שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
28-Nov-2015, 22:13
הודעה: #11
RE: פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 21:51)אופיר34 כתב:  
(28-Nov-2015 21:36)פיליפצוק כתב:  עד ינואר כל נקודה שהקבוצה נטולת ההתקפה הזו תביא הוא בגדר בונוס.
ולמרות זאת ייתכן מאוד שבינואר זה כבר יהיה מאוחר מידי, אז טוב עושה ראובן שהוא כבר מכין תשתית מקומית לעונה הבאה בליגה הלאומית, יאיר זיו במשחק טוב מאוד וגם ג'אברין היה לא רע.

שני חילופים שקשורים לתחום השיווק ופחות לתחום הכדורגל.
על זיו אפשר עוד להתווכח כי הוא באמת רץ ושרף שטחים (למרות שעבודה של קשר אחורי הוא לא עשה) אבל גאברין נגע אולי פעמיים בכדור בכל ה 70 דקות ששיחק. לא רואה ערך מוסף שהוא יכול להביא לנו. וכן, (ועידן זה הרגע שלך...) אבידור עדיף עליו.
החילופים היו להראות שיש פה בעל הבית בניסיון לזעזע, אבל למה לא לשנות דקה 60 ולנסות לקחת נקודות?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Nov-2015, 22:28
הודעה: #12
(28-Nov-2015 22:12)עידן444 כתב:  כפי שטענתי שוב ושוב- הח׳ברה האלה לא יצילו אותנו אבל הם המצוי והזול שהיה אמור לפנות תקציב כדי ששני השחקנים שאתה נשען עליהם לא יהיו שני ילדים חסרי שיניים שצריך לגדל כמו חמזה בארי ומרגוליס(מישהו מבין מה הבחור הזה מנסה לעשות במשחקים האחרונים כשהכדור מגיע אליו?) והחלוץ שלך יהיה שחקן שמסוגל לבעוט בעיטה לכיוון השער יותר מפעם בשלושה משחקים שלא נדבר על שערים... חבל שאתה לא מפנים שאין כמעט הבדל בין מנצור, לג׳בארין, לגרשומוב, לאברהם, לזלאיט, לירושלמי, ליאיר זיו, לרן רול, לטל איילה, לאבידור, לנבו מזרחי- כולם נותנים את אותו דבר... אף אחד מהם לא יהפוך אותך לבשר תותחים ואף אחד מהם כנראה לא ישאיר אותך בליגה- כי את ההבדל היו אמורים לעשות שחקנים שלא היה לך כסף עבורם כי במקום לשחק עם יאיר זיו, ג׳אברין, מסרוואה ודודי תירם שמרוויחים בקושי משכורת חייל שילמתה לחבורה של כלומניקים עשרות אלפי דולרים! מעניין מתי תפנים את זה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

הסיסמאות לא ישנו את המציאות.
ברור שאם לא נפגע בזרים או ברכש ישראלי לאבידור ולאיילה לא יהיה סיכוי להצליח . אף אחד לא חושב אחרת ,ואם אתה שופט אותם במצב הנוכחי ומפיל עליהם את מצב הקבוצה אז במקרה הטוב אתה לא הגון. שניהם לפחות לדעתי עולים על כל אופציה מקומית אחרת.

אז באמת עם כל הכבוד לשניים שקיבלו היום הזדמנות, מאחד ראינו קצת מלחמה ואגרסיביות ומהשני גם את זה לא. ברור לי שאיתם בליגה לא נשאר, ולפחות לגבי ג׳ברין ברור לי שאבידור עולה עליו. בכל מקרה, חיזוק בעמדות של שניהם הוא מאסט. אם נצליח לפגוע או לא על זה אני כבר לא יכול להתחייב.
28-Nov-2015, 22:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Nov-2015 על ידי 22:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(28-Nov-2015 21:39)אופיר34 כתב:  נחישות ומלחמה זה חשוב בעיקר לקבוצה במצב כמו שלנו אבל עם נחישות בלבד קשה להביא נקודות.
מכבי חיפה זה פשוט כלום ושום דבר ואני באמת לא מבין (או בעצם מאד מבין...) למה ראובן עטר חוזר לאיזור הנוחות שלו שמתבטא בדבר אחד - בעט, רוץ וקווה לטוב...

אז באמת היתה היום אגרסיביות ולחימה וראובן עטר הראה לכולם שהוא לא מפחד לתת את הבמה לשני שחקנים מבית (עידן, מקווה שנהנת...) ,אבל אם ראובן חושב שככה הוא יביא נקודות טעות בידיו. סיסאי לא מסוגל לעמוד בשטף הכדורים שמגיעים אליו, ולמרות שהוא מנסה (וגם לפעמים מצליח) ככה זה לא ילך.
עם האגרסיביות הזאת חייבים לנסות גם לשחק קצת כדורגל ,ואם יש לראובן בעייה בעניין הזה שיפנה לצרפתי שיסביר לו איך הוא שיחק מול מכבי שבועיים קודם.
הסטנגה הזאת לא תוביל אותנו לשום מקום !

תתעורר על החיים שלך.
לקבוצה הזו כרגע חוץ מהקרבה ונחישות אין מה להציע.
ויובל אבידור לא עדיף על אף אחד, הוא צריך להיות מופרש מכדורגל בכפייה.
28-Nov-2015, 23:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Nov-2015 על ידי 23:17 אופיר34.)
הודעה: #14
מר פיליפצ'וק, ברור לי שמילה רעה על ראובן לא תצא מהפה שלך (ואני מאלה שנותן לו צ'אנס למרות שלא מחזיק ממנו בשיט), אבל תסביר לי איזה נחישות ולחימה ראית מגברין היום??
חוץ מלהראות לכל העולם מי בעל הבית במה תרמה ההחלטה הזאת של עטר ?

אבידור מחמיצן ואבידור לא סקורר אבל אבידור מגיע עוד איכשהו למצבים ועושה עבודה במגרש. אין שום סיבה לא להרכיב אותו בעיקר שרואים מי עולה במקומו.

Sent from my LG-D855

הרבה יותר חמור לדעתי שהשחקן הכי אפטי ומרגיז בשבועות האחרונים קיבל היום הרכב כאילו לא קרה כלום. מעניין מה על זה יש לך להגיד

Sent from my LG-D855
28-Nov-2015, 23:36
הודעה: #15
(28-Nov-2015 22:28)אופיר34 כתב:  
(28-Nov-2015 22:12)עידן444 כתב:  כפי שטענתי שוב ושוב- הח׳ברה האלה לא יצילו אותנו אבל הם המצוי והזול שהיה אמור לפנות תקציב כדי ששני השחקנים שאתה נשען עליהם לא יהיו שני ילדים חסרי שיניים שצריך לגדל כמו חמזה בארי ומרגוליס(מישהו מבין מה הבחור הזה מנסה לעשות במשחקים האחרונים כשהכדור מגיע אליו?) והחלוץ שלך יהיה שחקן שמסוגל לבעוט בעיטה לכיוון השער יותר מפעם בשלושה משחקים שלא נדבר על שערים... חבל שאתה לא מפנים שאין כמעט הבדל בין מנצור, לג׳בארין, לגרשומוב, לאברהם, לזלאיט, לירושלמי, ליאיר זיו, לרן רול, לטל איילה, לאבידור, לנבו מזרחי- כולם נותנים את אותו דבר... אף אחד מהם לא יהפוך אותך לבשר תותחים ואף אחד מהם כנראה לא ישאיר אותך בליגה- כי את ההבדל היו אמורים לעשות שחקנים שלא היה לך כסף עבורם כי במקום לשחק עם יאיר זיו, ג׳אברין, מסרוואה ודודי תירם שמרוויחים בקושי משכורת חייל שילמתה לחבורה של כלומניקים עשרות אלפי דולרים! מעניין מתי תפנים את זה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

הסיסמאות לא ישנו את המציאות.
ברור שאם לא נפגע בזרים או ברכש ישראלי לאבידור ולאיילה לא יהיה סיכוי להצליח . אף אחד לא חושב אחרת ,ואם אתה שופט אותם במצב הנוכחי ומפיל עליהם את מצב הקבוצה אז במקרה הטוב אתה לא הגון. שניהם לפחות לדעתי עולים על כל אופציה מקומית אחרת.

אז באמת עם כל הכבוד לשניים שקיבלו היום הזדמנות, מאחד ראינו קצת מלחמה ואגרסיביות ומהשני גם את זה לא. ברור לי שאיתם בליגה לא נשאר, ולפחות לגבי ג׳ברין ברור לי שאבידור עולה עליו. בכל מקרה, חיזוק בעמדות של שניהם הוא מאסט. אם נצליח לפגוע או לא על זה אני כבר לא יכול להתחייב.
שמע, לא משנה כמה אני מנסה להבהיר את הנקודה זה פשוט לא הולך לי איתך... או שאתה עושה את עצמך או שבאמת לא ברור לי מה עובר עליך...
28-Nov-2015, 23:40
הודעה: #16
מעניין שזה גם מה שאני חושב....

תלמד לקבל דיעה אחרת ותחסוך ממני את השחצנות המיותרת הזאת. לרדת נמוך אני גם יודע. תאמין לי.

Sent from my LG-D855
28-Nov-2015, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Nov-2015 על ידי 23:42 עידן444.)
הודעה: #17
איך לכל הרוחות הבנת מהדברים שלי שאני מפיל את התיק על אבידור ואיילה?

אין כאן אפילו עניין של דעה שונה... אני באמת מנסה להבין איך יכול להיות שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה הזו נבנתה?
28-Nov-2015, 23:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Nov-2015 על ידי 23:52 טל.מ.)
הודעה: #18
פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 23:10)אופיר34 כתב:  מר פיליפצ'וק, ברור לי שמילה רעה על ראובן לא תצא מהפה שלך (ואני מאלה שנותן לו צ'אנס למרות שלא מחזיק ממנו בשיט), אבל תסביר לי איזה נחישות ולחימה ראית מגברין היום??
חוץ מלהראות לכל העולם מי בעל הבית במה תרמה ההחלטה הזאת של עטר ?

אבידור מחמיצן ואבידור לא סקורר אבל אבידור מגיע עוד איכשהו למצבים ועושה עבודה במגרש. אין שום סיבה לא להרכיב אותו בעיקר שרואים מי עולה במקומו.

Sent from my LG-D855

הרבה יותר חמור לדעתי שהשחקן הכי אפטי ומרגיז בשבועות האחרונים קיבל היום הרכב כאילו לא קרה כלום. מעניין מה על זה יש לך להגיד

Sent from my LG-D855

לשם שינוי אני מסכים. לא ראיתי שום בשורה מעטר. סתם החלפת שחקנים לשם הפופוליזם . אבידור לא הבעיה של נתניה ובטח טוב מג׳ברין. צר לי אבל זה נאמר כאן לא אחת, ראובן עטר לא קוסם וההשפעה שלו על הקבוצה פחותה אפילו מזו של דורה . לא שאני מתגעגע לדורה שאותו היה צריך לזרוק רק בגלל הסגל ההזוי שבנה כאן. נ.ב אם סמיליאניץ עושה טובה אפילו כשהוא מתחמם - לקנוס ולהעיף ליציע.

Sent from my iPad using Tapatalk

(28-Nov-2015 23:41)עידן444 כתב:  איך לכל הרוחות הבנת מהדברים שלי שאני מפיל את התיק על אבידור ואיילה?

אין כאן אפילו עניין של דעה שונה... אני באמת מנסה להבין איך יכול להיות שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה הזו נבנתה?

עידן אני אחסוך ממך זמן מסך .. אופיר לא רואה ממטר גם כשהוא טועה... בלי קשר לוויכוח בינכם בלי שזה משנה מי צודק ומי לא. ככה הוא . ברגע שהוא נדחק לפינה בגלל מצב הקבוצה שהוא תמיד מאמין בה בלי קשר לתוצאות או מציאות , הוא עולה על בריקדות ושום דבר לא יזיז אותו מדעתו . הבנתי את זה השנה ופשוט הפסקתי להתווכח. חבל על הוויכוח זו תהיה סתם מטחנה של מילים.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Nov-2015, 23:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 0:00 אופיר34.)
הודעה: #19
(28-Nov-2015 23:41)עידן444 כתב:  איך לכל הרוחות הבנת מהדברים שלי שאני מפיל את התיק על אבידור ואיילה?

זה בסדר שאתה מנסה להפוך אותי למטומטם אבל אתה שבועות וחודשים טוחן פה את השכל עד כמה מיותר להביא חיזוק מבחוץ שכביכול יש לך בבית את אותו דבר שיתן את אותה תרומה. אז אני אומר לך לא! אין לך. וגם אבידור וגם איילה עדיפים על מה שיש פה.

כתבת (או שתאשים אותי עכשיו שגם לקרוא אני לא יודע??) שמבחינתך אין הבדל בין מנצור, זלאיט, גברין וכו' לאיילה, אבידור, ומזרחי. כתבת או לא?
לא מסכים עם זה. לא מסכים עם החשיבה הפטריוטית הלא מקצוענית הזאת ולא מסכים לשפוט דברים מעצבים ולא מההגיון

Sent from my LG-D855

ומי אמר שאני מרוצה מהכל ?? מספיק כבר עם הפופוליזם הזה.
זה שאני מנסה לפעמים להציג גם צדדים חיוביים, רחמנא לצלן לא אומר שאני מרוצה מהכל. נהפכו.

. איתך יש לי רק ויכוח אחד עיקרי על נושא שחקני הבית ושילובם בקבוצה. דעתי שהגישה שלך בנושא הזה לא מקצוענית ולא נכונה.

Sent from my LG-D855
29-Nov-2015, 0:01
הודעה: #20
(28-Nov-2015 23:53)אופיר34 כתב:  

זה בסדר שאתה מנסה להפוך אותי למטומטם אבל אתה שבועות וחודשים טוחן פה את השכל עד כמה מיותר להביא חיזוק מבחוץ שכביכול יש לך בבית את אותו דבר שיתן את אותה תרומה. אז אני אומר לך לא! אין לך. וגם אבידור וגם איילה עדיפים על מה שיש פה.

כתבת (או שתאשים אותי עכשיו שגם לקרוא אני לא יודע??) שמבחינתך אין הבדל בין מנצור, זלאיט, גברין וכו' לאיילה, אבידור, ומזרחי. כתבת או לא?
לא מסכים עם זה. לא מסכים עם החשיבה הפטריוטית הלא מקצוענית הזאת ולא מסכים לשפוט דברים מעצבים ולא מההגיון

Sent from my LG-D855
אני לא יודע כמה פעמים אני צריך להסביר לך ששחקני הבית הבינוניים האלה(אתה רוצה לקרוא להם עגלות- תקרא להם עגלות...) היו אמורים לעזור לך לפנות את העוד כמה עשרות אלפי דולרים כדי שכן יהיה לך כסף להביא לכאן כמה שחקנים שבאמת רצית. רצית את סליחי או לא רצית? רצית את קולה או לא רצית? רצית את שלומי אזולאי או לא רצית? רצית את בדש או לא רצית? רצית את יא יא פטי או לא רצית?
למה לא היה כסף בשבילם? לא היית מוכן לסבול בשבילם את גרשומוב, אביב אברהם מנצור, כחלון ודודי תירם במקום אבידוק מישצנקו, חיימוביץ', ולוגסי?
אתה באמת לא מבין שאין בקבוצה הזו כלום? שהיא לא מסוגלת לאיים על השער? שהיא נבנתה לרוחב? שעם נוער מחוזק היית משיג את אותן תוצאות ובחצי עלות?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים