שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה מוכן להפגש עם האוהדים
02-Oct-2015, 16:20
הודעה: #51
RE: דורה מוכן להפגש עם האוהדים
(02-Oct-2015 14:34)אלון כתב:  אז הגיע הזמן שהסיפור יסופר גם ע״י הצד השני. למה הופסקה עבודתם?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לא הופסקה,הם החליטו להפסיק כי לא יכלו להיות חלק מ"שכונת דורה".
זה לא היה להם קל/פשוט,אישית ניסיתי לשכנע אותם להשאר,מהכרות צמודה עם ה"נפשות הפועלות" הבנתי לאן זה יוביל וכמה "רפש" יזרק לכיוונם ע"י כל אלו שידעו להנות משרותם המסור חינם אין כסף.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Oct-2015, 16:43
הודעה: #52
(02-Oct-2015 14:37)טל.מ כתב:  מה שיותר הזוי בעיני הוא הציפיות בשמיים שיש לאוהדים .. קבוצה בתקציב של 14 מ שקל שבטח שכר שחקנים לא עובר את ה7 ... ועוד 3 שחקנים מרכזיים בחוץ. כאילו מספיק ששחקן ישים את החולצה עם היהלום וכבר הוא מינימום רונאלדו .. מה לעזאזל מישהו מצפה מקבוצה של מושאלים ואפורים ? מי יכניס גולים ? טל איילה שחקן ליגה שניה ? מרגוליס עונה ראשונה אמיתית בליגה ? סיסאיי שלא שיחק 8 חודשים ? לוגסי שחי על הגול מול בני יהודה ? חברה - זו קבוצה חדשה זולה חלשה ואנמית.

Sent from my iPad using Tapatalk

מצפים להיראות כקבוצה , הסגל שלנו בהרבה יותר טוב משל רעננה והם נראים כקבוצה מאומנת ולוחמנית.. למה אצלנו זה לא ככה?

גם בלי שחקנים טובים רעננה כנראה לא הולכת להפסיד למכבי חיפה , או הפסד מינימלי , מה שבטוח היא לא תתפרק נגדה

ובתקציב של 18 מיליון עטר הביא אותנו למקום -2 ולאירופה !... אז גם ב-14 מיליון מצפים לראות לפחות יכולת מינימלית
02-Oct-2015, 16:45
הודעה: #53
(02-Oct-2015 16:43)ORENARIEL כתב:  
(02-Oct-2015 14:37)טל.מ כתב:  מה שיותר הזוי בעיני הוא הציפיות בשמיים שיש לאוהדים .. קבוצה בתקציב של 14 מ שקל שבטח שכר שחקנים לא עובר את ה7 ... ועוד 3 שחקנים מרכזיים בחוץ. כאילו מספיק ששחקן ישים את החולצה עם היהלום וכבר הוא מינימום רונאלדו .. מה לעזאזל מישהו מצפה מקבוצה של מושאלים ואפורים ? מי יכניס גולים ? טל איילה שחקן ליגה שניה ? מרגוליס עונה ראשונה אמיתית בליגה ? סיסאיי שלא שיחק 8 חודשים ? לוגסי שחי על הגול מול בני יהודה ? חברה - זו קבוצה חדשה זולה חלשה ואנמית.

מצפים להיראות כקבוצה , הסגל שלנו בהרבה יותר טוב משל רעננה והם נראים כקבוצה מאומנת ולוחמנית.. למה אצלנו זה לא ככה?

גם בלי שחקנים טובים רעננה כנראה לא הולכת להפסיד למכבי חיפה , או הפסד מינימלי , מה שבטוח היא לא תתפרק נגדה

ובתקציב של 18 מיליון עטר הביא אותנו למקום -2 ולאירופה !... אז גם ב-14 מיליון מצפים לראות לפחות יכולת מינימלית

להערכתי התקציב חצה את ה16 מיליון.
02-Oct-2015, 16:59
הודעה: #54
(02-Oct-2015 15:40)טל.מ כתב:  טוב תמשיכו ...בעיני אתה ואופיר עוד לא קלטתם . אדון אופיר לא הייתי קושר שום כתרים לאיילה אם הוא היה משחק במכבי תא כי אין סיכוי שהוא ישחק שם ... אתה מתלהב מדריבל . אתה גם אהבת את עדי סופר והתלהבת מהשחקן קישור הישראלי שחימם ספסל אצל בנין (ברח לי שמו) .. אז תתלהב . אני רואה שחקן חלש פיזית עם טכניקה וחוסר יכולת אמיתית לבטא אותה . בעיטה שלא מגיעה לשער הרמה קשתית גבוהה כי אין כח בבעיטה.. מזכיר לי את איתי מנצור הוא כנראה רק פחות עצלן ממנו. לגבי הבאנקרים של ההרכב -
כן הם כנראה באנקרים. פירס בשנה שעברה היה בורג מרכזי בקישור האחורי והשנה הוא מנסה לעשות דברים שהוא לא יכול, בעיקר בגלל הבור שנוצר בקישור ההתקפי, מילאן - אובר רייטד. שוב הגנה בלבד. ואז הבאנקרים האחרים שלך - שניהם בעונה הראשונה המשמעותית שלהם בליגת העל. זה כמו שתגיד לי שרול ואברג׳יל הם הבאנקרים בהרכב...

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני אהבתי את סופר ??? עוד פעם לקחת את הכדור הצהוב במקום הכחול ??
על סופר אמרתי שהוא שחקן שמודע למגבלות שלו ועושה הרבה עבודה שחורה לעיתים טובה ולעיתים לא. מפה ועד אהבה הדרך ארוכה...

ולגבי איילה, אני אומר לך שאם הוא היה נולד בקריית שלום לא בטוח שדור מיכה רואה היום דשא במכבי... וברור שאני מתלהב מדריבל, ממה אתה רוצה שאני אתלהב מבק של ירין חסן ?? עד היום רב המצבים שייצרת וההזדמנויות שהיו לך לכבוש הגיעו מהצד של איילה ומהמהומות שהוא ייצר באגף שלו. ברור שהוא חייב להפתר מהכדור יותר מהר ולשפר את הבעיטה שלו אבל לבטל אותו בצורה כזאת רק כי קוראים לו איילה והוא הגיע מקריית גת.... וההשוואה למנצור באמת מעליבה, הרבה זמן לא ראית את מנצור כנראה....

ולגבי פירס ומילאן - אכן אתה צודק. פירס מנסה לעשות דברים שהוא לא מסוגל, ולמה הוא עושה את זה ?? כי אדון מאמן נותן לו את ההנחייה להיות פליימקר למרות שכל מי שעיניו בראשו רואה ויודע שקונוס הוא לא מסוגל לעבור ופס לגול הוא בטח לא יודע לתת.
ואני אומר לדורה, אתה רואה שזה לא הולך , בוא נסה לתת למילאן את ההזדמנות לשחק קדימה יותר .הוא יותר טכני וחכם במשחק שלו מפירס זה בטוח. תחזיר את פירס אחורה ולך תדע אולי תראה יותר טוב.
זה בדיוק היצירתיות שצריכה להיות למאמן כשלא הולך, ולדורה כנראה שאין אותה...
02-Oct-2015, 19:02
הודעה: #55
הסגל טוב משנה שעברה המאמן חושך!!!
איך אפשר להשוות אותו לסילבס ???
דברו עם שחקנים...סילבס מאמן כדורגל עם תוכנית משחק שמותאמת ליריבה משתנה תוך כדי משחק תוך כדי ההתרחשויות וכו...
מה אנחנו ראינו מאמן עם זין בלי טיפה ביצים??
02-Oct-2015, 19:19
הודעה: #56
אופיר - אי אפשר לטעון שאין לך חוש הומור ... להשוות את איילה למיכה ..? איילה גדל בבית שאן ..? שחקן של הפועל תא שלא הצליח, נקודה. לגבי מה שאמרתי על הדריבל - אם היה לוקח את הדריבל שלו לרחבה וסוחט פנדלים או יוצר מהומות ניחא. שירשם לחדר כושר ויעלה מסת שריר אולי הוא יתקדם .

חטב הסגל טוב משנה שעברה ? אתה עם אחוז אלכוהול גבוה בדם ... אל תנהג. יש לך חלוצים ? יש לך קשרים התקפיים עם רצועות שלמות ) ? העמדה היחידה שהתחזקת בה משמעותית היא סמילאניץ מול גבי. כל השאר במקרה הכי אופטימי זהים לשנה שעברה או פשוט לא טובים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Oct-2015, 21:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2015 על ידי 22:03 עידן444.)
הודעה: #57
(02-Oct-2015 19:02)דוד חטב כתב:  הסגל טוב משנה שעברה המאמן חושך!!!
איך אפשר להשוות אותו לסילבס ???
דברו עם שחקנים...סילבס מאמן כדורגל עם תוכנית משחק שמותאמת ליריבה משתנה תוך כדי משחק תוך כדי ההתרחשויות וכו...
מה אנחנו ראינו מאמן עם זין בלי טיפה ביצים??

אולי התבלבלת דוד- הסגל העונה בלי ערן לוי וקאיודה טוב מהסגל של עונה שעברה בלי ערן לוי וקאיודה. על זה אני יכול להסכים...

(02-Oct-2015 19:19)טל.מ כתב:  אופיר - אי אפשר לטעון שאין לך חוש הומור ... להשוות את איילה למיכה ..? איילה גדל בבית שאן ..? שחקן של הפועל תא שלא הצליח, נקודה. לגבי מה שאמרתי על הדריבל - אם היה לוקח את הדריבל שלו לרחבה וסוחט פנדלים או יוצר מהומות ניחא. שירשם לחדר כושר ויעלה מסת שריר אולי הוא יתקדם .

חטב הסגל טוב משנה שעברה ? אתה עם אחוז אלכוהול גבוה בדם ... אל תנהג. יש לך חלוצים ? יש לך קשרים התקפיים עם רצועות שלמות ) ? העמדה היחידה שהתחזקת בה משמעותית היא סמילאניץ מול גבי. כל השאר במקרה הכי אופטימי זהים לשנה שעברה או פשוט לא טובים.

איילה סחט פנדל מול בית״ר, הוא עושה פעולות טובות בשליש האחרון ולמעשה זה שחקן הקישור היחיד שלנו שכל הזמן מנסה לשחק לעומק ומסוגל לתת כדור עומק לגול(לפעמים הולך יותר ולפעמים, כמו נגד הפועל חיפה- פחות). אם אתה לא מבין את זה אתה כנראה לא מבין כמה הקבוצה הזו, לפחות בחלק היצירתי שלה- נבנתה סביב שחקן אחד(שגם הוא לדעתי היה קורס- דיא סבע). איילה זה רק דריבל? אם היית אומר את זה על חמזה בארי הייתי מסכים יותר...
02-Oct-2015, 22:04
הודעה: #58
טוב אז אני לא מבין כלום . מכל מלמדי השכלתי .

02-Oct-2015, 23:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2015 על ידי 23:28 עידן444.)
הודעה: #59
אף אחד לא אמר שאתה לא מבין כלום אבל אני אסביר לך משהו ואתה כמובן לא חייב להסכים- הספיק לי לראות שתי פעולות של טל איילה כדי להבין שמדובר בקשר מחונן עם ראיית משחק מצויינת- הבישול למרגוליס בגביע הטוטו מול בית״ר בכדור עומק פשוט נפלא ובכדור העומק הנהדר שלו למרגוליס נגד בית״ר בליגה(כשגאל החמיץ). לא צריך לראות יותר כדי להבין שלשחקן יש את זה. והוא לא צריך להיות ביריון כדי לעשות את הדברים האלה. ובכל משחק אתה רואה שהוא כל הזמן מחפש לשחק לעומק. כפי שאמרתי לפעמים הולך יותר ולפעמים פחות אבל זה שחקן הרבה יותר מסוכן מאשר כל אלה שמשחקים לרוחב והפעולה ההתקפית היחידה שהם מסוגלים לנפק היא הגבהה לרחבה.
כל מה שהוא צריך זה גב מהמאמן והוא יעשה את שלו. ההחמצות שלו מול הפועל חיפה מוכיחות שהוא מאוד לוקה בסיומת בשלב זה וגם על זה אפשר לעבוד.
ואני לא מבין את הגישה הזו ״מה הם עשו בליגת העל עד היום?״. ומה קאיודה ודיא סבע עשו בליגת העל עד העונה שעברה? ומה עשה אחמד סבע בליגת העל לפני שהגיע אלינו? ושלומי אזולאי? ולעומתם עידן שריקי ואיתי שכטר עשו המון... נו אז? נחיה לפי מה שחקנים עשו בעבר? אם כך סימיליאניץ׳ אמור להיות כוכב על(אז למה אתה מזלזל ואומר שהוא אובר רייטד?) וווקוביץ׳ שכבר שוחרר היה אמור לחורר הגנות(הרי הוא כבש נגד אינטר, לא?)...
02-Oct-2015, 23:48
הודעה: #60
עידן אני לא מזלזל . אני מנסה לומר כמה דברים פשוטים . אין עוגן בנתניה . נקודה. אתה מסתכל על כל החלק הקידמי וכולם מהראשון עד האחרון - אי אפשר להשען עליהם. האחד הגיע מהליגה השניה השני שחקן נוער שלא הצליח להשתלב בקבוצת האם שלו השלישי לא גולר הרביעי מאוהב בכדור והחמישי אין לי מה לומר עליו ..
לגבי מילאן - מבחינתי הבחור ממה שראיתי עד עכשיו אובר רייטד. הוא בולם מצוין מתמקם יפה קיר שקשה לעבור. אבל תן לו רגע לנהל משחק וראיתי את זה, כל מסירת עומק הולכת ליריב כל מסירה על יותר מ20 מ הולכת ליריב או החוצה ... אולי ערן לוי הרגיל אותנו לטוב מידי... לכן מילאן הוא לא דג׳אני וקשה לי להאמין לזה שזה הכל בגלל שדורה אומר לו להשאר מאחור. מאיפה מישהו פה יודע מה דורה אומר לו ? שחקן עם אופי התקפי יעלה מתישהו למעלה . אלו 90 דק ראבאק ... ממלאים הוראות טקטיות כמות זמן מסוימת ואחר כך מה שיש לך או אין לך ברגליים מתחיל לצאת החוצה.
לגבי איילה - לא התרשמתי מצטער. שחקן בוגרים שחסר כח לבעוט בכדור שלא מסוגל להרים קרן שלא מסוגל בכדור עונשין מהצד להגביה מעל שחקן ההגנה הראשון שעובר שחקנים וכשמגיע לעמדת בעיטה מסוגל לשחרר בעיטה של ילד בילדים א שנופל מכל תיקול .. השוו לי אותו פה לדור מיכה ושואלים איזה כדור אני לוקח ...
רבותי זה מה שהקבוצה הזו שווה . אין כאן פוטניאל מטורף שיתפרץ כש ..
אולי אם יהיה לנו מזל בינואר ערן לוי וסבע יחזרו ויעשו לנו קאמבק מטורף ועד אז יבוא בעלים שיביא בינואר גולר מהסרטים ..

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים