שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
06-Oct-2015, 23:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Oct-2015 על ידי 23:29 עידן444.)
הודעה: #101
RE: בני יהודה - מכבי נתניה
(06-Oct-2015 23:06)אופיר34 כתב:  אני שמח שכמה קטעי יוטיוב בליווי קטעי הסבר מיקצועיים הצליחו לגרום לכם להסיק שפתאום מישנקו לא בלם.
ואני אומר לכם שוב, קחו 80 אחוז מהבלמים בליגה שלנו תעשו עליהם מחקר כמו שאורן עושה ותגלו שאין פה משהן חריג בטח לא ברמת הבלמים בארצנו הקטנטונת. ועידן,ומה זה משנה מול מי רמוס משחק אם הוא עושה גליץ מיותר לרגליים בתוך הרחבה ??

אני מסכים שרף הטעויות של מישנקו עלה בשני המשחקים אבל לא מדובר בטעויות חריגות מבחינתי שלא נראו בענף במחוזותינו. אני עדיין טוען שבסך המשחקים עד היום יש לו ציון עובר. בטח ביחס לחבריו בהגנה.

אופיר, הפסדנו עד כה פעמיים. עם המשחק מול בני יהודה מסתיים כמו שהוא היה אמור להסתיים לאור רוב דקות המשחק זה היה ההפסד השלישי- שניים על הראש שלו בטעויות קריטיות!!! זה מספיק כדי להבין שיש כאן בעיה...
חששתי מהנושא של האיטיות והכבדות... שיעברו אותו בקלות ואני אפילו זוכר שאמרתי לאורן- "נו... אז פעם פעמיים בעונה יעברו אותו על מהירות... זה לא משמעותי ולא יקרה הרבה בקבוצה שמצופפת" (בגביע הטוטו מאוד צופפנו ועובדה שלא ספגנו שערים).
לדעתי אם דורה מאמין בבחור שימשיך... אני חושב שצמד הבלמים שצריך לחשוב עליו זה זאביק וירין כי הבחור גם איבד המון מהבטחון שלו וזה ימשיך לעלות לנו ביוקר...
לגבי ראמוס האמת שזה מתחיל להראות לי מצחיק שהוא חלק מהדיון על מישצ'נקו וירין חסן... כולם עושים טעויות... וגם כובשים גולים עצמיים... ומחליקים, ועוברים אותם בין הרגליים אבל זו עדיין רמה אחרת, מהירות חשיבה אחרת, אינטנסיביות אחרת... בקצב המשחק בארץ אין סיבה שבלמים יטעו כל כך הרבה באופן קריטי שגורם לאיבוד נקודות משחק אחר משחק.

אם זהבי מגיע למצבים שהגיעו קדוסי ועגייב בשבת אני מפחד בכלל לחשוב איך זה נגמר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Oct-2015, 23:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Oct-2015 על ידי 23:42 ORENARIEL.)
הודעה: #102
(06-Oct-2015 22:05)אופיר34 כתב:  תקשיב אורן, אם היה לי זמן וכח הייתי מוכיח לך שטעויות כמו שהוא עושה הם טעויות של כדורגל שהרבה מאד בלמים בארץ ובעולם עושים בכמעט כל משחק. ההבדל כנראה שבמקומות אחרים יש מי שמכסה על הטעויות האלה ואצלנו אין....

לא אומר שהוא הבלם הכי גדול שנחת פה, נהפוכו,אבל הוא בטח לא גרוע כמו שאתה עושה ממנו. בתמונה הכללית אם נחבר את הפלוסים והמינוסים נקבל בלם סביר שהולם את מידותינו.

נראה אם תמצא בלם אחד בעולם (לא בארץ) שעומד במקום שמישנקו עומד כשהכדור באגף ומוגבה לרחבה , כאשר הוא בלם אחורי + הכי גבוה בקבוצה (חוץ מסיסאי)

ובשביל שתהיה רגוע הבאתי לך כמה מקרים ואם תרצה עוד אני מוכן להביא לך כאלה בכל משחק שלו ..

ושים לב שאין שום סיבה בעולם לעמוד שם , כאשר יש מספיק שחקנים באגף ..
במה אתה מועיל כשאתה עומד שם??? על מי אתה שומר בדיוק???

ובדיוק הפוך ממה שאמרת , שים לב כמה שחקנים מכסים על הטעיות שלו ... בגלל זה עדיין חושבים שהוא בלם בסדר

רואים שיש מספיק "בלמים" אחרים ברחבה... שעושים את התפקיד שהוא אמור לעשות

[תמונה: XWjdWnf.png]

[תמונה: 56142040101c4.png]

[תמונה: b5791ba01f0d820e7354c53a492ab36b.png]

[תמונה: 3fd1c1f20b0eb90e2fd8b25f9dfb9a52.png]

[תמונה: 08f39c5970ae4ce156a97bebf10fa0d4.png]
07-Oct-2015, 0:07
הודעה: #103
(06-Oct-2015 23:03)עידן444 כתב:  בסיסיות לגמרי.
היה לי ספקות מהרגע הראשון בעיקר בגלל הכבדות שלו והאמת שזו הבעיה הכי קטנה עם הבחור.
יאמר לזכור אורן שהוא היה נחרץ. אפשר להגיד בודאות שהוא החלש מבין שלושת הבלמים שלנו ואני מניח שכולם כאן תמימי דעים שלא קל להיות חלש יותר מירין חסן.
אני כמובן לא מסכים עם הדעה הרווחת כאן וחושב שאם ירין יפסיק עם השטויות- וזה לגמרי בר השגה- הוא יהיה בלם טוב. אני גם חושב שיש לא מעט מקרים שפשוט מפקירים אותו עם הכדור ואף אחד לא בא לקבל... נגד בני יהודה חוסר הבטחון בהנעת הכדור היה נוראי.

בואו נגיד שאם היה גדל לנו אחד כזה בנוער...

הנחרצות שלך במחזור 6 ממש מוקדמת ולא משקפת את מה שראינו עד היום בכל ה 10-11 משחקים שראינו.
ואני גם מתחיל להבין מאיפה ולמה מגיעה הביקורת שלך. חבל מאד שלשחקני הבית שלנו יש לך הרבה מאד סבלנות ( 4 שנים !! במקרה של חסן) ,אבל שחקן זר שנמצא פה 3 חודשים וברב משחקיו היה בהחלט לא רע אתה כבר קובע שהוא החלש בין הבלמים בקבוצה.

אם אתה אומר לי שהוא בלם חלש אני באמת כבר לא יודע מה להגיד לך על הטאלנטים תוצרת הבית שלנו שאתה כל כך חפץ ביקרם. עד כמה שהוא חלש להשקפתך ,לדעתי הוא הרבה פחות חלש מכל האופציות סביבו, ואני מצפה שאם אחרי 4 שנים כשאתה רואה שחביבך תוצרת הבית שלנו לא רק לא משדרג את עצמו אלא עוד הולך אחורה, לפחות תיתן למישנקו עוד כמה שבועות של חסד.
תשלים עם זה שמחסן לא תבוא הישועה ,וגם לא מעידו ואל תוציא את כעסך על זר בן 23 שנמצא פה שלשה חודשים ולא היה כזה גרוע במשחקים ששיחק עד כה. ואני יודע שזה מאד קל ליפול על זרים במדינתנו. אין להם עיתונאי חצר, אין להם לוביסטים, אין מקורבים ועדיין טיפה הגינות וסימטריות לא תזיק.
07-Oct-2015, 0:14
הודעה: #104
בני יהודה - מכבי נתניה
וואלה אתה כמו זהבה גלאון ... לא משנה מה הסוגייה נתניהו אשם ... מה קשר ירין חסן עכשיו .. תתייחס למה שאורן מראה לך שזה העיקר במקום להתעסק אם ירין חסן טוב או רע ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Oct-2015, 0:24
הודעה: #105
(06-Oct-2015 23:31)ORENARIEL כתב:  
(06-Oct-2015 22:05)אופיר34 כתב:  תקשיב אורן, אם היה לי זמן וכח הייתי מוכיח לך שטעויות כמו שהוא עושה הם טעויות של כדורגל שהרבה מאד בלמים בארץ ובעולם עושים בכמעט כל משחק. ההבדל כנראה שבמקומות אחרים יש מי שמכסה על הטעויות האלה ואצלנו אין....

לא אומר שהוא הבלם הכי גדול שנחת פה, נהפוכו,אבל הוא בטח לא גרוע כמו שאתה עושה ממנו. בתמונה הכללית אם נחבר את הפלוסים והמינוסים נקבל בלם סביר שהולם את מידותינו.

נראה אם תמצא בלם אחד בעולם (לא בארץ) שעומד במקום שמישנקו עומד כשהכדור באגף ומוגבה לרחבה , כאשר הוא בלם אחורי + הכי גבוה בקבוצה (חוץ מסיסאי)

ובשביל שתהיה רגוע הבאתי לך כמה מקרים ואם תרצה עוד אני מוכן להביא לך כאלה בכל משחק שלו ..

ושים לב שאין שום סיבה בעולם לעמוד שם , כאשר יש מספיק שחקנים באגף ..
במה אתה מועיל כשאתה עומד שם??? על מי אתה שומר בדיוק???

ובדיוק הפוך ממה שאמרת , שים לב כמה שחקנים מכסים על הטעיות שלו ... בגלל זה עדיין חושבים שהוא בלם בסדר

רואים שיש מספיק "בלמים" אחרים ברחבה... שעושים את התפקיד שהוא אמור לעשות

[תמונה: XWjdWnf.png]

[תמונה: 56142040101c4.png]

[תמונה: b5791ba01f0d820e7354c53a492ab36b.png]

[תמונה: 3fd1c1f20b0eb90e2fd8b25f9dfb9a52.png]

[תמונה: 08f39c5970ae4ce156a97bebf10fa0d4.png]

אורן, הצלחת להשפיע על שני אנשים (שלדעתי רק חיכו לאחד כמוך...) עם קטעי היוטיובים המלומדים שלך , עלי לא תצליח להשפיע.
תאמין לי שאני לא צריך את הפרשנות שלך. ראיתי ועדיין רואה מספיק משחקי כדורגל בחיי ואומר לך שוב שנכון להיום מישנקו לא הבעיה של מכבי נתניה. הוא עושה טעויות ולפעמים לא סוגר כמו שצריך, אבל מצד שני הוא שקט עם הכדור, מרים את הראש, יוצא קדימה ומחפש את המסירה המדויקת והרבה פחות לחוץ משחקן הבית שכמה אנשים פה שומרים עלי עם צמר גפן למרות שהוכיח לנו בכל התקופה שהוא כאן שאין סיבה כבר לתת לו את ההגנה הזאת.

ושובו, אם היה לי זמן וכח היית יכול להביא לך מליון דוגמאות של בלמים שעושים טעויות כמו של מישנקו ולא תמיד עומדים על הבלטה שצריכים לעמוד ועדיין לא מקבלים על הראש כמו שקורה פה.
יכול להיות שאני יהיה משועמם יום אחד ואני אעשה את זה. בינתיים תמשיך עם הקמפיין שלך.
ביבי נהיה ראש ממשלה ככה אז מה זה בשבילך....
07-Oct-2015, 0:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Oct-2015 על ידי 0:36 ORENARIEL.)
הודעה: #106
אין לך מה להגיד על המיקום שלו? ועל זה שהוא לא שומר על השחקן שלו?
אתה מכיר בלם בעולם שעומד ככה? אפילו בשכונה לא עושים טעויות כאלה..

וברצינות, מישנקו יכול להיות קשר אחורי טוב... מה שבטוח בלם הוא לא
07-Oct-2015, 0:37
הודעה: #107
בני יהודה - מכבי נתניה
אורן - אופיר לא טעה מעולם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Oct-2015, 9:15
הודעה: #108
(07-Oct-2015 0:14)טל.מ כתב:  וואלה אתה כמו זהבה גלאון ... לא משנה מה הסוגייה נתניהו אשם ... מה קשר ירין חסן עכשיו .. תתייחס למה שאורן מראה לך שזה העיקר במקום להתעסק אם ירין חסן טוב או רע ..

נדמה לי שכבר אמרתי לך פעם שיש לך לקות מסוימת בהבנת הנקרא ,אז תסלח לי שאני אומר לך את זה שוב, ותפסיק לקפוץ כאחוז אמוק על כל תגובה שלי מבלי שאתה קורא למי ועל מה אני מגיב. עניתי לעידן שבתגובתו דיבר בעיקר על ירין חסן ולא על נושא הדיון העיקרי שלנו ,מישנקו. אז עשה טובה, או שאל תתערב או שתתעלה על עצמך פעם אחת ותגיב לעניין.

ולאורן עניתי בהחלט ,אומנם זה לא מתאים לתזה השלילית האופיינית לך ,אבל זו דעתי ואני מאד מקווה שכבודו מאשר לי להחזיק בדיעה שונה משלו גם אם זה לא מוצא חן בעיניו.

ובהחלט שאני טועה לפעמים - טעיתי בנושא שגב, טעיתי עם יוסי מזרחי שחשבתי שיצליח בליגת העל, טעיתי עם בנין שהתגלה כהרבה פחות מקצוען ממה שחשבתי, ויכול להיות שטעיתי בעוד כמה דברים....

מודה שאני לא מושלם כמו הוגה הדיעות ומנתח המציאות מר טל מ. ,אבל לא כולם מושלמים בעולם הזה כנראה....
07-Oct-2015, 9:20
הודעה: #109
אופיר, מצא מין את מינו, זוג נאהבים, תן להם להתבודד בשקט.
07-Oct-2015, 9:24
הודעה: #110
(07-Oct-2015 0:33)ORENARIEL כתב:  אין לך מה להגיד על המיקום שלו? ועל זה שהוא לא שומר על השחקן שלו?
אתה מכיר בלם בעולם שעומד ככה? אפילו בשכונה לא עושים טעויות כאלה..

וברצינות, מישנקו יכול להיות קשר אחורי טוב... מה שבטוח בלם הוא לא

אמרתי לך שיכול להיות שהחלוץ מידי פעם בורח לו, ויכול להיות שהוא לא תמיד עומד טקטית נכון ויכול להיות שצריך להעיר לו ולכוון אותו ,אבל אין פה עדיין משהו חריג שאנחנו לא רואים במקומות אחרים ,ולראייה כמות השערים היחסית נמוכה שספגנו עד היום. אם הוא היה טועה כל כך הרבה ולאורך כל כך הרבה זמן במשחק תאמין לי שהיה לנו היום יותר מ 6 שערי חובה במאזן.

אני חוזר ואומר את דעתי, נכון להיום מישנקו הוא לא הבעייה של נתניה. רד כבר ממנו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 18 אורחים