה עם זה

אני מצפה כמו שהוא עצמו פיליפצ'וק הצהיר כאן שהוא ייצא כנגד עטר אם יכשל וגם למרות שהוא בקושי הוציא מילה טעונת זכוכית מגדלת כנגד עטר שהוא ניסה ורצה לעשות טוב זה פשוט בושה וחרפה למה דורה לא ניסה ורצה לעשות טוב ? איזה מן שטויות אלו ?

אני לא צבוע אם בני לם לא מצליח להציל את הקבוצה ואחרי 8-9 מחזורים הצצב עדיין עגום אני הראשון כאן באתר שיקרא לו להתפטר לפני כל אחד אחר ולא אחסוך במילים כמו שניסה פיליפצ'וק לעשות אין כבר גבול לצביעות כאן

נהדר, אז אחרי כל 8-9 מחזורים לפטר מאמן? נשמע הגיוני סך הכל. יאפ, מאוד הגיוני.

תפנים - יורדים ליגה. לפטר את המאמן השלישי העונה יהיה טיפשות אדירה. לא יעזור הרבה, ולא משנה מי יקבל את התפקיד - 90% ירידת ליגה וזה יהיה הישג מטורף אם לא נרד ליגה העונה הזאת (אם מישהו באמת חושב שערן לוי הוא איזה משיח... אתם קורעים אותי).
אז אם כבר יורדים ליגה? לא אכפת לי מי יהיה המאמן השלישי, האשמה הבלעדית לא תיפול עליו וכבר עדיף שיקבל את הקבוצה לעונה הבאה. יענו, זאת אומרת אם בכלל תהיה עדיין קבוצה ולא יהיה פירוק מוחלט ונהפוך לאיזה הפועל יהוד\מכבי יפו...
10-Jan-2016, 16:24
הודעה: #16
ראית פעם משחק בקבוצות שבני לם אימן ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jan-2016, 19:31
הודעה: #17
נוער ובוגרים זה לא אותו הדבר טל.מ
האמת היא שראיתי דרבים כשמכבי שיחקה בנוער נגד טוברוק ובני היה בזמנו מאמן של טוברוק

אבל זה לא מענין אותי כאוהד מה שדוחף אותי זה לתת צ'אנס קודם לשחקני העבר של הקבוצה לא יודע אם זה יצליח אני מקווה כמו כולם אבל בדבר אחד אני בטוח המחוייבות של שחקן עבר הרבה הרבה יותר גדולה מכל מאמן שבא מבחוץ כמו עטר או דורה או צרפתי

אני מבטיח לכם שלא נרד ליגה עם בני לם נכון שלהבטחה שלי אין כיסוי אבל על מנת לשכנע אתכם עד כמה בשבילי זה ההבדל אז ככה אני מתבטא

לא מפריע לי טל.מ שתכנה אותי בכל הכינויים שתרצו או כמו שאומר אופיר 34 תחרימו או כמו שהתבטאו פעם אל תאכילו את הטרול , אני לא נעלב , אבל כן אשמח להוכיח לכם שצדקתי ושסתם השמצתם אותי כל השנים
10-Jan-2016, 22:05
הודעה: #18
כולנו נשמח אם תהיה צודק אבל יש לי תחושה שאתה לא מבין נכון את הסיטואציה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Jan-2016, 22:24
הודעה: #19
מקסימום מליגת העל, הוא ימשיך ישר לכדורגל חופים...
גדול עלינו השילוב של אוסידון, ג'ורה, פציעות, עטר כבוי, מושאלים כלומניקים ממכבי, זר הזוי ממלטה...
באמת גדול עלינו.
אני רק מתפלל שסאגת 1995 לא תחזור, כי לתחושתי הירידה הזאת יכולה לקבור אותנו.
10-Jan-2016, 22:25
הודעה: #20
אגו אגו אגו האגו מנצח אותכם אז תארו לכם מה קורה בין חברי הדירקטוריון לאוסידון.....
עד שלא תהיה פה דיקטטורה לא יהיה טוב...
אגב אני עדיין מאמין וטוען שהסגל שלנו לא פחות טוב מלפחות 4-5 קבוצות ולדעתי ניתן לצאת מהמצב....
אם יפסיקו לטעות מלמעלה עד אחרון השחקנים....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים