שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
11-Oct-2015, 23:46
הודעה: #121
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
(11-Oct-2015 21:14)עידן444 כתב:  לא היללתי את אבנד מעולם. שאלתי למה הוא לא קיבל צ׳אנס. לדעתי הוא היה באשדוד בעונה שעברה והיום הוא איפשהו בחו״ל.

גיא משחק בליגה השנייה בארה"ב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זיו פלם's post:
עידן444 (1212-1010-2015201520152015)
12-Oct-2015, 0:58
הודעה: #122
בחיים לא נתקלתי באוהדים שלא אוהבים את שחקני הבית שגדלו אצלם במועדון זה לא קיים באף קבוצה בארץ או בעולם
12-Oct-2015, 1:44
הודעה: #123
(11-Oct-2015 8:27)חזום חזום כתב:  שחקנים קודם עושים דריבל ורק אחכ שכבר מאוחר משחררים או מאבדים את הכדור.
מתי יבינו כמו שהבינו באירופה שהכדור יותר מהיר מכל שחקן ודריבל עושים רק כשאין ברירה.
אם הייתי מנהל מקצועי במחלקת הנוער הייתי נותן הוראה גורפת לכל המחלקות לשחק בנגיעה אחת עד שזה יהיה הרגל.
וכמובן כושר כושר כושר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
כשאריה רדלר היה מאמן מכבי נתניה בכל אימון היה משחק או משחקון שהוא חייב בו רק נגיעה אחת מה שאילץ שחקנים לשחק על פסים ומהר.

חסר כאלה מאמנים היום.
12-Oct-2015, 1:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Oct-2015 על ידי 2:20 דוד חטב.)
הודעה: #124
(10-Oct-2015 14:46)פיליפצוק כתב:  שחקן שנרכש עי מועדון בגיל 17-18 אי אפשר לקרוא לו "שחקן בית" אבל בסדר בשביל להצדיק טיעונים מגוחכים כמו שלך הכל הולך.
היום גם את זה דרך אגב המועדון הפרמיטיבי הזה גם לא עושה (להחתים כוכבים פוטנציאלים בגיל 17)
תמשיך לחפור פה עד מחר, זה לא ישנה את העובדה שמשהו בבית החרושת המקומי דפוק.
ב.ל.ו.פ.י.ם !!!
נעשה ועוד איך כל מי שנהיה שחקן בא בין 15-17
כולל אלמוג, חן, הילאל מוסא, בלסטרה, חן ראובן, אל תשכחו שאת שחקן המריבה וסיפור החתימה המזוייפת שיחק אצלנו בנערים , והיום בבלגיה , ואז היה מה שהיה לא חסר שזו היתה השבחה רצינית....
נגעתם בנק׳ מאד מעניינת כל החלוצים נעלמו...
חסן סרחן היה ענק בנערים כולם חשבו שזה אחמד סבע משודרג..

(11-Oct-2015 8:27)חזום חזום כתב:  שחקנים קודם עושים דריבל ורק אחכ שכבר מאוחר משחררים או מאבדים את הכדור.
מתי יבינו כמו שהבינו באירופה שהכדור יותר מהיר מכל שחקן ודריבל עושים רק כשאין ברירה.
אם הייתי מנהל מקצועי במחלקת הנוער הייתי נותן הוראה גורפת לכל המחלקות לשחק בנגיעה אחת עד שזה יהיה הרגל.
וכמובן כושר כושר כושר.

המשפט הכי נכון שקראתי בכל האשכול הזה!!!!

הכל מתחיל מיסודות טובים ...בשנתוני הטרום ועד ילדים א׳ לא חשובה התוצאה ואין אליפויות .
הכי עצוב זה לראות קבוצה שלנו בגילאים האלה מגיעה לגמר גביע נגד מכבי ת״א השחקנים שלנו כמעט ולא נוגעים בכדור...
מכבי ת״א מגיל אפס מלמדים להניע כדור אצלנו לבעוט למעלה ...
חשוב לחנך להישגיות אבל יותר חשוב ללמד כדורגל ....
אין היום הרבה מאמנים במחלקות נוער שמבינים כדורגל רוצים ללמוד לא מסתכלים על בעיטות מרחוק (בגילאים האלה שחקנים שבריאים גופנית נותנים גם גולים מחצי מגרש...) בקיצור מאמן במחלקת נוער שבא לאימון אחרי יום עבודה עייף בלי תכנון מוקדם, ברוב המקרים בלי אימון מסודר... כשהאימון הוא : חימום, בעיטות לשער , משחקונים או משחק , לא מגיעים לשום מקום...
12-Oct-2015, 9:26
הודעה: #125
תודה דוד.
עוד משהו. בגילאי ילדים יש הפרש עצום בגודל ובפיזיות באותה קבוצה.
למאמנים יש נטיה להכליל בהרכב את החזקים והלא כשרוניים .הילדים הכשרוניים פורשים ואנחנו נשארים עם ילדים חסרי כישרון.
חייבים ללכת על הכישרוניים ולעבוד על הפיזיות שלהם כי רק מהם תקבל פירות.
מאמני ילדים לא עובדים על יסודות כדורגל. מה שמעניין אותם זה התוצאה בכדי שיתקדמו.
אם הייתי אחראי על מחלקת הנוער מטעם ההתאחדות הייתי מבטל את רישום התוצאות בכדי שידעו המאמנים שמטרה שלהם להקנות יסודות טובים וחשיבה טקטית.
גם רמת המאמנים הולכת ופוחתת עוד לא ראיתי מאמן ילדים כמו יגאל לצינסקי .פשוט מדהים איך לימד אותם את היסודות.
היום המאמנים הם שכונה.

The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אייל ס (1212-1010-2015201520152015)
12-Oct-2015, 9:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Oct-2015 על ידי 9:48 עידן444.)
הודעה: #126
דווקא הטענה הרווחת שאני רואה בכל מקום שמבקרים את מחלקות הנוער בארץ שמה שמדבר הוא רק כשרון וזה משהו שלבדו כמעט אף פעם לא מספיק אלא אם מדובר על עילוי של ממש. כולם מדברים על כך שאנחנו נופלים בפיזיות. שהרוב קטנים, רזים וחלשים ועד שצץ איזה מרגוליס, טל בן חיים שהם חזקים מהירים ואתלטים הם סחורה חמה. ההתנהלות שאתה מתאר היתה אמורה להביא לתוצאה הפוכה.
12-Oct-2015, 9:49
הודעה: #127
פיזיות נבנת ונרכשת,ראה את ניר ביטון שהיה "איטריה" לפני כמה שנים והיום בנוי לתפארת.
הפיזיות בגיל 10-13,זו לא הפיזיות בבוגרים.
12-Oct-2015, 9:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Oct-2015 על ידי 9:56 עידן444.)
הודעה: #128
והאמת שאני מאוד מופתע שרוב מאמני הנוער לא מועסקים במשרה מלאה. זה לא רציני. בעצם בקבוצות כמו נתניה ודרומה מבחינת תקציבים זה פחות מפתיע. מאוד מפתיע אותי שזה המצב גם בקבוצות עשירות. איך אפשר לגדל וללמד כדורגל שאימון כדורגל הוא מקביל לשופט כדורגל(והגיע הזמן שגם השופטים יהיו מקצוענים)? סוג של תחביב שמכניס עוד כמה ג׳ובות ולא מקצוע של ממש?

(12-Oct-2015 9:49)אייל ס כתב:  פיזיות נבנת ונרכשת,ראה את ניר ביטון שהיה "איטריה" לפני כמה שנים והיום בנוי לתפארת.
הפיזיות בגיל 10-13,זו לא הפיזיות בבוגרים.

מסכים לגמרי.

גם נתתי דוגמאות מאירופה כמו אנלקה ואשלי קול שנראו כמו יחיאל צגאי שעלו לבוגרים בארסנל(טוב, אולי קצת ניסחפתי...) ותוך שנתיים הפכו למפלצות(בעיקר אנלקה).
12-Oct-2015, 10:00
הודעה: #129
מ4000 שקל אי אפשר לחיות.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Oct-2015, 10:14
הודעה: #130
זו הבעיה. למה שכר של מאמן כדורגל הוא 4,000 ש״ח? זה לא מקצוע. זה תחביב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים